Uitslagen 2e Avondinstuif

Uitslagen Avondinstuif 2

31-07-2015

 

Uitslagen van de instuifwedstrijd gehouden op vrijdag 31 juli 2015.

Jongens junioren B

100m 4 deelnemer(s)
1 247 Stegink, Timo 24-05-2000 Av Castricum 12.27 sec ptn -1.2
2 250 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 12.33 sec ptn -1.7
3 212 Poelman, Pieter 07-11-2000 Av Castricum 13.16 sec ptn -0.8
4 491 Jongewaard, Sem 18-02-1999 Sv Sportlust 13.34 sec ptn -0.8
200m 3 deelnemer(s)
1 247 Stegink, Timo 24-05-2000 Av Castricum 24.77 sec ptn -0.4
2 187 Molleman, Daan 12-01-1999 AV Suomi 26.17 sec ptn +0.0
3 491 Jongewaard, Sem 18-02-1999 Sv Sportlust 26.45 sec ptn +0.0
1000m 8 deelnemer(s)
1 231 Jong, Peter-Jan de 19-08-1998 AV ’55 2.48.80 min ptn
2 238 Douwe Yska, Klaas 20-04-1999 Av Horror 2.54.99 min ptn
3 209 Ouwehand, Jordi 13-03-2000 AV Edam 2.59.36 min ptn
4 218 Aarts, Casper 20-02-2000 AV Castricum 3.02.03 min ptn
5 236 Hoedjes, Tijm 15-02-2000 KAV Holland 3.04.28 min ptn
6 206 Bakker, Martijn 10-07-2001 AV Trias 3.04.85 min ptn
7 228 Mooldijk, Teun 01-07-2000 PAC 3.06.05 min ptn
8 266 Anne, Jan 01-09-2002 Av Horror 3.25.31 min ptn
3000m 1 deelnemer(s)
1 164 Cobles, Djoqo 14-01-2001 SV Noordkop 10.24.27 min ptn
discus 2 deelnemer(s)
16 Hout, Timo in ‘t 12-06-1998 PAC 43.82 m ptn
250 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 34.13 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 16 Hout, Timo in ‘t 12-06-1998 PAC 12.06 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 28 Teeling, Roel 11-08-1998 AV de Spartaan 5.72 m ptn

Meisjes junioren B

100m 6 deelnemer(s)
245 Romero, Xiorese 09-01-2001 Av Trias 13.65 sec ptn -1.2
490 Schoute, Anouk 01-04-2000 AV Lycurgus 13.65 sec ptn -1.2
3 213 Peters, Kirsten 27-06-1998 AV Trias 14.07 sec ptn -1.2
4 230 Wierenga, Leonie 16-08-2000 SAV 14.29 sec ptn -1.0
5 240 Yska, Boeline 28-09-2001 Av Horror 15.38 sec ptn -1.0
6 497 Kauwoh, Mila 26-11-2002 SV Sportlust 16.09 sec ptn -1.0
200m 3 deelnemer(s)
1 490 Schoute, Anouk 01-04-2000 AV Lycurgus 28.03 sec ptn -0.5
2 245 Romero, Xiorese 09-01-2001 Av Trias 29.34 sec ptn -0.5
3 497 Kauwoh, Mila 26-11-2002 SV Sportlust 35.57 sec ptn -0.5
1000m 7 deelnemer(s)
1 488 Langen, Laura van 31-01-2003 SAV 3.07.47 min ptn
2 229 Moddijk, Jetske 29-04-2001 PAC 3.16.18 min ptn
3 214 Mok, Fee 25-11-2003 SAV 3.19.57 min ptn
4 230 Wierenga, Leonie 16-08-2000 SAV 3.19.59 min ptn
5 220 Konijn, Cheryl 20-07-2000 AV Castricum 3.24.94 min ptn
6 204 Been, Femke 16-03-2001 AV Castricum 3.28.08 min ptn
7 202 Huitema, Shannon 12-03-2002 SV Horror 3.31.67 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 227 Mooldijk, Sanne 20-10-1998 PAC 10.57.74 min ptn
2 200 Poel, Mariska 20-05-1999 AV DEM 11.37.96 min ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 213 Peters, Kirsten 27-06-1998 AV Trias 4.16 m ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 25 Post, Robin 16-04-1999 AV Wieringermeer 28.78 m ptn
2 14 Oor, Arianne 02-04-1998 Av Edam 26.03 m ptn
3 11 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 23.59 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
25 Post, Robin 16-04-1999 AV Wieringermeer 9.29 m ptn
14 Oor, Arianne 02-04-1998 Av Edam 9.13 m ptn
11 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 7.57 m ptn

