Uitslagen 1e Crosscompetitie, Regio Noord

Uitslagenlijst 1e Crosscompetitie, Poule Noord

Heiloo – Zaterdag 17 november 2012

JJA, JONGENS JUN AB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco Ghiglioni 95 Hylas 10:24
2 Tim Tesselaar 95 Noordkop 10:44
3 Deni van Schagen 95 NOVA 11:29
4 Dennis Sjerps 95 SAV 11:35
5 Tijs Hofmann 94 NOVA 11:55
6 Mick van der Velden 95 NOVA 12:24
7 Alex Vaars 95 DOKEV 13:29
JJB, JONGENS JUN AB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeroen Swinkels 97 Hera 10:08
2 Cor Bijpost 97 Texel 10:23
3 Edwin Sjerps 97 SAV 10:28
4 Jelle van der Duim 97 Texel 10:32
5 Floris Doedens 97 Hylas 10:35
6 Guido Klaassen 96 Lycurgus 10:50
7 Johan Ouwehand 97 AV Edam 11:23
8 Jasper Kroes 97 NOVA 11:57
9 Bas Portegijs 96 DOKEV 12:21
10 Coen Ursem 96 Trias 12:23
11 Kevin Post 96 Wieringermeer 12:28
12 Guus Ruiter 97 Trias 12:53
13 Shakir Mohamed 96 Noordkop 13:16
14 Peter Knot 97 Hera 14:05
15 Shane Pieters 97 Noordkop 14:41
MJA, MEISJES JUN AB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeske Hoogeboom 95 NOVA 8:40
2 Carlijn van Esch 95 AV Castricum 9:07
3 Ayla Agasi 95 Trias 9:57
MJB, MEISJES JUN AB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke Hooijberg 97 AV Edam 7:40
2 Rosalie Wijnker 97 Hera 7:41
3 Floortje van Kampen 97 Hera 7:56
4 Marjet Groen 97 AV Castricum 7:56
5 Britt Mosselman 97 SAV 8:12
6 Laura Boekel 97 NOVA 8:21
7 Rianne van Diepen 96 Hera 8:29
8 Rosan Steur 96 ARO ’88 8:53
9 Danielle Keet 97 DOKEV 9:02
10 Kathy Agasi 97 Trias 9:10
11 Jolijn Prins 96 NOVA 9:25
12 Lonneke Rademakers 96 NOVA 10:19
13 Demi Kruijer 97 Hylas 10:24
14 Lynn Glas 96 NOVA 10:41
JJC, JONGENS JUN C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Melle Lagerweij 98 Hera 9:38
2 Peter van Dijk 98 AV Edam 9:38
3 Ruben Paree 99 Trias 9:41
4 Jan-Junior Groot 98 SAV 9:46
5 C T de Boorder 98 Hylas 9:49
6 Emile Lammers 98 Noordkop 9:50
7 Nino Perez Perez 98 Hylas 9:56
8 M Boerman 98 Hylas 10:14
9 Dennis Jonker 98 DOKEV 10:33
10 Tijmen van ‘t Land 99 Lycurgus 10:39
11 Danny Loots 98 ARO ’88 11:01
12 Marc Rademakers 99 NOVA 11:06
13 Sam Volten 98 SAV 11:07
14 S Swinkels 98 Hylas 11:29
15 Nick Schoemaker 99 ARO ’88 11:29
16 Mark Dijkstra 99 Hylas 11:33
17 W A Grapendaal 99 Hylas 11:39
18 Jamiro Veerman 99 AV Edam 11:52
19 Yannick Ruiter 99 Trias 12:02
20 Sten van der Moer 99 AV Castricum 12:22
21 Jesse de Jong 99 Hera 12:22
22 Pepijn Molenaar 98 Lycurgus 12:44
23 Pim Visser 99 AV Castricum 12:58
MJC, MEISJES JUN C
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jetske van Kampen 98 Hera 7:46
2 Carlien Wabeke 99 NOVA 8:04
3 Esmee Slagter 98 Hera 8:26
4 Eline Runderkamp 00 AV Edam 8:27
