Uitslag Pupillencompetitie

Uitslagen 3e pupillencompetitie

02-07-2011

Jongens pupillen C(1e jrs)

600m 2 deelnemer(s)
1 691 Put, Ysan 2004 AV Hylas 2.34.36 min ptn
690 Grapendaal, Rik 2005 AV Hylas DNS min ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
691 Ysan Put 2004 8.10 2.84 16.79 897 ptn
690 Rik Grapendaal 2005 8.60 2.30 17.11 716 ptn
4x40m 0 deelnemer(s)

Jongens pupillen C(2e jrs)

4x40m 7 deelnemer(s)
1 395 395,397,398, AV Hylas 29.54 sec ptn
2 452 452,453,454,455, AV Trias 33.59 sec ptn
600m 19 deelnemer(s)
1 494 Diepen, Luca van 01-01-2003 AV Hera 1.55.51 min ptn
2 654 Cremers, Sam 2003 KAV Holland 2.02.72 min ptn
3 495 Tesselaar, Jeff 03-05-2003 AV Hera 2.05.72 min ptn
4 432 Dam, Romke van 2003 AV Haarlem 2.11.54 min ptn
5 452 Wortel, Mike 06-07-2003 AV Trias 2.12.96 min ptn
6 395 Brouwer, Milan 28-04-2003 AV Hylas 2.13.28 min ptn
7 475 Rademakers, Erik 2003 AV Nova 2.19.38 min ptn
8 655 Schelven, Seb van 02-04-2003 KAV Holland 2.20.89 min ptn
9 399 Grapendaal, Koen 25-01-2003 AV Hylas 2.24.68 min ptn
10 653 Bracke, Wouter 08-04-2003 KAV Holland 2.28.04 min ptn
11 401 Visser, Quinn 07-02-2003 AV Hylas 2.31.26 min ptn
12 455 Haanappel, Koen 2003 AV Trias 2.43.58 min ptn
13 454 Tervoort, Lars 2003 AV Trias 2.45.64 min ptn
14 496 Coevert, Max 15-05-2003 AV Hera 2.48.97 min ptn
15 453 Koot, Yari 2003 AV Trias 2.50.99 min ptn
16 427 Dorp, Daan van 2001 AV Hylas 2.51.22 min ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
494 Luca van Diepen 2003 7.03 3.30 30.91 1378 ptn
495 Jeff Tesselaar 2003 6.88 3.17 24.36 1306 ptn
655 Seb van Schelven 2003 7.46 2.76 31.98 1193 ptn
401 Quinn Visser 2003 7.22 3.05 19.43 1141 ptn
653 Wouter Bracke 2003 7.37 2.97 22.26 1134 ptn
432 Romke van Dam 2003 7.35 3.00 18.69 1095 ptn
395 Milan Brouwer 2003 7.84 2.85 27.96 1093 ptn
654 Sam Cremers 2003 7.66 2.98 22.96 1090 ptn
397 Gijs Dekker 2003 7.24 2.97 16.75 1082 ptn
452 Mike Wortel 2003 7.37 3.07 16.82 1077 ptn
475 Erik Rademakers 2003 7.74 2.93 19.27 1014 ptn
399 Koen Grapendaal 2003 7.79 2.89 18.37 984 ptn
398 Justin Dijkstra 2003 7.80 2.74 17.24 935 ptn
455 Koen Haanappel 2003 8.53 2.67 18.37 820 ptn
400 Vincent de rooij 2003 8.24 2.32 11.94 689 ptn
496 Max Coevert 2003 9.49 1.85 19.74 547 ptn
454 Lars Tervoort 2003 9.26 2.18 11.42 507 ptn
427 Daan van Dorp 2001 8.91 1.91 9.74 466 ptn
453 Yari Koot 2003 9.66 2.04 8.83 379 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

600m 8 deelnemer(s)
1 474 Wabeke, Femke 2004 AV Nova 2.21.53 min ptn
2 434 Madderom, Bente 2004 AV trias 2.23.66 min ptn
3 629 Hoogewerf, Eva 2004 KAV Holland 2.24.31 min ptn
4 628 Ekeris, Sophie van 09-07-2004 KAV Holland 2.33.09 min ptn
5 489 Wittte, Eline 23-03-2004 AV Hera 2.43.59 min ptn
6 631 Mil, Nathalie van 2004 KAV Holland 2.56.31 min ptn
7 433 Liefhebber, Nadesh 2004 AV trias 3.01.81 min ptn
8 630 Koning, Noa 2004 KAV Holland 3.04.38 min ptn
4x40m 4 deelnemer(s)
