Uitslagen Pupillencompetitie 2014

Uitslagen Pupillencompetitie

14-06-2014

Jongens pupillen C(1e jrs)

4x40m 2 deelnemer(s)
KAV Holland 31.24 sec ptn
DEM 32.70 sec ptn
600m 10 deelnemer(s)
1 246 Oostendorp, Tijl 2007 DEM 2.22.59 min ptn
2 116 Vollaard, Giosué 2007 KAV Holland 2.27.08 min ptn
3 114 Ravelli, Levi 2007 KAV Holland 2.33.77 min ptn
4 115 Schelven, Duuk van 2007 KAV Holland 2.38.40 min ptn
5 113 Leeuwen, Teun van 2007 KAV Holland 2.44.45 min ptn
6 247 Lammers, Yoeri 2007 DEM 2.44.82 min ptn
7 243 Rikmenspoel, Thomas 2007 DEM 3.01.85 min ptn
8 242 Ooijen, Sam van 2007 DEM 3.09.70 min ptn
9 241 Koerhuis, Thijn 2007 DEM 3.10.31 min ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
114 Levi Ravelli 2007 7.61 2.96 21.19 1071 ptn
115 Duuk van Schelven 2007 8.29 2.54 22.10 882 ptn
246 Tijl Oostendorp 2007 7.92 2.61 13.08 821 ptn
116 Giosué Vollaard 2007 8.11 2.60 11.53 759 ptn
242 Sam van Ooijen 2007 8.21 2.27 9.17 631 ptn
113 Teun van Leeuwen 2007 8.53 2.35 9.80 610 ptn
244 Alex de Best 2007 8.61 2.51 6.08 547 ptn
247 Yoeri Lammers 2007 8.89 2.24 7.90 496 ptn
241 Thijn Koerhuis 2007 9.92 2.13 9.85 389 ptn
243 Thomas Rikmenspoel 2007 9.29 1.91 8.14 383 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
488 Sam van der Aar 2006 7.59 3.02 28.01 1174 ptn
489 Boris Borgmann 2006 7.58 3.04 26.05 1156 ptn
490 Syp Luitwieler 2006 7.25 3.00 14.51 1050 ptn
485 Ilias Toutziarakis 2006 7.56 2.96 16.95 1020 ptn
486 Stijn Wilbrink 2006 8.00 3.04 20.01 1002 ptn
487 Bram Braak 2006 8.02 2.83 19.52 949 ptn
481 Luca Westen 2006 7.80 2.84 16.42 943 ptn
249 Vanya Lubbers 2006 7.50 2.95 11.05 929 ptn
139 Tom Knapen 2006 8.16 2.61 15.12 815 ptn
482 David Rikmenspoel 2006 8.40 2.36 17.07 758 ptn
138 Hugo Gabel 2006 8.25 2.65 11.50 746 ptn
202 Naut Bol 2005 8.06 2.46 10.07 712 ptn
483 Bram van de Berg 2006 7.88 2.04 8.58 627 ptn
484 Lars Streuer 2006 8.98 2.52 11.83 619 ptn
140 Lars Verkooy 2006 9.07 2.19 11.66 538 ptn
600m 15 deelnemer(s)
1 481 Westen, Luca 2006 DEM 2.10.85 min ptn
2 488 Aar, Sam van der 23-02-2006 DEM 2.16.85 min ptn
3 487 Braak, Bram 2006 DEM 2.22.32 min ptn
4 139 Knapen, Tom 2006 KAV Holland 2.25.38 min ptn
5 489 Borgmann, Boris 16-02-2006 DEM 2.28.52 min ptn
6 482 Rikmenspoel, David 2006 DEM 2.29.83 min ptn
7 202 Bol, Naut 2005 AV Trias 2.30.54 min ptn
8 138 Gabel, Hugo 2006 KAV Holland 2.30.79 min ptn
9 249 Lubbers, Vanya 10-11-2006 DEM 2.45.72 min ptn
10 485 Toutziarakis, Ilias 2006 DEM 2.46.75 min ptn
11 140 Verkooy, Lars 2006 KAV Holland 2.53.25 min ptn
