Uitslagen Hemelvaart 2014

Hemelvaartwedstrijd AV Trias

Donderdag 29 mei 2014

 

100 meter Heren

Serie 1: (-5.4m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 18 Dusselaar, Jacco junioren B jongens AV Hylas 14.67 0 0
2 400 Groen, Peter M65 AV 1923 15.21 0 0
3 418 Geluk, Marc M45 AV Hera 15.26 0 0
4 415 Clement, Marcel M45 AV Hera 15.45 0 0
4 13 Dekker, Edwin neo-senioren mannen AV Hera 15.45 0 0
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 34 Vaars, Alex junioren A jongens Atletiekver. DOKEV 13.12 0 0
2 486 Reijmers, Niek junioren A jongens AV Hylas 13.17 0 0
3 491 Sieraad, Mark senioren mannen AV Hera 13.44 0 0
4 421 Lenis, Anne M60 AV Hera 13.85 0 0
5 47 van den Hoven, Michel junioren C jongens AV Trias 14.46 0 0
Serie 3: (-2.4m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 5 Dekker, Casper neo-senioren mannen AV Haarlemmermeer 12.56 0 0
2 27 Boerman, Matthew junioren B jongens AV Hylas 12.59 0 0
3 46 Sagarajah, Caspar junioren A jongens AV Hylas 12.80 0 0
4 2 Nijbacker, Freek M35 AV Haarlemmermeer 12.92 0 0
5 16 Beelen, Jay junioren C jongens AV Trias 13.27 0 0
Serie 4: (-0.4m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 40 vd Gragt, Paul senioren mannen AV Hylas 11.69 0 0
2 495 van Dijk, Henk M40 AV Hera 12.01 0 0
3 716 Moen, Robert M45 DEM 12.06 0 0
4 477 Bouwman, Maarten senioren mannen Phanos 12.19 0 0
5 22 van Doodewaerd, Sven senioren mannen AV Lycurgus 12.31 0 0
Serie 5: (0.3m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 20 Looijen, Timo neo-senioren mannen AV Zaanland 11.56 0 0
2 Wiltink, Job junioren B jongens KAV Holland 11.85 0 0
3 12 Dekker, Ronald neo-senioren mannen AV Hera 11.95 0 0
4 36 van Gorselen, Wouter senioren mannen AV Haarlem 11.98 0 0
5 24 Jones, Gregory neo-senioren mannen AV 1923 12.10 0 0
Serie 6: (-1.9m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 11 Blauwhof, Bjorn senioren mannen Phanos 11.31 0 0
2 488 Sanneh, Wandifa junioren A jongens AV Trias 11.38 0 0
3 1 Polman, Johan senioren mannen DEM 11.57 0 0
4 451 Lionahr, Serencio junioren B jongens Phanos 11.84 0 0
5 413 Bloemhard, Roy junioren B jongens Phanos 11.96 0 0

100 meter Dames
Serie 1: (-1.5m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 64 Hondema, Pauline junioren C meisjes AV Lycurgus 13.85 0 0
2 409 Dommanschet, Marit junioren C meisjes AV Lycurgus 15.18 0 0
3 489 Clement, Suzanne junioren A meisjes AV Hera 15.88 0 0
4 15 Brandsma, Daphne junioren A meisjes AV Hera 16.17 0 0
5 52 Dekker, Els V50 AV Hera 16.52 0 0
Serie 2: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 487 Ooijevaar, Britt junioren C meisjes AV Trias 13.36 0 0
2 56 Cnossen, Jasmijn junioren B meisjes AV Hylas 13.70 0 0
3 447 Zwerver, Zola junioren C meisjes AAC 13.76 0 0
4 14 Lundgren, Sandy neo-senioren vrouwen AV Hera 13.85 0 0
5 66 Schaefer, Arlette junioren B meisjes AV Suomi 14.60 0 0
Serie 3: (-0.9m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 41 Westen, Nienke senioren vrouwen AV Hollandia 13.33 0 0
2 458 de Jong, Zoe junioren B meisjes AV Trias 13.35 0 0
3 408 Schoonebeek, Lisanne junioren B meisjes AV Lycurgus 13.39 0 0
4 54 Wals, Didi junioren C meisjes AV Lycurgus 13.46 0 0
5 6 Punt, Stèphanie senioren vrouwen AV Haarlemmermeer 15.13 0 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 45 Hoogeboom, Franka senioren vrouwen AV Hylas 12.44 0 0
2 37 Hoos, Laurien senioren vrouwen AV ’34 12.86 0 0
3 55 van Aurich, Vera junioren B meisjes AV Heerenveen 12.93 0 0
4 452 van Rookhuizen, Renée junioren B meisjes DEM 13.16 0 0
5 457 Kraaijeveld, Nikki junioren B meisjes DEM 13.17 0 0