1 628 628,629,630,631, KAV Holland 34.14 sec ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
434 Bente Madderom 2004 7.24 2.88 9.09 928 ptn
629 Eva Hoogewerf 2004 7.88 2.57 12.12 803 ptn
474 Femke Wabeke 2004 7.77 2.77 8.80 798 ptn
628 Sophie van Ekeris 2004 7.87 2.65 10.77 796 ptn
489 Eline Wittte 2004 8.22 2.32 12.49 703 ptn
630 Noa Koning 2004 8.39 2.21 13.84 678 ptn
631 Nathalie van Mil 2004 8.85 2.46 6.10 503 ptn
433 Nadesh Liefhebber 2004 9.59 1.88 8.05 338 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

600m 13 deelnemer(s)
1 402 Kruijer, Nina 2003 AV Hylas 2.21.68 min
2 493 Hageman, Luca 2003 AV Hera 2.31.48 min
3 492 Kamermans, Renske 2003 AV Hera 2.31.63 min
4 435 Agasi, Kyra 30-12-2003 AV Trias 2.31.96 min
5 633 Steen, Floortje 07-08-2003 KAV Holland 2.34.25 min
6 438 Oosterink, Evi 2003 AV Trias 2.36.66 min
7 634 Bosscha, Donna 2003 KAV Holland 2.39.04 min
8 632 Mesman, Feija 25-06-2003 KAV Holland 2.43.30 min
9 437 Tervoort, Kim 2003 AV Trias 2.44.78 min
10 490 Walsum, Myrthe van 25-11-2003 AV Hera 2.48.06 min ptn
11 491 Mathlener, Maaike 07-10-2003 AV Hera 2.54.85 min ptn
12 436 McGarry, Shevon 2003 AV Trias 2.55.45 min ptn
13 408 Carnas, Anna 03-10-2003 AV Trias 3.15.56 min ptn
4x40m 9 deelnemer(s)
1 634 634, KAV Holland 29.22 sec ptn
2 490 490,491,492,493, AV Hera 30.43 sec ptn
3 435 435,437,436,438, AV Trias 32.10 sec ptn
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
633 Floortje Steen 2003 7.57 2.83 15.49 969 ptn
386 Dunsi Schuurman 2003 7.79 2.92 15.97 954 ptn
492 Renske Kamermans 2003 7.99 2.56 12.81 794 ptn
493 Luca Hageman 2003 7.80 2.49 10.99 780 ptn
435 Kyra Agasi 2003 8.11 2.64 10.51 747 ptn
632 Feija Mesman 2003 7.89 2.55 6.47 679 ptn
408 Anna Carnas 2003 8.82 2.32 14.88 654 ptn
436 Shevon McGarry 2003 8.61 2.28 13.48 653 ptn
438 Evi Oosterink 2003 8.46 2.55 7.32 607 ptn
490 Myrthe van Walsum 2003 8.46 2.11 11.44 604 ptn
491 Maaike Mathlener 2003 8.50 2.27 8.74 576 ptn
634 Donna Bosscha 2003 8.19 2.48 3.71 540 ptn
437 Kim Tervoort 2003 8.74 2.29 6.34 490 ptn

Jongens pupillen B

1000m 31 deelnemer(s)
1 663 Hoogewerf, David 2002 KAV Holland 3.28.74 min ptn
2 659 Gieles, Adwen 25-01-2002 KAV Holland 3.35.67 min ptn
3 660 Graaf, Jelmer de 11-02-2002 KAV Holland 3.39.19 min ptn
4 603 Hageman, Yannick 27-01-2002 AV Hera 3.39.62 min ptn
5 462 Haanappel, Tijs 03-06-2001 AV Trias 3.39.69 min ptn
6 457 Liefhebber, Stein 30-07-2002 AV Trias 3.44.83 min ptn
7 793 Kikkert, Mart 04-07-2002 AV Texel 3.48.87 min ptn
8 481 Beers, Aris 2003 AV Nova 3.48.93 min ptn
9 604 Christiaan, Romello 25-02-2002 AV Hera 3.49.55 min ptn
10 459 Commandeur, Sijvert 25-02-2002 AV Trias 3.58.94 min ptn
11 456 Peterse, Casper 02-05-2002 AV Trias 3.59.83 min ptn
12 662 Honschoten, Lex van 01-04-2002 KAV Holland 4.07.13 min ptn
13 388 Wittink, Jelle 25-04-2002 AV Hylas 4.07.60 min ptn
14 665 Koning, Tijn 2002 KAV Holland 4.09.39 min ptn
15 607 Hensen, Amanuel 01-11-2002 AV Hera 4.11.82 min ptn
