Uitslagen Runnersworld Parkloop

Uitslagenlijst Runnersworld Parkloop

Heiloo – Zondag 9 maart 2014

JPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mike Wortel 2003 Trias 6:02
2 Hidde Mollee 2003 KAV Holland 6:12
3 Tobias Vrolijk 2003 AV Castricum 6:21
4 Eyoël Hiensch 2004 Phanos 6:33
5 Yohannes Hiensch 2004 Phanos 6:34
6 Ioann Lobles 2004 Noordkop 6:44
7 Huib Schong 2004 Trias 6:45
8 Gijs Smolenaars 2005 Trias 6:51
9 Ole van Tiel 2003 Trias 6:52
10 David de Kler 2004 Trias 6:53
11 Willem van Leeuwen 2004 KAV Holland 6:57
12 Toon van Vuureen 2004 DEM 7:01
13 Jerry Koning 2003 Trias 7:17
14 Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord 7:24
15 Leon Heyman 2005 Zaanland 7:30
16 Lars Brouwer 2003 Trias 7:39
17 Thijs Alleman 2004 Trias 7:40
18 Finn Kösters 2004 Trias 7:41
19 Aron Lahat 2005 Trias 7:52
20 Bob de Boer 2003 Suomi 8:05
21 Pekka van der Zwan 2005 Alkmaar 8:07
22 Colin Alewijnse 2006 AV Aalsmeer 8:14
23 Max Aalders 2005 Heiloo 8:26
24 Justin Alewijne 2007 Kudelstaart 8:49
25 Tygo Witteveen 2007 AV Aalsmeer 9:15
26 Leon Thomasse 2007 Limmen 9:15
27 Koen de Boer 2005 Suomi 9:53
MPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thijra Terweij 2003 NEA Volharding 6:39
2 Nina Kruijer 2003 Hylas 6:41
3 Tessa van Herp 2004 Lycurgus 6:48
4 Maria Kuipers 2004 Phanos 7:03
5 Julie Witteveen 2005 AV Aalsmeer 7:21
6 Jet Commandeur 2005 DEM 7:22
7 Kim de Wit 2003 DEM 7:33
8 Gwen Alewijnse 2005 AV Aalsmeer 7:38
9 Iris Kramer 2005 Trias 7:51
10 Mirte Janssen 2003 DEM 8:16
11 Sien van Vuuren 2005 Heemskerk 8:20
12 Marits Koning 2005 Trias 8:56
13 Eva Gelderblom 2005 10:09
JJCD, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Djoao Lobles 2001 Noordkop 8:27
2 Jens van Gelderen 1999 Lycurgus 8:32
3 Douwe Koldijk 1999 Haarlemmermeer 8:54
4 Rick Thomasse 2002 Limmen 9:02
5 Martijn Bakker 2001 Trias 9:14
6 Nathan Mulders 2000 Haarlemmermeer 9:16
7 Boudewijn Welzijn 2000 Phanos 9:33
8 Tijn Pronk 2000 KAV Holland 9:42
9 Wesley van Maas de Bie 2001 Haarlemmermeer 9:45
10 Robin Koning 2002 Trias 9:53
11 Maarten van der Linde 2000 Nieuw-Vennep 10:08
12 Jelco Köhlenberg 2000 DEM 10:18
13 Casper Peterse 2002 Trias 10:20
14 Stan Huiting 2001 Trias 10:25
15 Kasper Vrolijk 2001 AV Castricum 10:26
16 Max van Rookhuizen 1999 DEM 11:04
17 Koen Kroep 2000 Suomi 11:10
18 Youri Rasch 2000 DEM 11:12
19 Onno de Moes 1999 Haarlemmermeer 12:04
MJCD, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lotte Pröpper 1999 Phanos 9:06
2 Mariska Poel 1999 DEM 9:40
3 Esmee Bakker 1999 DEM 9:52
4 Yanniek Bouwer 2001 Trias 11:11
5 Kim Niesten 1999 DEM 11:11
6 Femke Janssen 2001 DEM 11:12
7 Suze Butter 2002 Lycurgus 13:52
JABN, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stan Niesten 1996 DEM 11:05
2 Menno Schouten 1991 Lycurgus 11:17
3 Luuk Wagenaar 1994 Phanos 11:28
4 Jelle Neeft 1992 Lycurgus 11:43
5 Lars Remijn 1995 DEM 11:50
6 Remco Bouchier 1994 Haarlemmermeer 12:22