5 Nora Winter 99 Lycurgus 8:28
6 Anoek Steur 98 ARO ’88 8:28
7 Dianne Conijn 99 DOKEV 8:28
8 Quinty Kroon 99 AV Edam 8:33
9 Sarah Visser 00 AV Edam 8:36
10 Juliet Koning 99 AV Edam 8:39
11 Carlijn Bouwer 99 Trias 8:42
12 Chayenne Veerman 99 AV Edam 8:57
13 Noor van Bree 99 Hollandia 9:02
14 Maud Feenstra 99 Hera 9:08
15 Marijke Wiercx 99 Hera 9:11
16 Zoë de Jong 98 Trias 9:13
17 Nienke van Sante 99 Lycurgus 9:18
18 Renate Kuijper 99 Hollandia 9:19
19 Megan Niesten 98 Hera 9:27
20 Naomie Zwaag 98 Hollandia 9:40
21 Melanie Zoer 99 DOKEV 9:42
22 Jessica Buschman 99 DOKEV 9:43
23 Annebel Jaarsma 99 Lycurgus 9:47
24 Larissa van der Most 99 Trias 9:49
25 Maaike Bakker 99 AV Castricum 9:51
26 Fleur Ordelman 99 Hylas 9:54
27 Björk Johannes 98 DOKEV 9:55
28 Annebel Zwagemaker 99 AV Castricum 9:56
29 Juliette Bruin 99 Wieringermeer 10:13
30 Afra Straathof 99 AV Castricum 10:36
31 Robin Post 99 Wieringermeer 11:05
32 Esther van der Sande 99 AV Castricum 12:24
JJD2, JONGENS JUN D2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Teun Beers 00 NOVA 7:47
2 Michel van den Hoven 00 Trias 7:55
3 Joost Glas 00 Hollandia 8:06
4 Bas Hoonhout 00 NEA Volharding 8:14
5 Jesse Pupping 00 Lycurgus 8:16
6 Jordi Ouwehand 00 AV Edam 8:18
7 Max Laan 00 Hollandia 8:19
8 Steven de Moel 00 NOVA 8:20
9 Dean Niesten 00 Hera 8:30
10 Hanke Pijlman 00 AV Castricum 8:36
11 Thijs van Noorloos 00 Lycurgus 8:38
12 Luuk Bruins 00 Hollandia 8:43
13 Mats Heine 00 Lycurgus 8:43
14 Kyle Mossing 00 NEA Volharding 8:48
15 Merlijn Dijkstra 00 Hylas 8:49
16 Ole Neelissen 00 AV Castricum 8:51
17 Thomas Arensman 00 NEA Volharding 8:59
18 Ard Ursem 00 ARO ’88 8:59
19 Bas van Dijk 00 Lycurgus 9:05
20 Vince van Dalen 00 Noordkop 9:07
21 Dylan Haazelager 00 Trias 9:16
22 Daan Pronk 00 Hylas 9:17
23 Nick van Schagen 00 Hylas 9:20
24 Luuk Peterse 00 Trias 9:22
25 Joran Timmerman 00 Hera 9:27
26 Daniel Kamp 00 Hylas 9:28
27 Jeroen de Wolf 00 Hylas 9:31
28 Willem van Amsterdam 00 AV Castricum 9:33
29 Ralph Iliohan 00 Wieringermeer 9:34
30 Thion Glasbergen 00 TAS ’82 9:41
JJD1, JONGENS JUN D1
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Kalverdijk 01 Hera 7:43
2 Tom Hoogeboom 01 NOVA 7:51
3 Duncan Steenbakker 01 Lycurgus 7:55
4 Djoao Lobles 01 Noordkop 7:59
5 Martijn Bakker 01 Trias 8:13
6 Levi van Diest 01 Lycurgus 8:29
7 Mark Dekker 01 Hylas 8:37
8 Luuk Veldman 01 Hylas 8:42
9 Kees de Vries 01 Hylas 8:44
10 Stan Huiting 01 Trias 8:50
11 Max Guit 01 AV Edam 8:52
12 Kasper Vrolijk 01 AV Castricum 8:58
13 Thijs Zwaanenburg 01 Hera 9:04
14 Lucas Schram 01 AV Castricum 9:10
15 Jip Hacquebard 01 AV Castricum 9:11
16 Jarno Gilissen 01 Lycurgus 9:23