16 382 Koertse, Jasper 07-01-2002 AV Texel 4.12.87 min ptn
17 658 Geuzebroek, Justus 19-12-2002 KAV Holland 4.12.93 min ptn
18 602 Hoedjes, Koen 2002 Hera 4.17.93 min ptn
19 656 Amelung, Bing 06-09-2002 KAV Holland 4.20.78 min ptn
20 661 Graaff, Jesse de 01-02-2002 KAV Holland 4.21.24 min ptn
21 392 Groenland, Jur 16-09-2002 AV Trias 4.24.19 min ptn
22 657 Eijk, Jens van der 28-02-2002 KAV Holland 4.24.97 min ptn
23 460 Oosterink, Jens 2002 AV Trias 4.25.27 min ptn
24 383 Capricorne, Indy 04-03-2002 AV Hylas 4.30.34 min ptn
25 458 Kuyl, Wietze 10-06-2002 AV Trias 4.38.12 min ptn
26 461 Jongenburger, Rick 2002 AV Trias 4.50.55 min ptn
27 387 Sommer, Bart 05-02-2002 AV Hylas 4.54.70 min ptn
4x40m 23 deelnemer(s)
1 659 659,662,663,665, KAV Holland 1 25.81 sec ptn
2 456 456,457,458,459,392, AV Trias 27.26 sec ptn
3 603 603, Hera 27.54 sec ptn
4 460 460,461,462, AV Trias 2 28.88 sec ptn
5 656 656,657,660,661, KAV Holland 2 29.05 sec ptn
6 383 383,384,385, AV Hylas 29.98 sec ptn
604 604,605,606, AV Hera sec ptn
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
663 David Hoogewerf 2002 6.83 1.10 4.86 1338 ptn
457 Stein Liefhebber 2002 6.97 1.05 5.74 1327 ptn
602 Koen Hoedjes 2002 7.15 1.00 6.07 1271 ptn
460 Jens Oosterink 2002 6.95 1.05 4.57 1252 ptn
657 Jens van der Eijk 2002 7.57 1.10 5.49 1225 ptn
382 Jasper Koertse 2002 7.45 1.00 6.12 1213 ptn
604 Romello Christiaan 2002 7.09 1.05 4.39 1209 ptn
385 Justin Groot 2002 7.64 1.10 5.27 1197 ptn
659 Adwen Gieles 2002 7.32 0.95 5.98 1195 ptn
458 Wietze Kuyl 2002 7.31 1.05 4.83 1195 ptn
459 Sijvert Commandeur 2002 7.54 1.05 5.20 1174 ptn
603 Yannick Hageman 2002 7.16 1.00 4.42 1160 ptn
660 Jelmer de Graaf 2002 7.16 1.00 4.23 1146 ptn
607 Amanuel Hensen 2002 7.29 0.95 4.00 1065 ptn
456 Casper Peterse 2002 7.18 0.75 5.54 1048 ptn
661 Jesse de Graaff 2002 8.17 0.95 6.03 1044 ptn
662 Lex van Honschoten 2002 7.45 0.95 4.00 1033 ptn
462 Tijs Haanappel 2001 7.11 0.80 4.37 1020 ptn
388 Jelle Wittink 2002 7.86 1.00 4.25 1012 ptn
481 Aris Beers 2003 7.54 1.00 3.36 1001 ptn
656 Bing Amelung 2002 7.55 0.80 5.01 976 ptn
793 Mart Kikkert 2002 7.68 0.85 4.68 965 ptn
387 Bart Sommer 2002 7.66 0.95 3.54 957 ptn
383 Indy Capricorne 2002 7.71 1.00 3.00 939 ptn
665 Tijn Koning 2002 7.60 0.80 4.10 902 ptn
392 Jur Groenland 2002 7.57 0.85 3.32 882 ptn
461 Rick Jongenburger 2002 7.78 0.85 3.46 855 ptn
658 Justus Geuzebroek 2002 7.67 0.85 2.75 814 ptn
606 Mick Oudeman 2002 8.11 0.95 2.37 775 ptn
384 Thomas Geuzebroek 2002 9.22 0.70 3.15 502 ptn

Meisjes pupillen B

1000m 24 deelnemer(s)
637 Negenman, Robina 29-05-2002 KAV Holland 4.01.33 min ptn
638 Taag, Nikki 09-01-2002 KAV Holland 4.05.45 min ptn
635 Ekeris, Sarah van 15-06-2002 KAV Holland 4.07.22 min ptn
497 Zaal, Lysanne 26-03-2002 AV Hera 4.10.19 min ptn
640 Witte, Fay 08-03-2002 KAV Holland 4.10.40 min ptn
442 Genet, Lisa 24-03-2002 AV Trias 4.15.23 min ptn
441 Madderom, Nienke 19-12-2002 AV Trias 4.17.08 min ptn
