Uitslagen 3e Pupillencompetitie

Uitslagen 3e Pupillencompetitie

30-06-2012

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
647 Sep Kops 2005 7.84 2.89 9.90 385 ptn
282 Shawn Dokter 2002 8.16 2.38 15.27 331 ptn
281 Joris Cotterink 2005 8.24 2.84 18.36 318 ptn
260 Leon Heijman 2002 8.35 2.35 8.37 301 ptn
283 Miquel Kemna de la Iglesia 2002 8.42 2.04 9.38 290 ptn
286 Joey van der Plas 2002 8.44 2.42 13.89 287 ptn
285 Sem de Nijs 2005 8.66 2.20 10.52 255 ptn
646 Gijs van der Kolk 2005 8.70 2.25 12.14 249 ptn
284 Timo Middelveen 2005 8.75 2.14 20.45 242 ptn
287 Zack Rot 2005 8.75 2.65 17.88 242 ptn
288 Jamie Veenis 2002 8.86 2.46 20.63 226 ptn
600m 11 deelnemer(s)
1 281 Cotterink, Joris 10-01-2005 AV Lycurgus 2.25.86 min ptn
2 260 Heijman, Leon 2002 AV Zaanland 2.26.98 min ptn
3 287 Rot, Zack 15-04-2005 AV Lycurgus 2.29.48 min ptn
4 282 Dokter, Shawn 2002 AV Lycurgus 2.38.42 min ptn
5 288 Veenis, Jamie 2002 AV Lycurgus 2.42.09 min ptn
6 284 Middelveen, Timo 2005 AV Lycurgus 2.47.58 min ptn
7 285 Nijs, Sem de 17-03-2005 AV Lycurgus 2.52.52 min ptn
8 286 Plas, Joey van der 2002 AV Lycurgus 2.53.67 min ptn
9 646 Kolk, Gijs van der 2005 AV Trias 2.56.67 min ptn
10 283 Kemna de la Iglesia, Miquel 2002 AV Lycurgus 3.06.71 min ptn
4x40m 2 deelnemer(s)
282 282, AV Lycurgus Mini 33.00 sec ptn
641 641, AV Trias Mini 32.32 sec ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
581 Jelle Müller 2004 7.37 3.28 30.58 1299 ptn
579 Bart Hoogmoed 2004 7.26 3.30 17.55 1156 ptn
584 Wesley Steenbakker 2004 8.09 3.06 22.00 1018 ptn
644 Huib Schong 2004 7.47 3.15 11.51 983 ptn
645 David de Kler 2004 8.04 2.90 17.29 927 ptn
641 Thijs Alleman 2004 8.29 2.90 19.78 922 ptn
582 Thom Schoorl 2004 7.86 2.60 18.14 911 ptn
587 Jesse Looren de Jong 2004 7.88 2.85 12.65 868 ptn
583 Quintin Smit 2004 7.87 2.86 12.32 866 ptn
670 Jasper de Groot 2004 7.95 2.55 16.55 861 ptn
672 Mitchel Vonk 2004 8.38 2.72 15.30 805 ptn
585 Thomas Wals 2004 8.52 2.74 13.13 752 ptn
642 Daan Jansma 2004 8.08 2.77 9.15 751 ptn
671 Niels Campos Espinoza 2004 8.59 2.40 10.83 632 ptn
586 Stijn Jonker 2004 9.31 2.22 18.12 619 ptn
289 Jip van Buitenen 2004 9.46 2.62 11.54 573 ptn
673 Hugo Blankestijn 2004 8.97 2.34 9.50 539 ptn
600m 18 deelnemer(s)
1 579 Hoogmoed, Bart 04-05-2004 AV Lycurgus 2.22.09 min ptn
2 582 Schoorl, Thom 10-05-2004 AV Lycurgus 2.24.68 min ptn
3 587 Looren de Jong, Jesse 25-09-2004 AV Lycurgus 2.27.78 min ptn
4 584 Steenbakker, Wesley 16-03-2004 AV Lycurgus 2.28.06 min ptn
5 644 Schong, Huib 2004 AV Trias 2.30.43 min ptn
6 581 Müller, Jelle 05-07-2004 AV Lycurgus 2.31.84 min ptn
7 645 Kler, David de 2004 AV Trias 2.39.69 min ptn
