Uitslagen Clubkampioenschappen 2013

Uitslagen Clubkampioenschappen

06-10-2013

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
249 Jent Kuipers 2006 10.0 3.20.5 1.62 4.81 134 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
245 Gijs Smolenaars 2005 7.0 2.16.7 3.04 15.62 1440 ptn
238 Seb Kops 2005 7.3 2.15.7 3.10 17.25 1426 ptn
241 Skip Lemstra 2005 7.3 2.18.2 3.10 13.90 1351 ptn
239 Gijs van der Kolk 2005 7.3 2.17.8 2.73 16.76 1327 ptn
229 Pekka van der Zwaan 2005 7.1 2.35.3 3.11 16.31 1304 ptn
248 Julian Allis 2005 7.2 2.42.0 3.09 19.46 1285 ptn
243 Puck van Buitenen 2005 8.2 2.42.8 2.52 11.82 870 ptn
244 Max Aalders 2005 7.7 2.53.1 2.43 11.43 867 ptn
247 Ralph Oortwijn 2005 7.5 3.13.0 2.56 13.15 864 ptn
242 Kjeld Groenland 2005 7.9 3.44.4 2.30 9.86 662 ptn
246 Kasper Engelen 2005 8.1 3.11.7 1.84 6.42 487 ptn
240 Jesse Elzenga 2005 10.4 3.28.0 1.70 10.06 234 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
593 Zoe Hoebe 2006 7.5 3.03.0 2.40 9.79 814 ptn
220 Sophie Kerkhoff 2006 7.8 2.56.1 2.15 8.42 718 ptn
596 Jasmien van der Kolk 2007 9.2 2.46.3 2.00 5.53 472 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
274 Iris Kramer 2005 6.9 2.19.5 3.22 17.04 1495 ptn
286 Laura Croux 2005 6.6 2.15.9 3.29 9.47 1474 ptn
222 Nika Kloosterman 2005 6.9 2.16.4 3.02 13.49 1425 ptn
223 Jara de Groot 2005 7.4 2.19.1 3.00 12.05 1273 ptn
217 Fiep Adrichem 2005 7.1 2.29.2 2.80 9.54 1165 ptn
219 Resa Witte 2006 DNS DNS 3.02 DNS 322 ptn
595 Sterre Kuipers 2006 DNS 2.46.3 1.83 DNS 237 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
287 Huib Schong 2004 6.6 3.59.2 3.32 4.49 1694 ptn
292 Merlijn de Zinger 2004 7.2 4.44.0 3.23 5.91 1460 ptn
289 David de Kier 2004 7.5 3.59.4 3.13 4.12 1444 ptn
275 Thijs Alleman 2004 7.5 4.34.2 3.00 6.35 1419 ptn
290 Finn Kosters 2004 8.1 4.28.1 2.96 5.05 1252 ptn
288 Milan van Genne 2004 7.8 4.48.2 2.55 4.28 1091 ptn
281 Jip van Buitenen 2004 8.1 4.36.8 2.65 3.44 1037 ptn
293 Bendt Koelink 2004 8.0 4.29.0 2.57 2.62 994 ptn
276 Thijs Duinmeijer 2004 7.5 5.05.7 2.75 2.60 990 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
296 Bente Madderom 2004 6.4 4.10.2 3.63 4.84 1777 ptn
236 Floortje Scholten 2004 6.0 4.22.3 2.91 2.87 1534 ptn
232 Cloe van Philips 2004 6.6 4.31.8 3.41 3.22 1474 ptn
235 Esmee Nebbeling 2004 7.2 4.18.3 3.02 4.45 1418 ptn
298 Jetske Zuurbier 2004 7.5 4.06.1 2.79 4.59 1378 ptn
234 Marthe Twisk 2004 7.5 4.21.2 2.67 3.24 1185 ptn
231 Femke van Weelderen 2004 8.2 5.18.6 2.28 4.50 897 ptn
230 Robin Langedijk 2004 9.0 5.56.7 2.10 4.19 635 ptn
