Uitslagen B-competitie – Poule 41

Jongens Junioren B
100 meter – Jongens
1 de Bont Lucas AV Zuidwal 13.70 +2.6m/s 275 275
1 de Bruijn Bas AV Zuidwal DIS +2.6m/s 0 0
1 Roskamp Thijs BAV 13.45 +2.6m/s 315 315
1 Awad Jamaal DEM 12.25 +2.6m/s 530 530
1 Kluft Jordy DEM 12.31 +2.6m/s 518 0
2 de Hart Tijmen AV Hylas 11.50 +1.2m/s 688 688
2 Alers Daan AV Tempo 12.31 +1.2m/s 518 518
2 Olivier Mats AV NOVA 13.63 +1.2m/s 286 286
2 Molenaar Pepijn AV Lycurgus 13.15 +1.2m/s 365 0
2 Roest Ryan AV Triatlon / Altis (1) DNF +1.2m/s 0 0
3 Rosdorff David AV Suomi 13.95 +2.2m/s 236 0
3 Molleman Daan AV Suomi 13.54 +2.2m/s 593 593
3 Bakker Max GAC (2) 12.85 +2.2m/s 418 418
3 Dirker Kenneth SV Noordkop 12.76 +2.2m/s 434 0
3 de Waard Boris AV Trias DNS +2.2m/s 0 0
4 El Yarchouhi Najim AAC 12.86 +1.3m/s 416 416
4 Sluijter Jochem AV Tempo 12.63 +1.3m/s 458 0
4 Kenter Hidde GAC (2) 13.10 +1.3m/s 374 0
4 Schol Daan AV Trias DNS +1.3m/s 0 0
4 Jaarsma Jochem AV Lycurgus 12.48 +1.3m/s 486 486
4 Evers Timo AV Triatlon / Altis (2) 13.01 +1.3m/s 389 389
5 Abdelkhalki Omar AV Triatlon / Altis (1) 11.70 +4.1m/s 644 644
5 Vree Aldo GAC (1) 11.52 +4.1m/s 683 683
5 Haije Tim GAC (1) 11.97 +4.1m/s 587 0
5 Pieters Shane SV Noordkop 12.22 +4.1m/s 536 536
5 Brahm Shaquille U-Track 11.17 +4.1m/s 763 763
5 Zuylen Rakeem U-Track 11.52 +4.1m/s 683 0
400 meter – Jongens
1 van Bergen Tom AV Tempo 1:00.87 405 0
1 Hilhorst Anton AV Zuidwal 1:04.52 301 301
1 Heij Pieter BAV DNS 0 0
1 Kluft Jordy DEM 54.50 620 620
1 Kroes Jasper AV NOVA 1:03.42 331 331
1 Zeinstra Thomas SV Noordkop 1:13.28 94 94
2 Molenaar Pepijn AV Lycurgus 1:09.08 187 0
2 Groeneveld Tim AV Suomi 1:00.79 408 408
2 Warmerdam Jim AV Suomi 1:02.90 346 0
2 Rompa Lloyd AV Triatlon / Altis (2) 1:06.88 240 240
2 Schijffelen Jesse DEM 1:02.28 364 0
2 Guijt Max GAC (2) DNS 0 0
3 El Yarchouhi Najim AAC 59.74 440 440
3 Kotkamp Lukas AV Tempo 59.96 433 433
3 de Jong van der Zee Camilo AV Triatlon / Altis (1) 1:00.02 431 0
3 Bakker Max GAC (2) DNS 0 0
3 Schol Daan AV Trias DNS 0 0
3 de Waard Boris AV Trias DNS 0 0
4 de Boorder Cas AV Hylas DNF 0 0
4 Jaarsma Jochem AV Lycurgus 57.69 507 507
4 Haije Tim GAC (1) 55.41 587 587
4 Romagnoli Thomas GAC (1) 56.72 540 0
4 Topper Friso U-Track 54.54 619 619
4 van der Vooren Thomas AV Triatlon / Altis (1) 58.23 489 489
800 meter – Jongens
1 van Beek Lars AV Triatlon / Altis (2) 2:30.97 323 323
1 Leunissen Ken AV Zuidwal 2:32.17 310 310
1 Heij Pieter BAV 2:33.23 298 298
1 Kruijer Rob AV NOVA 2:35.60 274 274
1 Ruiter Guus AV Trias 2:33.88 291 0
1 Snel Chris AV Trias 2:32.25 309 309
1 Verheyen Bram GAC (2) DNS 0 0
