Uitslagen 2e Avondinstuif 2013

Uitslagen 2e Avondinstuif – AV Trias – Heiloo

02-08-2013

Jongens junioren B

100m 8 deelnemer(s)
1 232 Kuwas, Naresh 08-03-1996 Rotterdam Atletiek 11.52 sec ptn -2.7
2 39 Wesselink, Dave 01-10-1999 AV Trias 12.42 sec ptn -2.0
3 994 Leemhuis, Lucas 09-02-1996 AV Lycurgus 12.66 sec ptn -2.0
4 846 Schooneveld, Johnny van 04-10-1997 AV 1923 12.88 sec ptn -2.0
5 973 Ritmeijer, Giel 28-04-1997 AV 1923 12.91 sec ptn -2.0
6 40 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 13.24 sec ptn -1.3
7 971 Stjeward, Quincy 06-08-1998 Phanos 13.49 sec ptn -1.3
519 Hoogland, Calvin 30-05-1998 TDR dns sec ptn -1.3
200m 8 deelnemer(s)
1 494 Abbink, Laurens 07-07-1996 AV Hollandia 23.41 sec ptn +0.4
2 232 Kuwas, Naresh 08-03-1996 Rotterdam Atletiek 23.85 sec ptn +1.6
3 694 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 24.22 sec ptn -0.5
4 39 Wesselink, Dave 01-10-1999 AV Trias 24.84 sec ptn +1.2
5 31 Kam, Ochang 22-04-1996 AV Feniks 24.93 sec ptn +0.4
6 469 Wit, Daan de 20-11-1996 AV Hollandia 26.29 sec ptn -0.5
7 40 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 26.50 sec ptn +1.2
8 693 Ouwehand, Jordi 13-03-2000 AV Edam 28.20 sec ptn +0.5
1000m 5 deelnemer(s)
1 207 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV ’34 2.31.20 min ptn
2 37 Sjerps, Edwin 18-11-1997 SAV 2.45.70 min ptn
3 288 Vreeling, Julian 29-10-1998 Start ’78 2.47.29 min ptn
4 96 Wel, Victor van der 21-07-1999 AV ’40 2.48.02 min ptn
5 6 Boer, Welmer de 25-04-2000 AV Horror 3.13.35 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 513 Notenboom, Daan 01-01-1999 TDR 11.15.10 min ptn
2 514 Buinsters, Ernst 06-06-1998 TDR 11.20.76 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 994 Leemhuis, Lucas 09-02-1996 AV Lycurgus 14.74 m ptn
ver 5 deelnemer(s)
1 846 Schooneveld, Johnny van 04-10-1997 AV 1923 6.64 m ptn -1.8
2 92 Zon, Jelle van der 03-04-1996 De Spartaan 5.66 m ptn -0.8
3 31 Kam, Ochang 22-04-1996 AV Feniks 5.47 m ptn +0.2
4 973 Ritmeijer, Giel 28-04-1997 AV 1923 5.18 m ptn +0.7
5 971 Stjeward, Quincy 06-08-1998 Phanos 5.07 m ptn -1.0
600m 7 deelnemer(s)
1 694 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 1.28.70 min ptn
2 513 Notenboom, Daan 01-01-1999 TDR 1.38.08 min ptn
3 514 Buinsters, Ernst 06-06-1998 TDR 1.40.76 min ptn
4 693 Ouwehand, Jordi 13-03-2000 AV Edam 1.41.47 min ptn
5 286 Kalverdijk, Jan 08-03-2001 AV Hylas 1.46.95 min ptn
6 432 Hoogeboom, Tom 08-09-2001 Nova 1.48.75 min ptn
519 Hoogland, Calvin 30-05-1998 TDR DNS min ptn