233 Tatum Kops 2004 8.4 5.52.7 1.95 3.08 606 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
489 Mike Wortel 2003 9.6 3.36.6 3.73 6.18 1923 ptn
492 Ole van Tiel 2003 9.5 3.55.9 3.74 5.53 1796 ptn
309 Coen Kerkhoff 2003 9.4 3.59.3 3.27 4.89 1659 ptn
494 Vince van der Lee 2003 10.1 4.01.7 3.22 6.42 1628 ptn
496 Jits van Kessel 2003 10.7 4.02.5 2.76 5.29 1380 ptn
493 Lars Tervoort 2003 11.1 4.02.9 3.04 5.01 1365 ptn
375 Jerry Koning 2003 10.6 4.27.1 2.91 5.52 1333 ptn
495 Lars Brouwer 2003 10.8 4.43.6 2.70 5.90 1228 ptn
491 Yari Koot 2003 11.4 4.31.3 2.53 5.15 1119 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
256 Jelmer van der Kamp 2002 8.9 3.28.4 1.10 7.54 2125 ptn
227 Sijvert Commandeur 2002 9.1 3.29.3 1.25 6.23 2117 ptn
251 Jens Oosterink 2002 8.7 3.38.4 1.15 6.88 2100 ptn
254 Jesse Kops 2002 9.0 3.51.3 1.20 5.29 1912 ptn
258 Joep van der Laarse 2002 9.8 3.47.6 1.10 7.36 1852 ptn
259 Max Dijkman 2002 9.5 4.06.0 1.15 6.15 1773 ptn
257 Robin Koning 2002 10.3 3.54.3 1.00 5.68 1570 ptn
228 Jur Groenland 2002 10.1 4.15.2 1.05 6.03 1560 ptn
253 Bram Houtkooper 2002 10.1 3.52.9 0.95 5.32 1546 ptn
224 Casper Peterse 2002 9.3 DNS 1.20 7.30 1524 ptn
260 Marijn de Wit 2002 10.4 4.07.7 0.95 6.37 1500 ptn
226 Wietze Kuyl 2002 10.2 4.49.0 0.95 5.65 1322 ptn
261 Gillian German 2002 10.8 DNS 1.10 7.55 1246 ptn
255 Mees Postma 2002 10.5 4.58.5 0.85 4.38 1091 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
267 Roos Poldervaart 2003 8.9 4.10.9 3.66 4.65 1755 ptn
268 Amber Knippen 2003 9.6 3.54.6 3.12 5.43 1656 ptn
264 Suzanne de Visser 2003 10.2 4.23.3 3.40 5.96 1527 ptn
263 Kim Tervoort 2003 10.9 4.32.3 2.93 4.46 1499 ptn
273 Kyra Agasi 2003 10.6 4.14.3 2.91 4.61 1323 ptn
707 Anne Snijder 2003 10.4 4.54.5 2.85 5.68 1261 ptn
266 Marjolein van der Kraan 2003 9.9 3.51.2 3.37 4.12 1222 ptn
271 Jill Roodbol 2003 10.9 4.20.5 2.87 4.18 1220 ptn
270 Yara Groot 2003 10.6 4.24.1 2.81 3.95 1215 ptn
265 Alicia Nagelmaeker 2003 11.1 4.56.3 2.68 4.96 1156 ptn
272 Anne Rosenbaum 2003 11.0 4.22.3 2.89 3.42 1145 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
282 Iris Croux 2002 9.0 3.53.3 1.20 4.93 1877 ptn
280 Nienke Madderom 2002 8.9 3.58.7 1.15 5.36 1861 ptn
262 Jip de Waard 2002 9.7 4.13.9 1.20 7.16 1803 ptn
277 Lisa Genet 2002 9.5 3.52.3 1.10 5.70 1775 ptn
484 Nora Opdam 2002 9.8 4.31.0 1.15 6.97 1671 ptn
278 Pleunie Burgering 2002 10.0 4.28.1 1.05 6.46 1549 ptn
488 Ilja Koelink 2002 10.0 4.20.5 1.00 4.83 1438 ptn
279 Sarah Kok 2002 10.2 4.23.0 1.05 4.59 1419 ptn
284 Marit van Dam 2002 10.7 4.47.5 0.85 6.34 1229 ptn
285 Kiki Verbart 2002 11.1 4.52.8 0.95 4.60 1122 ptn

