Uitslagen Clubkampioenschappen 2018

Op zondag 07 oktober zijn traditiegetrouw de clubkampioenschappen weer georganiseerd ter afsluiting van het wedstrijdseizoen. Bekijk hieronder de uitslagen per categorie.

Uitslagen Clubkampioenschappen

07-10-2018

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
164 Djaleesh Anwar-Ali 2012 8.39 2.36.38 2.54 7.84 214 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
152 Dante Cronie 2010 7.42 2.12.64 3.60 19.30 1608 ptn
157 Mats Poppenk 2010 7.56 2.09.81 3.06 22.62 1544 ptn
161 Thymo van Duijn 2010 8.32 2.33.72 2.70 17.61 1079 ptn
155 Jelle Hes 2010 8.24 2.23.42 2.44 9.35 970 ptn
160 Thijs de Vries 2010 8.18 2.39.97 2.40 10.33 876 ptn
154 Jay Wijnaar 2010 8.14 2.50.19 2.48 9.41 820 ptn
156 Mats Elsensohn 2010 8.70 2.37.33 2.19 10.49 775 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
163 Evy van der Steen 2011 7.65 2.23.66 2.45 11.63 1117 ptn
166 Meggie May Rotteveel 2011 8.90 3.27.66 2.20 6.97 466 ptn
167 Pien Veldt 2011 9.96 4.11.52 1.95 4.54 221 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
162 Tika Glorie 2010 7.98 2.53.99 2.38 16.00 923 ptn
158 Nova de Bruijne 2010 8.85 3.06.11 1.99 9.64 539 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
146 Sol Kempenk 2009 7.48 4.04.76 3.15 4.44 1494 ptn
150 Yassine Anwar-Ali 2009 7.80 4.09.67 2.76 3.75 1282 ptn
147 Thomas van Beek 2009 7.46 4.28.05 2.74 3.65 1258 ptn
138 Guus Appelman 2009 7.89 3.59.89 2.50 3.32 1225 ptn
142 Koen Helmstrijd 2009 8.50 4.25.43 2.58 4.48 1121 ptn
148 Tom Brouwer 2009 8.28 4.18.14 2.60 3.26 1094 ptn
134 Eli Wokke 2009 8.30 4.53.76 2.44 3.80 973 ptn
140 Jurre de Groot 2009 8.44 5.06.10 2.48 3.67 911 ptn
141 Levi Lahat 2009 9.23 5.28.33 2.18 2.66 592 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
145 Sofia Bloothoofd 2009 7.94 4.32.44 2.46 3.62 1095 ptn
132 Brechtje Hermsen 2009 7.93 4.40.40 2.33 2.99 990 ptn
144 Sam Kops 2009 8.08 5.06.43 2.70 4.31 551 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
122 Manuel Cronie 2008 9.26 3.47.99 3.88 6.41 2002 ptn
129 Tijs Witte 2008 9.78 3.28.61 3.51 5.52 1897 ptn
118 Boet van Hove 2008 10.55 3.25.27 3.40 5.87 1804 ptn
120 Jens Elsensohn 2008 10.45 4.32.03 3.11 4.09 1307 ptn
124 Piet Nijbacker 2008 11.23 4.41.16 2.73 3.93 1084 ptn
125 Quinn Wijnaar 2008 11.69 5.23.25 2.41 4.62 889 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
115 Ties Oosting 2007 9.28 3.37.69 1.46 9.52 2419 ptn
112 Ruben Lahat 2007 9.43 3.40.29 1.15 6.28 1964 ptn
116 Tristan van Genne 2007 9.74 4.14.24 1.15 6.96 1784 ptn
101 Bas Appelman 2007 9.87 3.56.61 1.00 5.43 1641 ptn
107 Ivan Deugd 2007 9.76 4.19.38 1.00 5.51 1562 ptn
104 Ewoud Klaverdijk 2007 10.37 4.18.37 1.05 5.15 1486 ptn
103 Boris van Thiel 2007 10.67 4.40.06 0.90 4.16 1182 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
130 Zoƫ Hoebe 2008 9.95 3.37.73 3.74 6.39 1915 ptn
123 Noor Adrichem 2008 10.36 4.49.00 3.24 4.65 1327 ptn
117 Babette de Bruijne 2008 11.31 4.33.04 2.81 4.91 1190 ptn
128 Sofie Oosterink 2008 11.05 4.59.60 2.78 4.96 1129 ptn
126 Quinty Hesselmans 2008 11.17 4.57.96 2.83 3.71 1038 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
108 Jasmien van der Kolk 2007 10.43 4.04.13 1.15 6.00 1668 ptn
102 Berber Wijnia 2007 9.96 4.08.77 1.00 5.06 1545 ptn
109 Magda Uijtenhaak 2007 10.06 4.17.34 1.10 4.49 1528 ptn
113 Sara Alonso Bayon 2007 10.29 4.30.99 1.05 4.98 1437 ptn
111 Rose Hoogervorst 2007 10.59 DNF 0.95 4.42 999 ptn

