Uitslagen Clubkampioenschappen 2014

Uitslagen Clubkampioenschappen 2014

05-10-2014

Jongens pupillen C(1e jrs)s

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
243 Florian Meijer 2008 7.9 2.30.9 2.26 8.28 873 ptn
234 Tristan van Genne 2007 8.1 2.28.5 2.22 8.39 853 ptn
239 Skip Blok 2007 8.6 2.42.7 2.38 7.40 694 ptn
349 Boet van Hove 2008 8.9 2.46.7 2.47 7.57 653 ptn
240 Thijs Witte 2008 8.9 2.46.7 2.39 7.92 645 ptn
236 Bas Appelman 2007 9.1 3.01.4 2.28 9.33 549 ptn
235 Tygo Mooij 2007 9.1 2.56.5 2.06 9.26 527 ptn
244 Jens Elsensohn 2008 9.4 2.59.7 1.91 5.87 367 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
230 Daniël Balder 2006 7.4 2.15.7 2.99 18.79 1409 ptn
233 Jan Meester 2006 8.3 2.24.0 2.55 25.66 1195 ptn
229 Naut Bol 2006 7.5 2.38.0 2.73 11.90 1060 ptn
231 Kobus Evenhuizen 2006 8.1 2.28.2 2.54 15.40 1048 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
285 Zoe Hoebe 2008 7.8 2.25.6 2.60 11.63 1063 ptn
289 Britt Karel 2007 7.8 2.40.9 2.80 8.85 943 ptn
291 Sanne Rodenburg 2007 7.9 2.28.1 2.45 8.75 941 ptn
284 Jasmien van der Kolk 2007 8.2 2.41.2 2.41 9.84 820 ptn
290 Denisha Wortel 2007 7.8 2.52.2 2.37 6.50 738 ptn
288 Felien de Zinger 2007 8.0 3.05.2 2.41 8.77 700 ptn
287 Bibi Lemstra 2007 7.9 dns 2.43 10.10 692 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
280 Mia Hoebe 2006 7.7 2.40.9 2.93 10.46 1019 ptn
279 Fien van Hove 2006 7.7 2.31.9 2.63 9.62 1002 ptn
275 Sophie Kerkhoff 2006 8.1 2.43.6 2.30 9.31 788 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
220 Gijs Smolenaars 2005 6.9 3.33.2 3.68 5.55 1913 ptn
215 Gijs van der Kolk 2005 6.7 3.47.0 3.21 4.63 1722 ptn
217 Skip Lemstra 2005 6.9 4.12.4 3.31 5.11 1608 ptn
221 Julian Allis 2005 6.8 4.12.0 3.31 4.20 1566 ptn
223 Pekka van der Zwan 2005 6.9 4.29.4 3.27 4.61 1496 ptn
227 Zeno Klous 2005 7.2 4.19.5 2.91 5.19 1442 ptn
219 Max Aalders 2005 7.6 4.01.0 2.43 3.34 1216 ptn
218 Kjeld Groenland 2005 7.4 4.36.9 2.58 3.34 1134 ptn
224 Noah Knol 2005 8.7 4.50.3 2.26 3.32 815 ptn
216 Jesse Elzenga 2005 8.9 5.02.9 2.24 3.54 763 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
266 Laura Croux 2005 6.6 3.59.0 3.60 4.56 1756 ptn
271 Iris Kramer 2005 6.8 3.59.4 3.37 4.41 1652 ptn
269 Nika Kloosterman 2005 6.8 4.01.5 3.40 4.33 1642 ptn
268 Resa Witte 2005 7.0 4.22.2 3.42 4.76 1544 ptn