Meisjes junioren B

100m 3 deelnemer(s)
1 988 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 13.60 sec ptn -1.4
2 229 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 13.87 sec ptn -1.4
3 434 Smid, Dagmar 26-01-1997 AAV ’36 13.89 sec ptn -1.4
200m 12 deelnemer(s)
1 926 Yoro, Tara 25-12-1997 AV 1923 27.10 sec ptn +0.5
2 996 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 27.40 sec ptn +0.5
3 98 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Lycurgus 27.62 sec ptn +0.5
4 434 Smid, Dagmar 26-01-1997 AAV ’36 28.12 sec ptn +0.5
5 99 Jaarsma, Eva 13-04-1996 AV Lycurgus 29.02 sec ptn +0.1
6 290 Kampen, Jetske van 28-12-2000 AV Hylas 30.11 sec ptn +0.1
7 27 Stewart, Eve 13-01-1998 AV Startbaan 30.48 sec ptn -0.5
8 209 Diepen, Nina van 06-10-2001 AV Hylas 31.43 sec ptn -0.5
9 208 Diepen, Luca van 01-01-2003 AV Hylas 31.65 sec ptn -0.5
10 522 Schouten, Anouk 25-02-1998 TDR 32.42 sec ptn -0.5
515 Noort, Jonna 25-05-1998 TDR DNS sec ptn +0.1
512 Kok, Robin 04-01-1998 TDR DNS sec ptn +0.1
1000m 3 deelnemer(s)
1 43 Marel, Merel van de 01-11-1999 AV Haarlemmermeer 3.04.25 min ptn
2 972 Nellestijn, Anouk van 26-03-1998 Loopgroep PK 3.21.28 min ptn
3 4 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 3.31.02 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 411 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 11.35 m ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 409 Tuijp, Mariska 05-04-1996 AV Edam 32.37 m ptn
2 411 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 26.79 m ptn
3 3 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 25.61 m ptn
ver 8 deelnemer(s)
1 926 Yoro, Tara 25-12-1997 AV 1923 5.27 m ptn +2.1
2 98 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Lycurgus 4.97 m ptn +1.5
3 988 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 4.89 m ptn +2.1
4 99 Jaarsma, Eva 13-04-1996 AV Lycurgus 4.73 m ptn +1.9
5 996 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 4.66 m ptn +1.5
6 229 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 4.63 m ptn -0.8
7 27 Stewart, Eve 13-01-1998 AV Startbaan 4.10 m ptn +0.7
88 Bosma, Minke 07-03-1997 AV Lycurgus DNS m ptn
600m 8 deelnemer(s)
1 290 Kampen, Jetske van 28-12-2000 AV Hylas 1.41.59 min ptn
2 979 Kampen, Diewertje van 15-10-2000 AV Hylas 1.48.99 min ptn
3 208 Diepen, Luca van 01-01-2003 AV Hylas 1.51.05 min ptn
4 209 Diepen, Nina van 06-10-2001 AV Hylas 1.51.48 min ptn
5 522 Schouten, Anouk 25-02-1998 TDR 1.56.55 min ptn
6 515 Noort, Jonna 25-05-1998 TDR 2.03.33 min ptn
516 Hurkmans, Eefje 02-10-1997 TDR DNS min ptn
512 Kok, Robin 04-01-1998 TDR DNS min ptn