500 Bakker, Luna 23-07-2002 AV Hera 4.20.32 min ptn
479 Church, lisa 2003 AV Nova 4.21.28 min ptn
390 Jansen, Iris 2002 AV Hylas 4.28.12 min ptn
636 Helm, Lissa van der 2002 KAV Holland 4.28.25 min ptn
439 Waard, Jip de 24-03-2002 AV Trias 4.42.72 min ptn
440 Burgering, Pleunie 01-03-2002 AV Trias 4.42.91 min ptn
600 Niet, Britt de 30-12-2002 AV Hera 4.44.06 min ptn
389 Boom, Emma van den 23-08-2002 AV Hylas 4.46.78 min ptn
478 Ligthart, Mirelle 2003 AV Nova 4.47.03 min ptn
394 Verweij, Nora 04-08-2002 AV Hylas 4.47.58 min ptn
393 Toebak, April 20-04-2002 AV Hylas 4.48.01 min ptn
477 Stoop, Sarah 2002 AV Nova 4.57.78 min ptn
601 Kuin, Rosa 18-02-2002 AV Hera 5.07.36 min ptn
443 Dam, Marit van 2002 AV Trias 5.12.62 min ptn
480 Berg, Britt van de 2003 AV Nova 5.21.11 min ptn
4x40m 17 deelnemer(s)
1 635 635,637,638,640, KAV Holland 26.36 sec ptn
2 497 497,498,499,500, AV Hera 26.78 sec ptn
3 439 439,440,441, AV Trias 28.25 sec ptn
4 389 389,390, AV Hylas 30.55 sec ptn
5 476 476,477,478,479, AV Nova 31.04 sec ptn
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
640 Fay Witte 2002 7.09 1.20 4.32 1314 ptn
441 Nienke Madderom 2002 6.67 1.05 3.88 1267 ptn
635 Sarah van Ekeris 2002 7.12 1.05 4.82 1233 ptn
637 Robina Negenman 2002 6.97 1.00 4.34 1195 ptn
476 Lisette doodeman 2002 6.97 1.00 4.34 1195 ptn
638 Nikki Taag 2002 7.28 1.10 4.18 1191 ptn
442 Lisa Genet 2002 7.42 1.05 4.76 1168 ptn
439 Jip de Waard 2002 7.42 1.00 5.30 1167 ptn
497 Lysanne Zaal 2002 7.38 0.95 4.49 1084 ptn
479 lisa Church 2003 7.70 1.00 4.39 1051 ptn
498 Robin van der Veen 2002 7.37 0.90 4.23 1030 ptn
394 Nora Verweij 2002 7.54 0.90 4.31 1002 ptn
440 Pleunie Burgering 2002 7.66 0.95 3.61 963 ptn
480 Britt van de Berg 2003 8.04 1.00 3.67 937 ptn
390 Iris Jansen 2002 7.70 0.95 3.33 933 ptn
601 Rosa Kuin 2002 7.99 0.95 3.70 911 ptn
389 Emma van den Boom 2002 8.10 0.95 3.90 909 ptn
500 Luna Bakker 2002 7.72 0.90 3.11 874 ptn
443 Marit van Dam 2002 7.99 0.85 3.70 837 ptn
477 Sarah Stoop 2002 7.89 0.80 3.51 804 ptn
636 Lissa van der Helm 2002 8.01 0.80 3.75 802 ptn
478 Mirelle Ligthart 2003 7.95 0.90 2.33 761 ptn
600 Britt de Niet 2002 8.01 0.80 3.20 757 ptn
393 April Toebak 2002 8.12 0.80 3.29 747 ptn
499 Tosca van der Flier 2002 DNS 1.10 DNS 416 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
468 Stan Nijhuis 2001 9.74 3.93 7.70 1528 ptn
667 Kenzo Kandelaar 2001 9.66 3.50 7.83 1462 ptn
463 Gijs Hopman 2001 9.62 3.65 6.43 1419 ptn
614 Brecht Lagerweij 2001 9.81 3.49 5.48 1297 ptn
615 Jan Kalverdijk 2001 9.95 3.57 5.43 1288 ptn
431 Otte van Dam 2001 10.21 3.38 5.64 1223 ptn
417 Luuk Veldman 2001 10.16 3.33 5.52 1214 ptn
412 Mark Dekker 2001 10.01 3.20 5.24 1191 ptn
467 Floris Belle 2001 10.18 3.46 4.81 1189 ptn
613 Joost Keizer 2001 9.81 3.00 5.03 1169 ptn
466 Stan Huiting 2001 10.36 3.28 5.44 1169 ptn
464 Twan Bosschaart 2001 10.46 3.20 5.85 1165 ptn
616 Sten Stroet 2001 10.62 3.27 5.92 1161 ptn
469 Martijn Bakker 2001 10.36 3.42 4.88 1160 ptn