2 Mulder Paul AAC 2:30.20 331 331
2 Slort Dylan AV Lycurgus 2:22.64 419 419
2 Oostrom Patrick AV Triatlon / Altis (2) 2:58.27 70 0
2 Sluyter Frank GAC (1) 2:24.23 400 0
2 Kenter Hidde GAC (2) 2:24.61 395 395
2 Lammers Emile SV Noordkop 2:15.12 516 516
2 van Hastenberg Bram U-Track 2:22.36 422 422
3 Swinkels Jeroen AV Hylas 2:04.93 666 666
3 de Boorder Cas AV Hylas 2:17.80 480 0
3 Melchers Mike AV Suomi 2:09.32 598 598
3 Schutter Robin AV Suomi 2:14.80 520 0
3 van der Heijde Thomas AV Tempo 2:12.31 555 555
3 Dieke Menno AV Triatlon / Altis (1) 2:21.01 439 439
3 ter Braake Jelte GAC (1) 2:06.06 648 648
1500 meter – Jongens
1 Schuurman Camiel AAC 5:19.21 310 310
1 Swinkels Jeroen AV Hylas DNS 0 0
1 van Asselt Koen AV Suomi 5:13.05 340 340
1 Vessies Thom DEM 4:52.65 449 449
1 Wever Mike AV NOVA 5:38.32 223 223
1 Zeinstra Thomas SV Noordkop 5:54.98 155 0
1 Slobben Tristan AV Trias 4:49.92 465 465
1 Oostrom Patrick AV Triatlon / Altis (2) 6:05.29 116 0
2 Doedens Floris AV Hylas 4:39.37 529 529
2 Huiszoon Constant AV Tempo 4:40.60 521 521
2 Vos David AV Tempo DNS 0 0
2 Amin Kalid AV Triatlon / Altis (1) 4:22.44 642 642
2 Bosboom Vincent AV Triatlon / Altis (2) 5:07.36 369 369
2 Messemaker Marius GAC (1) 4:41.17 517 517
2 Slob Jorik GAC (1) 4:52.68 449 0
2 Lammers Emile SV Noordkop 4:52.92 448 448
2 Heesen Ruben U-Track 4:52.52 450 450
110 meter Horden – Jongens
1 van den Top Casper AV Lycurgus 18.69 +2.7m/s 533 533
1 Greuter Bart AV Triatlon / Altis (2) 21.82 +2.7m/s 349 349
1 Hilhorst Anton AV Zuidwal 19.59 +2.7m/s 474 474
1 Kroes Jasper AV NOVA 18.07 +2.7m/s 577 577
2 Rosdorff David AV Suomi 21.50 +1.1m/s 366 0
2 Warmerdam Jim AV Suomi 19.99 +1.1m/s 450 450
2 Dirker Kenneth SV Noordkop 18.50 +1.1m/s 546 546
2 Regtop Wessel SV Noordkop 21.30 +1.1m/s 376 0
3 Boerman Matthew AV Hylas 18.81 +3.0m/s 525 525
3 Huurdeman Frank AV Triatlon / Altis (1) 16.45 +3.0m/s 708 708
3 Romagnoli Thomas GAC (1) 18.73 +3.0m/s 531 0
3 van den Heuvel Antonio GAC (1) 16.44 +3.0m/s 709 709
3 Peterse Jesper AV Trias DNF +3.0m/s 0 0
4 Tjepkema Mats AAC 16.76 +1.1m/s 681 681
4 Harmsen Ruben AV Tempo 17.42 +1.1m/s 627 627
4 van der Vooren Thomas AV Triatlon / Altis (1) DNF +1.1m/s 0 0
4 Nkurunziza Luc U-Track 16.50 +1.1m/s 703 703
4 Wesselink Dave AV Trias 15.88 +1.1m/s 760 760
4 x 100 meter – Jongens
1 AV Triatlon / Altis (2) AV Triatlon / Altis (2) 55.78 237 237
1 AV Hylas AV Hylas 49.31 515 515
1 AAC AAC 49.29 516 516
1 AV Zuidwal AV Zuidwal 51.67 406 406
1 AV Triatlon / Altis (1) AV Triatlon / Altis (1) 48.51 555 555
2 AV Suomi AV Suomi 47.81 591 591
2 GAC (1) GAC (1) 48.31 565 565
2 AV Lycurgus AV Lycurgus 1:05.79 0 0