267 Fiep Adrichem 2005 7.0 4.26.9 3.17 4.83 1481 ptn
270 Jara de Groot 2005 7.3 4.15.5 3.12 3.36 1346 ptn
272 Luteyn Kampstra 2005 7.9 4.34.0 2.51 3.64 1067 ptn
273 Marits Koning 2005 8.8 5.00.6 2.30 3.63 803 ptn
274 Sam Bleicholt 2005 8.9 5.14.9 2.06 3.63 700 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
169 Huib Schong 2004 9.5 3.51.5 3.69 5.55 1810 ptn
182 David de Kler 2004 10.1 3.42.4 3.33 4.10 1594 ptn
201 Merlijn de Zinger 2004 10.1 4.27.3 3.35 7.05 1580 ptn
148 Thijs Alleman 2004 10.6 4.18.2 3.13 7.45 1527 ptn
202 Bendt Koelink 2004 10.7 4.02.7 3.26 4.63 1434 ptn
183 Finn Kosters 2004 10.8 4.09.0 3.07 5.83 1433 ptn
181 Milan van Genne 2004 10.9 4.39.0 2.67 4.13 1106 ptn
147 Thijs Duinmeijer 2004 10.8 4.49.5 2.77 3.87 1083 ptn
149 Jip van Buitenen 2004 11.5 4.29.9 2.95 3.60 1083 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
208 Ole van Tiel 2003 8.8 3.47.0 1.25 7.74 2155 ptn
206 Mike Wortel 2003 9.3 3.22.6 1.10 6.04 2004 ptn
205 Raul Tophoff 2003 9.8 3.38.2 1.15 6.11 1867 ptn
213 Coen Kerkhoff 2003 9.2 4.00.1 1.15 5.90 1835 ptn
210 Vince van der Lee 2003 9.8 4.19.8 1.00 6.73 1591 ptn
209 Lars Tervoort 2003 10.1 4.01.8 1.05 5.30 1573 ptn
214 Jerry Koning 2003 10.2 4.24.2 1.20 5.27 1570 ptn
211 Lars Brouwer 2003 10.9 4.26.3 0.90 6.73 1341 ptn
207 Yari Koot 2003 11.6 dns 0.95 dns 545 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
245 Bente Madderom 2004 8.8 4.20 5.93 1601 ptn
251 Esmee Nebbeling 2004 10.0 3.26 6.26 1234 ptn
249 Cloe van Philips 2004 9.7 3.48 3.42 1125 ptn
246 Jetske Zuurbier 2004 10.8 3.18 4.84 1017 ptn
252 Femke IJpelaan 2004 11.0 2.72 3.95 836 ptn
253 Tess Bouwens 2004 11.5 2.29 3.66 669 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
260 Amber Knippen 2003 9.3 3.52.3 1.20 6.81 1949 ptn
254 Kyra Agasi 2003 9.8 4.05.0 1.15 6.92 1776 ptn
259 Roos Poldervaart 2003 8.8 4.02.3 1.10 4.44 1763 ptn
256 Suzanne de Visser 2003 10.0 4.09.3 1.20 6.52 1741 ptn
264 Anne Snijder 2003 9.9 4.16.6 1.10 6.15 1628 ptn
262 Jill Roodbol 2003 10.6 4.01.8 1.20 5.09 1601 ptn
257 Marjolein van de Kraan 2003 10.1 3.59.4 0.95 4.65 1468 ptn
263 Anne Rosenbaum 2003 10.5 4.10.1 1.10 4.35 1451 ptn
261 Yara Groot 2003 10.5 4.07.4 0.95 4.22 1344 ptn
258 Alicia Nagelmaker 2003 10.6 4.31.0 0.95 5.24 1305 ptn
255 Kim Tervoort 2003 10.6 4.37.2 0.95 5.09 1272 ptn