12 484 Streuer, Lars 2006 DEM 2.58.69 min ptn
4x40m 3 deelnemer(s)
1 DEM 1 28.94 sec ptn
2 DEM 2 30.16 sec ptn
3 DEM 3 32.68 sec ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
477 Fiene Rosendaal 2007 7.64 3.07 9.66 900 ptn
201 Zoe Hoebe 2008 8.15 2.65 14.01 807 ptn
476 Britt de Graaff 2007 8.00 2.53 10.55 745 ptn
200 Jasmien van der Kolk 2007 8.51 2.49 7.67 596 ptn
478 Anne Kuijer 2007 8.72 2.29 5.88 482 ptn
479 Khyra van Schooten 2007 8.73 2.26 6.10 480 ptn
475 Iris Kratzschmar 2007 9.00 1.98 5.96 383 ptn
4x40m 1 deelnemer(s)
1 DEM 32.12 sec ptn
600m 7 deelnemer(s)
1 477 Rosendaal, Fiene 2007 DEM 2.18.97 min ptn
2 201 Hoebe, Zoe 2008 AV Trias 2.26.19 min ptn
3 476 Graaff, Britt de 2007 DEM 2.28.48 min ptn
4 200 Kolk, Jasmien van der 2007 AV Trias 2.31.15 min ptn
5 479 Schooten, Khyra van 2007 DEM 3.10.87 min ptn
6 478 Kuijer, Anne 2007 DEM 3.20.50 min ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
458 Lizzy Lieverst 2006 7.24 3.25 20.19 1188 ptn
164 Madelief van der Meulen 2006 7.60 3.14 25.39 1164 ptn
165 Nigella Negenman 2006 7.32 3.05 15.44 1061 ptn
454 Nikki Lagrand 2006 7.32 3.04 12.71 1013 ptn
163 Feline Boissevain 2006 7.65 2.85 13.54 926 ptn
456 Rianne Kooij 2006 8.07 2.78 18.41 915 ptn
455 Isa Schram 2006 7.71 3.02 10.51 893 ptn
183 Veerle Bosma 2006 8.20 2.59 15.52 811 ptn
681 Dominique Beentjes 2006 7.73 2.61 9.86 795 ptn
679 Silje van Riemsdijk 2006 8.12 2.64 9.39 724 ptn
680 Eveline Krom 2006 8.77 2.30 12.29 613 ptn
453 Anne Koerhuis 2006 8.49 2.33 7.60 565 ptn
682 Susan Boellaard 2006 8.69 2.02 7.88 480 ptn
4x40m 6 deelnemer(s)
455 455, KAV Holland 28.45 sec ptn
456 456, DEM 1 29.18 sec ptn
163 163, DEM 2 32.32 sec ptn
600m 14 deelnemer(s)
1 165 Negenman, Nigella 2006 KAV Holland 2.07.92 min ptn
2 455 Schram, Isa 07-09-2006 DEM 2.18.73 min ptn
3 458 Lieverst, Lizzy 2006 DEM 2.23.23 min ptn
4 454 Lagrand, Nikki 2006 DEM 2.25.70 min ptn
5 681 Beentjes, Dominique 2006 DEM 2.28.30 min ptn
6 183 Bosma, Veerle 2006 AV Suomi 2.30.91 min ptn
7 163 Boissevain, Feline 2006 KAV Holland 2.34.76 min ptn
8 164 Meulen, Madelief van der 2006 KAV Holland 2.38.76 min ptn
9 456 Kooij, Rianne 2006 DEM 2.43.02 min ptn
10 453 Koerhuis, Anne 2006 DEM 2.48.49 min ptn
11 679 Riemsdijk, Silje van 2006 DEM 2.58.50 min ptn
12 680 Krom, Eveline 2006 DEM 3.04.20 min ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
497 Demian Paap 2005 6.73 1.05 4.83 1322 ptn
492 Chris van de Meij 2005 6.72 1.00 5.21 1313 ptn