2 AV NOVA AV NOVA DIS 0 0
2 SV Noordkop SV Noordkop 48.53 554 554
3 AV Tempo AV Tempo 47.79 592 592
3 DEM DEM DNS 0 0
3 U-Track U-Track 46.48 661 661
3 AV Trias AV Trias DNS 0 0
Hoogspringen – Jongens
1 van Diepen Jelmer AV Lycurgus 1.55 444 444
1 Visser Martijn AV Suomi 1.65 540 540
1 Alers Daan AV Tempo 1.65 540 540
1 Vonk Wim AV Triatlon / Altis (1) 1.60 492 0
1 de Bont Lucas AV Zuidwal 1.45 344 344
1 Kleintjes Denilson GAC (1) 1.50 394 0
1 Wever Mike AV NOVA 1.50 394 0
1 Schoppen Sjors AV Trias 1.55 444 0
2 Korsen Timo AV Suomi DNS 0 0
2 van Bergen Tom AV Tempo 1.60 492 0
2 Raaijman Kas AV Triatlon / Altis (1) 1.70 587 587
2 Greuter Bart AV Triatlon / Altis (2) 1.40 293 293
2 Smulders Rutger BAV DNS 0 0
2 Leenen Robbert DEM DNS 0 0
2 Schijffelen Jesse DEM 1.30 188 188
2 Bakker Steijn GAC (1) 1.55 444 444
2 de Boer Florian GAC (2) 1.50 394 394
2 Kroes Jasper AV NOVA 1.50 394 394
2 Tang Cheremy SV Noordkop 1.40 293 293
2 Maas Pieter U-Track 1.55 444 444
2 Wesselink Dave AV Trias 1.60 492 492
2 Doedens Floris AV Hylas 1.45 344 344
2 van den Top Casper AV Lycurgus 1.40 293 0
Polsstokhoogspringen – Jongens – Gestaakt vanwege weersomstandigheden / veiligheid
1 Pupping Jesse AV Lycurgus DNS 0 0
1 Visser Martijn AV Suomi DNS 0 0
1 Sluijter Jochem AV Tempo DNS 0 0
1 Huurdeman Frank AV Triatlon / Altis (1) DNS 0 0
1 Wienneke Yaran GAC (1) DNS 0 0
1 Verheyen Bram GAC (2) DNS 0 0
1 Groen Mitchell AV NOVA DNS 0 0
1 Pieters Shane SV Noordkop DNS 0 0
1 Biswane Gennaro U-Track DNS 0 0
1 Peterse Jesper AV Trias DNS 0 0
Verspringen – Jongens
1 Kolkman Matthijs AAC 5.53 +2.5m/s 498 498
1 Bijl Pieter AV Hylas DNS +0.0m/s 0 0
1 Wellner Jesse AV Suomi 5.51 +0.7m/s 493 493
1 Harmsen Ruben AV Tempo 5.01 +2.2m/s 374 0
1 Heij Pepijn AV Triatlon / Altis (1) 5.30 +3.4m/s 444 444
1 Bosboom Vincent AV Triatlon / Altis (2) 4.50 -0.4m/s 246 0
1 Smulders Rutger BAV 4.45 +0.7m/s 233 233
1 Awad Jamaal DEM DNS +0.0m/s 0 0
1 Bakker Steijn GAC (1) 4.75 +0.7m/s 309 0
1 Guijt Max GAC (2) 4.14 -0.8m/s 151 151
1 Aartsen Jamal SV Noordkop 5.81 +1.3m/s 562 562
1 Dorrestein Sjoerd AV Trias 4.64 +0.8m/s 282 0
1 Emanuel Leroy U-Track 5.17 +2.3m/s 413 413
2 de Hart Tijmen AV Hylas 5.49 +1.3m/s 488 488
2 Pupping Jesse AV Lycurgus 5.34 +2.0m/s 453 453
2 Warmerdam Jim AV Suomi 4.68 +2.4m/s 292 0
2 van der Heijde Thomas AV Tempo 5.20 +1.9m/s 420 420
2 Abdelkhalki Omar AV Triatlon / Altis (1) 5.01 +2.7m/s 374 0
2 Leunissen Ken AV Zuidwal 4.43 +2.3m/s 228 228
2 Talen Ryan DEM DNS +0.0m/s 0 0
2 van den Heuvel Antonio GAC (1) 5.04 +0.9m/s 381 381
2 Groen Mitchell AV NOVA 4.13 +2.6m/s 148 148