Jongens junioren A

100m 0 deelnemer(s)
200m 0 deelnemer(s)
1000m 3 deelnemer(s)
1 235 Vrijbloed, Remco 24-11-1996 KAV Holland 2.40.97 min ptn
2 244 Stegenga, Hendrik 23-07-1997 Av Horror 2.45.94 min ptn
3 219 Konijn, Yorick 08-11-1997 AV Castricum 2.46.56 min ptn
3000m 3 deelnemer(s)
1 173 Keet, Rutger 18-11-1997 Av Noordkop 9.16.29 min ptn
2 183 Polak, Yoram 01-08-1996 PAC 9.20.05 min ptn
3 184 Polak, Max 18-02-2000 PAC 9.20.44 min ptn
discus 1 deelnemer(s)
4 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 32.01 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 4 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 12.45 m ptn
ver 0 deelnemer(s)

Meisjes junioren A

100m 0 deelnemer(s)
200m 1 deelnemer(s)
1 495 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 27.72 sec ptn -0.5
1000m 1 deelnemer(s)
1 222 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 3.15.38 min ptn
3000m 1 deelnemer(s)
1 174 Scheepers, Josien 16-01-1997 KAV Holland 10.25.43 min ptn
discus 1 deelnemer(s)
1 12 Tuijp, Mariska 05-04-1996 AV Edam 35.07 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
12 Tuijp, Mariska 05-04-1996 AV Edam 9.84 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
495 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 4.95 m ptn

Mannen Senioren

100m 7 deelnemer(s)
1 493 Wamta, Robert 22-11-1983 SAV 11.69 sec ptn -1.7
2 496 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 11.82 sec ptn -1.7
3 499 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 11.83 sec ptn -1.7
4 237 Gragt, Kars v.d. 24-07-1990 AV Hylas 12.36 sec ptn -1.7
5 242 Zwaga, Quinten 21-11-1989 AV Trias 12.40 sec ptn -1.7
6 241 Kruis, Randy 12-12-1988 AV 23 12.55 sec ptn -1.2
7 498 Kauwoh, Joran 29-10-1976 SV Sportlus 13.13 sec ptn -1.2
200m 7 deelnemer(s)
1 194 Kok, Jurre 30-04-1993 03137 23.19 sec ptn -0.4
2 196 Wildoer, Nick 03-02-1992 SAV 23.65 sec ptn -0.4
3 493 Wamta, Robert 22-11-1983 SAV 23.71 sec ptn -0.4
4 242 Zwaga, Quinten 21-11-1989 AV Trias 24.38 sec ptn -0.4
5 177 Diason, Jordy 18-02-1995 Phanos 25.49 sec ptn -0.2
6 189 Meulen, Daan van de 01-03-1986 AV Hylas 26.22 sec ptn +0.0
7 498 Kauwoh, Joran 29-10-1976 SV Sportlus 26.63 sec ptn +0.0
1000m 9 deelnemer(s)
1 492 Wolbers, Gerrit 08-12-1994 AV Lionitas 2.34.52 min ptn
2 246 Putten, Marijn van der 01-10-1975 AV Haarlemmermeer 2.36.15 min ptn
3 223 Lips, Daan 20-04-1989 AV Haarlemmermeer 2.39.51 min ptn
4 201 Poel, Ronald 29-04-1991 DEM 2.41.52 min ptn
5 210 Hageman, Michel 08-03-1976 De Spartaan 2.47.07 min ptn
6 208 Wokke, Oscar 20-08-1980 AV Hylas 2.54.44 min ptn
7 195 Hoenderbos, Daniël 03-12-1981 SAV 2.58.11 min ptn
8 198 Veldt, Mitchel 21-09-2000 SAV 3.05.45 min ptn
9 193 Stede, Ryan 29-06-1992 AV Hylas 3.19.49 min ptn
3000m 7 deelnemer(s)
1 171 Berkhout, Jan 27-05-1985 01178 9.18.18 min ptn
2 167 Graaf, Guido de 20-09-1992 AV Rijnsoever 9.40.03 min ptn
3 168 Vink, Jaap 29-11-1976 AV Phoenix 9.50.78 min ptn
4 166 Ghebretensai, Tame 03-07-1992 AV Dem 9.50.89 min ptn
5 175 Herop, Mark van 06-03-1976 AV Dokev 10.02.20 min ptn
6 165 Tesselaar, Tim 18-07-1995 SV Noordkop 10.17.69 min ptn
7 163 Jonk, Carlo 03-03-1987 AV Edam 11.06.78 min ptn
discus 5 deelnemer(s)
1 Janssen, Benjamin 25-12-1985 Leiden Atletiek 38.90 m ptn
17 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 37.32 m ptn
2 Bakker, Mark 03-02-1992 AV Gouda 36.48 m ptn
7 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 33.05 m ptn
8 Spaan, Martijn 02-02-1985 AV Phoenix 26.46 m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 27 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 15.76 m ptn
2 499 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 13.64 m ptn
3 17 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 10.90 m ptn
4 22 Meijer, Tijmen 27-02-1988 03137 10.34 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 29 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos 6.18 m ptn
2 241 Kruis, Randy 12-12-1988 AV 23 5.54 m ptn
496 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus DNS m ptn

