Uitslag Tata / Runnersworld Parkloop

Uitslagenlijst Tata Steel / Runnersworld Parkloop

Heiloo – Zondag 4 maart 2012

JPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Duncan Steenbakker 01 Lycurgus 6:00
2 Martijn Bakker 01 Trias 6:02
3 Rick Thomasse 02 AV Castricum 6:11
4 Adwen Gieles 02 KAV Holland 6:20
5 Tijs Haanappel 02 Trias 6:22
6 Rein Elings 03 SAV 6:32
7 Jochem van Dijk 02 DOKEV 6:32
8 Levi van Diest 01 Lycurgus 6:33
9 Marcus Thomasse 02 AV Castricum 6:34
10 Kasper Vrolijk 01 AV Castricum 6:46
11 Thobias Vrolijk 03 AV Castricum 6:48
12 Bram klap 02 Lycurgus 6:52
13 Casper Peterse 02 Trias 6:58
14 Mathijs vd Top 02 Lycurgus 7:03
15 Wesley Steenbakker 04 Lycurgus 7:10
16 Seb van Schelven 03 KAV Holland 7:12
17 Lars Janssen 01 DEM 7:26
18 Raul Tophoff 03 Trias 7:36
19 Loek Beemster 02 SAV 7:46
20 Jarno Betlem 02 Lycurgus 7:47
21 Lars Brouwer 03 Trias 7:59
22 Koen Haanappel 03 Trias 8:02
23 Mirte Janssen 03 DEM 8:27
24 Hugo van Oene 05 Santpoort-Noord 8:48
25 Jordy Drijfhout 02 Lycurgus 9:58
MPUP, 1.45 KM PUPILLE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Emma Kant 01 Lycurgus 6:36
2 Mirte Jansen 01 DOKEV 6:40
3 Yanniek Bouwer 01 Trias 6:50
4 Femke Janssen 01 DEM 7:06
5 Femke Drijfhout 02 Lycurgus 7:14
6 Eveline Krom 06 DEM 11:13
7 Suzanne de Visser 03 Trias 11:17
8 Phileine Doevendans 06 11:34
JC/D, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim van der Heide 97 DEM 8:02
2 Sven Schoonebeek 97 Lycurgus 8:17
3 Ryan Clarke 97 AV Castricum 8:38
4 Daniel Bremer 00 AV Castricum 8:54
5 Jordy Kluft 98 DEM 9:03
6 Michel vd Hoven 00 Trias 9:09
7 Mick Onrust 98 Zaanland 9:11
8 Alexander Soethout 98 DEM 9:14
9 Rafael Gridelli 98 Phanos 9:46
10 Daan Elings 00 SAV 10:00
11 Thijs de Moes 98 Haarlemmermeer 10:04
12 Tijn Pronk 00 KAV Holland 10:07
13 Jelle de Moes 97 Haarlemmermeer 10:16
14 Casper vd Top 00 Lycurgus 10:20
15 Isa Schouw 99 KAV Holland 10:26
16 Vyron Saridin 99 DEM 10:30
17 Sietse van der Pal 98 Zaanland 10:32
18 Boudewijn Welkzijn 00 Phanos 10:37
19 Dylan Haazelager 00 Trias 10:46
20 Nick van Bakel 98 Haarlemmermeer 10:48
21 Huib Blokland 99 Hylas 10:49
22 Max van Rookhuizen 99 DEM 10:52
23 Alec Heddes 00 SAV 10:57
24 Luuk Peterse 00 Trias 10:58
25 Nicolaas Veeneman 99 Haarlemmermeer 11:09
26 Onno de Moes 99 Haarlemmermeer 12:50
MC/D, 2 KM CD-JUNIORE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeske van der Pal 97 Zaanland 9:07
2 Marjet Groen 97 AV Castricum 9:17
3 Mariska Poel 99 DEM 9:26
4 Lisanne Schoonebeek 00 Lycurgus 9:34
5 Demi Zwiers 98 Haarlem 9:40
6 Kim Traas 98 Haarlemmermeer 9:43
7 Esmee Mulders 98 Haarlemmermeer 9:54