958 Kris Linsen 2005 7.00 1.00 4.97 1232 ptn
956 Daan Ranzijn 2005 7.30 1.10 4.27 1194 ptn
957 Teun de Koning 2005 6.93 0.95 4.59 1186 ptn
196 Bram Sprengers 2005 7.35 0.90 5.63 1130 ptn
137 Noah Oling 2005 7.37 1.00 4.58 1128 ptn
210 Gijs van der Kolk 2005 7.33 1.00 4.38 1122 ptn
169 Jip de Vreugd 2005 7.46 0.90 5.33 1088 ptn
213 Pekka van de Zwaan 2005 7.30 0.90 4.74 1080 ptn
135 Max Engelsman 2005 7.55 0.95 4.58 1056 ptn
238 Gijs Smolenaars 2005 7.46 0.75 5.98 1020 ptn
494 Morris Marcus 2005 7.41 0.80 5.08 1009 ptn
496 Koen Rosendaal 2005 7.59 0.95 3.91 1000 ptn
960 Stef Alders 2005 7.97 0.85 5.26 954 ptn
498 Jochem van de Vlekkert 2005 7.89 0.90 4.47 950 ptn
358 Rens Kraakman 2005 7.89 0.85 3.56 844 ptn
167 Jurre Fonck 2005 8.05 0.85 3.24 790 ptn
211 Aron Lahat 2005 8.17 0.90 2.71 761 ptn
136 Rutger van de Laar 2005 7.99 0.80 3.17 758 ptn
168 Sepp Vonk 2005 7.81 0.80 2.76 754 ptn
961 Senna van de Stoep 2005 8.14 0.80 3.29 743 ptn
214 Max Aalders 2005 8.56 0.85 3.61 740 ptn
212 Noah Knol 2005 9.53 0.70 2.78 430 ptn
1000m 24 deelnemer(s)
238 Smolenaars, Gijs 2005 AV Trias 3.42.04 min ptn
210 Kolk, Gijs van der 2005 AV Trias 3.55.77 min ptn
494 Marcus, Morris 2005 DEM 3.59.01 min ptn
168 Vonk, Sepp 2005 AV Suomi 4.02.82 min ptn
136 Laar, Rutger van de 2005 KAV Holland 4.04.91 min ptn
956 Ranzijn, Daan 2005 DEM 4.07.79 min ptn
169 Vreugd, Jip de 2005 AV Suomi 4.10.15 min ptn
958 Linsen, Kris 2005 DEM 4.13.34 min ptn
167 Fonck, Jurre 2005 AV Suomi 4.16.45 min ptn
137 Oling, Noah 2005 KAV Holland 4.19.68 min ptn
496 Rosendaal, Koen 2005 DEM 4.20.76 min ptn
196 Sprengers, Bram 2005 AV Haarlem 4.21.29 min ptn
961 Stoep, Senna van de 2005 DEM 4.23.96 min ptn
211 Lahat, Aron 2005 AV Trias 4.25.04 min ptn
214 Aalders, Max 2005 AV Trias 4.27.16 min ptn
960 Alders, Stef 2005 DEM 4.27.93 min ptn
957 Koning, Teun de 2005 DEM 4.31.70 min ptn
135 Engelsman, Max 2005 KAV Holland 4.31.71 min ptn
213 Zwaan, Pekka van de 2005 AV Trias 4.31.85 min ptn
497 Paap, Demian 2005 DEM 4.32.45 min ptn
492 Meij, Chris van de 2005 DEM 4.33.71 min ptn
498 Vlekkert, Jochem van de 2005 DEM 4.37.65 min ptn
212 Knol, Noah 2005 AV Trias 5.07.74 min ptn
4x40m 3 deelnemer(s)
1 DEM 1 27.24 sec ptn
2 DEM 2 27.94 sec ptn
3 AV Trias 29.54 sec ptn

Meisjes pupillen B

1000m 24 deelnemer(s)
1 684 Commandeur, Jet 2005 DEM 3.58.88 min ptn
2 685 Pol, Yvana 2005 DEM 4.07.16 min ptn
3 205 Croux, Laura 06-01-2005 AV Trias 4.08.31 min ptn
4 207 Kloosterman, Nika 2005 AV Trias 4.09.04 min ptn