2 Regtop Wessel SV Noordkop 4.54 +0.4m/s 256 0
2 Snel Chris AV Trias 4.90 +0.3m/s 347 347
2 Evers Timo AV Triatlon / Altis (2) 4.56 +1.1m/s 261 261
Hink-stapspringen – Jongens
1 Kolkman Matthijs AAC 11.64 +1.9m/s 528 528
1 Wellner Jesse AV Suomi 11.57 +1.4m/s 520 520
1 Harmsen Ruben AV Tempo 11.03 +2.4m/s 459 459
1 Heij Pepijn AV Triatlon / Altis (1) 11.03 +2.9m/s 459 459
1 Smulders Rutger BAV 9.97 +1.8m/s 334 334
1 van Loon Govert GAC (1) 11.51 +0.0m/s 513 513
1 Verheyen Bram GAC (2) 9.15 +2.8m/s 233 233
1 Kruijer Rob AV NOVA 9.54 +3.4m/s 281 281
1 Tang Cheremy SV Noordkop 10.31 +2.6m/s 375 375
1 Nkurunziza Luc U-Track 11.11 +2.1m/s 468 468
1 Dorrestein Sjoerd AV Trias 10.15 +1.3m/s 356 356
1 Boerman Matthew AV Hylas 10.48 +1.2m/s 395 395
1 van Diepen Jelmer AV Lycurgus 9.64 +1.0m/s 294 294
1 Evers Timo AV Triatlon / Altis (2) 8.24 +0.3m/s 115 115
Kogelstoten – Jongens
1 Lassche Rob AAC 10.65 507 507
1 van Ham Rogier AV Lycurgus 10.29 481 0
1 Groeneveld Bart AV Suomi 9.93 455 455
1 Annink Maxim AV Triatlon / Altis (1) 9.73 440 0
1 van der Kamp Bas AV Zuidwal 7.95 302 302
1 Roskamp Thijs BAV 8.33 333 333
1 van der Molen Quentin GAC (1) 10.59 503 0
1 Schaap Marco AV NOVA 11.10 539 539
1 Maas Pieter U-Track 9.72 440 440
1 Talen Ryan DEM 6.26 155 155
1 van Essen Merijn AV Triatlon / Altis (2) 7.98 304 304
2 Tel Niek AV Lycurgus 10.97 530 530
2 Melchers Mike AV Suomi 8.76 367 0
2 Kotkamp Lukas AV Tempo 8.30 330 330
2 Raaijman Kas AV Triatlon / Altis (1) 10.35 486 486
2 Poelmann Sven GAC (1) 14.02 729 729
2 Mijnhout Thijs GAC (2) 7.36 252 252
2 Olivier Mats AV NOVA 9.30 408 0
2 Aerts Onno SV Noordkop 14.75 774 774
2 van Sluis Danny AV Trias 8.93 380 380
2 Kaaij Arthur AV Hylas 6.93 215 215
Discuswerpen – Jongens
1 Lassche Rob AAC 24.19 335 335
1 Kaaij Arthur AV Hylas 16.32 115 115
1 Tel Niek AV Lycurgus 29.92 472 472
1 Groeneveld Bart AV Suomi 34.77 579 579
1 Heijdra Oscar AV Tempo 20.93 249 249
1 Vonk Wim AV Triatlon / Altis (1) 29.27 457 457
1 van Beek Lars AV Triatlon / Altis (2) 12.37 0 0
1 van der Kamp Bas AV Zuidwal 20.85 247 247
1 Roskamp Thijs BAV 17.17 141 141
1 van der Molen Quentin GAC (1) 29.03 452 0
1 de Boer Florian GAC (2) DNS 0 0
1 Schaap Marco AV NOVA 29.05 452 452
1 Aerts Onno SV Noordkop 29.92 472 472
1 Giezeman Helge U-Track 27.27 410 410
1 Schoppen Sjors AV Trias 18.78 189 189
2 van Ham Rogier AV Lycurgus 20.32 232 0
2 van Asselt Koen AV Suomi 19.72 215 0
2 Annink Maxim AV Triatlon / Altis (1) 18.64 184 0
2 van Essen Merijn AV Triatlon / Altis (2) 17.62 155 155
2 Leenen Robbert DEM DNS 0 0
2 Poelmann Sven GAC (1) 36.90 623 623
2 Mijnhout Thijs GAC (2) 18.97 194 194