8 Emma Kok 99 Phanos 10:07
9 Lisanne Glorie 98 DEM 10:13
10 Carlijn Bouwer 99 Trias 10:18
11 Luca Reniers 98 Haarlemmermeer 10:20
12 Kirsten Zuurbier 97 Trias 10:21
13 Ivanka Groenenberg 98 Haarlemmermeer 10:45
14 Kaylee van der Spek 00 Haarlemmermeer 10:51
15 Renée van Rookhuizen 98 DEM 10:54
16 Karen van Os 99 Haarlemmermeer 11:04
17 Esmee Bakker 99 DEM 11:13
18 Isabelle Klap 00 Lycurgus 11:33
19 Larissa van der Most 99 Trias 11:44
20 Maartje van Diest 00 12:06
JA/B/, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jim Rothweiler 93 KAV Holland 10:52
2 Maxim Moinat 91 Haarlemmermeer 10:59
3 Vincent Hazeleger 95 Trias 11:00
4 Ronald Poel 91 DEM 11:06
5 Steve Bakker 92 Suomi 11:09
6 Stan Niesten 96 DEM 11:13
7 Edward Appelman 90 Trias 11:17
8 Jeroen Büller 93 AV Haarlem 11:25
9 Jelle Neeft 92 Lycurgus 11:37
10 Adil El Azzouzi 93 Phanos 11:40
11 Emiel Admiraal 90 Trias 11:43
12 Sytze van Stempvoort 94 Suomi 11:49
13 Lars Rademaker 93 Haarlemmermeer 11:51
14 Bas Bouman 95 Trias 11:55
15 Ralf Looze 94 Phanos 11:58
16 Thomas Lewis 94 Phanos 12:07
17 Daniel Donse 95 Haarlemmermeer 12:13
18 Coen Ursem 96 Trias 12:40
19 Guido Klaassen 96 Lycurgus 12:54
20 Edwin v.d. Spek 95 KAV Holland 13:03
21 Paul Bonnema 87 Haarlemmermeer 13:18
22 Walter Kolenberg 96 DEM 14:10
23 Jop van Wiering 77 23:49
24 Patrick Rupsam 74 23:52
MA/B/, 3.5 KM AB-JUNIO
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Femke van der Pal 95 Zaanland 13:21
2 Lotte Krause 92 AKU 13:32
3 Simone van Rookhuizen 96 DEM 14:48
4 Carlijn van Esch 95 AV Castricum 14:57
5 Ilona Poel 96 DEM 15:58
6 Ayla Agasi 95 Trias 16:28
VROUW, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisanne Wever 91 NEA Volharding 22:20
2 Sonja van Oers 84 Phanos 24:35
3 Aafje Brandt 77 Phanos 25:19
4 Larissa Scholten 88 AV Haarlem 25:53
5 Nienke Kluft 86 AV Castricum 26:30
6 Maaike Spoor 81 Amersfoort 26:44
7 Jolice van den Berg 87 Haarlemmermeer 26:52
8 Angelique Kuipers 80 Trias 28:00
9 Hester van Roode 84 DEM 28:39
10 Anne Reijgersberg 82 KAV Holland 28:50
11 Yvonne van der Wal 82 KAV Holland 28:57
12 Sophie Veenstra 87 Haarlemmermeer 29:55
13 Rianne Mossel 87 PAC 30:03
14 Brenda Rotteveel 88 DOKEV 42:58
VROUW, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esther van Heerde 74 Loopgroep Aart Stigt 23:23
2 Ilonka Betjes-langeber 72 Lycurgus 24:53
3 Arnold Kok 68 KAV Holland 26:41
4 Astrid Busso-Besseling 68 Trias 29:14
5 Michelle Collingham 73 AV Haarlem 30:44
6 Danielle vd Boogaard 73 33:29
7 Ageeth Klaassen 69 Lycurgus 35:59
VROUW, 6 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cora Sistermans 65 Zaanland 24:21