17 Dave Schoemaker 01 ARO ’88 9:26
18 Kevin van Hout 01 DOKEV 9:31
19 Niels Dekker 01 Trias 9:36
20 Max vvan Harten 01 NEA Volharding 9:47
21 Lars Houtman 01 NOVA 9:50
22 Björn Bloemendaal 01 NEA Volharding 9:55
23 Joost Keizer 01 Hera 9:56
24 Martijn Hollenberg 01 AV Castricum 9:57
25 Luuk Nijssen 01 Hylas 9:58
26 Bas Steding 01 Lycurgus 9:58
27 Matthijs van de Lagewe 01 Lycurgus 10:00
28 Arne de Jong 01 Hylas 10:05
29 Raoul Lensen 01 Lycurgus 10:05
30 Mitchell Kampert 01 Noordkop 10:09
31 Wessel Aertssen 01 Lycurgus 10:16
32 Jeppe de Jager 01 Lycurgus 10:26
33 Jarno de Vries 01 NEA Volharding 10:30
34 Noah den Ronden 01 Lycurgus 10:40
35 Joost van Deudekom 01 Lycurgus 10:44
36 Melle Peer 01 Noordkop 10:47
37 Wessel Oudejans 01 NEA Volharding 10:48
38 Koen Dijk 01 Lycurgus 10:52
39 Twan Bosschaart 01 Trias 11:05
40 Thomas Wijkstra 01 NEA Volharding 11:28
41 Timo Scholten 01 Hylas 11:32
42 Jerrijn Mandjes 01 Hera 11:50
MJD2, MEISJES JUN D2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Noa Zoon 00 Noordkop 6:14
2 Isa Raadgers 00 Noordkop 6:20
3 Evelien Bouma 00 Hylas 6:22
4 Kayleigh Bok 00 Hollandia 6:22
5 Merel Kouwenhoven 00 Hera 6:36
6 Noa Bouwer 00 Hera 6:39
7 Fleur Chattillon 00 Hera 6:39
8 Lieve Butter 00 Lycurgus 6:42
9 Anke Schoen 00 TAS ’82 6:44
10 Nina van Luijn 00 NEA Volharding 6:44
11 Rosalie Zonneveld 00 TAS ’82 6:45
12 Noa Butter 00 NEA Volharding 6:53
13 Britt Agasi 00 Trias 6:58
14 Roma de Ruiter 00 Hylas 7:03
15 Esmee de Jong 00 Trias 7:09
16 M van Dorth 00 Hylas 7:10
17 Mette Volkers 00 Hylas 7:10
18 Nikki van Wees 00 NEA Volharding 7:12
19 Isabelle Klap 00 Lycurgus 7:15
20 Lieve Tazelaar 00 Hylas 7:16
21 Maaike Uijttenboogaard 00 NEA Volharding 7:17
22 Lotte Runia 00 SAV 7:21
23 Emma de Koning 00 Lycurgus 7:22
24 Femke Boyd 00 Trias 7:27
25 Coosje Boom 00 Trias 7:41
26 Nynke Kabel 00 Lycurgus 7:49
27 Pauline Hondema 00 Lycurgus 7:52
28 Lot Postma 00 Trias 8:22
29 Bente Schonewille 00 Hera 8:26
MJD1, MEISJES JUN D1
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merel van Herp 01 Lycurgus 6:05
2 Nina van Diepen 01 Hera 6:08
3 Emma Kant 01 Lycurgus 6:15
4 Mirte Jansen 01 DOKEV 6:34
5 Noah Suurmond 01 AV Edam 6:40
6 Daphne Bosch 01 AV Edam 6:40
7 Inez Bouwen 01 Lycurgus 6:42
8 Vere Tavenier 01 Hera 6:44
9 Simone Winter 01 Lycurgus 6:53
10 W Stuijt 01 AV Edam 6:55
11 Merel de Bruin 01 DOKEV 6:57
12 Yannick Bouwer 01 Trias 7:01
13 Sharita Oor 01 AV Edam 7:12
14 Esmee de Bruin 01 DOKEV 7:13
15 Julia Knot 01 Hera 7:16
16 Sienna Klous 01 Lycurgus 7:17
17 Amber van der Putten 01 Hera 7:19
18 Anouk Haverkort 01 Lycurgus 7:22
19 Wies Siffels 01 Lycurgus 7:24