5 157 Donoghue, Katie 2005 KAV Holland 4.10.92 min ptn
6 156 Boer, Meike de 2005 KAV Holland 4.11.83 min ptn
7 683 Taatske Palentijn, Anne 2005 DEM 4.13.28 min ptn
8 206 Kramer, Iris 2005 AV Trias 4.16.06 min ptn
9 158 Kleij, Fenne van der 2005 KAV Holland 4.23.09 min ptn
10 184 Cruysheer, Katy 2005 AV Suomi 4.26.75 min ptn
11 185 Barens, Dominque 2005 AV Suomi 4.33.38 min ptn
12 161 Ravelli, Nikki 2005 KAV Holland 4.35.75 min ptn
13 469 Fenger, Lindsey 2004 DEM 4.40.01 min ptn
14 204 Witte, Resa 2005 AV Trias 4.43.60 min ptn
15 160 Nederbragt, Roos 2005 KAV Holland 4.46.81 min ptn
16 186 Tieman, Arwen 2005 AV Suomi 4.50.26 min ptn
17 203 Kampstra, Luteijn 2005 AV Trias 4.50.79 min ptn
18 162 Zandstra, Yara 2005 KAV Holland 4.56.49 min ptn
19 360 Landsaat, Isa 2005 DEM 5.07.32 min ptn
20 686 Willemse, Tania 10-06-2005 DEM 5.17.59 min ptn
4x40m 5 deelnemer(s)
1 KAV Holland  27.32 sec ptn
2 AV Trias 27.46 sec ptn
3 DEM 1 28.23sec ptn
4 DEM 2 30.48 sec ptn
5 AV Suomi 31.34 sec ptn
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
205 Laura Croux 2005 6.74 1.05 4.62 1305 ptn
161 Nikki Ravelli 2005 6.81 1.00 5.07 1282 ptn
204 Resa Witte 2005 7.65 1.05 4.69 1119 ptn
206 Iris Kramer 2005 7.25 1.00 4.13 1119 ptn
685 Yvana Pol 2005 7.15 0.95 4.13 1104 ptn
207 Nika Kloosterman 2005 7.07 0.95 3.75 1092 ptn
160 Roos Nederbragt 2005 7.57 1.00 4.17 1059 ptn
185 Dominque Barens 2005 7.52 1.05 3.49 1052 ptn
683 Anne Taatske Palentijn 2005 7.46 1.00 3.53 1031 ptn
156 Meike de Boer 2005 7.48 0.95 3.78 1011 ptn
198 Anne Kreuger 2005 7.62 0.95 3.90 993 ptn
157 Katie Donoghue 2005 8.02 0.95 4.52 968 ptn
184 Katy Cruysheer 2005 7.49 0.90 3.59 956 ptn
686 Tania Willemse 2005 7.92 0.90 3.81 895 ptn
159 Floortje Moltzer 2005 7.77 0.85 3.89 891 ptn
684 Jet Commandeur 2005 7.78 0.80 3.97 859 ptn
158 Fenne van der Kleij 2005 7.78 0.90 2.95 849 ptn
360 Isa Landsaat 2005 8.25 0.90 3.66 829 ptn
203 Luteijn Kampstra 2005 8.21 0.85 3.27 766 ptn
162 Yara Zandstra 2005 8.41 0.80 3.84 745 ptn
187 Leonie Bouwman 2005 8.68 0.95 2.80 728 ptn
359 Meike van Schooten 2005 8.65 0.80 3.83 708 ptn
469 Lindsey Fenger 2004 8.05 0.80 2.58 695 ptn
186 Arwen Tieman 2005 8.70 0.80 3.03 636 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
963 Tobias Janssens 2004 9.76 3.96 6.48 1461 ptn
967 Dennis Schaap 2004 9.80 3.68 6.92 1424 ptn
970 Luuk Kooij 2004 10.03 3.59 5.72 1297 ptn
171 Kenan Gutierrez 2004 10.40 3.47 6.37 1260 ptn
218 Huib Schong 2004 9.98 3.47 4.84 1223 ptn
195 Jeppe Mul 2004 10.16 3.49 5.08 1217 ptn