Speerwerpen – Jongens
1 Groeneveld Tim AV Suomi 35.65 424 0
1 Heijdra Oscar AV Tempo 12.09 0 0
1 de Jong van der Zee Camilo AV Triatlon / Altis (1) 24.20 224 0
1 Rompa Lloyd AV Triatlon / Altis (2) 26.19 262 0
1 Heij Pieter BAV 34.51 406 406
1 van der Molen Quentin GAC (1) 27.60 287 0
1 Guijt Max GAC (2) 19.89 136 136
1 Giezeman Helge U-Track 47.57 600 600
1 van Sluis Danny AV Trias 36.95 444 444
2 Tjepkema Mats AAC 42.75 532 532
2 Kaaij Arthur AV Hylas 18.14 98 98
2 Tel Niek AV Lycurgus 27.34 283 283
2 Korsen Timo AV Suomi 40.75 502 502
2 Roest Ryan AV Triatlon / Altis (1) 35.10 415 415
2 van Essen Merijn AV Triatlon / Altis (2) 27.50 286 286
2 van der Kamp Bas AV Zuidwal 22.14 183 183
2 Leenen Robbert DEM DNS 0 0
2 Poelmann Sven GAC (1) 38.87 474 474
2 Mijnhout Thijs GAC (2) 19.35 125 0
2 Kruijer Rob AV NOVA 13.92 0 0
2 Rodriquez Jensen U-Track DNS 0 0
2 Aerts Onno SV Noordkop 34.45 405 405
2 Peterse Jesper AV Trias 32.02 364 0
Meisjes Junioren B
100 meter – Meisjes
1 Brink Femke AV Trias 13.54 +2.1m/s 582 582
1 Drost Femke AV Tempo 20.18 +2.1m/s 0 0
1 Straatsma Nathalie AV Tempo 15.10 +2.1m/s 348 348
1 Schaap Luca AV Zuidwal (2) 14.67 +2.1m/s 408 408
1 Boonman Annabel BAV 14.38 +2.1m/s 450 450
1 van Hoorn Natasja GAC (2) DNS +2.1m/s 0 0
2 Laan Sarah SAV 15.89 +0.6m/s 247 0
2 Dirksen Gitta AV Lycurgus 14.14 +0.6m/s 486 0
2 Ruules Lara AV Zuidwal (1) 14.80 +0.6m/s 389 389
2 Zuurveen Lotte AV Zuidwal (2) 15.08 +0.6m/s 351 0
2 Janmaat Linda GAC (2) 15.56 +0.6m/s 288 0
3 Schaefer Arlette AV Suomi 14.43 +2.4m/s 443 443
3 Robijn Annejet AV Zuidwal (1) 15.82 +2.4m/s 256 0
3 van Gisbergen Maja BAV DNF +2.4m/s 0 0
3 Glorie Lisanne DEM 13.49 +2.4m/s 591 0
3 Zoer Melanie DOKEV 14.53 +2.4m/s 428 428
4 Kuipers Elise AV Trias DNS +0.0m/s 0 0
4 Vorstman Marit AAC 14.26 +0.0m/s 468 0
4 Heijdeman Keeley AAC 14.01 +0.0m/s 506 506
4 van Drie Anouk AV Triatlon / Altis 15.62 +0.0m/s 281 0
4 Halloul Yasmine AV Triatlon / Altis 13.64 +0.0m/s 566 566
4 van Delft Isa GAC (1) 14.20 +0.0m/s 477 0
4 Bos Julia AV Suomi 15.12 +0.0m/s 346 0
5 Klaver Lieke SAV 12.38 +2.1m/s 795 795
5 Voorberg Hanna AV Lycurgus 13.56 +2.1m/s 579 579
5 van Rookhuizen Renee DEM 13.30 +2.1m/s 623 623
5 Bakker Daphne GAC (1) 13.69 +2.1m/s 557 557
5 Verhaar Janine U-Track 12.50 +2.1m/s 771 771
5 Smet Franka GAC (2) 14.16 +2.1m/s 483 483
400 meter – Meisjes
1 Frissel Aleid AV Tempo 1:20.91 296 0
1 van der Werff Maartje AV Zuidwal (2) 1:07.64 567 567
1 Mulder Floortje BAV DNS 0 0
1 Smet Franka GAC (2) 1:12.26 461 461
1 van den Bos Femke AV Tempo 1:10.94 490 490
2 Koopman Isabelle SAV 1:07.77 564 564