482 Youri dekker 2001 10.45 3.17 5.47 1136 ptn
672 Jaap Wittenberg 2001 10.11 2.94 5.32 1130 ptn
668 Luuk Meesters 2001 10.74 3.16 5.33 1085 ptn
391 Maarten Odekerken 2001 11.20 3.29 5.82 1084 ptn
416 Maarten Schouten 2001 10.44 2.98 4.97 1066 ptn
689 Sem Groot 2001 10.85 2.91 4.92 994 ptn
617 Sebastiaan San José 2001 10.63 2.98 4.23 988 ptn
618 Ryan van der Veer 2001 11.07 2.60 5.03 910 ptn
465 Bas de Kort 2001 11.25 2.85 4.41 895 ptn
671 Siebe de Vries 2001 11.53 2.91 4.62 889 ptn
414 Dante van Lancelot 2001 11.54 3.01 4.09 869 ptn
413 Arne de Jong 2001 11.28 2.80 3.81 837 ptn
411 Aydan Dam 2001 11.40 2.67 4.01 811 ptn
670 Sjoerd van der Sel 2001 11.81 2.62 4.67 803 ptn
415 Timo Scholten 2001 11.43 2.44 3.92 755 ptn
410 Robin Boxma 2001 11.36 2.46 3.41 727 ptn
669 Chris Schermer 2001 12.56 2.46 4.65 692 ptn
666 Renger Borsboom 2001 12.60 2.50 3.79 632 ptn
1000m 32 deelnemer(s)
1 615 Kalverdijk, Jan 08-03-2001 AV Hera 3.32.12 min ptn
2 469 Bakker, Martijn 10-07-2001 AV Trias 3.38.90 min ptn
3 616 Stroet, Sten 27-05-2001 AV Hera 3.46.76 min ptn
4 417 Veldman, Luuk 03-08-2001 AV Hylas 3.48.82 min ptn
5 466 Huiting, Stan 24-02-2001 AV Trias 3.49.68 min ptn
6 412 Dekker, Mark 14-03-2001 AV Hylas 3.51.25 min ptn
7 672 Wittenberg, Jaap 22-08-2001 KAV Holland 3.52.17 min ptn
8 482 dekker, Youri 2001 AV Nova 3.57.89 min ptn
9 689 Groot, Sem 21-04-2001 AV Trias 4.01.44 min ptn
10 614 Lagerweij, Brecht 02-03-2001 AV Hera 4.01.94 min ptn
11 667 Kandelaar, Kenzo 03-04-2001 KAV Holland 4.04.35 min ptn
12 416 Schouten, Maarten 2001 AV Hylas 4.05.03 min ptn
13 671 Vries, Siebe de 05-09-2001 KAV Holland 4.14.01 min ptn
14 613 Keizer, Joost 14-03-2001 AV Hera 4.14.46 min ptn
15 391 Odekerken, Maarten 07-04-2001 AV Trias 4.26.16 min ptn
16 465 Kort, Bas de 11-10-2001 AV Trias 4.27.76 min ptn
17 413 Jong, Arne de 15-09-2001 AV Hylas 4.29.50 min ptn
18 414 Lancelot, Dante van 21-11-2001 AV Hylas 4.34.48 min ptn
19 410 Boxma, Robin 20-09-2001 AV Hylas 4.36.04 min ptn
20 670 Sel, Sjoerd van der 25-04-2001 KAV Holland 4.39.15 min ptn
21 666 Borsboom, Renger 13-08-2001 KAV Holland 4.40.48 min ptn
22 411 Dam, Aydan 14-06-2001 AV Hylas 4.41.87 min ptn
23 669 Schermer, Chris 10-06-2001 KAV Holland 4.50.19 min ptn
24 415 Scholten, Timo 25-01-2001 AV Hylas 4.52.55 min ptn
4x60m 24 deelnemer(s)
1 463 463,464,465,466,391, AV Trias 37.55 sec ptn
2 613 613,614,615,616, AV Hera 38.29 sec ptn
3 689 689,467,468, AV Trias 2 40.46 sec ptn
4 410 410,411,412,413, AV Hylas 1 40.63 sec ptn
5 666 666,667,668,669, KAV Holland 41.98 sec ptn
6 414 414,415,416,417, AV Hylas 2 47.38 sec ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m 35 deelnemer(s)
1 675 Hoogewerf, Jos 10-01-2000 KAV Holland 3.23.50 min ptn
2 684 Ruiter, Lukas de 20-03-2000 KAV Holland 3.27.75 min ptn
3 470 Hoven, Michel van den 23-02-2000 AV Trias 3.29.45 min ptn
4 677 Koning, Timo 30-09-2000 KAV Holland 3.31.21 min ptn