800 meter outdoor Heren
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 59 Hopman, Arthur M45 AV Hylas 2:21.17 0 0
2 80 van der Meulen, Daan senioren mannen AV Hylas 2:22.64 0 0
3 598 de Visser, Martijn M50 AV Castricum 2:38.20 0 0
4 875 de Winter, Owen junioren B jongens AV Castricum 2:39.36 0 0
5 170 Bakker, Steven junioren C jongens AV Castricum 2:43.45 0 0
6 981 Couwenberg, Max junioren B jongens AV Castricum 2:49.19 0 0
7 86 vd Schaaf, Theo M60 AV Hylas 2:51.61 0 0
22 van Doodewaerd, Sven senioren mannen AV Lycurgus DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 63 Konijn, Yorick junioren B jongens AV Castricum 2:17.12 0 0
2 597 Nijssen, Quinten junioren B jongens AV Castricum 2:25.67 0 0
3 970 Haak, Ward senioren mannen AV Castricum 2:29.59 0 0
4 979 Pierau, Milan junioren C jongens AV Castricum 2:30.49 0 0
5 479 Langeveld, Dylan junioren C jongens DEM 2:32.22 0 0
6 33 Blanken, Erik senioren mannen AV Lycurgus 2:34.61 0 0
7 978 Bruijnis, Bas junioren B jongens AV Castricum 2:37.77 0 0
75 Vink, Jaap M35 AV Phoenix DNS 0 0
977 Vrijburg, Devi junioren B jongens AV Castricum 0 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 62 Wevers, Jeremy junioren B jongens AV Castricum 2:16.47 0 0
2 57 Stam, Ruud M35 AV Lycurgus 2:16.51 0 0
3 914 Nieuwe atleet, Daan junioren B jongens AV Castricum 2:21.95 0 0
4 595 de Waal, Siem junioren C jongens AV Castricum 2:22.13 0 0
5 976 Beentjes, Cas junioren C jongens AV Castricum 2:23.99 0 0
6 58 Winkelman, Levi junioren A jongens AV Lycurgus 2:24.11 0 0
7 453 van Zalinge, Dick M50 AV Edam 2:24.87 0 0
8 980 Houben, Milan junioren B jongens AV Castricum 2:25.45 0 0
975 Beers, Magnus junioren C jongens AV Castricum DNS 0 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 420 Lammers, Emile junioren B jongens SV Noordkop 2:12.86 0 0
2 417 el Hadji, Bram M40 De Spartaan 2:14.44 0 0
3 73 Bouma, Bert M50 AV Edam 2:19.18 0 0
4 972 Roemer, Stijn junioren C jongens AV Castricum 2:19.37 0 0
5 72 Ruiter, Nico M45 AV Trias 2:19.54 0 0
6 88 Dekker, Michel senioren mannen AV Hera 2:19.61 0 0
7 83 Punt, Hennie M60 AV Trias 2:20.70 0 0
8 974 van Andel, Patrick junioren C jongens AV Castricum 2:25.72 0 0
593 van t Land, Thijs junioren B jongens AV Castricum DNS 0 0
Serie 5:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 42 Oppenhuis, Daan neo-senioren mannen AV Haarlem 2:09.21 0 0
2 60 van Es, Frank senioren mannen AV Haarlem 2:09.58 0 0
3 91 Heijnen, Bjorn senioren mannen AV Zaanland 2:11.53 0 0
4 30 Pormes, Twan junioren B jongens Atletiekver. DOKEV 2:13.82 0 0
5 61 Verheijen, Sam senioren mannen Phanos 2:14.62 0 0
6 89 Slobben, Tristan junioren B jongens AV Trias 2:15.03 0 0
7 90 Brendeke, Menno neo-senioren mannen AV Zaanland 2:16.59 0 0
8 31 Portegijs, Bas junioren A jongens Atletiekver. DOKEV 2:22.22 0 0
8 76 Groeneveld, Mick junioren B jongens KAV Holland 2:21.21 0 0
Serie 6:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 49 Slagter, Joeri junioren A jongens AV Hera 2:01.61 0 0
2 484 Rademaker, Lars neo-senioren mannen AV Haarlemmermeer 2:04.35 0 0
3 718 Felter, Miljo senioren mannen AV Haarlem 2:04.59 0 0
4 87 Hagen, Sven M35 AV Lycurgus 2:04.61 0 0
5 456 Schoonebeek, Sven junioren B jongens AV Lycurgus 2:05.55 0 0
6 68 Mooij, Jim M40 AV Hollandia 2:07.42 0 0
7 25 van der Duim, Jelle junioren B jongens AV Texel 2:07.87 0 0
8 85 Sjerps, Edwin junioren B jongens SAV 2:11.39 0 0
9 26 Arensman, Hessel junioren A jongens AV Texel 2:14.66 0 0
Serie 7:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 17 Schouten, Menno senioren mannen AV Lycurgus 1:52.22 0 0
2 32 van der Park, Jeffrey senioren mannen Atletiekver. DOKEV 1:53.47 0 0
3 82 Bakker, Steve neo-senioren mannen AV Suomi 1:56.11 0 0
4 70 Sinnige, Joris senioren mannen AAC 1:58.36 0 0
5 28 Bijpost, Cor junioren B jongens AV Texel 1:59.49 0 0
6 485 Wolbers, Gerrit neo-senioren mannen AV Lionitas 2:00.00 0 0
7 79 Steenvoorden, Joey junioren A jongens SV Noordkop 2:00.23 0 0
8 84 Molenaar, Pim senioren mannen AAC 2:03.37 0 0
69 Hart, Arjen senioren mannen AAC DNF 0 0