7 Sven Schoonebeek 1997 Lycurgus 12:27
8 Tom Kleist 1994 Phanos 12:55
9 Jordy Kluft 1998 DEM 13:09
10 Walter Köhlenberg 1996 DEM 13:16
11 Tristan Slobben 1998 Trias 13:25
12 Alexander Soethout 1998 DEM 13:36
13 Jeroen Gehrels 1997 Haarlemmermeer 13:49
14 Thom Vessies 1998 DEM 13:52
15 Thijs de Moes 1998 Haarlemmermeer 13:57
16 Mick Groeneveld 1998 KAV Holland 14:22
17 Sietse van der Pal 1998 Zaanland 15:03
18 Jelle de Moes 1997 Haarlemmermeer 16:11
MABN, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jekse van der Pal 1997 Zaanland 14:17
2 Esméé Mulders 1998 Haarlemmermeer 14:44
3 Simone van Rookhuizen 1996 DEM 15:33
4 Felica Los 1993 DEM 15:49
5 Maaike Bloem 1992 Phanos 16:11
VSEN, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke van der Pal 1993 Zaanland 25:22
2 Jessie Geel 1990 Lycurgus 26:12
3 Eileen Groenland 1990 Trias 27:21
4 Sanne Bakker 1981 DEM 27:34
5 Veerle van Balen 1987 AV ’23 28:07
6 Hester Sotera-van Rood 1984 DEM 28:26
7 Paula Mol 1985 Alkmaar 32:29
8 Ilse Glas 1989 Heerhugowaard 34:47
9 Lysanne Wagenaar 1993 Alkmaar 35:59
10 Wendy Hillegrand 1981 Phanos 36:24
11 Roseanne de Vries 1994 Beverwijk 39:44
12 Madelein Huijboom 1992 Alkmaar 40:20
13 Charlotte Bus 1990 Castricum 41:20
14 Liselore Bus 1993 Castricum 42:08
V35, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilonka Betjes – Langeb 1972 Lycurgus 27:00
2 Marja Klijn 1974 AV ’23 29:09
3 Isabelle Brus 1975 NOVA 29:52
4 Michelle Collingham 1973 AV Haarlem 30:01
5 Bianca Wagner 1974 Suomi 33:28
6 Chantal Hillebrink 1976 Heiloo 41:35
7 Barbara Brus 1977 Dirkshorn 44:06
V45, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Petra Rol 1967 NOVA 27:05
2 Cora Sistermans 1965 Zaanland 27:13
3 Anneke Lam-Witt 1966 Haarlemmermeer 28:17
4 Ine Rent 1959 Running2000 29:33
5 Tonneke van Leeuwen 1968 KAV Holland 29:44
6 Yvonne Jansen 1967 KAV Holland 29:57
7 Nel Oversteegen 1956 Phanos 31:15
8 Vriend Elise 1960 KAV Holland 31:50
9 Jolanda Stas 1964 Zaanland 32:10
10 Gerlies Nap 1968 AV Haarlem 32:13
11 Linda Scheringa 1968 Beverwijk 32:18
12 Alice Muller 1962 Lycurgus 33:25
13 Anneke Nass 1963 AV ’23 35:02
14 Annemarie van Rookhuiz 1964 DEM 35:12
15 Emmie van den Bulk 1963 NOVA 35:44
16 Ingrid de la Rambelie 1952 AV Haarlem 35:50
17 Evelien de Groot 1964 Zaandam 40:04
18 Josephine Ruigrok van 1963 Haarlemmermeer 40:34
MSEN, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 30:25
2 Chris van Hensbergen 1995 KAV Holland 31:40
3 Ronald Poel 1991 DEM 32:50
4 Djurre den Heeten 1984 Phanos 33:07
5 Dave Visser 1979 IJmuiden 34:43
6 Norbert Vis 1980 Phanos 36:09
7 Vincent Witmond 1992 Kronos 37:10
8 Tim Hamaker 1985 Amsterdam 39:05
9 Vincent Broekkamp 1975 Triathlon 40:41
10 Bas Commandeur 1980 Beverwijk 41:19
11 Rob van Andel 1975 NOVA 41:32
12 Tijs Hofmann 1994 NOVA 42:07
13 Jamie van Oost 1977 Beverwijk 42:47
14 Wouter Booms 1975 Heiloo 43:06
15 Jouri Knegt 1982 Amsterdam 45:38