Jongens junioren A

100m 6 deelnemer(s)
1 30 Richard, Sean 07-06-1995 AV Feniks 11.36 sec ptn -1.7
2 989 Vloon, Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 11.51 sec ptn -3.3
3 235 Luijk, Enrico van 29-08-1994 Rotterdam Atletiek 11.54 sec ptn -2.7
4 993 Hoven, Filip van den 04-08-1994 AV Lycurgus 11.76 sec ptn -3.3
5 408 Bockstael, Marnix 19-12-1995 AV Haarlemmermeer 11.81 sec ptn -2.7
6 990 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos 12.40 sec ptn -3.3
200m 5 deelnemer(s)
1 30 Richard, Sean 07-06-1995 AV Feniks 22.70 sec ptn +1.6
2 235 Luijk, Enrico van 29-08-1994 Rotterdam Atletiek 23.13 sec ptn +1.6
3 408 Bockstael, Marnix 19-12-1995 AV Haarlemmermeer 23.40 sec ptn +0.9
4 518 Mak, Robin 22-07-1995 TDR 29.01 sec ptn +0.5
990 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos DNS sec ptn +1.6
1000m 1 deelnemer(s)
1 22 Remijn, Lars 18-06-1995 DEM 2.42.42 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 902 Oppperhuis, Daan 29-03-1994 AV Haarlem 9.52.63 min ptn
2 517 Gersonius, Niels 19-09-1995 TDR 10.01.74 min ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 993 Hoven, Filip van den 04-08-1994 AV Lycurgus 6.64 m ptn -2.4
2 989 Vloon, Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 6.48 m ptn -0.8
600m 1 deelnemer(s)
1 518 Mak, Robin 22-07-1995 TDR 1.46.30 min ptn

Meisjes junioren A

100m 1 deelnemer(s)
1 966 Smid, Tara 23-10-1994 AAV ’36 13.63 sec ptn -3.6
200m 2 deelnemer(s)
1 419 Elst, Lotte van 18-10-1995 AC Waterland 27.40 sec ptn +0.1
2 966 Smid, Tara 23-10-1994 AAV ’36 27.42 sec ptn +0.9
1000m 1 deelnemer(s)
1 991 Reniers, Luca 25-08-1998 AV Haarlemmermeer 3.22.35 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 48 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 8.08 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 48 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 29.40 m ptn
2 93 Zwet, Lisanne van der 17-03-1995 De Spartaan 27.75 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 93 Zwet, Lisanne van der 17-03-1995 De Spartaan 4.90 m ptn +1.3
600m 2 deelnemer(s)
1 419 Elst, Lotte van 18-10-1995 AC Waterland 1.39.91 min ptn
2 289 Jansen, Ellen 12-08-1995 Start ’78 1.44.71 min ptn