800 meter outdoor Vrouwen
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 75 Ruiter, Celine junioren A meisjes AV Trias 2:40.51 0 0
2 915 Ridder, Febora junioren C meisjes AV Castricum 2:57.54 0 0
3 982 Zwagenmaker, Annabel junioren C meisjes AV Castricum 3:00.38 0 0
4 594 Nieuwe atleet, Nikita junioren C meisjes AV Castricum 3:05.51 0 0
5 983 van Gennip, Marijn junioren C meisjes AV Castricum 3:06.77 0 0
6 599 Vis, Louise junioren C meisjes AV Castricum 3:08.07 0 0
7 984 Frinking, Tamara junioren C meisjes AV Castricum 3:09.45 0 0
8 596 Gabriels, Maartje junioren C meisjes AV Castricum 3:12.08 0 0
9 4 Kok, Dineke V60 GAC Hilversum 3:18.70 0 0
408 Schoonebeek, Lisanne junioren C meisjes AV Lycurgus DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 591 v Westerop, Pascalle junioren C meisjes AV Castricum 2:54.86 0 0
1 93 van Dijk, Lydia junioren C meisjes KAV Holland 2:26.39 0 0
2 476 Raadgers, Isa junioren C meisjes SV Noordkop 2:33.90 0 0
4 97 van Noord, Bess junioren C meisjes AV Lycurgus 2:40.80 0 0
5 963 Weeland, Marjolein junioren B meisjes AV Castricum 2:44.76 0 0
6 99 Heemels, Marleen V40 AV NOVA 2:49.54 0 0
7 592 Bakker, Maaike junioren C meisjes AV Castricum 2:50.66 0 0
8 590 Hageman, Gaby junioren B meisjes AV Castricum 2:51.61 0 0
9 973 van Gerven, Lotte junioren C meisjes AV Castricum 2:55.42 0 0
10 971 Remijnse, Anouk junioren C meisjes AV Castricum 2:57.92 0 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 92 Hooijberg, Femke junioren B meisjes AV Edam 2:18.52 0 0
2 414 Boekel, Laura junioren B meisjes AV NOVA 2:19.17 0 0
3 410 Poel, Mariska junioren C meisjes DEM 2:23.77 0 0
3 406 van Kampen, Diewertje junioren C meisjes AV Hylas 2:34.18 0 0
4 78 de Boer, Sanne neo-senioren vrouwen AV Suomi 2:25.54 0 0
5 411 van Kampen, Floortje junioren B meisjes AV Hylas 2:26.64 0 0
6 71 Groenland, Eileen senioren vrouwen AV Trias 2:29.99 0 0
7 101 Winter, Nora junioren C meisjes AV Lycurgus 2:32.20 0 0
8 103 van Diepen, Rianne junioren A meisjes AV Hylas 2:35.23 0 0
412 Traas, Kim junioren B meisjes AV Haarlemmermeer DNS 0 0

