Uitslagen Runnersworld Parkloop 2015

Op zondag 08 maart 2015 heeft de Runnersworld Parkloop plaatsgevonden bij AV Trias. Bekijk hieronder de uitslagen.

Uitslagenlijst Runnersworld Parkloop

Heiloo – Zondag 8 maart 2015

JPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yohannes Hiensch 2004 Phanos 5:55
2 Eyoël Hiensch 2004 Phanos 5:57
3 Silas de Bruin 2004 Loopgroep Aart Stigter 6:02
4 Gijs van der Kolk 2005 Egmond aan den Hoef 6:07
5 Gijs Smolenaars 2005 Trias 6:13
6 Ioann Lobles 2004 Noordkop 6:15
7 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 6:41
8 Toon van Vuuren 2009 DEM 7:03
9 Willem van Leeuwen 2004 KAV Holland 7:04
10 Jan Meester 2006 Trias 7:04
11 Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord 7:09
12 Ezequiel Bolsman 2004 Phanos 7:11
13 Giosé Vollaard 2007 KAV Holland 7:16
14 Hidde Hoekstra 2007 Trias 7:18
15 Colin Alewijnse 2006 AV Aalsmeer 7:27
16 Max Aalders 2005 Heiloo 7:33
17 Mike Commandeur 2007 DEM 7:37
18 Kobus Evenhuis 2006 Trias 7:45
19 Ruben Lahat 2007 Trias 7:46
20 Taygel Bolsman 2009 Phanos 7:49
21 Tygo Witteveen 2007 AV Aalsmeer 7:51
22 Rens Denneman 2008 DEM 7:53
23 Casper van Tuijl 2005 Almere ’81 7:53
24 Floris van Tuijl 2007 Almere ’81 7:54
25 Aiden Meulenbeld 2005 Heiloo 8:09
26 Milan Lammers 2006 DEM 8:27
27 Yoeri Lammers 2008 DEM 8:32
28 Leon Thomasse 2007 Onbekend 8:53
29 Jonah Kuipers 2008 Phanos 9:01
30 Sam van Ooijen 2008 DEM 9:05
31 Teun van Leeuwen 2007 KAV Holland 9:29
32 Mike de Jong 2009 Onbekend 9:31
33 Bas Appelman 2007 Trias 9:45
34 Kas Commandeur 2008 DEM 12:11
MPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tessa van Herp 2004 Lycurgus 6:34
2 Maria Kuipers 2004 Phanos 6:44
3 Silje Bader 2005 NOVA 7:07
4 Jet Commandeur 2005 DEM 7:19
5 Gwen Alewijnse 2005 AV Aalsmeer 7:24
6 Sien van Vuuren 2005 DEM 7:32
7 Julie Witteveen 2005 AV Aalsmeer 7:35
8 Hoebe Zoë 2008 Trias 8:09
9 Tess Bouwens 2004 Trias 8:19
10 Jasmien van der Kolk 2007 Egmond aan den Hoef 8:36
JJCD, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stijn Handgraaf 2000 Santpoort-Noord 8:10
2 Djoao Lobles 2001 Noordkop 8:24
3 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 8:38
4 Martijn Bakker 2001 Trias 8:47
5 Rick Thomasse 2002 Onbekend 8:56
6 Boudewijn Welkzijn 2000 Phanos 9:05
7 Marcus Thomasse 2002 Onbekend 9:05
8 Jan Gosse Bootsma 2000 Phanos 9:28
9 Maarten van der Linde 2000 Haarlemmermeer 9:40
10 Casper Peterse 2002 Trias 9:44
11 Bram Klap 2002 Lycurgus 9:53
12 Piet van Vuuren 2002 DEM 9:58
13 Twan Denneman 2002 DEM 10:17
14 Lars Brouwer 2003 Trias 11:28
15 D Hamel 2002 Onbekend 14:05
MJCD, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merel van Herp 2001 Lycurgus 9:31
2 Luna de Bruin 2003 Loopgroep Aart Stigter 9:42
3 Sarah van Tuijl 2003 Almere ’81 10:06
JABN, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maxim Moinat 1991 Haarlemmermeer 11:23
2 Chris van Hensbergen 1995 KAV Holland 11:30
3 Lars Remijn 1995 DEM 12:00
4 Djurre den Heeten 1993 Phanos 12:22
5 Thom Vessies 1998 DEM 12:59
6 Sietse van der Pal 1998 Zaanland 13:49
7 Jelle de Moes 1997 Haarlemmermeer 16:50
MABN, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Emma Kok 1999 Phanos 14:12
2 Lotte Pröpper 1999 Phanos 14:30
3 Mariska Poel 1999 DEM 14:46
4 Jeske van der Pal 1997 Zaanland 15:01
5 Esmee Bakker 1999 DEM 15:05
6 Giulia Kühn 1996 Phanos 16:09
VSEN, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke van der Pal 1995 Zaanland 25:20
2 Ingrid Klaassen 1983 Running Holland verenigin 25:55
3 Nienke Kluft 1986 AV Castricum 26:00
4 Eileen Groenland 1990 Trias 27:11
5 Dieuwertje Bux 1986 Loopgroep Aart Stigter 27:24
6 Suzanne Timmer 1980 Running Holland 27:39
7 Ghyta Denz 1994 AV ’23 28:54
8 Marianne Klanker 1983 Phanos 29:54
9 Gadiza Saaidi 1984 Phanos 31:28
10 Mieke Steentjes 1990 Amsterdam 38:04
11 Lisa van de Boogaard 1999 42:18