Mannen Senioren

100m 21 deelnemer(s)
1 233 Cronie, David 30-10-1992 Rotterdam Atletiek 11.32 sec ptn -3.3
2 696 Dekker, Frank 29-05-1988 AV Hollandia 11.54 sec ptn -3.3
3 840 Nijland, Simon 13-09-1988 AV Haarlem 11.72 sec ptn -2.7
4 97 Wamta, Robert 22-11-1983 SAV 11.75 sec ptn -3.3
5 992 Storm, Lukas van der 28-12-1986 AV Statina 11.78 sec ptn -0.6
6 32 Lok-Hin, Gilberto 18-11-1992 Phanos 11.82 sec ptn -0.6
7 29 Cruz Santana, Michaek de la 06-07-1993 AV Feniks 11.86 sec ptn -1.7
8 422 Praamsma, Martijn 15-01-1990 AV Startbaan 11.86 sec ptn -2.7
9 89 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 11.88 sec ptn -1.3
10 909 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 11.97 sec ptn -1.7
11 818 Leersum, Bas van 02-03-1993 AV Zaandand 11.98 sec ptn -2.7
12 230 Hilberts, Frank 07-01-1983 AV Trias 12.00 sec ptn -1.7
13 968 Stieglis, Remy 29-06-1985 Phanos 12.15 sec ptn -1.7
14 913 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 12.24 sec ptn -1.7
15 234 Hocq, Vincent 20-12-1982 AV Phoenix 12.32 sec ptn -0.6
16 819 Campbell, Mattheus 12-08-1993 AV Phoenix 12.34 sec ptn -0.6
17 410 Clemens, Dave 25-10-1988 De Spartaan 12.35 sec ptn -0.6
18 830 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 12.42 sec ptn -0.6
19 921 Beelen, Mark 20-02-1992 AV Haarlem 13.09 sec ptn -1.3
20 41 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 13.21 sec ptn -2.0
21 985 Hageman, Michel 08-03-1976 De Spartaan 13.31 sec ptn -2.0
200m 14 deelnemer(s)
1 233 Cronie, David 30-10-1992 Rotterdam Atletiek 22.31 sec ptn +1.6
2 840 Nijland, Simon 13-09-1988 AV Haarlem 22.82 sec ptn +0.9
3 32 Lok-Hin, Gilberto 18-11-1992 Phanos 23.24 sec ptn +0.4
4 818 Leersum, Bas van 02-03-1993 AV Zaandand 23.29 sec ptn +1.6
5 489 Gragt, Paul v.d. 18-02-1989 AV Hylas 23.29 sec ptn +0.9
6 909 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 23.74 sec ptn +0.9
7 410 Clemens, Dave 25-10-1988 De Spartaan 23.95 sec ptn +0.9
8 234 Hocq, Vincent 20-12-1982 AV Phoenix 24.37 sec ptn +0.4
9 819 Campbell, Mattheus 12-08-1993 AV Phoenix 24.55 sec ptn +0.4
10 975 Bruggen, Arvid van der 16-02-1989 AV Startbaan 24.66 sec ptn +0.9
11 913 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 25.12 sec ptn +0.4
12 488 Bouma, Bouke 07-08-1993 AV Edam 26.05 sec ptn -0.5
13 921 Beelen, Mark 20-02-1992 AV Haarlem 26.61 sec ptn +0.5
14 482 Stede, Ryan 29-06-1992 AV Hylas 28.17 sec ptn -0.5
1000m 11 deelnemer(s)
1 35 Ouden, Laurens den 25-08-1987 Seven Hills Running Team 2.31.86 min ptn
2 28 Kruiver, Jim 14-03-1992 AV NOVA 2.33.45 min ptn
3 12 Berkhout, Jan 27-05-1985 01178 2.36.71 min ptn
4 7 Munster, Menno 10-06-1993 AV Hylas 2.40.88 min ptn
5 995 Hart, Arjen 21-10-1986 AV Hera 2.41.98 min ptn
6 15 Reeuwijk, Sjoerd van 20-01-1985 AV Phoenix 2.45.45 min ptn
7 985 Hageman, Michel 08-03-1976 De Spartaan 2.45.65 min ptn
8 14 Heijnen, Bjorn 17-04-1991 AV Zaandand 2.48.61 min ptn
9 407 Nauta, Jeen 21-10-1977 AV Start ’78 2.49.57 min ptn
10 21 Jonk, Carlo 03-03-1987 AV Edam 2.55.80 min ptn
11 19 Visser, Joan de 02-06-1988 AV Hylas 3.10.29 min ptn
3000m 10 deelnemer(s)
1 491 Molenaar, Pim 30-11-1987 AV Hera 8.33.44 min ptn
2 490 Ruiter, Michiel de 23-07-1986 AV Hera 8.34.12 min ptn
3 5 Heide, Ferdy van der 28-10-1985 AV Hera 8.54.01 min ptn
4 498 Rothweiler, Jim 16-04-1993 KAV Holland 8.58.43 min ptn
5 16 Logt, Arjen van der 07-06-1990 AV Phoenix 9.09.17 min ptn
6 486 Murdoch, Ian 10-07-1980 AV Hylas 9.11.15 min ptn
7 497 Selie, Koen 09-10-1987 SAV 9.19.89 min ptn
8 496 Achour, Jamel 08-05-1989 AV Hylas 9.50.72 min ptn
9 935 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 9.56.88 min ptn
10 473 Meulen, Daan van der 01-03-1986 AV Hylas 11.13.02 min ptn
kogel 5 deelnemer(s)
1 45 Kruithof, Thierry 11-04-1991 AV Zaandand 15.73 m ptn
2 406 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 15.12 m ptn
3 830 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 12.87 m ptn
4 94 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 12.54 m ptn
5 36 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 10.28 m ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 833 Ploeg, Casper van der 16-03-1989 GAC 38.78 m ptn
2 36 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 34.35 m ptn
3 94 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 33.32 m ptn
4 992 Storm, Lukas van der 28-12-1986 AV Statina 23.30 m ptn
ver 6 deelnemer(s)
1 89 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 6.40 m ptn -0.4
2 992 Storm, Lukas van der 28-12-1986 AV Statina 5.97 m ptn -0.4
3 23 Blitterswijk, Vincent van 08-05-1979 De Spartaan 5.61 m ptn -1.6
4 9 Hoeve, Maarten ter 19-04-1985 De Spartaan 5.31 m ptn -0.2
5 234 Hocq, Vincent 20-12-1982 AV Phoenix 5.02 m ptn +0.0
230 Hilberts, Frank 07-01-1983 AV Trias DNF m ptn
600m 3 deelnemer(s)
1 287 Franken, Daniël 11-01-1987 AV ’34 1.21.21 min ptn
2 247 Mettes, Remco 19-06-1987 AV Hollandia 1.22.70 min ptn
488 Bouma, Bouke 07-08-1993 AV Edam 1.28.40 min ptn