8 642 Jansma, Daan 29-03-2004 AV Trias 2.42.59 min ptn
9 641 Alleman, Thijs 09-04-2004 AV Trias 2.42.96 min ptn
10 670 Groot, Jasper de 2004 AV Castricum 2.44.96 min ptn
11 672 Vonk, Mitchel 2004 AV Castricum 2.49.81 min ptn
12 673 Blankestijn, Hugo 07-10-2004 AV Castricum 3.05.22 min ptn
13 583 Smit, Quintin 02-05-2004 AV Lycurgus 3.16.91 min ptn
14 289 Buitenen, Jip van 2004 AV Trias 3.24.34 min ptn
15 586 Jonker, Stijn 14-09-2004 AV Lycurgus 4.04.22 min ptn
4x40m 3 deelnemer(s)
670 670, AV Castricum 34.01 sec ptn
641 641, AV Trias 34.60 sec ptn
580 580, AV Lycurgus 1 35.54 sec ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
274 Laura Croux 2002 7.69 2.93 10.35 875 ptn
275 Nena Schuijt 2005 7.73 2.14 10.24 708 ptn
280 Myrthe Ursem 2005 8.06 2.46 8.66 683 ptn
278 Jolie Pepping 2005 8.29 2.41 8.24 626 ptn
276 Femke Haverkort 2005 8.25 2.29 8.64 617 ptn
279 Robin Schram 2005 9.16 2.06 8.63 440 ptn
277 Liselot van Ooijen 2005 9.96 1.51 5.67 165 ptn
600m 7 deelnemer(s)
1 274 Croux, Laura 21-09-2002 AV Trias 2.27.09 min ptn
2 275 Schuijt, Nena 14-09-2005 AV Castricum 2.35.80 min ptn
3 280 Ursem, Myrthe 03-01-2005 AV Lycurgus 2.50.79 min ptn
4 278 Pepping, Jolie 30-10-2005 AV Lycurgus 2.52.81 min ptn
5 276 Haverkort, Femke 03-10-2005 AV Lycurgus 2.53.52 min ptn
6 277 Ooijen, Liselot van 29-12-2005 AV Lycurgus 3.20.21 min ptn
7 279 Schram, Robin 18-08-2005 AV Lycurgus 4.04.12 min ptn
4x40m 1 deelnemer(s)
2 280 280, AV Lycurgus Mini 36.73 sec ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

600m 17 deelnemer(s)
1 500 Eijsing, Fee 2004 AC Waterland 2.09.10 min ptn
2 663 Madderom, Bente 04-06-2004 AV Trias 2.15.87 min ptn
3 525 Keasberry, Zoé 16-11-2004 AV Lycurgus 2.17.46 min ptn
4 524 Hagnauer, Valerie 16-07-2004 AV Lycurgus 2.20.91 min ptn
5 529 Herp, Tessa van 09-09-2004 AV Lycurgus 2.22.74 min ptn
6 666 Zuurbier, Jetske 2004 AV Trias 2.23.08 min ptn
7 527 Berkhout, Silvie van 30-09-2004 AV Lycurgus 2.25.50 min ptn
8 705 Maij, Siena 2004 AV Zaanland 2.26.49 min ptn
9 526 Ooijen, Marissa van 12-04-2004 AV Lycurgus 2.38.22 min ptn
10 669 Pijlman, Kiki 01-09-2004 AV Castricum 2.38.60 min ptn
11 528 Til, San van 21-05-2004 AV Lycurgus 2.39.37 min ptn
12 709 Romkes, Gwenn 2004 AV Zaanland 2.40.98 min ptn
13 664 Baar, Lisa van 2004 AV Trias 2.41.15 min ptn
14 523 Bruintjes, Sofie 24-03-2004 AV Lycurgus 2.55.93 min ptn
15 665 Langedijk, Robin 2004 AV Trias 3.11.56 min ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
663 Bente Madderom 2004 6.99 3.12 16.25 1157 ptn
711 Liv de Haas 2004 7.63 2.68 15.45 926 ptn
705 Siena Maij 2004 7.71 2.72 11.25 848 ptn