2 de Jong Eline AV Zuidwal (1) 1:13.77 429 429
2 de Klerk Juliette BAV 1:05.17 629 629
2 Glorie Lisanne DEM 1:03.44 676 676
2 Conijn Dianne DOKEV 1:07.55 569 569
3 Mosselman Britt SAV 1:10.08 509 0
3 Zuurbier Kirsten AV Trias 1:13.71 431 0
3 Zwerver Zola AAC 1:07.09 580 580
3 Bosma Minke AV Lycurgus 1:07.58 568 568
3 Schaefer Arlette AV Suomi 1:12.19 463 463
4 de Jong Zoë AV Trias 1:03.76 667 667
4 Slangewal Annemarie AV Triatlon / Altis 1:01.82 722 722
4 Bakker Daphne GAC (1) 1:05.39 624 0
4 Grob Leonie GAC (1) 1:02.48 703 703
4 Sreeram Nalini U-Track 1:06.00 608 608
800 meter – Meisjes
1 Frissel Lisa AV Tempo 3:00.13 396 396
1 de Jong Eline AV Zuidwal (1) 3:00.48 394 394
1 Wevers Dorian BAV 2:46.48 509 509
1 Mulder Floortje BAV DNS 0 0
1 Nederhand Maaike DEM 2:55.87 430 0
1 Keet Danielle DOKEV 2:51.78 463 463
1 van der Knaap Esmée AV Zuidwal (2) 3:05.64 356 356
2 Koopman Isabelle SAV 2:37.84 590 0
2 Agasi Kathy AV Trias 2:45.79 515 515
2 Edwards van Muijen Maike AAC 2:47.70 498 498
2 Meulman Tessa AV Lycurgus 2:52.63 456 456
2 Haverkort Marije AV Lycurgus DNS 0 0
2 van Asselt Maartje AV Suomi 2:40.08 568 568
2 Heuperman Jeltje GAC (2) 2:49.85 479 0
2 Smet Franka GAC (2) 2:49.51 482 482
3 Mosselman Britt SAV 2:34.45 625 625
3 van Beek Lotte AV Triatlon / Altis DNF 0 0
3 Bakker Veerle AV Triatlon / Altis 2:23.09 752 752
3 Poel Mariska DEM 2:29.39 679 679
3 Hooijman Evelien GAC (1) 2:25.42 724 724
3 Grobusch Lena GAC (1) 2:35.05 618 0
3 Renssen Naomi U-Track 2:30.91 662 662
3 van Assem Merel U-Track 2:35.23 616 0
100 meter Horden – Meisjes
1 Bakker Aukje SAV 16.03 +4.3m/s 643 643
1 Schoonebeek Lisanne AV Lycurgus 15.90 +4.3m/s 656 656
1 Frissel Aleid AV Tempo 19.94 +4.3m/s 341 341
1 Veldhuizen Nienke AV Zuidwal (1) 19.61 +4.3m/s 362 362
1 Koops Rohmana BAV 19.97 +4.3m/s 339 339
2 Haveman Arlyn AAC 16.11 +2.5m/s 635 635
2 van der Werff Maartje AV Zuidwal (2) 17.83 +2.5m/s 488 488
2 Bos Luca GAC (1) 16.79 +2.5m/s 573 573
2 van Dijk Jolijn GAC (1) 17.49 +2.5m/s 515 0
2 Bos Mauve GAC (2) 17.99 +2.5m/s 475 475
3 Twisk Pascalle AV Trias 17.35 +0.8m/s 526 526
3 Eijsbroek Veerle AV Suomi 20.90 +0.8m/s 284 284
3 van Drie Anouk AV Triatlon / Altis 20.07 +0.8m/s 333 333
3 Kraaijeveld Nikki DEM 16.07 +0.8m/s 639 639
3 Johannes Björk DOKEV 18.01 +0.8m/s 474 474
4 van der Pal Emma AV Trias DIS +2.1m/s 0 0
4 Hopman Charlotte AV Lycurgus 16.77 +2.1m/s 575 0
4 Attwell Gera U-Track 16.09 +2.1m/s 637 637
4 Vermeer Amy DEM 18.53 +2.1m/s 435 0
4 Tool Nienke SAV 16.91 +2.1m/s 563 0
4 x 100 meter – Meisjes
1 AV Trias AV Trias 52.44 654 654
1 AV Suomi AV Suomi 57.68 443 443
