Uitslagen Clubkampioenschappen 2010

 

Uitslagen Clubkampioenschappen

02-10-2010

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
331 Mike Wortel 2003 8.1 2.38.8 2.56 13.40 947 ptn
333 Raoul Tophoff 2003 8.6 2.40.0 2.06 12.82 755 ptn
471 Mitch Krokkee 2003 9.3 2.48.7 1.97 10.53 553 ptn
335 Thijs Alleman 2003 9.2 2.55.7 2.35 7.30 534 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
530 Stein Liefhebber 2002 7.2 2.08.3 3.08 20.85 1562 ptn
487 Sijvert Commandeur 2002 8.0 2.27.1 2.94 17.20 1180 ptn
528 Casper Peterse 2002 7.6 2.27.3 2.84 13.75 1170 ptn
360 Friso Harlaar 2002 7.9 2.32.5 2.43 19.83 1093 ptn
332 Guus van de Berg 2002 7.9 2.39.7 2.85 16.33 1078 ptn
483 Wietze Kuyl 2002 7.5 2.43.0 2.60 15.02 1056 ptn
488 Jur Groenland 2002 7.9 2.38.9 2.75 13.83 1023 ptn
489 Melle Schouten 2002 7.5 2.41.6 2.57 9.10 950 ptn
485 Kevin Krokkee 2002 8.0 2.40.7 2.30 15.63 935 ptn
490 Mike Brander 2002 8.9 3.07.1 1.95 14.62 579 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
469 Kyra Agassi 2003 9.2 2.45.3 2.22 10.04 625 ptn
334 Anna Carnas 2003 8.7 3.09.1 1.95 10.20 516 ptn
470 Shevon McGarry 1999 9.3 3.11.8 2.05 8.48 413 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
472 Jip de Waard 2002 7.3 2.36.3 3.08 17.34 1268 ptn
474 Lisa Genet 2002 7.3 2.17.3 2.57 12.15 1222 ptn
524 Nienke Madderom 2002 7.1 2.20.7 2.91 7.84 1216 ptn
475 Iris Croux 2002 7.4 2.29.1 2.58 11.70 1105 ptn
522 Pleunie Burgering 2002 7.8 2.38.6 2.67 12.62 1005 ptn
492 Sarah Klaver 2002 8.1 2.35.8 2.34 11.04 880 ptn
336 Malin Verweij 2002 8.4 2.44.2 2.26 13.70 812 ptn
523 Sarah Kok 2002 8.1 2.35.0 2.27 5.30 742 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
448 Stan Nijhuis 2001 6.9 4.22.9 3.64 6.39 1711 ptn
444 Stan Huiting 2001 7.0 3.56.3 3.28 5.17 1660 ptn
443 Maarten Odekerken 2001 7.1 4.08.2 3.24 6.33 1649 ptn
440 Gijs Hopman 2001 6.8 4.26.8 3.39 5.65 1621 ptn
446 Floris Belle 2001 7.0 4.18.0 3.09 5.82 1565 ptn
441 Twan Bosschaart 2001 6.9 4.30.3 3.26 5.71 1564 ptn
445 Freek Vercammen 2001 7.0 4.27.6 3.48 5.01 1552 ptn
450 Simon Tempelaars 2001 7.9 4.30.5 2.67 4.96 1209 ptn
442 Bas de Kort 2001 7.9 4.33.1 2.74 4.54 1184 ptn
449 Sem Groot 2001 7.9 4.30.0 2.81 4.01 1171 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
495 Yanniek Bouwer 2001 6.7 4.11.8 3.24 4.71 1613 ptn
494 Manon de Jong 2001 7.4 4.31.7 2.93 4.64 1322 ptn
497 Sabine Kamstra 2001 8.2 4.53.0 2.37 3.71 932 ptn
380 Sanne Terwee 2001 8.2 5.05.1 2.44 2.69 822 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
467 Michel van den Hoven 2000 9.7 3.29.5 3.49 6.53 1924 ptn
423 Jay Beelen 2000 9.3 4.07.0 3.79 4.82 1739 ptn
421 Noah van Riet 2000 9.6 4.18.9 3.58 5.53 1644 ptn
468 Dylan Haazelager 2000 10.6 4.22.6 2.96 4.04 1257 ptn
426 Luuk Peterse 2000 10.8 4.29.1 2.95 4.45 1234 ptn
425 Dani Groot 2000 13.1 4.54.8 2.31 2.82 645 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
437 Faas Wijn 1999 8.9 3.28.5 1.25 8.47 2284 ptn
431 Dave Wesselink 1999 9.1 3.34.5 1.20 8.45 2173 ptn
430 Jurriaan Odekerken 1999 9.4 3.21.7 1.20 7.10 2129 ptn
438 Job de Koning 1999 10.5 3.52.5 1.20 5.36 1678 ptn
434 Stijn Karels 1999 10.5 3.57.0 1.15 5.16 1605 ptn
436 Julian Verweij 1999 10.4 4.05.5 1.00 5.90 1517 ptn
429 Tim Dorrestein 1999 10.9 4.37.1 1.10 6.34 1424 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
534 Teuntje Hopman 2000 9.5 3.53.6 3.79 6.17 1857 ptn
531 Puck de Waard 2000 9.9 4.29.1 3.52 6.67 1615 ptn
536 Sarah Dekker 2000 9.7 4.15.1 3.47 5.18 1599 ptn
532 Britt Agasi 2000 10.3 3.59.2 3.43 4.57 1533 ptn
535 Esmee de Jong 2000 10.6 4.12.8 3.26 5.51 1460 ptn
533 Coosje Boom 2000 10.7 4.22.2 3.30 5.53 1417 ptn
537 Juul IJlstra 2000 10.6 4.08.7 3.07 5.15 1416 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
462 Britt Ooijevaar 1999 8.7 4.02.8 1.25 7.38 2074 ptn
458 Wies Vos 1999 9.7 4.26.9 1.25 6.45 1745 ptn
459 Jette Schiebergen 1999 10.2 4.07.2 1.15 6.36 1674 ptn
461 Larissa van der Most 1999 11.1 4.05.4 1.10 5.82 1496 ptn
464 Madelijn Belle 1999 10.5 4.16.7 1.00 5.87 1452 ptn
465 Maaike Knijnenberg 1999 10.1 4.33.3 1.10 4.84 1447 ptn
463 Carlijn Bouwer 1999 10.9 4.08.1 1.05 5.27 1436 ptn
466 Evelyne Smit 1999 10.8   1.10 5.11 1098 ptn