173 Sven Tesselaar 2004 10.58 3.63 5.49 1212 ptn
123 Yannick Vollaard 2004 10.42 3.50 5.11 1183 ptn
971 Thijmen Kratzschmar 2004 10.20 3.61 4.24 1175 ptn
170 Max Rosenthal 2004 10.08 3.10 5.25 1162 ptn
122 Daniel Sleiman 2004 10.42 3.33 4.98 1140 ptn
964 Jort Lorinc 2004 10.91 3.19 5.83 1101 ptn
118 Adriaan Fornerod 2004 10.38 2.96 5.12 1081 ptn
217 David de Kler 2004 10.89 3.48 4.57 1077 ptn
125 Christiaan Zandstra 2004 11.07 3.19 5.70 1072 ptn
968 Merijn Rober 2004 10.43 3.02 4.75 1061 ptn
220 Luuk Hoogland 2004 10.40 3.13 4.22 1049 ptn
172 Koen de Jong 2004 10.70 3.25 4.47 1049 ptn
962 Sahid Haddache 2004 11.08 3.14 5.31 1036 ptn
221 Finn Kosters 2004 11.20 3.00 5.58 1010 ptn
121 Nathan Pelupessy 2004 11.45 3.19 4.64 955 ptn
219 Bendt Koelink 2004 11.15 3.02 4.14 922 ptn
119 Sid van Schouten 2004 11.07 3.00 4.04 919 ptn
972 Sergio van Hoolwerf 2004 11.40 2.75 4.93 893 ptn
969 Casper Meulenberg 2004 11.51 2.59 5.25 870 ptn
194 Thijmen de Koning 2004 11.33 2.72 4.51 867 ptn
117 Irmin Flach 2004 11.60 2.85 3.85 812 ptn
124 Jonathan Winkel 2004 11.92 2.78 4.01 775 ptn
216 Jip van Buitenen 2004 11.83 2.79 3.73 765 ptn
239 Senna de Busser 2004 11.55 2.81 3.22 759 ptn
215 Thijs Duimmeijer 2004 11.32 2.85 2.74 752 ptn
965 Guus Streuer 2004 11.23 2.52 3.32 747 ptn
1000m 32 deelnemer(s)
1 125 Zandstra, Christiaan 2004 KAV Holland 3.45.33 min ptn
2 218 Schong, Huib 2004 AV Trias 3.46.33 min ptn
3 217 Kler, David de 2004 AV Trias 3.47.23 min ptn
4 962 Haddache, Sahid 04-01-2004 DEM 3.49.18 min ptn
5 173 Tesselaar, Sven 2004 AV Suomi 3.50.18 min ptn
6 195 Mul, Jeppe 13-10-2004 AV Haarlem 3.54.87 min ptn
7 967 Schaap, Dennis 2004 DEM 3.57.49 min ptn
8 221 Kosters, Finn 2004 AV Trias 4.02.61 min ptn
9 970 Kooij, Luuk 26-02-2004 DEM 4.06.07 min ptn
10 219 Koelink, Bendt 2004 AV Trias 4.08.13 min ptn
11 220 Hoogland, Luuk 2004 AV Trias 4.11.75 min ptn
12 171 Gutierrez, Kenan 2004 AV Suomi 4.12.29 min ptn
13 968 Rober, Merijn 2004 DEM 4.13.86 min ptn
14 123 Vollaard, Yannick 30-05-2004 KAV Holland 4.17.74 min ptn
15 119 Schouten, Sid van 2004 KAV Holland 4.18.81 min ptn
16 964 Lorinc, Jort 06-07-2004 DEM 4.20.74 min ptn
17 216 Buitenen, Jip van 11-01-2004 AV Trias 4.23.45 min ptn
18 963 Janssens, Tobias 02-11-2004 DEM 4.28.49 min ptn
19 172 Jong, Koen de 07-12-2004 AV Suomi 4.29.33 min ptn
20 194 Koning, Thijmen de 12-08-2004 AV Haarlem 4.32.33 min ptn
21 118 Fornerod, Adriaan 10-11-2004 KAV Holland 4.34.15 min ptn
22 239 Busser, Senna de 2004 AV Haarlem 4.36.21 min ptn