500 Fee Eijsing 2004 7.89 2.53 11.80 788 ptn
528 San van Til 2004 7.84 2.52 9.83 756 ptn
706 Cynthia de Haas 2004 8.45 2.27 15.10 702 ptn
525 Zoé Keasberry 2004 8.76 2.76 11.38 689 ptn
524 Valerie Hagnauer 2004 7.93 2.23 9.60 678 ptn
529 Tessa van Herp 2004 8.47 2.60 9.84 670 ptn
522 Danila Blokzijl 2004 7.51 DNS 13.27 659 ptn
527 Silvie van Berkhout 2004 7.97 2.37 6.80 638 ptn
666 Jetske Zuurbier 2004 8.56 2.29 11.72 630 ptn
664 Lisa van Baar 2004 8.87 2.32 10.63 572 ptn
669 Kiki Pijlman 2004 8.53 2.06 9.07 537 ptn
523 Sofie Bruintjes 2004 8.85 1.98 9.65 487 ptn
526 Marissa van Ooijen 2004 9.21 2.21 8.98 472 ptn
707 Lotte Haak 2004 9.33 2.12 8.50 428 ptn
709 Gwenn Romkes 2004 9.28 2.05 7.71 403 ptn
665 Robin Langedijk 2004 10.00 1.94 8.03 304 ptn
4x40m 1 deelnemer(s)
1 AV Lycurgus 1 30.79 sec
2 AV Zaanland 32.74 sec
3 AV Trias 33.21 sec
4 AV Lycurgus 2 34.12 sec

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
679 Kalle Veldhuisen 2003 7.00 1.15 5.86 1400 ptn
596 Seb Wals 2003 7.04 1.15 5.66 1379 ptn
678 Tobias Vrolijk 2003 7.11 1.10 5.23 1300 ptn
589 Sebastiaan Bonte 2003 7.66 0.90 8.37 1228 ptn
634 Raul Tophoff 2003 7.37 1.05 4.87 1185 ptn
677 Ivar Schuijt 2003 7.59 1.05 4.24 1097 ptn
598 Jasper Zijlstra 2003 7.43 0.95 4.16 1049 ptn
635 Mike Wortel 2003 7.08 0.80 4.50 1036 ptn
597 Jasper van de Wetering 2003 7.41 0.85 4.57 1009 ptn
676 Cas Molenaar 2003 8.02 1.05 3.86 992 ptn
637 Ole van Tiel 2003 7.13 0.75 4.20 966 ptn
588 Wassium Belloum 2003 8.04 0.95 4.51 964 ptn
640 Lars Brouwer 2003 8.09 0.90 4.61 926 ptn
592 Stijn van Meggelen 2003 7.78 0.90 3.78 918 ptn
590 Nout Heine 2003 7.72 0.90 3.60 914 ptn
638 Lars Tervoort 2003 8.26 0.90 4.52 892 ptn
639 Koen Haanappel 2003 7.87 0.90 3.51 880 ptn
633 Mitch Krokkee 2003 8.49 0.90 4.15 830 ptn
595 Lukas Vijn 2003 8.46 0.85 3.24 725 ptn
636 Yari Koot 2003 8.95 0.80 3.43 635 ptn
593 Floris Molenaar 2003 9.69 0.85 3.99 623 ptn
594 Jesse de Nijs 2003 DNS 0.90 3.08 464 ptn
1000m 23 deelnemer(s)
1 596 Wals, Seb 28-02-2003 AV Lycurgus 3.46.16 min ptn
2 634 Tophoff, Raul 17-03-2003 AV Trias 3.48.80 min ptn
3 588 Belloum, Wassium 26-03-2003 AV Lycurgus 3.51.88 min ptn
4 598 Zijlstra, Jasper 11-12-2003 AV Lycurgus 3.54.48 min ptn
5 597 Wetering, Jasper van de 26-07-2003 AV Lycurgus 3.55.66 min ptn
6 637 Tiel, Ole van 2003 AV Trias 4.07.51 min ptn
7 677 Schuijt, Ivar 05-11-2003 AV Castricum 4.09.27 min ptn
8 633 Krokkee, Mitch 2003 AV Trias 4.19.65 min ptn
9 676 Molenaar, Cas 2003 AV Castricum 4.23.11 min ptn
10 590 Heine, Nout 05-12-2003 AV Lycurgus 4.28.75 min ptn
11 678 Vrolijk, Tobias 31-03-2003 AV Castricum 4.30.88 min ptn