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 1000m 80mh Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
321 Timme Koster 2002 3.35.4 13.6 1.40 7.12 23.61 2253 ptn
341 Martijn Bakker 2001 3.14.6 17.2 1.25 6.98 20.69 1944 ptn
324 Patrick van Marion 2001 3.33.7 17.0 1.25 6.59 17.59 1747 ptn
347 Stan Huiting 2001 3.39.5 17.8 1.30 6.35 20.40 1742 ptn
342 Joep van der Laarse 2002 3.30.8 16.7 1.20 6.92 15.75 1726 ptn
326 Casper Peterse 2002 3.46.5 16.3 1.20 6.43 19.80 1714 ptn
322 Twan Bosschaart 2001 4.24.0 16.0 1.30 6.96 20.97 1687 ptn
328 Stijn Groot 2002 3.52.9 18.7 1.20 6.80 18.63 1541 ptn
340 Gabriël Quinten 2002 3.50.5 17.2 1.15 5.76 15.75 1476 ptn
329 Jens Oosterink 2002 dns 16.3 1.25 5.97 19.97 1342 ptn
332 Lucas Hink 2001 4.43.0 17.4 1.05 6.38 15.23 1195 ptn
344 Jur Groenland 2002 4.10.0 18.0 1.05 5.15 14.22 1191 ptn
323 Jelmer van der Kamp 2002 dns 17.9 1.10 6.49 20.38 1176 ptn
345 Robin Koning 2002 3.37.3 18.2 0.95 4.29 11.29 1144 ptn
327 Bram Houtkooper 2002 3.51.4 20.3 dns 4.84 17.68 942 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 600m 60mh Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
335 Yanniek Bouwer 2001 2.05.6 12.8 3.95 1.25 7.18 1857 ptn
333 Nienke Madderom 2002 2.09.1 10.6 3.74 1.10 5.79 1806 ptn
337 Jip de Waard 2002 2.21.1 12.7 4.05 1.20 8.33 1771 ptn
339 Sabine Kamstra 2001 2.17.3 13.7 3.35 1.25 6.93 1545 ptn
336 Pleunie Burgering 2002 2.16.4 13.7 3.32 1.15 6.85 1468 ptn
343 Ilja Koelink 2002 2.37.5 14.6 3.05 1.25 5.40 1180 ptn
334 Pascal van Leeuwen 2001 2.18.2 21.6 3.05 0.95 5.06 928 ptn
338 Kiki Verbart 2002 2.40.6 15.8 2.87 0.95 5.45 836 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 800m 100mh Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
306 Michel van den Hoven 2000 2.23.0 18.0 4.67 1.45 29.53 2722 ptn
330 Luuk Peterse 2000 2.57.9 25.8 3.17 1.25 20.30 1451 ptn
348 Dani Groot 2000 2.58.9 dns 2.92 1.05 10.47 920 ptn
317 Dave Wesselink 1999 dns 14.1 dns dns dns 793 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 600m 80mh Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
319 Esmee de Jong 2000 2.02.0 13.6 4.20 1.35 18.70 2162 ptn
331 Sarah Dekker 2000 1.59.3 15.3 4.68 1.20 21.18 2084 ptn
325 Britt Agasi 2000 2.01.0 17.2 3.73 1.35 14.63 1724 ptn
318 Carlijn Bouwer 1999 2.04.6 17.8 3.80 1.25 20.15 1705 ptn
320 Larissa van der Most 1999 2.08.4 18.7 3.72 1.15 12.40 1365 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
316 Jesper Peterse 1998 12.3 2.24.1 5.50 10.00 36.84 2269 ptn
293 Guus Ruiter 1997 13.2 2.28.4 4.73 9.40 30.03 1718 ptn
304 Boris de Waard 1997 12.5 2.16.1 4.77 7.25 22.80 1692 ptn
303 Sjoerd Dorrestein 1997 13.0 2.45.7 4.92 7.69 25.10 1399 ptn
299 Chris Kastanje 1998 13.1 2.23.1 dns dns dns 746 ptn
300 Thijs Groot 1997 13.8 dns dns dns dns 223 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
298 Zoë de Jong 1998 13.4 2.52.5 4.27 7.78 19.83 2342 ptn
314 Femke Brink 1997 13.4 3.03.9 4.44 7.66 18.73 2264 ptn
295 Pascalle Twisk 1997 14.2 2.53.2 4.43 7.24 14.99 2096 ptn
296 Melanie van der Most 1998 14.6 3.08.3 3.78 8.63 21.89 2018 ptn
311 Eline Koenz 1998 14.7 2.58.9 3.62 7.32 25.01 1992 ptn
312 Robin Kok 1998 15.4 2.58.0 4.02 7.00 14.54 1757 ptn
310 Tjerime Pema 1998 15.0 dns 3.30 dns 14.70 829 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
294 Daphne van den Hoven 1996 13.6 3.39.2 4.63 7.95 22.05 2157 ptn
292 Melissa Molenaar 1996 15.3 3.39.3 4.12 6.24 17.30 1539 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
309 Dennis Barnhoorn 1991 11.5 2.55.9 6.06 13.02 64.66 2827 ptn
308 Sijmen Liefting 1984 12.2 2.13.7 5.61 9.61 36.97 2420 ptn
305 Thom Schurer 1993 12.5 2.25.4 5.49 8.26 33.06 2020 ptn
307 Lars Groot 1988 13.0 2.31.1 5.13 7.33 23.07 1526 ptn
297 Tim Bras 1981 13.2 2.46.9 4.26 7.50 25.47 1177 ptn

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
315 Stefanie Oosterink 1975 15.9 3.07.5 3.63 7.41 16.57 1601 ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
302 Michiel Singer 1977 12.6 3.03.0 5.10 11.11 43.76 1934 ptn
313 Ruud Dekker 1976 13.5 2.55.5 4.49 10.33 39.44 1572 ptn
301 Mischa Kazadi-Wakazadi 1967 14.1 dns 4.25 9.51 18.30 885 ptn

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
346 Freya Muller 1966 dns dns dns 10.62 dns 631 ptn

Leave a Reply