23 965 Streuer, Guus 09-06-2004 DEM 4.37.16 min ptn
24 122 Sleiman, Daniel 2004 KAV Holland 4.37.70 min ptn
25 121 Pelupessy, Nathan 07-03-2004 KAV Holland 4.55.53 min ptn
26 124 Winkel, Jonathan 20-06-2004 KAV Holland 4.56.14 min ptn
27 215 Duimmeijer, Thijs 2004 AV Trias 5.02.66 min ptn
28 117 Flach, Irmin 05-11-2004 KAV Holland 5.06.33 min ptn
4x60m 5 deelnemer(s)
1 DEM 1 37.09 sec ptn
2 AV Suomi 38.58 sec ptn
3 KAV Holland 38.66 sec ptn
4 DEM 2 40.46 sec ptn
5 AV Trias 41.19 sec ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
132 Juriaan Rösingh 2003 9.34 4.32 26.54 1572 ptn
179 Brent Schavemaker 2003 9.30 4.39 19.78 1504 ptn
127 Sam Cremers 2003 9.36 3.77 28.61 1483 ptn
178 Milan ten Hacken 2003 9.35 3.71 26.95 1453 ptn
234 Ole van Tiel 2003 9.48 3.91 24.43 1439 ptn
126 Wouter Bracke 2003 9.72 3.83 27.31 1418 ptn
472 Noa Struyve 2003 9.55 3.67 25.11 1387 ptn
133 Seb van Schelven 2003 9.99 3.67 30.19 1378 ptn
180 Mike van Sleeuwen 2003 9.60 3.70 20.73 1328 ptn
181 Tony Ulehake 2003 9.53 3.66 18.87 1305 ptn
193 Jeroen Out 2003 9.91 3.53 22.73 1271 ptn
176 Daan Cruysheer 2003 10.16 3.53 25.05 1263 ptn
473 Milo Schagen 2003 9.93 3.66 19.83 1254 ptn
192 Erick Könst 2003 10.50 3.59 25.03 1225 ptn
233 Raul Tophoff 2003 10.60 3.60 22.56 1181 ptn
471 Ravi Marcus 2003 9.95 3.56 13.91 1140 ptn
134 Sven Verkooy 2003 10.47 3.18 23.18 1124 ptn
237 Jerry Koning 2003 10.61 3.29 16.40 1030 ptn
235 Lars Brouwer 2003 11.33 2.98 26.75 1018 ptn
130 Martijn van de Laar 2003 10.76 3.21 16.15 989 ptn
199 Job Kreuger 2003 11.24 2.93 22.03 957 ptn
236 Lars Tervoort 2003 10.70 3.24 12.64 945 ptn
231 Jits van Kessel 2003 10.66 2.66 19.48 943 ptn
174 Christiaan Barens 2003 11.07 3.19 12.55 885 ptn
129 Boudewijn Fornerod 2003 11.36 2.77 15.90 822 ptn
232 Yari Koot 2003 11.97 2.95 11.28 710 ptn
175 Tom Bloemers 2003 3.04 DNS 326 ptn
1000m 25 deelnemer(s)
1 132 Rösingh, Juriaan 2003 KAV Holland 3.32.69 min ptn
2 178 Hacken, Milan ten 17-08-2003 AV Suomi 3.48.85 min ptn
3 127 Cremers, Sam 17-09-2003 KAV Holland 3.50.90 min ptn
4 192 Könst, Erick 25-01-2003 AV Haarlem 3.54.33 min ptn
5 234 Tiel, Ole van 01-07-2003 AV Trias 3.55.67 min ptn
6 193 Out, Jeroen 24-09-2003 AV Haarlem 3.56.18 min ptn
7 231 Kessel, Jits van 2003 AV Trias 3.58.18 min
8 473 Schagen, Milo 2003 DEM 4.08.67 min ptn
9 126 Bracke, Wouter 08-04-2003 KAV Holland 4.09.00 min ptn
10 236 Tervoort, Lars 18-12-2003 AV Trias 4.15.74 min ptn
11 199 Kreuger, Job 2003 AV Haarlem 4.19.78 min ptn