1 AV Triatlon / Altis AV Triatlon / Altis 53.11 625 625
1 AV Zuidwal (2) AV Zuidwal (2) 56.96 469 469
1 GAC (2) GAC (2) 56.06 504 504
2 AV Lycurgus AV Lycurgus 52.32 660 660
2 AAC AAC 54.18 580 580
2 AV Tempo AV Tempo 58.33 419 419
2 AV Zuidwal (1) AV Zuidwal (1) 58.83 401 401
2 DOKEV DOKEV 1:02.10 292 292
3 SAV SAV 54.91 550 550
3 DEM DEM 51.76 685 685
3 BAV BAV 58.97 396 396
3 GAC (1) GAC (1) DIS 0 0
3 U-Track U-Track 50.72 734 734
Hoogspringen – Meisjes
1 Koopman Eva SAV 1.55 779 779
1 Kok Robin AV Trias 1.45 672 672
1 Dirksen Gitta AV Lycurgus DNS 0 0
1 van Asselt Maartje AV Suomi 1.30 484 0
1 van den Bos Femke AV Tempo 1.35 550 550
1 Koops Rohmana BAV 1.50 726 726
1 Kreijsig Noelle DEM 1.50 726 726
1 Zoer Melanie DOKEV 1.35 550 550
1 van Dijk Jolijn GAC (1) 1.45 672 672
1 Smallenburg Carlijn GAC (2) 1.25 417 0
2 Tool Nienke SAV DNS 0 0
2 van der Pal Emma AV Trias 1.40 615 0
2 Haveman Arlyn AAC 1.45 672 672
2 van Essen Romee AV Lycurgus 1.40 615 615
2 Handgraaf Freya AV Suomi 1.30 484 484
2 Stadman-Robaard Pien AV Triatlon / Altis 1.35 550 550
2 Kok Dieuwertje GAC (1) 1.25 417 0
2 Visser Susan GAC (2) 1.40 615 615
2 Krop Lindsy U-Track DNS 0 0
2 van Bergen-van Henegouwen Kika U-Track 1.50 726 726
Verspringen – Meisjes
1 Laan Sarah SAV 4.07 -2.0m/s 441 0
1 van der Most Melanie AV Trias 4.23 +0.4m/s 484 0
1 Jebose Sophie AAC 4.91 +2.2m/s 655 655
1 Jaarsma Annebel AV Lycurgus 4.44 +1.5m/s 538 0
1 Cauwels Irene AV Suomi 3.73 +4.7m/s 349 0
1 Frissel Lisa AV Tempo 3.93 +1.1m/s 404 404
1 Halloul Yasmine AV Triatlon / Altis 4.60 +2.4m/s 579 579
1 Ruules Lara AV Zuidwal (1) 4.43 +2.5m/s 535 535
1 Schaap Luca AV Zuidwal (2) 3.98 +2.3m/s 417 417
1 de Klerk Juliette BAV 4.72 +2.5m/s 608 608
1 van Rookhuizen Renee DEM 4.83 +1.3m/s 636 0
1 Portegijs Inge DOKEV 3.46 +1.0m/s 272 272
1 van Dijk Jolijn GAC (1) 4.51 +0.2m/s 556 556
1 Smallenburg Carlijn GAC (2) 4.15 +0.3m/s 463 463
2 Koopman Eva SAV 4.93 +1.9m/s 660 660
2 Brink Femke AV Trias 4.69 +2.2m/s 601 601
2 Zwerver Zola AAC 4.52 +0.7m/s 558 0
2 Bosma Minke AV Lycurgus 4.77 +3.4m/s 621 621
2 Eijsbroek Veerle AV Suomi 4.35 +0.7m/s 515 515
2 Straatsma Nathalie AV Tempo 3.70 -0.5m/s 340 0
2 van Beek Lotte AV Triatlon / Altis 4.19 +1.5m/s 473 0
2 Zuurveen Lotte AV Zuidwal (2) 3.55 +2.2m/s 298 0
2 Wevers Dorian BAV 3.73 +1.2m/s 349 0
2 Kraaijeveld Nikki DEM 4.93 +0.0m/s 660 660
2 Kok Dieuwertje GAC (1) 4.41 +2.4m/s 530 0
2 Janmaat Linda GAC (2) 3.09 +0.6m/s 162 0
2 van Bergen-van Henegouwen Kika U-Track 4.89 +0.6m/s 650 650
Kogelstoten – Meisjes
1 Koopman Isabelle SAV 9.41 549 0
1 Zuurbier Kirsten AV Trias 6.86 356 0
1 Heijdeman Keeley AAC 13.22 793 793