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
244 Gijs Smolenaars 2005 12.09 2.43.19 4.02 1.45 8.20 28.87 3227 ptn
227 Skip Lemstra 2005 11.18 2.50.34 4.43 1.30 7.67 17.41 3018 ptn
236 Gijs van der Kolk 2005 11.88 2.37.52 3.92 1.30 6.87 22.94 3003 ptn
221 Pekka van der Zwan 2005 11.81 2.59.46 4.02 1.20 7.46 30.45 2903 ptn
5 Julian Allis 2005 12.10 3.06.69 3.48 1.35 7.12 19.47 2597 ptn
238 Nick de Vries 2005 12.57 3.18.74 3.34 1.35 6.54 16.90 2332 ptn
16 Anthony Miranda 2006 12.82 2.50.12 2.80 1.15 8.51 13.78 2323 ptn
240 Jeroen Kalverdijk 2006 12.71 3.10.99 3.60 1.15 6.17 18.03 2278 ptn
243 Max Aalders 2005 12.88 2.53.42 3.48 1.20 5.48 13.39 2273 ptn
233 Stan Bakker 2006 12.72 2.59.97 3.21 1.15 5.22 13.16 2122 ptn
12 Wieger Tolsma 2005 13.57 3.08.14 3.40 1.05 5.57 15.30 1992 ptn
96 Naut Bol 2006 13.38 3.29.81 3.24 1.20 5.83 12.49 1891 ptn
239 Thom Rosenbaum 2005 14.00 DNF 3.00 1.00 6.31 13.28 1198 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
225 Iris Kramer 2005 8.76 2.52.31 4.01 1.45 10.05 17.19 3158 ptn
10 Resa Witte 2005 8.93 2.46.89 3.76 1.25 7.86 18.16 2880 ptn
6 Fiep Adrichem 2005 9.16 3.11.21 3.62 1.20 8.32 13.70 2490 ptn
7 Donna Vrees 2006 9.38 3.07.21 3.85 1.20 7.23 12.09 2430 ptn
9 Fien van Hove 2006 9.68 2.47.80 3.44 1.15 5.94 9.83 2296 ptn
8 Britt Haanstra 2005 10.28 3.22.24 2.99 1.20 7.27 13.38 2037 ptn
18 Mijntje Marees 2005 10.02 3.06.14 3.19 1.05 6.07 12.44 2032 ptn
13 Mia Hoebe 2006 9.85 3.28.49 2.94 1.25 7.22 10.75 2021 ptn
14 Evi Tervoort 2006 10.17 3.21.91 3.51 1.10 4.68 9.03 1813 ptn
241 Marits Koning 2005 11.28 3.33.41 2.90 1.10 6.47 13.13 1691 ptn
2 Tjiske Koppes 2005 10.45 4.03.47 3.03 1.00 5.66 7.53 1391 ptn
19 Sam Bleichrodt 2005 11.59 3.20.08 2.69 DNF 4.93 9.01 1177 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
3 Ole van Tiel 2003 12.26 2.31.68 5.55 1.50 8.81 30.05 3635 ptn
15 Thio Schoonewil 2003 12.81 2.36.86 4.99 1.45 9.86 23.56 3298 ptn
4 Lars Brouwer 2003 14.63 2.57.22 3.80 1.30 10.18 27.70 2626 ptn
248 Bendt Koelink 2004 15.84 2.59.47 3.93 1.10 5.55 15.32 1880 ptn
11 Thijs Duinmeijer 2004 15.69 3.16.03 3.58 1.00 4.65 13.19 1540 ptn
247 Axel Kuiper 2004 17.56 DNF 2.65 1.10 4.20 8.16 877 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
245 Jetske Zuurbier 2004 12.71 2.56.98 3.45 1.30 7.07 17.97 2525 ptn
329 Kyra Agasi 2003 12.40 2.56.40 3.04 1.30 7.11 17.43 2478 ptn
249 Simone Winder 2004 12.29 3.07.18 3.80 1.40 6.39 6.31 2317 ptn
226 Sofie van der Kamp 2004 11.95 2.55.10 3.76 1.05 5.26 12.87 2298 ptn
242 Lieke Radsma 2004 12.22 3.07.23 3.66 1.05 6.01 14.61 2227 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
232 Jens Oosterink 2002 12.55 2.37.35 5.23 6.93 27.18 1651 ptn
219 Jurre van Tiel 2001 12.48 2.18.79 DNS DNS DNS 953 ptn
223 Robin Koning 2002 14.58 2.30.15 3.50 4.94 14.62 518 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
217 Ilja Koelink 2002 13.74 2.52.98 4.45 6.88 13.16 2134 ptn
237 Puck Kruizen 2002 14.17 2.59.98 3.62 6.97 13.55 1806 ptn
235 Pleunie Burgering 2002 16.25 3.07.82 3.91 7.43 19.26 1729 ptn
234 Kiki Verbart 2002 16.79 DNS 3.13 4.68 12.73 700 ptn

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
246 Huub Ooijevaar 2000 12.10 2.18.53 5.55 7.72 19.48 1943 ptn
1 Sander Koenz 2000 13.06 2.43.43 4.70 7.83 30.41 1504 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
220 Marloes Laan 1999 14.15 2.58.78 4.42 5.92 16.13 2011 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
231 Lars Groot 1988 12.95 2.33.93 5.17 8.08 25.44 1664 ptn
230 Siddhi Imming 1983 13.10 2.41.88 4.54 8.91 23.34 1427 ptn
21 Thom Schurer 1993 DNS DNS DNS 10.19 42.98 1009 ptn
17 Dennis Barnhoorn 1991 DNS DNS DNS 12.92 DNS 660 ptn

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
222 Emma van der Pal 1997 14.09 3.10.98 4.74 8.18 15.80 2187 ptn
218 Melanie van der Most 1998 15.85 3.24.55 3.76 7.81 17.95 1627 ptn

Mannen Masters 55+

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
65 Arnjan Bakker 1962 13.72 2.35.07 4.63 9.51 33.96 2681 ptn

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
20 Hanny Barnhoorn-Jongejan 1960 DNS DNS DNS 8.35 32.49 1115 ptn
22 Carla Admiraal 1946 DNS DNS DNS 6.08 19.10 670 ptn

Leave a Reply