12 472 Struyve, Noa 2003 DEM 4.20.76 min ptn
13 176 Cruysheer, Daan 2003 AV Suomi 4.24.52 min ptn
14 237 Koning, Jerry 2003 AV Trias 4.25.23 min ptn
15 130 Laar, Martijn van de 2003 KAV Holland 4.28.92 min ptn
16 232 Koot, Yari 23-08-2003 AV Trias 4.29.77 min ptn
17 174 Barens, Christiaan 2003 AV Suomi 4.33.27 min ptn
18 134 Verkooy, Sven 07-02-2003 KAV Holland 4.39.76 min ptn
4x60m 4 deelnemer(s)
1 KAV Holland 35.63 sec ptn
2 AV Suomi 36.41 sec ptn
3 DEM 38.82 sec ptn
4 AV Trias 40.19 sec ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
224 Bente Madderom 2004 9.10 3.95 5.59 1518 ptn
141 Sophie van Ekeris 2004 9.76 3.47 5.95 1331 ptn
197 Babs Koeman 2004 9.54 3.62 4.68 1313 ptn
146 Rochelle Negenman 2004 9.72 3.30 5.24 1257 ptn
365 Silke de Haas 2004 10.13 3.40 5.40 1224 ptn
366 Zoe Lammertink 2004 10.09 3.40 5.29 1223 ptn
223 Danique Schram 2004 10.29 3.37 5.78 1219 ptn
142 Eva Hoogerwerf 2004 10.05 3.16 5.69 1207 ptn
364 Lisa Renkema 2004 9.88 3.50 3.60 1153 ptn
188 Liyanne Molenaar 2004 10.07 3.18 4.79 1148 ptn
368 Lynn van de Meij 2004 9.94 3.25 4.10 1132 ptn
225 Esmee Nebbeling 2004 10.17 2.90 5.26 1109 ptn
697 Anna van de Kamp 2004 10.90 3.02 6.09 1085 ptn
189 Mayra Balm 2004 10.28 3.25 3.36 1023 ptn
222 Jetske Zuurbier 2004 11.03 2.98 5.10 997 ptn
362 Gwen Laurijs 2004 10.75 2.78 4.86 977 ptn
144 Natalie van Mil 2004 11.14 3.05 4.21 934 ptn
250 Marieke Kivit 2004 11.01 2.69 3.78 846 ptn
363 Eline Brouwer 2004 DNS DNS 4.53 308 ptn
1000m 19 deelnemer(s)
1 197 Koeman, Babs 2004 AV Haarlem 3.45.05 min ptn
2 142 Hoogerwerf, Eva 12-06-2004 KAV Holland 3.50.25 min ptn
3 222 Zuurbier, Jetske 2004 AV Trias 3.51.24 min ptn
4 224 Madderom, Bente 04-06-2004 AV Trias 3.57.50 min ptn
5 223 Schram, Danique 08-05-2004 DEM 3.57.94 min ptn
6 189 Balm, Mayra 2004 AV Suomi 4.00.62 min ptn
7 141 Ekeris, Sophie van 09-07-2004 KAV Holland 4.03.16 min ptn
8 225 Nebbeling, Esmee 2004 AV Trias 4.09.84 min ptn
9 366 Lammertink, Zoe 2004 DEM 4.10.55 min ptn
10 146 Negenman, Rochelle 2004 KAV Holland 4.12.15 min ptn
11 144 Mil, Natalie van 04-03-2004 KAV Holland 4.13.20 min ptn
12 697 Kamp, Anna van de 22-03-2004 DEM 4.18.00 min ptn
13 368 Meij, Lynn van de 2004 DEM 4.33.32 min ptn
14 188 Molenaar, Liyanne 2004 AV Suomi 4.34.34 min ptn
4x60m 3 deelnemer(s)
1 DEM 1 37.71 sec ptn
2 KAV Holland 38.48 sec ptn
3 DEM 2 39.55 sec ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m 24 deelnemer(s)
1 450 Sanna, Alba 30-04-2003 DEM 3.46.13 min ptn