12 594 Nijs, Jesse de 16-12-2003 AV Lycurgus 4.33.48 min ptn
13 589 Bonte, Sebastiaan 13-03-2003 AV Lycurgus 4.33.69 min ptn
14 592 Meggelen, Stijn van 18-04-2003 AV Lycurgus 4.35.35 min ptn
15 638 Tervoort, Lars 18-12-2003 AV Trias 4.36.73 min ptn
16 639 Haanappel, Koen 20-11-2003 AV Trias 4.43.23 min ptn
17 595 Vijn, Lukas 16-02-2003 AV Lycurgus 4.48.62 min ptn
18 636 Koot, Yari 23-08-2003 AV Trias 4.51.56 min ptn
19 593 Molenaar, Floris 09-07-2003 AV Lycurgus 5.45.56 min ptn
4x40m 5 deelnemer(s)
1 678 678, AV Castricum 28.27 sec ptn
2 634 634, AV Trias 2 28.47 sec ptn
3 598 598, AV Lycurgus 1 29.28 sec ptn
4 633 633, AV Trias 1 32.33 sec ptn
5 597 597, AV Lycurgus 2 32.89 sec ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
703 Jessamy Roubos 2003 7.26 1.00 6.10 1250 ptn
542 Noa Zand 2003 7.11 1.00 4.52 1177 ptn
675 Finet Nelissen 2003 7.55 0.95 5.45 1115 ptn
674 Shenna Miettinnen 2003 7.64 1.05 4.29 1092 ptn
531 Jill Brantenaar 2003 7.92 1.00 5.43 1083 ptn
507 Anne van Dijk 2003 7.35 0.95 4.32 1077 ptn
206 Anna van Dijk 2004 7.35 0.95 4.32 1077 ptn
532 Lisa Brantenaar 2003 8.07 1.05 4.99 1065 ptn
656 Kyra Agasi 2003 7.73 1.05 4.04 1056 ptn
658 Suzanne de Visser 2003 7.92 1.00 4.63 1029 ptn
661 Amber Knippen 2003 7.42 0.95 3.80 1024 ptn
530 Kim Balder 2003 7.73 1.00 3.89 1008 ptn
660 Roos Poldervaart 2003 6.93 0.85 3.22 1006 ptn
699 Sarah Koper 2003 7.57 0.90 4.20 988 ptn
702 Lotte Merkus 2003 7.66 1.00 3.37 980 ptn
533 Roos Hoff 2003 7.61 0.90 4.20 980 ptn
538 Nadia Lensen 2003 7.72 0.90 4.26 965 ptn
540 Milana Sikkema 2003 7.77 0.95 3.45 930 ptn
659 Marjolein van der Kraan 2003 7.71 0.85 3.46 868 ptn
535 Femke Koning 2003 8.02 0.90 3.29 836 ptn
205 Eline Couwenberg 2002 7.63 0.80 3.33 835 ptn
697 Danique van Vuure 2003 7.94 0.80 3.95 830 ptn
508 Xenne Namink 2003 8.13 0.85 3.79 821 ptn
204 Isabel D’Mattos 2002 8.15 0.80 4.16 810 ptn
701 Danielle van der Akker 2003 8.40 0.85 3.96 791 ptn
657 Kim Tervoort 2003 8.14 0.85 3.16 768 ptn
203 Chiara Linschoten 2002 7.71 0.75 3.03 759 ptn
509 Lisa van den Brink 2003 9.03 0.95 3.23 717 ptn
202 Emma Fransen 2004 8.07 0.75 3.28 717 ptn
698 Isa van Galen 2003 8.26 0.80 3.06 704 ptn
534 Loïs Hoogland 2003 7.64 0.70 2.56 692 ptn
539 Lieke Middelveen 2003 DNS 0.90 4.14 549 ptn
536 Jinke van de Lageweg 2003 8.96 DNF 3.28 425 ptn
696 Noa Feijt 2003 10.08 DNF 2.85 253 ptn
1000m 31 deelnemer(s)
1 659 Kraan, Marjolein van der 04-12-2003 AV Trias 4.06.75 min ptn
2 205 Couwenberg, Eline 2002 AC Waterland 4.13.92 min ptn
3 660 Poldervaart, Roos 19-12-2003 AV Trias 4.16.00 min ptn
4 675 Nelissen, Finet 2003 AV Castricum 4.18.15 min ptn