5 674 Hoogervorst, Boris 13-10-2000 KAV Holland 3.33.22 min ptn
6 488 Church, Bastiaan 2000 AV Nova 3.34.16 min ptn
7 486 Beers, Teun 2000 AV Nova 3.34.73 min ptn
8 487 Karsten, Julien 2000 AV Nova 3.35.52 min ptn
9 683 Quaars, Maarten 03-07-2000 KAV Holland 3.36.73 min ptn
10 673 Graat, Pepijn 21-09-2000 KAV Holland 3.38.02 min ptn
11 430 Meulen, Jan van der 03-07-2000 AV Haarlem 3.38.15 min ptn
12 485 Moel, Steven de 2000 AV Nova 3.38.83 min ptn
13 686 Taag, Mika 02-06-2000 KAV Holland 3.38.91 min ptn
14 404 Buringa, Vincent 03-04-2000 AV Hylas 3.41.17 min ptn
15 625 Niesten, Dean 25-09-2000 AV Hera 3.41.74 min ptn
16 428 Dijk, Mike van 23-10-2000 AV Haarlem 3.42.31 min ptn
17 405 Cieplik, Patryk 22-08-2000 AV Hylas 3.43.91 min ptn
18 688 Uiterwijk, Igor 2000 KAV Holland 3.45.58 min ptn
19 680 Negenman, Sil 28-05-2000 KAV Holland 3.45.68 min ptn
20 380 Lohse, Michiel 01-02-2000 AV Texel 3.45.72 min ptn
21 678 Lauwers, Bart 20-06-2000 KAV Holland 3.48.20 min ptn
22 687 Tuinier, Lucas 04-08-2000 KAV Holland 3.49.09 min ptn
23 685 Spaargaren, Renzo 14-09-2000 KAV Holland 3.49.94 min ptn
24 472 Beelen, Jay 29-08-2000 AV Trias 3.50.47 min ptn
25 682 Pronk, Tijn 27-05-2000 KAV Holland 3.52.22 min ptn
26 471 Haazelager, Dylan 18-07-2000 AV Trias 3.56.36 min ptn
27 473 Peterse, Luuk 14-06-2000 AV Trias 3.56.57 min ptn
28 626 Timmerman, Joran 07-08-2000 AV Hera 3.56.74 min ptn
29 409 Wolf, Jeroen de 24-10-2000 AV Hylas 4.17.99 min ptn
30 681 Okker, Wouter 22-12-2000 KAV Holland 4.23.82 min ptn
31 679 Mul, Jeroen 14-12-2000 KAV Holland 4.26.02 min ptn
32 381 Kompier, Jarne 26-02-2000 AV Texel 4.28.09 min ptn
33 407 Oud, Wessel 14-03-2000 AV Hylas 4.45.80 min ptn
34 406 Jongerden, Jesse 20-07-2000 AV Hylas 4.52.39 min ptn
Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
675 Jos Hoogewerf 2000 9.23 4.07 40.13 1690 ptn
680 Sil Negenman 2000 9.04 4.31 24.58 1600 ptn
674 Boris Hoogervorst 2000 9.24 4.21 27.98 1584 ptn
488 Bastiaan Church 2000 9.24 4.01 28.53 1551 ptn
677 Timo Koning 2000 9.42 4.02 28.77 1525 ptn
683 Maarten Quaars 2000 9.36 3.88 27.82 1496 ptn
470 Michel van den Hoven 2000 9.68 3.86 30.75 1472 ptn
472 Jay Beelen 2000 9.15 4.14 18.70 1466 ptn
688 Igor Uiterwijk 2000 9.64 3.86 28.44 1451 ptn
686 Mika Taag 2000 9.56 3.98 24.62 1442 ptn
428 Mike van Dijk 2000 9.75 3.79 25.10 1378 ptn
404 Vincent Buringa 2000 9.59 3.60 25.41 1371 ptn
626 Joran Timmerman 2000 9.07 3.56 18.28 1359 ptn
487 Julien Karsten 2000 9.89 3.72 24.79 1338 ptn
405 Patryk Cieplik 2000 9.74 3.89 20.30 1337 ptn
678 Bart Lauwers 2000 9.55 3.77 18.26 1314 ptn
682 Tijn Pronk 2000 9.77 3.58 22.25 1296 ptn
625 Dean Niesten 2000 9.67 3.50 20.78 1276 ptn
673 Pepijn Graat 2000 9.88 3.52 22.14 1266 ptn
687 Lucas Tuinier 2000 9.50 3.40 16.94 1230 ptn
684 Lukas de Ruiter 2000 9.92 3.11 25.56 1221 ptn
486 Teun Beers 2000 10.04 3.33 22.97 1214 ptn
380 Michiel Lohse 2000 10.35 3.52 21.46 1186 ptn
473 Luuk Peterse 2000 10.42 3.40 19.70 1127 ptn