200 meter outdoor Heren
Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 415 Clement, Marcel M45 AV Hera 30.13 0 0
2 418 Geluk, Marc M45 AV Hera 30.59 0 0
3 170 Bakker, Steven junioren C jongens AV Castricum 30.99 0 0
4 875 de Winter, Owen junioren B jongens AV Castricum 31.05 0 0
970 Haak, Ward senioren mannen AV Castricum DNS 0 0
Serie 2: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 976 Beentjes, Cas junioren C jongens AV Castricum 27.93 0 0
2 979 Pierau, Milan junioren C jongens AV Castricum 29.27 0 0
3 400 Groen, Peter M65 AV 1923 30.55 0 0
4 981 Couwenberg, Max junioren B jongens AV Castricum 30.59 0 0
975 Beers, Magnus junioren C jongens AV Castricum DNS 0 0
977 Vrijburg, Devi junioren B jongens AV Castricum DNS 0 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 474 Stam, Frank M45 AV Castricum 27.28 0 0
2 595 de Waal, Siem junioren C jongens AV Castricum 27.84 0 0
3 421 Lenis, Anne M60 AV Hera 28.13 0 0
4 974 van Andel, Patrick junioren C jongens AV Castricum 28.15 0 0
5 597 Nijssen, Quinten M50 AV Castricum 28.28 0 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 593 van t Land, Thijs junioren B jongens AV Castricum 24.98 0 0
2 980 Houben, Milan junioren B jongens AV Castricum 26.23 0 0
3 34 Vaars, Alex junioren A jongens Atletiekver. DOKEV 26.39 0 0
4 491 Sieraad, Mark senioren mannen AV Hera 26.76 0 0
5 102 Vriend, Andrew neo-senioren mannen AV Lycurgus 27.15 0 0
6 68 Mooij, Jim M40 AV Hollandia 27.34 0 0
Serie 5: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 98 van Wort, Andre M45 AV NEA-Volharding 24.97 0 0
2 5 Dekker, Casper neo-senioren mannen AV Haarlemmermeer 25.11 0 0
3 27 Boerman, Matthew junioren B jongens AV Hylas 25.55 0 0
4 2 Nijbacker, Freek M35 AV Haarlemmermeer 25.65 0 0
5 105 Zoon, Loek M35 AV Trias 26.46 0 0
6 486 Reijmers, Niek junioren A jongens AV Hylas 27.56 0 0
Serie 6: (-1.5m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 40 vd Gragt, Paul senioren mannen AV Hylas 23.14 0 0
2 477 Bouwman, Maarten senioren mannen Phanos 23.57 0 0
3 716 Moen, Robert M45 DEM 23.99 0 0
4 12 Dekker, Ronald neo-senioren mannen AV Hera 24.00 0 0
5 36 van Gorselen, Wouter senioren mannen AV Haarlem 24.28 0 0
6 46 Sagarajah, Caspar junioren A jongens AV Hylas 25.34 0 0
Serie 7: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 11 Blauwhof, Bjorn senioren mannen Phanos 21.94 0 0
2 1 Polman, Johan senioren mannen DEM 22.46 0 0
3 488 Sanneh, Wandifa junioren A jongens AV Trias 22.64 0 0
4 413 Bloemhard, Roy junioren B jongens Phanos 23.22 0 0
5 Wiltink, Job junioren B jongens KAV Holland 23.44 0 0
6 24 Jones, Gregory neo-senioren mannen AV 1923 24.12 0 0