5 533 Hoff, Roos 15-01-2003 AV Lycurgus 4.23.56 min ptn
6 538 Lensen, Nadia 02-06-2003 AV Lycurgus 4.23.58 min ptn
7 656 Agasi, Kyra 30-12-2003 AV Trias 4.27.36 min ptn
8 703 Roubos, Jessamy 2003 AV Zaanland 4.30.00 min ptn
9 202 Fransen, Emma 2004 AC Waterland 4.31.46 min ptn
10 661 Knippen, Amber 08-10-2003 AV Trias 4.31.89 min ptn
11 542 Zand, Noa 06-10-2003 AV Lycurgus 4.40.02 min ptn
12 540 Sikkema, Milana 10-11-2003 AV Lycurgus 4.40.10 min ptn
13 657 Tervoort, Kim 18-12-2003 AV Trias 4.40.36 min ptn
14 658 Visser, Suzanne de 15-05-2003 AV Trias 4.44.16 min ptn
15 206 Dijk, Anna van 2004 AC Waterland 4.47.72 min ptn
16 507 Dijk, Anne van 14-02-2003 AC Waterland 4.47.72 min ptn
17 203 Linschoten, Chiara 2002 AC Waterland 4.57.81 min ptn
18 535 Koning, Femke 18-04-2003 AV Lycurgus 5.04.59 min ptn
19 530 Balder, Kim 16-07-2003 AV Lycurgus 5.14.15 min ptn
20 509 Brink, Lisa van den 05-09-2003 AC Waterland 5.17.97 min ptn
21 536 Lageweg, Jinke van de 28-12-2003 AV Lycurgus 5.18.31 min ptn
22 204 D’Mattos, Isabel 2002 AC Waterland 5.33.53 min ptn
23 531 Brantenaar, Jill 03-04-2003 AV Lycurgus 5.40.03 min ptn
4x40m 5 deelnemer(s)
1 656 656, AV Trias 29.13 sec ptn
2 531 531, AV Lycurgus 1 29.25 sec ptn
3 532 532, AV Lycurgus 2 30.90 sec ptn
4 202 202, AC Waterland 30.93 sec ptn
5 696 696, AV Zaanland 1 31.25 sec ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
602 Mathijs van den Top 2002 9.98 3.63 6.91 1385 ptn
631 Tijs Haanappel 2002 9.64 3.68 5.73 1378 ptn
629 Sijvert Commandeur 2002 10.39 3.65 5.48 1241 ptn
630 Jens Oosterink 2002 9.85 3.47 4.33 1207 ptn
604 Teun de Koning 2002 10.45 3.19 6.12 1181 ptn
680 Rick Thomasse 2002 10.23 3.30 5.27 1180 ptn
625 Casper Peterse 2002 10.03 3.30 4.75 1175 ptn
681 Marcus Thomasse 2002 10.47 3.30 5.49 1161 ptn
600 Sam van Dijk 2002 10.41 3.18 5.56 1149 ptn
601 Bram Klap 2002 10.70 2.93 7.00 1147 ptn
627 Wietze Kuyl 2002 10.31 3.20 5.07 1136 ptn
514 Jasper Bookelmans 2002 11.37 3.79 5.02 1112 ptn
632 Jesse Kops 2002 10.46 3.25 4.32 1071 ptn
713 Mark Kalbfleisch 2002 10.62 2.92 5.19 1044 ptn
628 Kevin Krokkee 2002 11.21 3.11 5.52 1028 ptn
714 Jesse Leeuwerink 2002 10.86 3.02 4.31 971 ptn
512 Sander Hospers 2002 11.46 3.14 4.86 960 ptn
722 Stefan Rovers 2002 11.16 3.04 4.58 956 ptn
599 Jarno Betlem 2002 11.10 3.13 4.04 942 ptn
603 Benz Ukkerman 2002 11.96 2.67 5.16 830 ptn
1000m 19 deelnemer(s)
1 680 Thomasse, Rick 2002 AV Castricum 3.33.43 min ptn
2 631 Haanappel, Tijs 03-03-2002 AV Trias 3.36.76 min ptn
3 681 Thomasse, Marcus 2002 AV Castricum 3.37.54 min ptn
4 625 Peterse, Casper 02-05-2002 AV Trias 3.52.48 min ptn