681 Wouter Okker 2000 10.10 3.16 19.24 1120 ptn
685 Renzo Spaargaren 2000 10.83 3.10 27.94 1118 ptn
381 Jarne Kompier 2000 11.28 3.79 20.40 1103 ptn
407 Wessel Oud 2000 10.88 3.38 21.85 1091 ptn
485 Steven de Moel 2000 10.01 3.20 15.20 1079 ptn
471 Dylan Haazelager 2000 10.18 3.23 14.06 1041 ptn
627 Jasper Luyt 2000 10.52 2.94 19.30 1016 ptn
409 Jeroen de Wolf 2000 10.94 3.06 19.64 988 ptn
430 Jan van der Meulen 2000 10.62 3.17 14.90 980 ptn
406 Jesse Jongerden 2000 12.02 2.98 20.65 861 ptn
679 Jeroen Mul 2000 12.38 2.59 13.68 639 ptn
4x60m 27 deelnemer(s)
1 674 674,675,677,680, KAV Holland 1 34.24 sec ptn
2 678 678,682,684,686, KAV Holland 2 36.23 sec ptn
3 485 485,486,487,488, AV Nova 36.82 sec ptn
4 470 470,471,472,473, AV Trias 37.86 sec ptn
5 406 406,407,404,405, AV Hylas 39.29 sec ptn
6 679 679,683,685,687, KAV Holland 3 39.87 sec ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
611 Noortje Herrijgers 2001 9.74 3.72 5.22 1337 ptn
425 Julia Krajenbrink 2001 9.76 3.44 5.63 1305 ptn
444 Yanniek Bouwer 2001 10.19 3.44 4.63 1171 ptn
609 Vere Tavenier 2001 10.18 3.38 4.51 1152 ptn
377 Jasmijn Baptist 2001 10.02 3.02 4.74 1120 ptn
645 Eline Steen 2001 10.47 3.35 4.63 1113 ptn
376 Milou de Ruijter 2001 10.44 3.07 4.70 1065 ptn
379 Marieke Witte 2001 10.21 2.83 4.80 1057 ptn
641 Sofia Bouwmeester 2001 10.70 3.38 3.78 1024 ptn
424 Britt Honig 2001 10.63 2.99 4.64 1019 ptn
608 Julia Knot 2001 10.44 3.13 3.82 1013 ptn
644 Sam Pronk 2001 10.52 3.16 3.49 981 ptn
643 Nina Ouwens 2001 10.55 2.84 4.24 971 ptn
378 Floor Huisman 2000 11.10 2.90 5.04 968 ptn
423 Laura van Galen 2001 10.90 2.75 4.75 943 ptn
426 Yiva van Lancelot 2001 11.16 2.92 4.63 936 ptn
612 Amber van der Putten 2001 10.68 2.75 4.12 927 ptn
396 Sanne Terwee 2001 11.79 2.52 3.77 719 ptn
1000m 18 deelnemer(s)
1 425 Krajenbrink, Julia 10-01-2001 AV Hylas 3.50.33 min ptn
2 377 Baptist, Jasmijn 30-06-2001 AV Texel 3.53.17 min ptn
3 611 Herrijgers, Noortje 03-06-2001 AV Hera 3.54.89 min ptn
4 609 Tavenier, Vere 25-04-2001 AV Hera 3.56.97 min ptn
5 444 Bouwer, Yanniek 22-05-2001 AV Trias 3.57.84 min ptn
6 645 Steen, Eline 18-11-2001 KAV Holland 4.07.41 min ptn
7 644 Pronk, Sam 11-12-2001 KAV Holland 4.11.03 min ptn
8 376 Ruijter, Milou de 07-06-2001 AV Texel 4.11.80 min ptn
9 379 Witte, Marieke 03-11-2001 AV Texel 4.11.81 min ptn
10 608 Knot, Julia 04-08-2001 AV Hera 4.13.19 min ptn
11 612 Putten, Amber van der 18-05-2001 AV Hera 4.19.70 min ptn
12 641 Bouwmeester, Sofia 23-12-2001 KAV Holland 4.27.49 min ptn
13 426 Lancelot, Yiva van 21-11-2001 AV Hylas 4.29.79 min ptn
14 423 Galen, Laura van 08-04-2001 AV Hylas 4.29.86 min ptn
15 424 Honig, Britt 22-08-2001 AV Hylas 4.33.34 min ptn
16 378 Huisman, Floor 01-12-2000 AV Texel 4.41.46 min ptn
17 396 Terwee, Sanne 2001 AV Trias 4.48.43 min ptn
4x60m 15 deelnemer(s)
1 608 608,609,611, AV Hera 39.03 sec ptn
2 643 643,644,645, KAV Holland 40.32 sec ptn
3 423 423,424,425,426, AV Hylas 40.64 sec ptn