Vrouwen Senioren

100m 1 deelnemer(s)
1 487 Rooij, Esther van 01-05-1976 Nea Volharding 15.39 sec ptn -1.0
200m 2 deelnemer(s)
1 190 Stokey, Jamila 26-02-1988 AV Hylas 29.23 sec ptn +0.2
2 487 Rooij, Esther van 01-05-1976 Nea Volharding 33.66 sec ptn +0.2
1000m 2 deelnemer(s)
1 197 Wildoer, Heleen 24-01-1994 SAV 3.04.16 min ptn
2 243 Salman, Leona 26-07-1992 AAC 3.06.47 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 178 Kluft, Nienke 16-04-1986 Av Castricum 11.09.17 min ptn
2 161 Denz, Ghyla 17-04-1994 AV ’23 11.44.13 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
24 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 9.51 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 23 Haas, Lisa 01-04-1993 AV Edam 4.43 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 23 Haas, Lisa 01-04-1993 AV Edam 36.29 m ptn
2 24 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 27.09 m ptn

Mannen Masters

100m 6 deelnemer(s)
1 485 Carati, Roel 16-02-1968 Phanos 12.96 sec ptn -1.2
2 221 Stam, F 13-01-1966 Av Castricum 13.33 sec ptn -1.2
3 494 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 13.82 sec ptn -1.2
4 489 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV Castricum 14.52 sec ptn -0.8
5 486 Schreuder Goedheyt, Wim 19-07-1945 AV Atverni 14.65 sec ptn -0.8
6 249 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 16.17 sec ptn -0.8
200m 5 deelnemer(s)
1 221 Stam, F 13-01-1966 Av Castricum 26.99 sec ptn +0.0
2 186 Bakker, Ben 01-01-1967 AV Lycurgus 27.45 sec ptn -0.2
3 494 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 27.85 sec ptn -0.2
4 486 Schreuder Goedheyt, Wim 19-07-1945 AV Atverni 29.86 sec ptn -0.2
5 489 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV Castricum 30.04 sec ptn -0.2
1000m 13 deelnemer(s)
1 217 Mooij, Jim 06-09-1971 AV Hollandia 2.42.52 min ptn
2 216 Joosse, Koen 01-04-1967 Eindhoven Atletiek 2.42.77 min ptn
3 239 Yska, Douwe 04-05-1970 Av Horror 2.50.71 min ptn
4 211 Hadji, Bram el 13-04-1972 De Spartaan 2.51.96 min ptn
5 224 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 2.51.98 min ptn
6 207 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 2.57.85 min ptn
7 232 Louter, Jos 02-04-1963 AV Hollandia 2.59.47 min ptn
8 191 Jacobs, Ronald 18-01-1965 Sportlust 3.09.12 min ptn
9 199 Hof, Jochem van 11-02-1963 AV ’23 3.23.94 min ptn
10 225 Twuyver, Frits van 02-01-1969 SV Noordkop 3.26.97 min ptn
11 248 Ende, Fep van der 08-04-1955 AV Olympus ’70 3.29.53 min ptn
12 215 Horst, Leks van der 20-01-1951 Veteranen Nederland 3.38.54 min ptn
205 Wiegman, Frank 17-12-1964 Leiden Atletiek DNF min ptn
3000m 11 deelnemer(s)
1 162 Baart, Edo 16-04-1968 AV Atos 9.06.06 min ptn
