Uitslagen TATA / Runnersworld Parkloop 2013

Uitslagenlijst Tata Steel / Runnersworld Parkloop

Heiloo – Zondag 3 maart 2013

J PUP, 1.45 KM PUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rick Thomasse 02 AV Castricum 5:59
2 Jelmer van der Kamp 02 Heiloo 6:08
3 Marcus Thomasse 02 AV Castricum 6:12
4 Adwen Gieles 02 KAV Holland 6:13
5 Casper Peterse 02 Trias 6:30
6 Tobias Vrolijk 03 AV Castricum 6:36
7 Mike van Sleeuwen 03 Suomi 6:36
8 Raúl Tophoff 03 Trias 6:42
9 Robin Koning 02 Trias 6:47
10 Piet van Buuren 02 DEM 7:05
11 Jesse Kops 02 Heiloo 7:10
12 Jits van Kessel 03 Limmen 7:16
13 Graeme ‘t Hoen 03 AV Aalsmeer 7:28
14 Thomas Bruins 05 AV Castricum 7:33
15 David de Kler 04 Trias 7:36
16 Toon van Vuuren 04 DEM 7:38
17 Siem van der Vries 04 Trias 7:49
18 Lars Tervoort 03 Trias 7:51
19 Seb Kops 05 Heiloo 7:54
20 Lars Brouwer 03 Trias 7:57
21 Hugo van Oene 05 Santpoort-Noord 8:14
22 Jip van Buitenen 04 Trias 8:15
23 Jordy Drijfhout 02 Lycurgus 9:23
M PUP, 1.45 KM PUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lise Lemsom 02 AV Castricum 6:32
2 Nikki Taag 02 KAV Holland 6:33
3 Luna de Bruin 03 AAA 7:05
4 Femke Drijfhout 02 Lycurgus 7:18
5 Sarah van Ekeris 02 KAV Holland 7:20
6 Jetske Zuurbier 04 Trias 7:26
7 Kim Tervoort 03 8:23
8 Maria Kuipers 04 Phanos 8:27
9 Resa Witte 05 Trias 8:54
10 Phileine Doevendans 06 AV Castricum 10:18
JJCD, 2 KM CD JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alexander Soethout 98 DEM 8:08
2 Jens van Gelderen 99 Lycurgus 8:14
3 Jordy Kluft 98 DEM 8:35
4 Douwe Koldijk 99 Haarlemmermeer 8:46
5 Ruben Parreé 99 Trias 8:53
6 Vd Hoven 00 Trias 8:59
7 Thijs de Moes 98 Haarlemmermeer 9:19
8 Boris Hoogervorst 00 KAV Holland 9:24
9 Mika Taag 00 KAV Holland 9:33
10 Nathan Mulders 00 Amsterdam 9:34
11 Boudewijn Welkzijn 00 Phanos 9:52
12 Martijn Bakker 01 Trias 9:53
13 Dylan 01 DEM 9:54
14 Sietse van der Pal 98 Zaanland 10:05
15 Tijn Pronk 00 KAV Holland 10:11
16 Joost Koldijk 99 Haarlemmermeer 10:33
17 Gregory ‘t Hoen 01 AV Aalsmeer 10:34
18 Koen Kroep 00 Suomi 11:02
19 Kasper Vrolijk 01 AV Castricum 11:24
20 Nicolaas Veeneman 99 Haarlemmermeer 12:01
21 Onno de Moes 99 Haarlemmermeer 12:41
MJCD, 2 KM CD JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merel van der Marel 99 Haarlemmermeer 9:03
2 Emma Kok 99 Phanos 9:16
3 Mariska Poel 99 DEM 9:32
4 Esméé Mulders 98 Haarlemmermeer 9:44
5 Esmeé Bakker 99 DEM 9:45
6 Lotte Pröpper 99 Phanos 9:49
7 Demi Zwiers 98 KAV Holland 9:51
8 Kim Molenaar 00 9:57
9 Carlijn Bouwer 99 Trias 10:02
10 Noa Zoon 00 Noordkop 10:05
11 Renée van Rookhuizen 98 DEM 10:38
12 Lisanne Glorie 98 10:44
13 Yanniek Bouwer 01 Trias 10:48