Mannen Senioren (Vierkamp)

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Speerwerpen ptn
694 Tim Bras 1981 13.2 2.36.0 4.59 25.03 1096 ptn

Vrouwen Senioren (Vierkamp)

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Speerwerpen ptn
917 Stephanie Oosterink 1975 15.6 DNS 3.54 DNS 548 ptn

Jongens junioren D: GECORRIGEERD

Stnr Naam geb 1000m 80mh Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
576 Michiel van den Hoven 2000 3.13.0 14.4 1.40 7.00 29.78 2426 ptn
512 Stan Nijhuis 2001 4.04.9 14.7 1.60 7.98 25.39 2242 ptn
550 Jay Beelen 2000 3.25.4 13.1 1.40 8.07 11.87 2176 ptn
545 Martijn Bakker 2001 3.29.3 18.1 1.20 6.04 18.48 1657 ptn
902 Stan Huiting 2001 3.44.0 19.3 1.30 6.60 18.55 1618 ptn
922 Patrick van Marion 2001 3.50.4 16.8 1.20 4.94 15.81 1486 ptn
909 Twan Bosschaart 2001 4.34.2 17.4 1.25 6.18 19.09 1441 ptn
529 Luuk Peterse 2000 4.13.2 21.0 1.20 5.41 20.79 1298 ptn
562 Sem Groot 2001 DNS 16.8 1.10 6.09 16.55 1140 ptn
908 Dylan Haazelager 2000 DNS 15.8 1.05 5.69 14.48 1099 ptn
904 Gijs Niesten 2001 4.19.8 18.4 1.00 4.54 11.68 988 ptn
525 Dani Groot 2000 4.16.5 DNS 1.05 5.35 11.12 915 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 600m 60mh Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
911 Sarah Dekker 2000 2.04.5 11.3 4.18 1.20 10.27 2177 ptn
918 Esmee de Jong 2000 2.06.1 11.3 4.02 1.30 7.76 2075 ptn
295 Britt Agasi 2000 2.01.2 13.2 3.23 1.25 6.87 1709 ptn
219 Yanniek Bouwer 2001 2.04.0 13.6 3.63 1.15 7.53 1692 ptn
915 Coosje Boom 2000 DNS 12.4 3.75 1.15 8.75 1496 ptn
921 Sabine Kamstra 2001 2.19.7 DNS 3.02 1.05 6.78 1091 ptn
938 Sanne Terwee 2001 2.41.6 DNS 2.89 1.05 5.17 809 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 800m 100mh Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
968 Jesper Peterse 1998 2.24.7 15.2 5.18 1.55 39.04 3242 ptn
962 Job de Koning 1999 2.23.6 17.8 4.14 1.45 20.90 2473 ptn
461 Chris Kastanje 1998 2.33.8 18.6 4.49 1.35 28.99 2448 ptn
695 Faas Wijn 1999 2.29.1 22.0 4.22 1.40 25.95 2254 ptn
252 Jurriaan Odekerken 1999 2.18.0 DNS 4.02 1.35 20.69 1943 ptn
269 Nathan Slobben 1999 2.47.4 DNS 3.50 1.35 15.22 1453 ptn
486 Sebastiaan Groot 1997 2.34.1 DNS DNS 1.35 21.13 1365 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 600m 80mh Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
955 Britt Ooijevaar 1999 1.49.3 13.4 4.57 1.45 23.30 2577 ptn
953 Zoe de Jong 1998 1.48.7 13.7 4.64 1.40 20.64 2482 ptn
944 Robin Kok 1998 1.55.2 14.5 3.93 1.40 17.22 2118 ptn
959 Melanie van der Most 1998 1.56.3 15.3 4.20 1.35 18.29 2076 ptn
946 Eline Koenz 1998 2.05.0 16.3 3.85 1.30 24.95 1924 ptn
950 Carlijn Bouwer 1999 1.54.4 17.2 3.83 1.25 15.46 1766 ptn
960 Larissa van der Most 1999 2.03.4 16.5 3.67 1.30 14.69 1694 ptn
948 Caya van der Sluis 1998 1.59.3 16.6 3.78 1.15 14.24 1634 ptn
942 Yara Ciliacus 1998 DNS 17.5 3.72 1.15 12.88 1103 ptn
487 Marit Kamstra 1998 2.35.4 DNS 3.11 DNS 16.21 609 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
859 Daan Schol 1997 12.5 2.34.9 4.75 8.32 28.72 1667 ptn
580 Guus Ruiter 1997 13.0 2.36.7 4.24 9.06 29.18 1496 ptn
860 Boris de Waard 1997 12.7 2.30.0 4.65 6.77 26.62 1490 ptn
858 Sjoerd Dorrestein 1997 13.1 2.43.7 4.45 7.70 19.40 1168 ptn
652 Mees Fernee 1998 13.3 DNS DNS DNS DNS 300 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
863 Daphne van den Hoven 1996 13.1 2.49.8 4.77 10.30 21.25 2754 ptn
410 Emma van der Pal 1997 13.4 3.02.0 4.76 9.19 18.60 2468 ptn
494 Femke Brink 1997 13.0 3.05.8 4.59 7.23 18.96 2327 ptn
864 Pascalle Twisk 1997 14.2 2.47.4 4.26 6.75 15.28 2070 ptn
665 Kathy Agasi 1997 14.5 2.44.5 3.91 7.06 15.97 2001 ptn
693 Celine Ruiter 1996 14.9 2.35.4 3.72 6.62 16.52 1960 ptn
560 Melissa Molenaar 1996 DNS DNS 4.14 6.60 17.26 1133 ptn
250 Kirsten Zuurbier 1997 DNS 2.53.5 3.67 DNS 11.35 963 ptn