20 Linda van der Klei 01 NEA Volharding 7:25
21 Lisa de Boer 01 NEA Volharding 7:27
22 Frouke Beukema 01 Noordkop 7:30
23 Lisa Bruintjes 01 Lycurgus 7:32
24 Shevan Nijman 01 NEA Volharding 7:34
25 Mila Kuller 01 NEA Volharding 7:36
26 Dora Kruistum 01 AV Castricum 7:44
27 Minke van den Brink 01 TAS ’82 7:55
28 Maayke Beukema 01 Noordkop 8:02
29 Jenna van der Meijden 01 NEA Volharding 8:26
30 Jaimy Meyer 01 Wieringermeer 8:43
31 Franka Halfschepel 01 DOKEV 9:04
32 Julia Koppelaar 01 Lycurgus 9:25
33 Jill Heidiweiller 01 DOKEV 10:05
J MIN, J + M MINI PUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vasco Mosselman 06 SAV 4:19
2 Timo van der Molen 06 NEA Volharding 4:25
3 Milan Leek 06 DOKEV 4:31
4 Jens Borcheld 06 Hylas 5:24
5 Daan Groot 06 NOVA 5:25
6 Joep van Hamburg 06 NEA Volharding 5:38
M MIN, J + M MINI PUP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Daphne Stoop 06 Hylas 4:47
2 Lana Broers 06 Hera 4:54
3 Kim Donker 06 DOKEV 5:21
4 Eline Zwagemaker 06 SAV 5:27
5 Chiméne Ooms 06 Wieringermeer 5:30
6 Lindsey van der Plas 06 Lycurgus 5:38
7 Faye Oomen 06 Lycurgus 5:39
8 Laura Babucci 06 NEA Volharding 5:41
9 Evy Beentjes 06 DOKEV 5:41
10 Wieke Hoogland 06 Trias 5:44
11 Lente Spitzen 06 Lycurgus 5:45
JPC, JPC
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joris Cotterink 05 Lycurgus 4:10
2 Jesse Stoop 05 NOVA 4:10
3 J Runderkamp 05 AV Edam 4:10
4 Robin Nannes 05 NOVA 4:12
5 Enzo Hagen 05 NEA Volharding 4:18
6 Thomas Bruins 05 AV Castricum 4:21
7 Samuel Aston 05 Hylas 4:25
8 F van Driel 05 AV Edam 4:27
9 Milan Dias Gago 05 NEA Volharding 4:30
10 Stijn Uijttenboogaard 05 NEA Volharding 4:35
11 Rik Grapendaal 05 Hylas 4:36
12 Zack Rot 05 Lycurgus 4:40
13 Alem IJsbrandy 05 Hollandia 4:46
14 Tristan Nijman 05 NEA Volharding 4:50
15 Cas van der Veen 05 DOKEV 4:50
16 Jonna Roos 05 Lycurgus 4:51
17 Gijs van der Kolk 05 Trias 5:00
18 Senna Kracht 05 Lycurgus 5:01
19 Kristian Verwoerd 05 Lycurgus 5:02
20 Rens Kapoen 05 NOVA 5:06
21 Shawn Dokter 05 Lycurgus 5:08
22 Sil van den Berg 05 NOVA 5:10
23 Joey van der Plas 05 Lycurgus 5:11
24 Rens de Vries 05 NEA Volharding 5:16
25 Senne Borst 05 NOVA 5:21
26 Christiaan Roozendaal 05 NOVA 5:22
27 Puck van Buitenen 05 Trias 5:23
28 Maarten Spiegelenburg 05 Lycurgus 5:26
29 Miquel Kemna de la Igl 05 Lycurgus 5:27
30 Gijs Valkhoff 05 Lycurgus 5:41
MPC, MPC
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Debora van Langen 05 SAV 4:20
2 Laura Croux 05 Trias 4:32
3 Alisha van Paridon 05 DOKEV 4:34
4 Dunja de Koning 05 Hera 4:48
5 Resa Witte 05 Trias 4:53
6 Marit Schoemaker 05 ARO ’88 4:54
7 Angelique Vermaat 05 Wieringermeer 4:57
8 Sofie Groot 05 Hera 4:59