14 Evelijn Gieles 99 KAV Holland 10:52
15 Kim Niesten 99 DEM 11:18
JJAB, 3.5 KM AB JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vincent Hazeleger 95 Trias 10:47
2 Jeroen Büller 93 AV Haarlem 10:53
3 Stan Niesten 96 DEM 11:01
4 Jim Rothweiler 93 KAV Holland 11:17
5 Sten Stoltenborg 96 Haarlemmermeer 11:22
6 Kris van Leeuwen 96 11:44
7 Daniel Donse 95 Haarlemmermeer 11:51
8 Remco Bouchier 94 Haarlemmermeer 11:56
9 Edward Appelman 90 Trias 12:09
10 Bas Bouman 95 Trias 12:27
11 Guido Klaassen 96 Lycurgus 12:33
12 Guus Ruiter 97 Trias 14:05
13 Hans den Boer 97 DEM 14:53
14 Jelle de Moes 97 Haarlemmermeer 16:17
15 Ray de Bont 90 Trias 17:09
16 Jorrit Stoop 85 Sportlijf Heiloo 19:12
17 Jop van Wieringen 77 Trias 24:01
18 Kevin Kraakman 93 24:01
MJAB, 3.5 KM AB JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeske van der Pal 97 Zaanland 14:15
2 Simone van Rookhuizen 96 DEM 15:50
19-34, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke van der Pal 90 Zaanland 23:47
2 Jessie Geel 90 DEM 25:23
3 Mechtild Dackus 79 Atletiek Maastricht 25:40
4 Jolice van den Berg 87 Haarlemmermeer 26:45
5 Eileen Groenland 90 Trias 26:59
6 Hester van Roode 84 DEM 27:12
7 Felica Los 93 DEM 27:26
8 Lisa Bos 80 Phanos 28:12
9 Madelon Wentink 87 KAV Holland 29:38
10 Sophie Veenstra 87 Haarlemmermeer 30:39
11 Majella de Vries 85 Amsterdam 33:35
35-44, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilonka Betjes – Langeb 72 Lycurgus 24:10
2 Martien Schaub 75 Phanos 25:49
3 Linda Valent 71 Loopgroep Aart Stigt 27:52
4 Kristel Logghe 69 AV Haarlem 28:16
5 Michelle Collingham 73 28:33
6 Gerlies Nap 68 AV Haarlem 31:18
7 Astrid Busso 68 Trias 32:43
8 Saskia Kok 75 Amak 38:12
45-99, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cora Sistermans 65 Zaanland 25:34
2 Ingrid Coster 57 AV ’23 26:10
3 Ria Stam 54 AV Castricum 28:20
4 Jolanda Stas 64 Zaanland 29:43
5 Nel Oversteegen 56 Phanos 31:03
6 Annemarie van Rookhuiz 64 DEM 33:31
7 Miriam Schmidt 63 IJmuiden 35:13
8 Mariette Steevens 64 Phanos 35:45
9 Winnfred Schoolderman 65 Amkak 37:02
10 Rink Swagerman 65 37:25
11 Elsa Brouwer 63 Haarlemmermeer 43:26
19-39, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zac Freudenberg 78 AV ’23 27:19
2 Lucas Nieuweboer 92 KAV Holland 28:35
3 Christiaan Bosselaar 82 KAV Holland 29:40
4 Lourens Veen 82 KAV Holland 31:25
5 Jasper Engel 74 Phanos 32:02
6 Dave Visser 79 32:47
7 Rikkert van Assouw 74 KAV Holland 33:30
8 Tom ten Bruggencate 75 Broek op Langedijk 34:25
9 Jack van der Walle 82 34:56
10 Mark Dackus 76 36:28
11 Vincent Witmond 92 AV Haarlem 36:37
12 Sander Groenendijk 88 Amsterdam 37:04
13 Z Obrenowé 76 AV ’23 38:29
14 Peet Hoetjes 79 Alkmaar 38:48