16 Roy Dijkman 1976 Dutch Runners 49:28
M40, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Geordie Klein 1970 Loopgroep Aart Stigt 31:25
2 Richard Dijkhuizen 1972 AV Castricum 33:41
3 Ruben Romkes 1969 Zaanland 35:23
4 Richard Halderman 1969 Loopgroep PK 35:38
5 Jaap Bakker 1971 Phanos 36:03
6 Arjan Dekker 1969 Lycurgus 39:08
7 Ernst Oppedijk 1971 Alkmaar 40:21
8 Pieter Zonneveld 1973 Haarlemmermeer 41:35
9 David Reijmerink 1974 NOVA 42:16
10 Richard Wetter 1973 Zandvoort 44:00
11 Jeroen Peeters 1969 AV Haarlem 45:27
12 André Koning 1971 Heiloo 45:42
13 J van Rossem 1972 Trias 47:06
M45, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sierk Ybema 1967 AV ’23 34:15
2 Joost van Galen 1967 Zaanland 34:22
3 Martin Breedijk 1968 avVN 34:48
4 Erik Langeveld 1968 DEM 34:59
5 Dirk Klaassen 1968 Lycurgus 35:00
6 Martijn Hiensch 1964 Phanos 36:31
7 Ronald Wiering 1964 Zaanland 37:15
8 Marco de Boer 1965 Suomi 38:31
9 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 38:48
10 Paul Blom 1965 NOVA 38:49
11 Henk Kuiper 1964 Ursem 38:59
12 Raymond Witteveen 1968 Kudelstaart 39:13
13 Hans-Peter Ligthart 1965 AAC 40:19
14 Frans Kroes 1967 NOVA 41:01
15 Han Stiekema 1965 Heemskerk 42:31
16 Ben Bakker 1967 Lycurgus 42:42
17 Johan Denneman 1965 DEM 42:54
18 Bart Witmond 1964 Haarlem 44:12
19 Leo Stoffer 1964 Haarlemmermeer 44:53
20 Bart Slaman 1965 Zaandam 45:41
21 Olof Glorie 1969 Trias 46:11
22 Arno Beliën 1965 Dutch Runners 50:55
23 Marc Heinsbroek 1967 NOVA 1:02:29
M50, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Edwin Aardenburg 1962 DEM 34:00
2 René van Ravenzwaaij 1963 Phanos 34:38
3 Pieter Iedema 1959 AAC 36:16
4 Henry Hofmann 1960 NOVA 36:39
5 Kees van Leeuwen 1962 AV Haarlem 37:14
6 Bram Couperus 1963 AV Haarlem 37:20
7 Ben Bijwaard 1959 Beverwijk 38:35
8 Henri Numan 1960 DEM 38:42
9 Yvo Muthert 1961 AV Castricum 38:56
10 Frank Peeters 1964 AV Haarlem 39:26
11 Harrie Verduin 1961 DEM 39:56
12 Jan Voorberg 1961 Wormer 41:27
13 Niek Molenaar 1963 Voorschoten 41:58
14 Raymond Gerritsen 1962 Alkmaar 42:18
15 Frank de Groot 1962 Zaandam 43:15
16 Pim van den Bulk 1963 NOVA 44:10
17 Siem Groot 1959 Amsterdam 44:41
18 Peter Zeeman 1961 Limmen 46:13
19 Pieter Hordijk 1961 Haarlemmermeer 46:22
M55+, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hennie Punt 1954 Trias 35:11
2 Raul Veldhuizen 1955 avVN 36:50
3 Piet de Waard 1956 NOVA 37:52
4 Jaap Tol 1956 KAV Holland 40:28
5 Paul Hystek 1954 Haarlemmermeer 41:15
6 Egbert Lips 1957 Heemskerk 41:34
7 Rob Sluijter 1945 avVN 41:37
8 Arie Kossen 1958 NOVA 41:52
9 Dirk Hakvoort 1953 Lycurgus 41:56
10 Jan Visser 1949 Alkmaar 43:13
11 Jan C J van Hout 1949 DEM 43:51
12 Kees Janssen 1949 Wormer 45:16
13 Peter Groen 1949 AV ’23 45:48
14 Chris Best 1957 Suomi 46:48
15 Jan Kuijs 1952 Castricum 47:47
16 Tom Mol 1954 Egmond aan Zee 54:07
17 Peter Lamme 1957 Wormer 54:28
18 Jan Souverein 1939 Lycurgus 1:01:26
Runnersworld Haarlem

Leave a Reply