 

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
290 Daan Schol 1997 11.5 4.36 23.04 16.4 1.35 9.53 3.43.0 3059 ptn
264 Danny van Sluis 1998 11.3 4.06 23.01 18.1 1.35 7.01 3.38.3 2819 ptn
302 Sjoerd Dorrestein 1997 11.9 4.04 16.35 15.2 1.35 6.95 3.50.5 2716 ptn
301 Guus Ruiter 1997 12.5 3.76 17.56 18.3 1.30 7.51 3.48.9 2415 ptn
262 Jesper Peterse 1998 12.8 3.56 17.36 16.2 1.25 6.05 3.45.0 2360 ptn
308 Kjeld Melchers 1997 12.0 3.69 15.27 19.0 1.15 5.16 3.29.2 2244 ptn
265 Sjors Schoppen 1998 12.5 3.72 16.62 18.7 1.25 5.86 4.00.3 2177 ptn
270 Chris Snel 1998 12.6 3.40 20.11 18.9 1.05 5.59 5.02.4 1760 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
256 Charlotte Hopman 1997 10.5 1.40 23.86 4.53 10.40 1.49.7 3064 ptn
261 Femke Brink 1997 12.8 1.30 17.62 4.35 8.55 1.55.3 2438 ptn
260 Emma van der Pal 1997 11.7 1.35 12.48 4.30 8.43 2.03.3 2356 ptn
259 Melanie van der Most 1998 12.8 1.30 16.79 3.88 9.61 2.08.2 2241 ptn
266 Zoë de Jong 1998 12.7 1.15 15.73 4.07 7.38 2.00.2 2122 ptn
247 Kathy Agasi 1997 13.3 1.25 17.97 3.54 7.89 2.06.7 2048 ptn
257 Robin Kok 1998 13.6 1.25 10.99 3.62 6.99 2.04.8 1853 ptn
304 Eline Koenz 1998 13.7 1.10 15.37 3.48 6.18 2.09.0 1721 ptn
305 Merle van Dokkum 1998 13.5 1.10 10.54 4.08 5.86 2.16.2 1655 ptn
306 Elise Kuipers 1997 13.5 1.10 11.99 3.20 4.80 2.16.5 1444 ptn
330 Marit Kampstra 1998   1.05 11.97 2.90 6.36 2.24.3 1157 ptn
540 Charmayne Kaandorp 1998       3.50 5.13 2.11.1 880 ptn
discus 1 deelnemer(s)
  1 Carnas, Pella 31-07-1997 AV Trias   m ptn  