5 601 Klap, Bram 25-09-2002 AV Lycurgus 3.57.38 min ptn
6 629 Commandeur, Sijvert 25-02-2002 AV Trias 3.58.62 min ptn
7 602 Top, Mathijs van den 01-10-2002 AV Lycurgus 4.04.91 min ptn
8 632 Kops, Jesse 2002 AV Trias 4.08.44 min ptn
9 630 Oosterink, Jens 15-03-2002 AV Trias 4.19.13 min ptn
10 627 Kuyl, Wietze 10-06-2002 AV Trias 4.22.00 min ptn
11 514 Bookelmans, Jasper 16-06-2002 AC Waterland 4.23.26 min ptn
12 600 Dijk, Sam van 12-02-2002 AV Lycurgus 4.25.20 min ptn
13 603 Ukkerman, Benz 16-08-2002 AV Lycurgus 4.26.82 min ptn
14 604 Koning, Teun de 21-05-2002 AV Lycurgus 4.28.53 min ptn
15 628 Krokkee, Kevin 24-02-2002 AV Trias 4.43.54 min ptn
16 512 Hospers, Sander 28-01-2002 AC Waterland 4.57.55 min ptn
4x60m 3 deelnemer(s)
3 625 625, AV Trias 1 37.83 sec ptn
6 626 626, AV Trias 2 39.94 sec ptn
8 605 605, AV Lycurgus 1 41.56 sec ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
622 Stan Nijhuis 2001 9.13 4.36 34.34 1706 ptn
610 Marijn Goezinne 2001 9.41 3.80 26.76 1458 ptn
618 Duncan Steenbakker 2001 9.89 3.86 31.65 1448 ptn
617 Bas Steding 2001 9.52 3.59 29.61 1431 ptn
606 Joost van Deudekom 2001 9.73 3.62 27.01 1372 ptn
620 Gijs Hopman 2001 10.05 3.65 29.25 1353 ptn
607 Levi van Diest 2001 9.59 3.63 23.03 1347 ptn
623 Sem Groot 2001 10.16 3.40 34.30 1344 ptn
686 Lucas Schram 2001 9.80 3.75 22.31 1326 ptn
624 Martijn Bakker 2001 9.78 3.46 24.01 1294 ptn
685 Kasper Vrolijk 2001 10.12 3.40 27.65 1275 ptn
609 Jarno Gilissen 2001 9.84 3.66 19.89 1269 ptn
621 Stan Huiting 2001 10.28 3.82 20.95 1249 ptn
613 Matthijs van de Lageweg 2001 9.88 3.58 19.00 1234 ptn
721 Twan Bosschaart 2001 10.14 3.46 22.13 1214 ptn
615 Thomas Mol 2001 10.34 3.47 22.89 1196 ptn
684 Jan Zoon 2001 10.10 3.43 20.07 1185 ptn
611 Sven de Graaf 2001 10.72 3.49 21.18 1125 ptn
683 Tom van der Velden 2001 10.98 3.09 22.25 1025 ptn
612 Jeppe de Jager 2001 10.80 3.36 15.48 1004 ptn
515 Stein Fransen 2001 10.59 3.24 14.93 999 ptn
614 Raoul Lensen 2001 10.64 3.10 15.56 975 ptn
619 Johan van Weert 2001 10.78 2.66 17.58 899 ptn
616 Noah den Ronden 2001 11.49 3.13 13.32 837 ptn
608 Koen Dijk 2001 11.48 2.70 16.01 796 ptn
712 Melvin Smit 2001 10.82 3.35 DNS 750 ptn
1000m 27 deelnemer(s)
1 618 Steenbakker, Duncan 17-10-2001 AV Lycurgus 3.23.56 min ptn
2 624 Bakker, Martijn 10-07-2001 AV Trias 3.33.66 min ptn
3 607 Diest, Levi van 13-08-2001 AV Lycurgus 3.34.99 min ptn
4 610 Goezinne, Marijn 19-12-2001 AV Lycurgus 3.41.53 min ptn
5 685 Vrolijk, Kasper 28-09-2001 AV Castricum 3.45.71 min ptn
6 686 Schram, Lucas 31-12-2001 AV Castricum 3.47.49 min ptn
7 621 Huiting, Stan 24-02-2001 AV Trias 3.47.98 min ptn