Vrouwen Senioren

100m 3 deelnemer(s)
1 907 Zuurbier, Sharda 14-11-1991 AV Hera 12.80 sec ptn -3.6
2 231 Hoogeboom, Franka 01-07-1985 AV Trias 12.88 sec ptn -3.6
3 423 Bruggen, Myrthe van der 01-06-1993 AV Startbaan 13.54 sec ptn -1.4
200m 4 deelnemer(s)
1 907 Zuurbier, Sharda 14-11-1991 AV Hera 25.50 sec ptn +0.9
2 2 Derriks, Lonneke 22-04-1987 De Spartaan 26.21 sec ptn +0.9
3 33 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 26.30 sec ptn +0.9
4 38 Mettes, Marijke 23-09-1985 AV Hollandia 28.58 sec ptn +0.5
1000m 3 deelnemer(s)
1 493 Klinkenberg, Sophia 12-04-1990 AV Hylas 3.17.47 min ptn
2 11 Gimbel, Marieke 02-05-1991 AV Phoenix 3.24.30 min ptn
3 46 Kessel, Laura van 31-01-1983 Leiden Atletiek 3.24.79 min ptn
3000m 5 deelnemer(s)
1 483 Nieman, Suzan 20-06-1985 AV Hera 10.17.94 min ptn
2 480 Vermeulen, Rosa 13-04-1993 AC Waterland 10.45.47 min ptn
3 20 Los, Felicia 28-09-1993 AV Dem 11.53.38 min ptn
4 433 Rampen, Eline 06-07-1982 AV Hera 12.19.04 min ptn
5 470 Stokey, Jamila 26-02-1988 AV Hylas 13.23.73 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 17 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 8.90 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 17 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 27.48 m ptn
2 412 Kragtwijk, Nienke 27-03-1987 De Spartaan 24.95 m ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 33 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 5.38 m ptn +1.4
2 412 Kragtwijk, Nienke 27-03-1987 De Spartaan 5.05 m ptn +2.3
3 44 Splunteren, Jacky van 06-10-1992 AV Zaandand 5.00 m ptn +0.7
4 38 Mettes, Marijke 23-09-1985 AV Hollandia 4.64 m ptn +0.6