200 meter outdoor Vrouwen
Serie 1: (-2.4m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 56 Cnossen, Jasmijn junioren B meisjes AV Hylas 28.51 0 0
2 15 Brandsma, Daphne junioren A meisjes AV Hera 33.24 0 0
3 984 Frinking, Tamara junioren C meisjes AV Castricum 34.85 0 0
596 Gabriels, Maartje junioren C meisjes AV Castricum DNS 0 0
599 Vis, Louise junioren C meisjes AV Castricum DNS 0 0
Serie 2: (-1.1m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 983 van Gennip, Marijn junioren C meisjes AV Castricum 33.42 0 0
2 594 Nieuwe atleet, Nikita junioren C meisjes AV Castricum 33.68 0 0
3 915 Ridder, Febora junioren C meisjes AV Castricum 34.43 0 0
4 971 Remijnse, Anouk junioren C meisjes AV Castricum 34.84 0 0
5 982 Zwagenmaker, Annabel junioren C meisjes AV Castricum 35.06 0 0
Serie 3: (-1.4m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 14 Lundgren, Sandy neo-senioren vrouwen AV Hera 29.17 0 0
2 591 v Westerop, Pascalle junioren C meisjes AV Castricum 31.60 0 0
3 590 Hageman, Gaby junioren B meisjes AV Castricum 31.66 0 0
4 592 Bakker, Maaike junioren C meisjes AV Castricum 33.12 0 0
5 489 Clement, Suzanne junioren A meisjes AV Hera 33.59 0 0
Serie 4: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 447 Zwerver, Zola junioren C meisjes AAC 28.76 0 0
2 973 van Gerven, Lotte junioren C meisjes AV Castricum 30.75 0 0
3 963 Weeland, Marjolein junioren B meisjes AV Castricum 30.81 0 0
4 6 Punt, Stephanie senioren vrouwen AV Haarlemmermeer 31.49 0 0
598 de Visser, Martijn junioren B meisjes AV Castricum DNS 0 0
Serie 5: (-2.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten teampunten
1 412 Jong, Zoe  junioren B meisjes AV Trias 27.03 0 0
2 452 van Rookhuizen, Rene junioren B meisjes DEM 27.06 0 0
3 92 Hooijberg, Femke junioren B meisjes AV Edam 27.88 0 0
3 487 Ooijevaar, Britt junioren C meisjes AV Trias 27.88 0 0
5 54 Wals, Didi junioren C meisjes AV Lycurgus 28.35 0 0
6 8 Wiltink, Mirthe neo-senioren vrouwen KAV Holland 29.01 0 0
Serie 6: (-1.6m/s)
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 45 Hoogeboom, Franka senioren vrouwen AV Hylas 25.62 0 0
2 55 van Aurich, Vera junioren B meisjes AV Heerenveen 26.39 0 0
3 457 Kraaijeveld, Nikki junioren B meisjes DEM 26.47 0 0
4 37 Hoos, Laurien senioren vrouwen AV ’34 26.86 0 0
5 41 Westen, Nienke senioren vrouwen AV Hollandia 26.99 0 0
6 408 Schoonebeek, Lisanne junioren C meisjes AV Lycurgus 27.09 0 0