2 Ine Rent 59 Phanos 27:16
3 Elsa Brouwer 63 Haarlemmermeer 27:31
4 Ria Stam 54 AV Castricum 28:50
5 Annemarie van Rookhuiz 64 DEM 33:26
6 P. vd Boogaard 63 33:29
7 Christa Dijkers 62 35:26
MANNE, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Edwin de Vries 92 AVA ’70 27:52
2 Christiaan Bosselaar 82 KAV Holland 28:44
3 Lucas Nieuweboer 94 KAV Holland 28:46
4 Richard Dijkhuizen 72 AV Castricum 31:18
5 Dave Visser 79 32:23
6 Jasper Engel 74 Phanos 32:31
7 Bas Briefjes 77 AV Castricum 32:48
8 Lourens Veen 82 KAV Holland 33:12
9 Tom Bakkum 86 Limmen 34:10
10 Daryl Beggs 80 AV ’23 36:39
11 Vincent Broekkamp 75 Alkmaar 37:49
12 Joost Bouwman 80 KAV Holland 38:19
13 Rene Reekers 79 Alkmaar 39:53
14 Onno Zonneveld 82 39:55
15 Richard van der Meer 79 40:18
16 Bas Commandeur 80 Beverwijk 40:47
17 Samuel Allijn 82 Alkmaar 41:50
18 Enteny Klarenbeek 75 Alkmaar 43:32
19 Maarten Wouters 84 49:57
20 Kain Oosthof 73 53:07
21 Geri Wouters 56 53:46
22 Daniel Hans 74 Egmond aan den Hoef 54:07
MANNE, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Willem van t Veer 70 Lycurgus 31:22
2 Reinoud van Laar 71 Haarlemmermeer 31:39
3 Sjaak Betjes 68 Lycurgus 33:17
4 Machiel Pronk 70 KAV Holland 33:44
5 Jaap Bakker 71 Phanos 33:50
6 Diek Klaassen 68 Lycurgus 33:58
7 Fabian Ernst 71 Haarlemmermeer 34:36
8 Michael Elzinga 70 Trias 37:56
9 Arnaud Norg 69 Atos 41:04
10 Brigitte Cornelissens 68 DEM 44:14
11 Arno Beliën 67 Dutch Runners 45:46
12 Olof Glorie 69 Trias 48:00
MANNE, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sierk Ybema 67 AV ’23 31:54
2 Louis Dam 62 Zaanland 32:19
3 Andre Roukema 62 AV ’23 32:25
4 E. Aardenburg 62 DEM 32:37
5 Michel Wijker 63 Trias 33:29
6 Jan Blokland 63 33:55
7 Martin Geerdes 65 Atos 34:27
8 Pim Hurkmans 65 Heiloo 36:12
9 Tom Endstra 65 Dutch Runners 38:04
10 Simon Verhaar 66 AV Castricum 38:34
11 Paul Riesmeijer 88 41:58
12 Dick Nieuweboer 62 42:03
MANNE, 9 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hennie Punt 54 Trias 32:05
2 Johan Smet 59 Phanos 32:13
3 Jaap Velserboer 53 avVN 33:21
4 Cor van Baar 61 Haarlemmermeer 34:04
5 Kees Denneman 57 AV Castricum 34:22
6 Yvo Muthert 61 AV Castricum 35:41
7 Pieter Rustenburg 59 AV Castricum 37:39
8 Peter Zwart 52 Atos 38:43
9 René Bouwmeester 61 Zaanland 39:28
10 Gertjan Zonneveld 59 Castricum 39:44
11 Erwin Bos 61 39:44
12 Jan C.J. van Hout 49 DEM 40:38
13 Chris Best 57 Suomi 41:34
14 Jos Schurgers 47 Suomi 43:08
15 Peter Zeeman 61 44:09
16 Kees Janssen 49 44:23
17 Frank Haazelager 60 Trias 45:18
18 G.M. Pronk 46 47:35
19 Alfons Knijn 52 avVN 49:39

Leave a Reply