9 Sorcha Bijl 05 NEA Volharding 4:59
10 Isa van der Veen 05 Hera 5:04
11 Jasmijn Kooij 05 NOVA 5:06
12 Myrthe Ursem 05 Lycurgus 5:10
13 Keira Mulder 05 NEA Volharding 5:13
14 Lynne Hartog 05 Hollandia 5:14
15 Nynke Kooij 05 Lycurgus 5:16
16 Femke Haverkort 05 Lycurgus 5:16
17 Yindi van der Helm 05 Hera 5:23
JPB, JPB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bart Hoogmoed 04 Lycurgus 3:56
2 Thom Schoorl 04 Lycurgus 3:58
3 Ivan Fontijn 04 NOVA 4:00
4 Wesley Steenbakker 04 Lycurgus 4:01
5 Jesse Looren de Jong 04 Lycurgus 4:02
6 Ioann Lobles 04 Noordkop 4:04
7 Lukas de Jong 04 Hera 4:05
8 Ysan Put 04 Hylas 4:08
9 Jasper de Groot 04 AV Castricum 4:09
10 Huib Schong 04 Trias 4:10
11 Koen Postuma de Boer 04 Hylas 4:12
12 Jens Bliek 04 Hera 4:16
13 Ties Arensman 04 NEA Volharding 4:18
14 Jared Broers 04 Hera 4:22
15 Jelle Müller 04 Lycurgus 4:26
16 Mika Baro 04 Hylas 4:28
17 L Ouwehand 04 AV Edam 4:31
18 Flip van Marle 04 AV Castricum 4:32
19 Thomas Wals 04 Lycurgus 4:33
20 Pepe Sanders 04 AV Castricum 4:33
21 Bendt Koelink 04 Trias 4:34
22 Ruben Leek 04 DOKEV 4:38
23 Ravi Raadgers 04 Noordkop 4:41
24 Mike Geel 04 Wieringermeer 4:43
25 BB Lunks 04 Lycurgus 4:45
26 Jorn Nieborg 04 Hylas 4:48
27 Wesley Steenbakker 04 Lycurgus 4:49
28 Thijs de Boer 04 Noordkop 4:50
29 Thijs Alleman 04 Trias 4:52
30 Luuk Hoogland 04 Trias 4:52
31 Tom Donker 04 DOKEV 4:54
32 Jip van Buitenen 04 Trias 4:54
33 Finn Kösters 04 Trias 5:03
34 Sonny Blaas 04 NEA Volharding 5:04
35 Niels Campos Espinoza 04 AV Castricum 5:06
36 Thijs Duinmeijer 04 Trias 5:21
MPB, MPB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke Wabeke 04 NOVA 4:06
2 Jetske Zuurbier 04 Trias 4:13
3 Sharon de Winter 04 Hylas 4:14
4 Tessa van Herp 04 Lycurgus 4:17
5 Lara Smits 04 Noordkop 4:25
6 Vera Steding 04 Lycurgus 4:28
7 F Suurmond 04 AV Edam 4:30
8 Danila Blokzijl 04 Lycurgus 4:32
9 Zoé Keasberry 04 Lycurgus 4:32
10 Cloe van Philips 04 Trias 4:34
11 Romy Leenstra 04 NEA Volharding 4:35
12 Lianka Wit 04 Hollandia 4:37
13 Kyra Laan 04 Hollandia 4:38
14 J de Boer 04 AV Edam 4:49
15 Jane Heidwiller 04 DOKEV 4:49
16 Silvie Berkhout 04 Lycurgus 4:51
17 Valerie Hagnauer 04 Lycurgus 4:52
18 Femke van Weelderen 04 Trias 5:07
19 Sanne Kooij 04 Lycurgus 5:12
20 Sofie Bruintjes 04 Lycurgus 5:14
21 A Sier 04 AV Edam 5:17
22 Marit Bisdonk 04 Noordkop 5:27
23 C Wals 04 AV Edam 5:31
24 Lisa van Baar 04 Trias 5:32
JPA1, JPA1
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Luca van Diepen 03 Hera 3:22
2 Jeff Tesselaar 03 Hera 3:35
3 Seb Wals 03 Lycurgus 3:39
4 Milan Bouwer 03 Hera 3:43
5 Raul Tophoff 03 Trias 3:45
6 Collin Geugjes 03 NEA Volharding 3:49