8 613 Lageweg, Matthijs van de 31-05-2001 AV Lycurgus 3.57.70 min ptn
9 619 Weert, Johan van 05-10-2001 AV Lycurgus 4.06.48 min ptn
10 612 Jager, Jeppe de 25-07-2001 AV Lycurgus 4.08.48 min ptn
11 617 Steding, Bas 14-12-2001 AV Lycurgus 4.11.42 min ptn
12 684 Zoon, Jan 2001 AV Castricum 4.12.04 min ptn
13 620 Hopman, Gijs 31-03-2001 AV Trias 4.13.68 min ptn
14 614 Lensen, Raoul 19-06-2001 AV Lycurgus 4.18.87 min ptn
15 611 Graaf, Sven de 28-07-2001 AV Lycurgus 4.21.42 min ptn
16 606 Deudekom, Joost van 11-09-2001 AV Lycurgus 4.26.56 min ptn
17 683 Velden, Tom van der 2001 AV Castricum 4.33.03 min ptn
18 721 Bosschaart, Twan 2001 AV Trias 4.40.91 min ptn
19 616 Ronden, Noah den 20-03-2001 AV Lycurgus 4.47.92 min ptn
20 608 Dijk, Koen 21-08-2001 AV Lycurgus 4.50.41 min ptn
4x60m 9 deelnemer(s)
1 620 620, AV Trias 35.87 sec ptn
2 603 603,602, AV Lycurgus 1 36.38 sec ptn
4 600 600, AV Lycurgus 2 37.96 sec ptn
5 681 681, AV Castricum 38.92 sec ptn
7 599 599, AV Lycurgus 3 41.39 sec ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
545 Mara Cotterink 2002 9.63 3.75 5.04 1349 ptn
653 Nienke Madderom 2002 9.54 3.59 4.75 1312 ptn
550 Frederique Kox 2002 9.64 3.44 5.34 1305 ptn
554 Britt Rodenburg 2002 10.17 3.52 5.30 1235 ptn
551 Iris van der Meer 2002 10.15 3.44 5.11 1210 ptn
667 Iris Croux 2005 9.74 3.34 4.42 1206 ptn
552 Fabiënne Müller 2002 10.26 3.26 5.34 1173 ptn
543 Lara de Boer 2002 10.68 3.52 5.44 1172 ptn
510 Emmelie Klooster 2002 10.88 3.43 6.06 1168 ptn
651 Lisa Genet 2002 10.32 3.34 5.13 1166 ptn
548 Samantha Frinking 2002 10.03 3.33 4.53 1165 ptn
547 Julie Eikelenboom 2002 9.81 3.16 4.49 1164 ptn
650 Jip de Waard 2002 10.31 3.12 5.65 1158 ptn
692 Megan Corzillius 2002 9.92 3.16 4.14 1120 ptn
511 Annika Klooster 2002 10.79 3.26 5.61 1117 ptn
652 Pleunie Burgering 2002 10.40 3.23 4.84 1113 ptn
690 Chimène Schuurman 2002 10.70 3.23 4.75 1065 ptn
555 Chelsea Veldhuis 2002 10.34 3.00 4.54 1054 ptn
691 Charon Lak 2002 10.61 3.04 4.20 1000 ptn
682 Kris Reijersen van Buuren 2002 10.74 3.07 4.16 985 ptn
549 Mei Qi Janssen 2002 11.45 3.01 4.91 938 ptn
546 Merel van Diepen 2002 11.69 3.12 4.46 901 ptn
553 Rosalinde van Ooijen 2002 11.98 3.34 3.91 873 ptn
559 Maddi Visser 2002 11.41 2.73 4.52 860 ptn
655 Kiki Verbart 2002 11.70 2.57 3.02 677 ptn
544 Suze Butter 2002 11.35 2.08 3.63 670 ptn
558 Sylke Kabel 2002 13.39 2.28 4.20 547 ptn
1000m 28 deelnemer(s)
1 545 Cotterink, Mara 28-09-2002 AV Lycurgus 3.56.20 min ptn
2 547 Eikelenboom, Julie 14-03-2002 AV Lycurgus 3.58.92 min ptn
3 651 Genet, Lisa 24-03-2002 AV Trias 4.04.50 min ptn
4 682 Reijersen van Buuren, Kris 2002 AV Castricum 4.07.67 min ptn