3000 meter outdoor Heren / Vrouwen
Serie 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 417 el Hadji, Bram M40 De Spartaan 10:16.76 0 0
2 964 Nieuwe atleet, Bjorn junioren C jongens AV Castricum 10:25.73 0 0
3 454 Vessies, Thom junioren B jongens DEM 10:31.95 0 0
4 967 Min, Max junioren B jongens AV Castricum 11:21.64 0 0
5 965 Spaans, Jasper junioren C jongens AV Castricum 11:25.63 0 0
6 140 Veenstra, Joost junioren A jongens SV Noordkop 11:37.67 0 0
7 925 de Graaf, Paula junioren C meisjes AV Castricum 13:09.25 0 0
8 966 Kramer, Jet junioren C meisjes AV Castricum 13:11.00 0 0
9 968 Konijn, Cheryl junioren C meisjes AV Castricum 13:12.07 0 0
10 969 Zonneveld, Anne junioren C meisjes AV Castricum 13:17.31 0 0
100 Versteege, Jan M50 AV Zaanland DNS 0 0
80 van der Meulen, Daan senioren mannen AV Hylas DNS 0 0
924 Visscher, Daan junioren B jongens AV Castricum DNS 0 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 81 Witte, Jaap senioren mannen AV Texel 8:51.36 0 0
2 478 Poel, Ronald senioren mannen DEM 9:29.47 0 0
3 475 Gersonius, Niels junioren A jongens AV Castricum 9:30.52 0 0
4 448 Honebecke, Robin junioren B jongens ATC ’75 9:37.82 0 0
5 108 Kramer, Remco neo-senioren mannen AV Lycurgus 9:38.18 0 0
6 107 van Doorn, Harald M50 AV Lycurgus 9:39.57 0 0
7 110 Perdaan, Nico M45 AC Waterland 9:45.30 0 0
8 111 Leeman, Herman M40 AAC 9:49.77 0 0
9 109 Tesselaar, Tim junioren A jongens SV Noordkop 9:52.94 0 0
10 497 Molenaar, Richard M35 AV Lycurgus 10:02.69 0 0
11 496 van der Kroon, Remco senioren mannen AV Lycurgus 10:15.00 0 0
12 926 Poel, Lenn junioren B jongens AV Castricum 10:23.77 0 0
13 483 McFarland, Linda V35 AV Trias 10:31.58 0 0
14 480 Langeveld, Erik M45 DEM 10:36.10 0 0

kogelstoten (7,260kg) outdoor Heren
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
50 Schrieken, Dick M70 AV Trias 12.10 607 0
29 Gilissen, Lars junioren A jongens AV Lycurgus 13.05 0 0
21 Schager, Niels M45 AV 1923 8.62 356 0
416 de Vreng, Django junioren B jongens AV Hollandia 0 0
23 Westland, Bram senioren mannen AV Hylas 12.16 610 0

kogelstoten (4,000kg) outdoor Vrouwen
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
99 77 Stokey, Jamila senioren vrouwen AV Hylas 7.48 406 0
99 35 van Noord, Jannet V50 AV Lycurgus 11.01 656 0
99 409 Dommanschet, Marit junioren C meisjes AV Lycurgus 8.78 0 0
99 19 Voorberg, Hanna junioren B meisjes AV Lycurgus 10.35 0 0
99 482 Samuel, Chanté junioren A meisjes Phanos 9.69 568 0
99 455 Ketting, Caitlin junioren B meisjes SAV 10.67 0 0
99 407 Winnubst, Beau junioren C meisjes AV Haarlemmermeer 8.57 0 0
99 405 Muts, Jacqueline junioren C meisjes Phanos 12.27 0 0

speerwerpen 800g Heren
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
1 74 Barnhoorn, Dennis senioren mannen AV Trias 61.50 780 0
2 65 van Loon, Colin senioren mannen ARV Ilion 60.26 765 0
3 38 Bouwmeester, Martijn senioren mannen AV ’34 58.24 740 0
4 94 Kooijman, Andrew senioren mannen Hellas Utrecht 51.18 649 0
5 715 Taam, Rik junioren B jongens AV Zaanland 48.78 0 0
6 95 Peterse, Jesper junioren B jongens AV Trias 44.20 0 0
7 494 Carati, Roel M45 Phanos 41.25 510 0
8 18 Dusselaar, Jacco junioren B jongens AV Hylas 38.40 0 0
9 21 Schager, Niels M45 AV 1923 26.86 274 0
23 Westland, Bram senioren mannen AV Hylas DNS 0 0
416 de Vreng, Django junioren B jongens AV Hollandia DNS 0 0