2 170 Hagen, Sven 11-02-1974 AV Edam 9.36.47 min ptn
3 169 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 9.46.41 min ptn
4 185 Kortekaas, Jan 16-09-1963 Leiden Atletiek 9.51.14 min ptn
5 179 Dijkhuizen, Richard 17-11-1972 AV Castricum 10.14.17 min ptn
6 180 Stam, Erik 11-10-1967 AV Castricum 10.17.15 min ptn
7 172 Bosgoed, Ton 17-06-1968 SAV 10.21.95 min ptn
8 176 Kerkhof, Jan 09-12-1960 Av Dokev 10.30.36 min ptn
9 188 Smet, Johan 20-07-1959 Phanos 10.33.88 min ptn
10 182 Jonker, Piet 12-04-1956 Av Trias 11.03.78 min ptn
11 192 Poel, Wim van der 10-07-1950 03137 14.01.14 min ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 485 Carati, Roel 16-02-1968 Phanos 5.14 m ptn
2 249 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 3.82 m ptn
kogel 8 deelnemer(s)
1 9 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 11.25 m ptn
2 15 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 9.78 m ptn
3 3 Martens, E 31-03-1967 Av Hollandia 9.60 m ptn
4 13 Oor, Peter 11-11-1964 Av Edam 9.09 m ptn
5 26 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 7.87 m ptn
6 21 Verweij, Ad 09-07-1960 Trias 7.07 m ptn
7 19 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 7.00 m ptn
18 Vries, Hans de 30-01-1954 SAV DNS m ptn
discus 11 deelnemer(s)
9 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 36.99 m ptn
15 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 35.62 m ptn
18 Vries, Hans de 30-01-1954 SAV 35.04 m ptn
26 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 33.13 m ptn
3 Martens, E 31-03-1967 Av Hollandia 29.90 m ptn
20 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 28.98 m ptn
6 Wort, Andre van 20-07-1966 AV NEA-Volharding 25.68 m ptn
249 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 24.86 m ptn
21 Verweij, Ad 09-07-1960 Trias 23.40 m ptn
13 Oor, Peter 11-11-1964 Av Edam 22.82 m ptn
19 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 18.57 m ptn

Vrouwen Masters

100m 0 deelnemer(s)
200m 1 deelnemer(s)
1 203 Paauw, Monique 16-06-1976 AV Hollandia 34.08 sec ptn +0.2
1000m 2 deelnemer(s)
1 203 Paauw, Monique 16-06-1976 AV Hollandia 3.32.99 min ptn
2 233 Habes-Ket, Ada 22-11-1937 Veteranen Nederland 5.02.19 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 181 Botter, Eveline 24-11-1959 De Spartaan 11.45.06 min ptn
2 234 Lieverse, Hanneke 06-12-1952 Veteranen Nederland 13.24.28 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
10 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 12.33 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 10 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 32.85 m ptn
2 5 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 23.69 m ptn
ver 0 deelnemer(s)

Leave a Reply