5 653 Madderom, Nienke 19-12-2002 AV Trias 4.10.15 min ptn
6 554 Rodenburg, Britt 26-03-2002 AV Lycurgus 4.10.60 min ptn
7 667 Croux, Iris 06-01-2005 AV Trias 4.17.83 min ptn
8 550 Kox, Frederique 15-06-2002 AV Lycurgus 4.19.05 min ptn
9 650 Waard, Jip de 24-03-2002 AV Trias 4.26.72 min ptn
10 652 Burgering, Pleunie 01-03-2002 AV Trias 4.27.43 min ptn
11 555 Veldhuis, Chelsea 20-08-2002 AV Lycurgus 4.28.86 min ptn
12 559 Visser, Maddi 07-01-2002 AV Lycurgus 4.32.54 min ptn
13 558 Kabel, Sylke 05-04-2002 AV Lycurgus 4.35.66 min ptn
14 691 Lak, Charon 2002 AV Zaanland 4.37.80 min ptn
15 552 Müller, Fabiënne 25-10-2002 AV Lycurgus 4.50.11 min ptn
16 655 Verbart, Kiki 2002 AV Trias 5.06.66 min ptn
17 544 Butter, Suze 12-11-2002 AV Lycurgus 5.20.44 min ptn
18 543 Boer, Lara de 26-10-2002 AV Lycurgus 5.24.13 min ptn
19 553 Ooijen, Rosalinde van 10-11-2002 AV Lycurgus 5.58.89 min ptn
4x60m 5 deelnemer(s)
3 650 650, AV Lycurgus 1 37.05 sec ptn
4 545 545, AV Trias 37.60 sec ptn
5 544 544, AV Lycurgus 2 38.29 sec ptn
6 690 690, AV Zaanland 42.21 sec ptn
7 560 560, AV Lycurgus 3 42.38 sec ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
566 Sienna Klous 2001 9.56 3.92 25.44 1441 ptn
561 Inez Bouwen 2001 9.42 3.87 21.67 1406 ptn
564 Merel van Herp 2001 9.46 3.76 20.86 1365 ptn
565 Emma Kant 2001 9.99 3.78 25.38 1343 ptn
569 Wies Siffels 2001 9.84 3.78 21.79 1319 ptn
562 Lisa Bruintjes 2001 9.63 3.43 24.19 1315 ptn
563 Anouk Haverkort 2001 9.70 3.86 16.86 1287 ptn
688 Meike Hartog 2001 9.92 3.56 23.07 1279 ptn
648 Yanniek Bouwer 2001 9.86 3.63 15.55 1195 ptn
689 Vera Landstra 2001 10.16 3.39 15.75 1104 ptn
687 Dora Kruistum 2001 10.75 3.08 15.77 959 ptn
649 Sabine Kamstra 2001 10.97 2.83 15.35 874 ptn
567 Julia Koppelaar 2001 11.20 3.01 13.74 854 ptn
560 Mirte van ‘t Land 2001 11.34 2.97 12.95 815 ptn
1000m 15 deelnemer(s)
1 564 Herp, Merel van 11-02-2001 AV Lycurgus 3.23.67 min ptn
2 565 Kant, Emma 21-03-2001 AV Lycurgus 3.39.49 min ptn
3 569 Siffels, Wies 20-04-2001 AV Lycurgus 3.49.79 min ptn
4 561 Bouwen, Inez 09-02-2001 AV Lycurgus 3.49.96 min ptn
5 648 Bouwer, Yanniek 22-05-2001 AV Trias 3.53.23 min ptn
6 688 Hartog, Meike 04-10-2001 AV Zaanland 4.00.97 min ptn
7 563 Haverkort, Anouk 27-07-2001 AV Lycurgus 4.12.03 min ptn
8 687 Kruistum, Dora 08-11-2001 AV Castricum 4.22.71 min ptn
9 562 Bruintjes, Lisa 05-01-2001 AV Lycurgus 4.28.84 min ptn
10 649 Kamstra, Sabine 11-12-2001 AV Trias 4.45.87 min ptn
11 567 Koppelaar, Julia 19-04-2001 AV Lycurgus 4.53.02 min ptn
4x60m 2 deelnemer(s)
2 561 561, AV Lycurgus 1 37.00 sec ptn
7 560 560, AV Lycurgus 2 38.85 sec ptn

Leave a Reply