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
857 Sebastiaan Schmidt 1994 11.6 DNS 5.03 9.41 DNS 1409 ptn
862 Max Visser 1994 12.7 DNS 4.46 5.64 DNS 733 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
865 Bonnie Liefting 1995 13.9 2.58.7 3.64 7.52 19.38 2012 ptn
699 Janine de Groot 1995 14.6 3.21.4 4.23 6.23 20.36 1830 ptn
662 Ayla Agasi 1995 15.1 3.03.6 3.57 5.48 10.36 1380 ptn

Mannen Senioren (Vijfkamp)

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
698 Dennis Barnhoorn 1991 11.2 3.00.3 5.80 11.88 63.49 2712 ptn
585 Sijmen Liefting 1984 12.2 2.20.6 5.75 9.97 32.73 2319 ptn
643 Thom Slot 1995 11.5 DNS 6.34 9.05 44.96 2268 ptn
697 Lars Groot 1988 12.6 2.30.7 5.24 8.29 25.60 1754 ptn
640 Bas Bouman 1995 11.4 DNS 5.67 7.72 DNS 1470 ptn
861 Thom Schurer 1993 12.1 DNS 4.97 8.40 DNS 1215 ptn
696 Edward Appelman 1990 12.3 DNS 4.77 7.42 18.14 1144 ptn

Vrouwen Senioren (Vijfkamp)

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
969 Marjolein Knaap 1981 DNS DNS DNS 9.10 23.07 993 ptn

Mannen Masters (Vijfkamp)

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
586 Michiel Singer 1977 12.4 3.05.9 5.17 11.34 43.63 1982 ptn
249 Ruud Dekker 1976 DNS 2.59.9 4.41 10.44 39.40 1254 ptn
575 Loek Zoon 1975 13.0 2.24.0 4.40 7.19 14.49 1222 ptn
409 Mischa Wakazadi 1967 14.0 3.54.3 3.30 10.48 18.68 798 ptn
468 Hans Schouten 1946 13.9 3.03.5 3.64 8.06 21.56 733 ptn

Leave a Reply