V35, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Linda Valent 1971 Loopgroep Aart Stigter 26:42
2 Ilonka Betjes – Langeberg 1972 Lycurgus 28:30
3 Cyntia Böschen 1975 Onbekend 28:39
4 Chantal Pleune 1979 Phanos 29:10
5 Marieke Jonker 1979 AV Haarlem 29:26
6 Michelle Collingham 1973 AV Haarlem 31:20
7 Maaike Honig 1976 KAV Holland 32:10
8 Remke Reith 1973 Phanos 32:12
9 Bardine Hoogendoorn 1976 Amsterdam 34:01
10 Annelies van Bentum 1972 Assendelft 34:12
11 Terry-Kim Lockx 1978 Oudorp Nh 34:37
12 Eline Lute 1977 37:15
13 Danielle van de Boogaard 1973 42:19
14 Stephanie Marsal 1973 45:08
V45, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nicole Weijling-Dissel 1967 AAC 24:24
2 Ivonne Kramer 1967 SAV 25:27
3 Cora Sistermans 1965 Zaanland 27:54
4 Anneke Witt 1966 Haarlemmermeer 28:20
5 Tonneke van Leeuwen-Schoe 1968 KAV Holland 30:06
6 Elsa Brouwer 1963 Haarlemmermeer 31:36
7 Mirjam van Hal-vd Haar 1969 Haarlemmermeer 33:17
8 Margreeth van Kesteren 1957 33:52
9 Annemarie van Rookhuizen- 1964 DEM 34:07
10 Gerlies Nap 1968 AV Haarlem 34:10
11 Monique Al 1967 35:08
12 Barry Smit 1964 Phanos 35:14
13 Karin van Kesteren 1955 AV ’23 35:29
14 Janine Kalverla 1967 Castricum 36:03
15 Josephine Ruigrok van der 1963 Haarlemmermeer 37:05
16 Winifred Joan 1956 AV ’23 37:37
17 Tineke Puts 1959 38:59
18 Karin Prudon 1957 39:37
MSEN, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zac Freudenburg 1978 AV ’23 28:35
2 Stan Niesten 1995 DEM 29:33
3 Adrian Biozinski 1986 Polen 31:55
4 Ronald Poel 1991 DEM 32:39
5 Sander Assendelft 1979 AAA 33:45
6 Norbert Vis 1980 Phanos 34:14
7 Guido Klaassen 1996 Lycurgus 34:23
8 Michel Pannekeet 1980 Trias 35:33
9 Jeroen Lute 1981 36:02
10 Bas Botman 1978 36:02
11 Willem Dudok 1979 Onbekend 39:21
12 Wouter Booms 1975 40:16
13 Bas Commandeur 1980 Beverwijk 41:44
14 D.J. Bulsink 1983 Loopgroep De Zoomlopers 42:58
15 Miguel Bolsman 1981 Amsterdam 46:14
16 Nick Duijkersloot 1989 Onbekend 46:44
17 Jeroen Dekker 1976 48:13
18 Freek van Gool 1977 Alkmaar 49:15
M40, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Richard Dijkhuizen 1972 AV Castricum 33:35
2 Jan-Willem van Winkel 1971 Atos 34:23
3 Getache 1970 AV ’23 34:41
4 Jasper Enael 1974 Phanos 35:15
5 Chris Freijser 1972 Lycurgus 36:20
6 Bas de Bruin 1970 Loopgroep Aart Stigter 37:02
7 Jeroen Kalf 1974 Lycurgus 38:21
8 Bert Louissen 1972 Alkmaar 43:27
9 Thom Bakker 1974 Vijfhuizen 43:39
M45, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Peter Hopman 1965 Trias 32:08
2 Joost van Galen 1967 Zaanland 33:40
3 Dirk Klaassen 1968 Lycurgus 34:25
4 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 35:29
5 Ruben Romkes 1969 Zaanland 35:54
6 Marco Bijtenhoorn 1967 AV Haarlem 37:21
7 Martin Geerders 1965 Atos 38:27
8 Raymond Witteveen 1968 AV Aalsmeer 38:45
9 Arjan Dekker 1969 Lycurgus 39:11
10 Johan Denneman 1965 DEM 40:32
11 Harry Weijers 1969 Haarlemmermeer 42:50
12 Peter de Graaf 1966 Castricum 43:22
13 Arnaud Norg 1969 Atos 45:48
14 Olof Glorie 1969 Trias 55:05
M50, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 E. Aardenburg 1962 DEM 33:14
2 Martijn Hiensch 1964 Phanos 34:22
3 René van Ravenzwaaij 1963 Phanos 35:07
4 Hennie Punt 1954 Trias 36:01
5 Ger Kragten 1955 Atos 36:23
6 Hans de Graaf 1955 Suomi 36:30
7 Piet Jonker 1956 Trias 36:39
8 Peter Bartels 1953 Atos 37:00
9 Bram Couperus 1963 AV Haarlem 37:51
10 Ronald Wiering 1964 Zaanland 38:04
11 Henri Numan 1960 DEM 38:14
12 Theo Nieuweboer 1960 AV Edam 39:38
13 Tom Puts 1961 AAA 41:13
14 Paul 1963 42:19
15 Marco van Herp 1963 Lycurgus 44:25
16 E. Schenk 1962 Haarlemmermeer 44:27
17 Gerard Lijnzaad 1955 AV ’23 45:35
18 Peter Zeeman 1961 45:54
19 Chris Best 1957 Suomi 46:00
20 Jan C J van Hout 1949 DEM 46:50
21 Kees Janssen 1949 47:29
22 Jean Muijs 1963 Heiloo 47:43
23 Alfons Knijn 1952 avVN 1:01:20
www.uitslagen.nl 08-03-2015 12:39

Leave a Reply