4 376 376,377,378,379, AV Texel 40.94 sec ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m 27 deelnemer(s)
1 650 Kan, Joyce van 23-03-2000 KAV Holland 3.32.43 min ptn
2 646 Dijk, Lydia van 04-01-2000 KAV Holland 3.33.11 min ptn
3 621 Chattillon, Fleur 21-08-2000 AV Hera 3.37.28 min ptn
4 418 Bouma, Evelien 22-12-2000 AV Hylas 3.40.86 min ptn
5 448 Hopman, Teuntje 08-04-2000 AV Trias 3.44.81 min ptn
6 446 Agasi, Britt 08-01-2000 AV Trias 3.51.42 min ptn
7 451 Hoole, Irme 2000 AV Trias 3.54.05 min ptn
8 622 Niet, Anouk de 21-09-2000 AV Hera 3.55.05 min ptn
9 483 Dekker, Bregje 2000 AV Nova 3.58.26 min ptn
10 647 Einholz, Yanika 17-03-2000 KAV Holland 4.00.55 min ptn
11 450 Dekker, Sarah 01-01-2000 AV Trias 4.05.71 min ptn
12 623 Jonker, Judie 11-04-2000 AV Hera 4.14.83 min ptn
13 447 Boom, Coosje 21-09-2000 AV Trias 4.17.00 min ptn
14 620 Schelfhout, Gitte 06-09-2000 AV Hera 4.19.38 min ptn
15 484 Stammis, Britt 2000 AV Nova 4.20.26 min ptn
16 652 Smit, Dagmar 06-04-2000 KAV Holland 4.23.31 min ptn
17 648 Geuzebroek, Maartje 04-11-2000 KAV Holland 4.24.27 min ptn
18 651 Thienen, Hilary van 10-11-2000 KAV Holland 4.28.50 min ptn
19 624 Schonewille, Bente 04-06-2000 AV Hera 4.33.04 min ptn
20 619 Kouwenhoven, Merel 12-12-2000 AV Hera 4.38.91 min ptn
4x60m 17 deelnemer(s)
1 619 619,620,621,622, AV Hera 35.57 sec ptn
2 445 445,446,447,448, AV Trias 36.86 sec ptn
3 646 646,647,649,650, KAV Holland 37.47 sec ptn
4 418 418,419,421, AV Hylas 37.87 sec ptn
5 449 449, AV Trias 2 38.82 sec ptn
6 648 648, KAV Holland 2 40.15 sec ptn
Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
483 Bregje Dekker 2000 9.40 3.94 26.49 1485 ptn
448 Teuntje Hopman 2000 9.54 3.86 27.44 1456 ptn
418 Evelien Bouma 2000 9.35 3.72 23.14 1407 ptn
445 Puck de Waard 2000 9.45 3.67 20.15 1339 ptn
650 Joyce van Kan 2000 9.46 4.02 14.86 1328 ptn
620 Gitte Schelfhout 2000 9.50 3.48 21.49 1311 ptn
450 Sarah Dekker 2000 9.70 3.56 20.53 1281 ptn
623 Judie Jonker 2000 9.76 3.72 18.50 1274 ptn
621 Fleur Chattillon 2000 9.33 3.39 17.90 1271 ptn
619 Merel Kouwenhoven 2000 9.35 3.36 16.42 1240 ptn
421 Mette Volkers 2000 9.54 3.51 16.44 1237 ptn
447 Coosje Boom 2000 10.27 3.38 26.00 1228 ptn
446 Britt Agasi 2000 9.83 3.54 18.16 1222 ptn
429 Anne Kuperus 2000 10.64 3.49 27.20 1213 ptn
419 Michelle van Dorth 2000 10.06 3.44 20.69 1202 ptn
449 Esmee de Jong 2000 9.95 3.39 17.26 1159 ptn
646 Lydia van Dijk 2000 10.03 3.30 19.25 1158 ptn
484 Britt Stammis 2000 10.75 3.01 31.22 1149 ptn
622 Anouk de Niet 2000 9.86 3.25 17.23 1145 ptn
647 Yanika Einholz 2000 10.08 3.18 18.30 1113 ptn
648 Maartje Geuzebroek 2000 10.15 3.30 14.05 1059 ptn
652 Dagmar Smit 2000 10.62 3.24 18.66 1052 ptn
451 Irme Hoole 2000 9.90 3.16 12.68 1047 ptn
422 Lisanne de Wilde 2000 10.48 3.27 15.56 1031 ptn
649 Eline Hilbers 2000 10.13 3.04 13.33 998 ptn
624 Bente Schonewille 2000 10.66 2.80 15.25 907 ptn
651 Hilary van Thienen 2000 10.83 2.86 15.53 901 ptn

Leave a Reply