Uitslagen Clubkampioenschappen Cross 2011

Uitslagenlijst Clubkampioenschap Cross 2011

Heiloo – Zondag 27 maart 2011

HEREN, KORTE CROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quinten Zwaga 89 Trias 12:33
2 Ronald Kuin 87 Trias 12:54
3 Emiel Admiraal 90 Trias 13:13
H35+, KORTE CROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loek Zoon 75 Trias 13:56
2 Dirk ten Bruggencate 52 Trias 14:41
3 P. Appelman 56 Trias 14:43
4 Melvin Blok 71 Trias 14:48
JB, KORTE CROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bastiaan Bouman 95 Trias 13:34
DAMES, KORTE CROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eileen Groenland 90 Trias 15:01
2 Roanne Bruin 91 Trias 15:24
D35+, KORTE CROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nicole Weijling-Dissel 67 Trias 15:33
2 Astrid Kops 68 Trias 16:12
MA, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lenneke Stam 93 Trias 10:10
2 Lenneke Beeldman 93 Trias 10:21
MB, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ayla Agasi 95 Trias 10:45
2 Tessa Molenaar 94 Trias 12:26
JC, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dario Duineveld 96 Trias 9:09
2 Guus Ruiter 97 Trias 11:14
JD, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurriaan Odekerken 99 Trias 9:19
2 Ick Ruiter 99 Trias 9:36
3 Jesper Peterse 98 Trias 10:03
4 Job de Koning 99 Trias 10:54
5 Stijn Karels 99 Trias 10:57
6 Julian Verweij 99 Trias 10:58
7 Chris Snel 98 Trias 11:52
8 Boet Visser 98 12:42
MC, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Celine Ruiter 96 Trias 9:41
2 Kathy Agasi 97 Trias 10:51
MD, 2000 M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zoƫ de Jong 98 Trias 11:02
2 Carlijn Bouwer 99 Trias 11:12
3 Larissa van der Most 99 Trias 11:22
4 Britt Ooijevaar 99 Trias 11:49
5 Kirsten Peters 98 Trias 11:51
6 Caya van der Sluis 98 Trias 11:59
7 Wies Vos 99 Trias 12:19
8 Eline Koenz 98 Trias 12:24
9 Yara Ciliacus 98 Trias 12:55
10 Robin Kok 98 Trias 13:02
11 Maaike Knijnenberg 99 Trias 13:54
12 Marit Kampstra 98 Trias 14:28
13 Tjerime Pema 98 Trias 14:28
JPB, 1000 M BCMINI
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tijs Haanappel 02 5:00
2 Casper Peterse 02 Trias 5:16
3 Stein Liefhebber 02 Trias 5:17
4 Jens Oosterink 02 5:41
5 Matthe Zaffora 02 Trias 5:46
6 Floris Snel 02 6:04
7 Jur Groenland 02 Trias 6:06
8 Kevin Krokkee 02 Trias 6:13
9 Wietze Kuyl 02 Trias 6:14
MPB, 1000 M BCMINI
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisa Genet 02 Trias 5:39
2 Nienke Madderom 02 Trias 5:50
3 Jip de Waard 02 Trias 5:52
4 Iris Croux 02 Trias 5:56
5 Pleunie Burgering 02 Trias 6:09
6 Marit van Dam 02 7:31
7 Kiki Verbout 02 7:39
JPC, 1000 M BCMINI
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Raul Tophoff 03 Trias 5:31
2 Mike Wortel 03 Trias 5:40
3 Mitch Krokkee 03 Trias 6:08
4 Koen Haanappel 03 6:20
5 Yari Koot 03 6:55
6 Rick Pekel 03 7:25
MPC, 1000 M BCMINI
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kyra Agasi 03 Trias 6:10
2 Sacha Hollenberg 03 7:36
JMINI, 1000 M BCMINI
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tijs Alleman 04 6:16
JPA2, 1000 M APUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Michel van den Hoven 00 Trias 4:36
2 Juul IJlstra 00 Trias 5:20
3 Sybren Konijn 00 Trias 5:23
4 Luuk Peterse 00 Trias 5:25
5 Dani Groot 00 Trias 6:00
JPA1, 1000 M APUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn Bakker 01 Trias 4:47
2 Stan Huiting 01 Trias 5:05
3 Niels Dekker 01 5:23
4 Maarten Odekerken 01 Trias 5:37
5 Bas de Kort 01 Trias 6:05
6 Twan Bosschaart 01 Trias 6:06
7 Freek Vercammen 01 Trias 6:14
MPA2, 1000 M APUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Teuntje Hopman 00 Trias 4:59
2 Britt Agasi 00 Trias 5:09
3 Esmee de Jong 00 Trias 5:13
4 Sarah Dekker 00 Trias 5:25
5 Coosje Boom 00 Trias 5:42
6 Puck de Waard 00 Trias 5:54
MPA1, 1000 M APUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yanniek Bouwer 01 Trias 5:19
2 Amber Lelieveld 01 Trias 5:58
3 Sabine Kamstra 01 Trias 6:25
4 Sanne Terwee 01 6:35

Leave a Reply