speerwerpen 600g Vrouwen
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
3 Hopman, Charlotte junioren B meisjes AV Lycurgus 37.08 0 0
43 Paardekooper, Lotte junioren B meisjes DEM 27.00 0 0
19 Voorberg, Hanna junioren B meisjes AV Lycurgus 30.01 0 0
8 Wiltink, Mirthe neo-senioren vrouwen KAV Holland 30.78 0 0
39 van Noort, Demi junioren A meisjes DEM 34.70 680 0
10 Barnhoorn-Jongejan, Hanny V50 AV Trias 31.03 617 0
482 Samuel, Chanté junioren A meisjes Phanos 26.60 536 0
455 Ketting, Caitlin junioren B meisjes SAV 28.10 0 0
407 Winnubst, Beau junioren C meisjes AV Haarlemmermeer 28.31 0 0
405 Muts, Jacqueline junioren C meisjes Phanos 34.78 0 0
419 Geluk-Cardol, Jenny V35 AV Hera 27.96 561 0
409 Dommanschet, Marit junioren C meisjes AV Lycurgus 22.09 0 0
717 Koelemeij-Jansen, Lilian V40 AV Hera 19.80 396 0

verspringen outdoor Heren
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie Wind punten teampunten
106 Lindaya, Fiona neo-senioren vrouwen AV Hylas 0 0
44 Hilberts, Frank senioren mannen AV Hylas 0 0
67 Lagrand, Robin senioren mannen AV Lycurgus 6.33 678 0
53 Stieglis, Yoeri senioren mannen Phanos 6.77 772 0
47 van den Hoven, Michel junioren C jongens AV Trias 4.21 0 0
474 Stam, Frank M45 AV Castricum 4.94 357 0
16 Beelen, Jay junioren C jongens AV Trias 4.82 0 0
486 Reijmers, Niek junioren A jongens AV Hylas 5.21 422 0
20 Looijen, Timo neo-senioren mannen AV Zaanland 6.77 0 0
22 van Doodewaerd, Sven senioren mannen AV Lycurgus 5.42 472 0

verspringen outdoor Vrouwen
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie Wind punten teampunten
1 95 van der Eijk, Frances junioren A meisjes Phanos 5.31 750 0
2 457 Kraaijeveld, Nikki junioren B meisjes DEM 5.30 748 0
3 452 van Rookhuizen, Renée junioren B meisjes DEM 5.27 741 0
4 408 Schoonebeek, Lisanne junioren C meisjes AV Lycurgus 5.08 0 0
5 3 Hopman, Charlotte junioren B meisjes AV Lycurgus 4.99 674 0
6 64 Hondema, Pauline junioren C meisjes AV Lycurgus 4.75 0 0
7 19 Voorberg, Hanna junioren B meisjes AV Lycurgus 4.74 613 0
8 54 Wals, Didi junioren C meisjes AV Lycurgus 4.57 0 0
9 447 Zwerver, Zola junioren C meisjes AAC 4.51 0 0
106 Lindaya, Fiona neo-senioren vrouwen AV Hylas 4.44 0 0

polsstokspringen outdoor Heren / Vrouwen
Groep 1:
rank bib naam category vereniging team team groep prestatie punten teampunten
48 Bosma, Minke junioren B meisjes AV Lycurgus 2.40 398 0
715 Taam, Rik junioren B jongens AV Zaanland 3.90 781 0
51 Spijker, Jitske senioren vrouwen DEM 0 0
9 Jägers, Kees M70 GAC Hilversum 2.20 270 0
493 Schoute, Tessa neo-senioren vrouwen AV Lycurgus 0 0
404 Schoute, Anouk junioren C meisjes AV Lycurgus 2.00 0 0
416 de Vreng, Django junioren B jongens AV Hollandia DNS 0 0
492 Schoute, Maaike junioren B meisjes AV Lycurgus 2.60 476 0
490 Jaarsma, Annebel junioren C meisjes AV Lycurgus 0 0

Leave a Reply