2 147 Algera, Floor 2003 KAV Holland 3.47.91 min ptn
3 230 Poldervaart, Roos 19-12-2003 AV Trias 3.48.73 min ptn
4 226 Knippen, Amber 08-10-2003 AV Trias 3.50.95 min ptn
5 153 Schouw, Liv 2003 KAV Holland 3.59.30 min ptn
6 699 Kamp, Marit 05-12-2003 DEM 3.59.30 min ptn
7 190 Cocq van Delwijnen, Erie de 02-05-2003 AV Suomi 4.00.54 min ptn
8 227 Agasi, Kyra 30-12-2003 AV Trias 4.07.40 min ptn
9 151 Bosscha, Donna 04-08-2003 KAV Holland 4.13.48 min ptn
10 149 Boer, Anne de 2003 KAV Holland 4.13.84 min ptn
11 451 Wit, Kim de 2003 DEM 4.15.93 min ptn
12 155 Vos, Lourdes 14-05-2003 KAV Holland 4.17.17 min ptn
13 356 Visser, Danique 2003 DEM 4.23.02 min ptn
14 701 Geest, Sara van de 2003 DEM 4.28.17 min ptn
15 150 Boissevain, Suzanne 19-03-2003 KAV Holland 4.37.24 min ptn
16 154 Swaab, Babette 2003 KAV Holland 4.38.29 min ptn
17 367 Janssen, Mirte 03-08-2003 DEM 4.40.36 min ptn
18 229 Tervoort, Kim 18-12-2003 AV Trias 4.43.57 min ptn
19 152 Dobber, Isa 24-09-2003 KAV Holland 4.46.55 min ptn
20 148 Bakkers, Floor 2003 KAV Holland 4.55.26 min ptn
4x60m 6 deelnemer(s)
1 DEM 1 37.71 sec
2 AV Trias  37.77 sec
3 KAV Holland 1 37.83 sec
4 KAV Holland 2 39.14 sec
5 AV Suomi 2 39.58 sec
6 DEM 2 41.44 sec
Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
190 Erie de Cocq van Delwijnen 2003 9.35 4.02 19.07 1411 ptn
450 Alba Sanna 2003 9.91 3.99 19.74 1322 ptn
147 Floor Algera 2003 9.69 3.87 17.50 1300 ptn
226 Amber Knippen 2003 9.51 3.68 17.26 1288 ptn
230 Roos Poldervaart 2003 9.40 3.89 13.13 1283 ptn
356 Danique Visser 2003 9.65 3.53 16.54 1224 ptn
153 Liv Schouw 2003 10.08 3.43 19.71 1183 ptn
699 Marit Kamp 2003 10.24 3.69 16.18 1159 ptn
155 Lourdes Vos 2003 9.95 3.43 16.55 1157 ptn
149 Anne de Boer 2003 10.30 3.46 18.69 1142 ptn
367 Mirte Janssen 2003 10.24 3.52 15.34 1111 ptn
151 Donna Bosscha 2003 10.51 3.45 17.49 1092 ptn
150 Suzanne Boissevain 2003 10.19 3.28 13.74 1044 ptn
228 Marjolein van der Kraan 2003 10.48 3.41 14.54 1042 ptn
701 Sara van de Geest 2003 10.69 3.34 17.15 1041 ptn
227 Kyra Agasi 2003 10.40 3.26 14.27 1019 ptn
452 Madelon Kvit 2003 10.49 3.12 16.39 1012 ptn
700 Misha Klein 2003 10.95 3.15 15.29 940 ptn
148 Floor Bakkers 2003 11.48 3.04 19.23 913 ptn
229 Kim Tervoort 2003 10.86 3.11 12.63 898 ptn
448 Kelsey Tuinstra 2003 10.92 3.11 12.90 896 ptn
451 Kim de Wit 2003 11.45 3.21 14.85 883 ptn
703 Amber Tuinstra 2003 11.02 2.97 13.34 862 ptn
154 Babette Swaab 2003 11.06 2.85 14.93 860 ptn
152 Isa Dobber 2003 11.17 2.93 10.41 782 ptn

Leave a Reply