1 Voorberg Hanna AV Lycurgus 10.87 647 647
1 Schollink Daphne AV Suomi 7.89 438 438
1 Stadman-Robaard Pien AV Triatlon / Altis 8.87 510 510
1 Wijkhuijzen Iris AV Zuidwal (1) 6.98 366 0
1 van Gisbergen Maja BAV 8.43 478 478
1 Paardekooper Lotte DEM 7.75 427 0
1 Roelofs Aafke GAC (1) 8.08 452 0
1 Nzounda Tchedjo Jenny U-Track 7.93 441 441
2 Ketting Caitlin SAV 10.22 604 604
2 van der Most Melanie AV Trias 8.84 508 508
2 van Essen Romee AV Lycurgus 7.61 416 0
2 Cauwels Irene AV Suomi 6.89 359 0
2 Drost Femke AV Tempo 6.58 333 333
2 van Doorn Noek AV Zuidwal (1) 8.27 466 466
2 Veldhuizen Sanne AV Zuidwal (2) 9.53 557 557
2 Vermeer Amy DEM 9.70 569 569
2 Portegijs Inge DOKEV 5.68 255 0
2 Johannes Björk DOKEV 8.87 510 510
2 Bos Luca GAC (1) 10.24 606 606
2 van der Pas Luna GAC (2) 7.31 392 392
Discuswerpen – Meisjes
1 Ketting Caitlin SAV 21.86 364 0
1 van der Sluis Caya AV Trias 15.12 187 0
1 Jaarsma Annebel AV Lycurgus 29.81 540 540
1 Schollink Daphne AV Suomi 20.04 319 319
1 van den Bos Femke AV Tempo 15.45 197 197
1 van Beek Lotte AV Triatlon / Altis 14.60 172 172
1 van Doorn Noek AV Zuidwal (1) 16.71 232 232
1 Boonman Annabel BAV 19.69 311 311
1 Vermeer Amy DEM 20.44 329 329
1 Johannes Björk DOKEV 17.48 253 253
1 Roelofs Aafke GAC (1) 19.13 296 0
1 van der Knaap Esmée AV Zuidwal (2) 13.60 142 0
2 Bakker Aukje SAV 25.59 450 450
2 van der Most Melanie AV Trias 25.03 438 438
2 Wolbink Julia AAC 14.99 183 183
2 Handgraaf Freya AV Suomi 12.83 118 0
2 van Drie Anouk AV Triatlon / Altis 14.34 164 0
2 Veldhuizen Sanne AV Zuidwal (2) 31.58 576 576
2 van Gisbergen Maja BAV DNS 0 0
2 Paardekooper Lotte DEM DNS 0 0
2 Bos Luca GAC (1) 26.87 478 478
2 van der Pas Luna GAC (2) 20.21 324 324
2 Nzounda Tchedjo Jenny U-Track 16.84 236 236
Speerwerpen – Meisjes
1 Mosselman Britt SAV 24.69 498 0
1 Kok Robin AV Trias 12.82 224 0
1 Haveman Arlyn AAC 37.24 722 722
1 Hopman Charlotte AV Lycurgus 38.27 739 739
1 Schollink Daphne AV Suomi 25.49 514 514
1 Paardekooper Lotte DEM 27.89 560 0
1 Keet Danielle DOKEV 18.83 374 0
1 Conijn Dianne DOKEV 20.31 407 407
1 Roelofs Aafke GAC (1) 29.43 588 588
1 Brinkman Lika GAC (1) 18.31 362 0
1 Sreeram Nalini U-Track 22.96 463 463
2 Ketting Caitlin SAV 29.05 581 581
2 Koenz Eline AV Trias 25.26 510 510
2 Schoonebeek Lisanne AV Lycurgus 28.44 570 0
2 van Asselt Maartje AV Suomi 15.56 296 0
2 Slangewal Annemarie AV Triatlon / Altis 16.94 330 330
2 Veldhuizen Nienke AV Zuidwal (1) 18.73 372 372
2 Veldhuizen Sanne AV Zuidwal (2) 31.04 617 617
2 Boonman Annabel BAV 26.24 529 529
2 Kreijsig Noelle DEM 28.49 571 571
2 Bos Mauve GAC (2) 22.93 463 463

Leave a Reply