15 Toer van den Berg 86 AV ’23 39:10
16 Jeroen Linting 77 TAS ’82 40:08
17 Jeroen van Vuuren 75 Loopgroep Aart Stigt 40:31
18 Marco Schouten 73 Rijnsoever 42:14
19 Paul Riesmeijer 90 43:03
20 Nick Duykenlool 89 46:49
21 Patrick Rupsman 74 46:50
22 Frank Disseldorp 82 50:36
40-44, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Herman Leeman 69 AAC 30:42
2 Mohamed Mohanmmadi 71 Atos 31:09
3 Robert Schrauwen 71 Loopgroep PK 31:19
4 Erik Bakker 70 De Spartaan 31:35
5 Richard Dijkhuizen 72 AV Castricum 32:31
6 Dirk Klaassen 68 Lycurgus 32:41
7 Jan-Willem van Winkel 71 Atos 33:14
8 Joris Ruhe 71 KAV Holland 33:23
9 Richard Halderman 69 Loopgroep PK 33:46
10 José Vicente Requena M 70 Loopgroep Aart Stigt 34:57
11 Eugene Rozing 70 Heiloo 36:18
12 Cees Peter Huibers 69 Zuid-Scharwoude 43:13
45-49, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sjaak Betjes 68 Lycurgus 32:35
2 Martijn Hiensch 64 Phanos 32:40
3 Michel Wijker 63 Trias 32:47
4 Martin Hoogervorst 64 Loopgroep PK 33:13
5 Gerard Frabijn 64 Haarlemmermeer 35:43
6 Pim Hurkmans 65 Trias 36:14
7 Bram Couperus 63 AV Haarlem 36:25
8 Wanno Remijnse 65 AV Castricum 36:33
9 Stephan Slootweg 65 Rijnsoever 36:44
10 John ‘t Hoen 65 AV Aalsmeer 37:47
11 Adrie Tol 63 AV Haarlem 38:45
12 Frank Peeters 64 AV Haarlem 38:52
13 Han Stiekema 65 Heemskerk 40:33
14 Nico Ursem 63 41:42
15 Marco Kok 66 AV Haarlem 42:36
16 Arno Beliën 67 Dutch Runners 49:19
50-54, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Edwin Aardenburg 62 DEM 32:15
2 K van Leuven 62 AV Haarlem 35:20
3 Henri Numan 60 DEM 36:03
4 Jacques Verhoef 59 AV Aalsmeer 38:40
5 Eric Fris 62 Zaanland 39:22
6 Raymond Gerritsen 62 39:41
7 Henk Meester 61 NEA Volharding 39:47
8 John Coster 59 avVN 40:27
9 Gertjan van der Meij 62 Rijnsoever 40:40
10 Herman Admiraal 59 Trias 40:48
11 Ed Benning 62 Beverwijk 51:07
12 Rene de Vries 59 Haarlem 56:13
55-99, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jaap Velserboer 53 avVN 32:55
2 Johan Neve 57 KAV Holland 33:22
3 Kees Denneman 57 AV Castricum 33:59
4 Piet Jonker 56 Trias 34:54
5 Ger Kragten 55 Atos 35:25
6 Joop van Tiel 55 DEM 37:08
7 Rob Sluijter 45 avVN 39:27
8 Ruud Revers 54 Haarlemmermeer 39:55
9 Jan C J van Hout 49 DEM 40:13
10 Gerard Lijnzaad 55 AV ’23 40:24
11 Gerard van Kesteren 56 AV Haarlem 43:10
12 P A van Amsterdam 49 Loopgroep PK 43:12
13 Jos Schurgers 47 Suomi 43:20
14 Thom Mol 54 Trias 43:59
15 Boudewijn Stapper 57 44:02
16 Martin Jansen 46 DEM 45:41
17 Jan Nijssen 56 Suomi 46:00
18 Alfons Knijn 52 avVN 48:42
19 R Wijker 38 49:39
20 Kees Holman 51 Trias 50:50
Runnersworld / TATA STEEL
www.uitslagen.nl 06-03-2013 00:51

Leave a Reply