Trainingstijden wedstrijdlopers en recreanten

DagTijdGroepTrainer en locatie
Maandag19.00 – 21.00Kracht en werpersTrainer Piet Singer
Maandag19.15 – 20.30Recreanten en wedstrijdlopersTrainer Nicole Weijling-Dissel
Dinsdag19.00 – 20.30Sprinters en SpringersTrainer Sven Ootjers
Dinsdag19.00 – 20.30WedstrijdlopersTrainers Peter Appelman en Peter Hopman
Dinsdag19.00 – 20.30Recreanten en wedstrijdlopersTrainer Herman Admiraal
Dinsdag20.15 – 21.15RecreantenTrainer Richard Brouwer
In de zomermaanden in het Heilooërbos
Woensdag17.45 – 19.15WedstrijdlopersTrainer Sven Ootjers
Donderdag13.45 – 14.45RecreantenTrainer Tinie Bakker
AV Trias baan en Heilooërbos
Donderdag19.00 – 20.30Recreanten en wedstrijdlopersTrainer Herman Admiraal
In de duinen (apr-aug) en AV Trias baan (sep-mrt)
Donderdag19.00 – 20.30WedstrijdlopersTrainers Peter Appelman en Peter Hopman
Donderdag19.00 - 20.30Sprinters en SpringersTrainer Sven Ootjers
Donderdag19.00 – 21.00Kracht en werpersTrainer Piet Singer
Vrijdag09.15 – 10.30RecreantenTrainer Astrid Besseling
09.30 – 10.45Start to Run, 2 x per jaarAV Trias baan, Maalwaterpark en Heilooërbos
Zaterdag09.00 – 10.15Recreanten en wedstrijdlopersTrainers Gerben Oosterink en/of Leo Mayer en/of Nicole Weijling-Dissel
Duingebied Egmond
Zaterdag09.30 – 10.45RecreantenTrainer Linda Lafeber of Annemiek Bier-Lenting
AV Trias baan, Maalwaterpark en Heilooërbos

TrainerE-mailTelefoon
Sven Ootjerssootjers@hotmail.com06-29514976
Piet Singer
Peter Appelman
Peter Hopmanpeter.hopman@quicknet.nl
Tiny Bakker
Herman Admiraaladmiraalela@quicknet.nl072-5065548 / 06-?(nieuw ..)
Nicole Weijling-Disselnicole_dissel@hotmail.com06-10967698
Richard Brouwerrichardbrouwer@planet.nl06-50225434
Astrid Besselingaambesseling@gmail.com06-83648798
Gerben Oosterink gerbenoosterink@gmail.com06-38181486
Leo Mayerleorunning@live.nl06-15071951
Linda Lafeberlindalafeber@gmail.com06-18073722
Annemiek Bier-Lentingannemieklenting@hotmail.com06-20741611