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
310 Job Beintema 1995 11.7 5.23 10.60 1.65 14.5 28.11 25.02 3.04.1 5068 ptn
322 Frank Backs 1995 12.1 5.06 9.33 1.55 17.2 27.80 34.42 3.21.7 4613 ptn
309 Thom Slot 1995 11.7 5.96 10.91 1.70   30.01 41.87 3.43.2 4524 ptn
323 Jos Boetzkes 1995 13.1 4.98 8.38 1.55 18.5 20.46 22.30 3.25.1 3970 ptn
324 Jip Karels 1995 13.4 4.29 9.05 1.40 21.5 27.48 21.24 3.34.3 3583 ptn
327 Dario Duineveld 1996 13.6 4.04 8.07 1.30 21.5 19.03 28.64 3.15.2 3485 ptn
326 Bastiaan Bouman 1995 11.8 4.98 8.87 1.50 16.9   20.62   3405 ptn
307 Willard van Ginkel 1996 13.9 4.17 8.36 1.30   20.09 23.92   2575 ptn
329 Max Heilog 1995 13.5 4.67     20.2 13.70 17.72 3.17.4 2481 ptn
303 Jasper Dorrestein 1995 14.8 3.58 5.14 1.15 28.1 13.46 12.00 3.59.1 2036 ptn
340 Boy van Schooten 1996   3.43 7.16     17.19 23.66   1323 ptn
328 Stan Liefting 1996     6.28     16.61 21.45   915 ptn
381 Pim Thoolen 1995     7.12       24.30   774 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
263 Nina Moggré 1995 14.8 1.35 7.89 20.6 4.67 17.19 1.45.9 3282 ptn
255 Bonnie Liefting 1995 15.4 1.35 8.38 20.3 4.40 22.67 1.50.2 3278 ptn
244 Daphne van den Hoven 1996 15.4 1.50 7.65 20.9 4.09 22.63 1.50.3 3249 ptn
246 Jet de Vries 1996 17.5 1.30 7.29 23.2 3.55 12.91 2.10.5 2231 ptn
248 Ayla Agasi 1995 19.3 1.20 7.54 22.8 3.42 14.91 2.02.3 2206 ptn
269 Wietske Postma 1996 16.0   6.46 22.0 3.98 16.01   1737 ptn
254 Laura de Witte 1995     9.04     28.86 1.49.8 1502 ptn
428 Celine Ruiter 1996         3.83 13.80 1.48.6 1145 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
547 Huib Appelman 1993 12.2 4.71 9.41 2.30 20.3 24.07 1.75     2650 ptn
243 Maarten Westerdijk 1994 13.9 4.27 9.26 dnf 24.1 19.41 1.40 22.20 6.16.6 2041 ptn
548 Max Visser 1994 12.2 4.47 6.06 dnf 21.0 15.05 1.50     1932 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
249 Lenneke Stam 1993   1.40 9.67 27.1 4.55 25.27 2.35.6 3156 ptn
245 Lenneke Beeldman 1992 18.2 1.40 10.13 28.3   27.69 2.38.1 3111 ptn
267 Lotte Brink 1994 18.6 1.35 8.73 30.2 4.16 25.49 3.07.5 2800 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
268 Roanne Bruin 1991   1.40 6.99 31.0 4.03 18.42 2.31.5 2494 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
546 Ronald Kuin 1987 11.7 6.04 8.48 1.85 50.4 18.2 22.69 3.20 35.84 4.25.3 5483 ptn
542 Quinten Zwaga 1989 12.1 5.84 6.85 1.80 53.2 21.9 17.44 dnf 30.83 4.22.9 4257 ptn
544 Edward Appelman 1990 12.1 5.08 8.01 1.45 52.6 21.1 19.70 2.20 20.86 4.22.7 4058 ptn
498 Jasper van Baar 1977 12.9 4.91 11.77 1.60 63.7 21.8 36.86 3.00 35.59 6.31.3 3851 ptn
500 Marc Barnhoorn 1988 12.5 4.80 8.71 1.65 57.4 20.2 19.88 2.60 36.43 5.52.0 3809 ptn
520 Michiel Singer 1977 12.1 5.35 11.14 1.55 63.0 20.1 23.79 1.80 44.86 6.52.6 3704 ptn
517 Lars Groot 1988 12.3 5.73 8.09 1.50 58.8 23.5 19.62 2.20 24.10 5.16.5 3532 ptn
519 Sijmen Liefting 1984 12.1 5.63 9.79 1.60   19.5 21.92 2.60 36.98   3372 ptn
258 Rick Verver 1986     7.78 1.50 53.6   18.64 2.50 27.06 5.16.1 2610 ptn
549 Sjoerd Visser 1990 13.1 4.71 7.65 1.30 62.9   16.23 2.00 21.98 6.07.0 2418 ptn
541 Loek Zoon 1975 12.2       58.1         4.46.4 1683 ptn
521 David Bastiaansen 1989     7.52 1.60 53.8           1444 ptn
499 Arnjan Bakker 1962 12.9 5.11 9.72               1317 ptn
543 Frank Hilberts 1983 12.2 5.73                 1096 ptn

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb horden Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
325 Hanny Barnhoorn-Jongejan 1960     10.34 30.0 4.51 31.61   3141 ptn

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
545 Dennis Barnhoorn 1991 11.9 5.70 13.15 1.60 62.7 19.1 39.14 dnf 59.30 6.28.4 4546 ptn

Leave a Reply