Mannen Masters

100m 7 deelnemer(s)
1 425 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 13.06 sec ptn -1.3
2 967 Smit, Dolf 01-05-1963 AAV ’36 13.16 sec ptn -0.9
3 901 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 13.99 sec ptn -0.9
4 420 Berg, Matthieu van den 25-09-1971 GAC 14.24 sec ptn -0.9
5 248 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 14.59 sec ptn -0.9
6 970 Groen, Peter 02-07-1949 AV 1923 14.99 sec ptn -0.9
7 969 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 15.80 sec ptn -0.9
200m 8 deelnemer(s)
1 425 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum dns sec ptn
2 987 Dekker, Jenny 09-01-1956 AV Lycurgus 25.40 sec ptn +0.5
3 967 Smit, Dolf 01-05-1963 AAV ’36 26.51 sec ptn -0.5
4 420 Berg, Matthieu van den 25-09-1971 GAC 28.15 sec ptn +0.5
5 901 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 28.23 sec ptn +0.5
6 248 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 29.16 sec ptn +1.2
7 970 Groen, Peter 02-07-1949 AV 1923 30.01 sec ptn +1.2
8 843 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 30.16 sec ptn +1.2
1000m 12 deelnemer(s)
1 492 Hoorn, Martien van der 18-03-1953 De Spartaan 2.51.72 min ptn
2 974 Tjoa, Robbert 29-05-1967 Haag Atletiek 2.53.75 min ptn
3 1 Lambalk, Dennis 09-08-1971 AV Atos 2.55.74 min ptn
4 903 Putten, Arnold van 11-01-1963 Eindhoven atletiek 2.58.05 min ptn
5 25 Romkes, John 28-11-1962 Loopgroep PK 2.59.55 min ptn
6 47 Sambeek, Marcel van 13-10-1968 Leiden Atletiek 2.59.71 min ptn
7 95 Bouma, Bert 18-07-1959 AV Hollandia 3.06.48 min ptn
8 487 Meijer, Cees 03-09-1952 SAV 3.06.95 min ptn
9 49 Leeuwen, Erik van 21-05-1967 Leiden Atletiek 3.08.83 min ptn
10 13 Hal, Jochem van 11-02-1963 AV ’23 3.19.67 min ptn
11 695 Zakinge, Jan van 01-05-1955 AVVN 3.41.15 min ptn
12 42 Schaaf, Theo van der 26-09-1950 AV Hylas 3.48.22 min ptn
3000m 6 deelnemer(s)
1 495 Berger, Rob 01-12-1962 AV Trias 10.00.57 min ptn
2 52 Korpershoek, René 14-04-1963 AV Hera 10.06.49 min ptn
3 485 Beerepoot, Ruud 15-09-1968 AV Hera 10.17.62 min ptn
4 26 Schalkwijk, Bert 09-04-1948 AV Monnickendam 10.41.37 min ptn
5 53 Duin, H. van 01-03-1961 AV Dem 11.00.17 min ptn
983 Buijs, Ad 20-09-1952 AV Phoenix DNF min ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 984 Koot, Arnoud 06-02-1972 De Spartaan 11.97 m ptn
2 90 Brusche, Theo 24-04-1952 Leiden Atletiek 10.56 m ptn
3 91 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 9.53 m ptn
4 248 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 7.99 m ptn
discus 7 deelnemer(s)
1 984 Koot, Arnoud 06-02-1972 De Spartaan 35.79 m ptn
2 90 Brusche, Theo 24-04-1952 Leiden Atletiek 35.60 m ptn
3 91 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 34.27 m ptn
4 986 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 32.61 m ptn
5 18 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 28.73 m ptn
6 843 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 26.45 m ptn
7 969 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 25.62 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 969 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 3.65 m ptn -0.2
600m 1 deelnemer(s)
1 427 List, Theo 03-10-1955 AV Wieringermeer 2.33.81 min ptn

Vrouwen Masters

1000m 2 deelnemer(s)
1 829 Koersen, Mirjam 06-05-1974 GAC 3.10.08 min ptn
2 826 Koster-Krämer, Birgit 27-12-1969 GAC 3.20.19 min ptn
3000m 3 deelnemer(s)
1 499 Kramer, Ivonne 01-01-1967 21460 11.45.99 min ptn
2 481 Koelemeij, Lilan 04-10-1971 AV Hera 12.16.10 min ptn
3 949 Groot, Elles de 01-06-1967 AV De Klaplopers 14.20.36 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 930 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 10.84 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 930 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 36.20 m ptn
2 484 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 32.82 m ptn

Leave a Reply