7 Tobias Vrolijk 03 AV Castricum 3:49
8 Mike Wortel 03 Trias 3:49
9 Kalle Veldhuisen 03 AV Castricum 3:50
10 Koen Grapendaal 03 Hylas 3:50
11 Quiéroz Kuijper 03 Hollandia 3:54
12 Mees Offerhaus 03 Hollandia 3:54
13 Wassium Belloum 03 Lycurgus 3:59
14 Tijl Henschen 03 Trias 4:01
15 Erik Rademakers 03 NOVA 4:04
16 Jasper van de Wetering 03 Lycurgus 4:05
17 Dylan Adriaansen 03 Noordkop 4:08
18 Wouter Konijn 03 Lycurgus 4:09
19 Kem Herrema 03 Lycurgus 4:10
20 Jeffrey Hutten 03 Noordkop 4:11
21 Ole van Tiel 03 Trias 4:12
22 Lucas Kertjens 04 Hylas 4:13
23 Quinn Visser 03 Hylas 4:14
24 Carlos Rubio 03 Hylas 4:18
25 Arend Plomp 03 Lycurgus 4:18
26 Justin Dijkstra 03 Hylas 4:18
27 Gijs Dekker 03 Hylas 4:19
28 Nino Feller 03 NEA Volharding 4:19
29 Stan de Koning 03 Hera 4:21
30 Per Schipper 03 NOVA 4:27
31 Ivar Schuijt 03 AV Castricum 4:27
32 Lars Brouwer 03 Trias 4:28
33 Cas Molenaar 03 AV Castricum 4:33
34 Lars Tervoort 03 Trias 4:34
35 Nout Heine 03 Lycurgus 4:34
36 Koen Haanappel 03 Trias 4:38
37 J I Hermanus 03 Hylas 4:39
38 Joost Brak 03 Lycurgus 4:41
39 Lukas Vijn 03 Lycurgus 4:41
40 Jits van Kessel 03 Trias 4:42
41 Sebastiaan Bonte 03 Lycurgus 4:48
42 Stijn van Meggelen 03 Lycurgus 4:50
43 Nyles Glasbergen 03 TAS ’82 4:52
44 Colin Laan 03 Hollandia 4:59
45 Justin Nieuwenhuis 03 Lycurgus 5:06
46 Floris Molenaar 03 Lycurgus 5:58
MPA1, MPA1
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eline Mast 03 NEA Volharding 3:39
2 Laura van Langen 03 SAV 3:46
3 Meike Kruijer 03 NOVA 3:48
4 Ella Mosselman 03 SAV 3:49
5 Fee Mok 03 SAV 3:56
6 Thyra Terwey 03 NEA Volharding 4:02
7 Marjolein van der Kraa 03 Trias 4:12
8 Nina Kruijer 03 Hylas 4:13
9 Rosaly Zomerdijk 03 NEA Volharding 4:14
10 Nadia Lensen 03 Lycurgus 4:19
11 Finet Neelissen 03 AV Castricum 4:20
12 Femke Guit 03 AV Edam 4:21
13 Dunsi Schuurman 03 Hylas 4:24
14 Zoë Gorthuis 03 Lycurgus 4:24
15 Esther Keizer 03 Hera 4:24
16 Roos Hoff 03 Lycurgus 4:25
17 Milana Sikkema 03 Lycurgus 4:25
18 Silvia Bloemendaal 03 NEA Volharding 4:26
19 Marit Kaptein 03 NEA Volharding 4:27
20 Veronique Bruin 03 Wieringermeer 4:27
21 Lian Beij 03 Trias 4:28
22 M Schilder 03 AV Edam 4:29
23 Dagmar Salomons 03 Lycurgus 4:30
24 Milou Jongeneel 03 NEA Volharding 4:30
25 Kyra Agasi 03 Trias 4:32
26 Noah Verduin 03 TAS ’82 4:35
27 Rianne Montsma 03 Wieringermeer 4:45
28 Jade Glas 03 TAS ’82 4:47
29 Suzanne de Visser 03 Trias 4:49
30 Elena Zanin 03 TAS ’82 4:51
31 Loïs Hoogland 03 Lycurgus 4:52
32 Elisa Babucci 03 NEA Volharding 4:58
33 Julia Jongejeugd 03 NEA Volharding 5:00
34 Kim Tervoort 03 Trias 5:09
35 Robin Kuller 03 NEA Volharding 5:14
36 Liz Beentjes 03 DOKEV 5:14
37 Mila van Es 03 DOKEV 5:27
38 Jinke van de Lageweg 03 Lycurgus 5:33
39 Nikta Ooms 03 Wieringermeer 5:45
40 Sabine Teerenstra 03 DOKEV 5:46
41 Maaike Mathlener 03 Hera 5:47
JPA2, JPA2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Huizinga 02 SAV 3:28
2 Tijs Haanappel 02 Trias 3:33
3 Sijvert Commandeur 02 Trias 3:38
4 Romello Christiaan 02 Hera 3:42
5 Jochem van Dijk 02 DOKEV 3:44
6 Ben Aston 02 Hylas 3:45
7 Jeroen van het Hof 02 NEA Volharding 3:46
8 Jelmer van der Kamp 02 Trias 3:47
9 Kick Doornbos 02 Hera 3:48
10 Gideon Möhringer 02 Hera 3:49
11 Thom de Goede 02 TAS ’82 3:51
12 Bram Houtkooper 02 Trias 3:51
13 Quinten van Delft 02 Hollandia 3:54
14 Bram Klap 02 Lycurgus 3:55
15 Robin Koning 02 Trias 3:59
16 Joep van der Laarse 02 Trias 4:03
17 Jelle Hooyberg 02 AV Edam 4:06
18 Jarno Betlem 02 Lycurgus 4:07
19 Ties van ‘t Riet 02 Hylas 4:09
20 Tijmen Jansen 02 DOKEV 4:09
21 Jesse Kops 02 Trias 4:15
22 Jelle Wittink 02 Hylas 4:16
23 Jur Groenland 02 Trias 4:18
24 Kevin Steenbakkers 02 Noordkop 4:20
25 Jens Hierck 02 Hera 4:20
26 Sam van Dijk 02 Lycurgus 4:25
27 Tomothy Mulder 02 NEA Volharding 4:27
28 Matthijs Kool 02 Hylas 4:28
29 Teun de Koning 02 Lycurgus 4:32
30 Mick Oudeman 02 Hera 4:33
31 Tobi Oluwatobi Obakcin 02 Hylas 4:42
32 Elias Groot 02 AV Castricum 4:44
33 David Tromp 02 AV Castricum 4:47
34 Cody Bakker 02 NEA Volharding 4:51
MPA2, MPA2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilse Lemsom 02 AV Castricum 3:47
2 Gwen Feenstra 02 Hera 3:52
3 Julie Eikelenboom 02 Lycurgus 3:55
4 Noa de Moel 02 TAS ’82 3:59
5 Lisa Genet 02 Trias 4:00
6 Nienke Madderom 02 Trias 4:01
7 Kara Zwagemaker 02 SAV 4:02
8 Britt Rodenburg 02 Lycurgus 4:02
9 Iris Croux 02 Trias 4:03
10 Isis Jansen 02 Hylas 4:04
11 M Verdonck 02 AV Edam 4:06
12 Lisette Doodeman 02 NOVA 4:11
13 Caya de Graaf 02 AV Edam 4:15
14 Frederique Kox 02 Lycurgus 4:16
15 Myrthe Koelemeij 02 Hera 4:17
16 Kris Reijersen van Buu 02 AV Castricum 4:18
17 Lisa Chruch 02 NOVA 4:20
18 Willeke Vink 02 AV Edam 4:21
19 Lianne Runderkamp 02 AV Edam 4:22
20 Fabiënne Müller 02 Lycurgus 4:25
21 Samantha Frinking 02 Lycurgus 4:26
22 Kylie Kroon 02 AV Edam 4:27
23 Yvonne Schokker 02 AV Edam 4:28
24 Lara de Boer 02 Lycurgus 4:34
25 Sarah Stoop 02 NOVA 4:35
26 Merel van Diepen 02 Lycurgus 4:38
27 Eva de Boer 02 AV Edam 4:39
28 Rosa Kuin 02 Hera 4:43
29 Esmee van der Wal 02 Lycurgus 4:48
30 Suze Butter 02 Lycurgus 4:48
31 Mabel Borst 02 Hylas 4:49
32 Mireille Ligthart 02 NOVA 4:49
33 Carlijn Duineveld 02 DOKEV 5:00
34 Tiara Dias Gago 02 NEA Volharding 5:06
35 Sylke Kabel 02 Lycurgus 5:09
36 Britt van den Berg 02 NOVA 5:15
www.avtrias.nl 21-11-2012 11:19

Leave a Reply