Uitslag PCC Maalwaterrun 2011

Zoek
PDF-document Excel-sheet Top 3 per categorie Calculator Statistieken Help Afdrukken Tweet Facebook Hyve

Uitslagenlijst PCC MaalwaterRun

Heiloo – Zondag 19 juni 2011

 
JONGE, 2 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Michel van den Hoven 00 Heiloo 7:57  
2 Lars Hoole 98 Heiloo 8:12  
3 Mees Kuijper 99 Heiloo 8:29  
4 Stan Huiting 01 Trias 8:30  
5 Thomas Sikkens 00 Heiloo 8:37  
6 Jochem van Dijk 02 Anna Pauwlona 8:39  
7 Casper Peterse 02 Trias 8:52  
8 Wessel Been 03 Heiloo 8:58  
9 Dylan Haazelager 00 Heiloo 9:00  
10 Sander van Kleunen 99 Heiloo 9:06  
11 Max Gebel 02 Heiloo 9:08  
12 Raoul Tophoff 03 Heiloo 9:26  
13 Jesse Kops 02 Heiloo 9:34  
14 Sidney van Tijl 00 Heiloo 10:03  
15 Tijmen Jansen 02 Anna Pauwlona 10:05  
16 Bas de Kort 01 Heiloo 10:17  
17 Rick Jongenburger 02 Heiloo 10:55  
18 Stephan Hus 04   11:14  
19 De Boer 02 Heiloo 11:18  
20 Abel Noordhof 02 Heiloo 11:20  
21 Ysbrand Kops 02 Heiloo 11:36  
22 Bas van Neer 05 Heiloo 14:03  
 
MEISJ, 2 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Imre Hoole 00 Trias 8:23  
2 Mirte Jansen 01   9:04  
3 Femke Been 01 Heiloo 9:12  
4 Rosanne Mulder 01 Heiloo 9:23  
5 Renée Herman 99 Heiloo 10:27  
6 Kicky Rozing 99 Heiloo 10:52  
7 Kira Kuijper 03 Heiloo 11:18  
8 Lisa Genet 02 Heiloo 11:58  
9 Esmeé Burgmeijer 04 Heiloo 12:00  
10 Anna Gebel 01 Heiloo 13:20  
11 Sofie van Neer 03 Heiloo 14:03  
 
JONGE, 4 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dario Duineveld 96 Trias 12:20  
2 Kjeld Melchers 97 Heiloo 12:39  
3 Matthieu Mulder 96 Heiloo 13:33  
4 Jurjen Molenaar 88 Heiloo 13:49  
5 Guus Ruiter 97 PCC 14:12  
6 Ralf van Deventer 97 Heiloo 14:51  
7 Lars Passtoors 96 Heiloo 15:16  
8 Gino Reussien 95 Heiloo 15:44  
9 Mohammed Uzun   Alkmaar 16:19  
10 Hugo Ruiter 99 Heiloo 17:00  
11 Daaf Pinkster 95 PCC 17:03  
12 Mike Wesselink 97 Heiloo 17:03  
13 Jordan Passtoors 96 Heiloo 17:24  
14 Max Haverkamp   Alkmaar 17:26  
15 Kas Peperkamp   Alkmaar 17:38  
16 Jauke Danzewind   Heiloo 17:39  
17 Eerde de Swart 64 Heiloo 18:38  
18 Ko de Kort   Heiloo 19:22  
 
MEISJ, 4 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zoë de Jong 98 PCC 14:27  
2 Demi Kruijer 97 Alkmaar 15:45  
3 Merel Smit   Heiloo 16:42  
4 Floor Hoek 97 PCC 19:10  
5 Mendie Wijker 97 PCC 19:32  
6 Denise Olgers 98 Heiloo 19:47  
7 Milou Oudes 97 AV Castricum 19:53  
 
MANNE, 4 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sjors Hassing 82 Heiloo 14:22  
2 Rogier van Dijk 72 Anna Pauwlona 14:55  
 
VROUW, 4 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kim Bouma 84 Heiloo 16:25  
2 Petra van Dijk 70 Anna Pauwlona 17:28  
3 Susan Verdegaal 81 Heiloo 18:12  
4 Yvonne Welager 72 Heiloo 18:36  
5 Susanne Werges 62 Heiloo 18:39  
6 Kirsten Belleman 74 Heiloo 22:04  
7 Anette Moerkerken 62 Alkmaar 22:29  
 
M1439, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pim Molenaar 87 Alkmaar 32:06  
2 Mark van Lierop 76 Anna Pauwlona 35:58  
3 Tom Bakkum 86 Limmen 39:02  
4 Harm Weidenaar 78 Alkmaar 40:37  
5 Pim Kiebert 95 PCC 41:21  
6 Melvin Blok 71 Trias 41:33  
7 Vince vd Hooff 95 PCC 46:38  
8 Ilker Yilmaz 95 PCC 46:44  
9 Jesse Tielbeke 95 PCC 46:57  
10 Kay Wiggers 96 PCC 47:13  
11 Tristan Slobben 98 PCC 49:24  
12 J Riemslag 82 Heiloo 49:32  
13 Jerry Cevat 78 Schermerhorn 49:34  
14 Remon Aalders 74 Heiloo 49:36  
15 Rob Oudejans 85 Heiloo 50:11  
16 Peter Raats 75 Heiloo 50:55  
17 Michel Helderman 77 ‘s-Gravenhage 52:13  
18 Paul Riesman   Heiloo 52:34  
19 Ronald Schenk 75 Nederhorst den Berg 54:07  
20 Bryaan Stoker 95 PCC 55:45  
21 Ron Wesselink 73 Heiloo 55:52  
22 Ronnie Jutten 76 Amsterdam 1:00:14  
23 Jop van Wieringen   Heiloo 1:08:51  
24 Jeroen Jonkel 85 Heiloo 1:08:52  
 
M4049, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Berger 62 Warmenhuizen 37:28  
2 Egon Hus 65 Heiloo 40:41  
3 Eugene Rozing 70 Heiloo 40:56  
4 John Gombault 68 Trias 42:03  
5 Cees-Jan Smit 63 Heiloo 42:29  
6 Erik Manshanden 67 Hera 42:37  
7 Peter Derk Plomp 66 Loopgroep Aart Stigt 42:44  
8 Joost de Wijs 68 Trias 43:26  
9 Peter Hoeben 67 Limmen 44:26  
10 Puck Boot 70 Heiloo 45:33  
11 Jan de Jager 64 Heiloo 46:14  
12 John van Zijl 68 Heiloo 46:42  
13 Marc Burgmeijer 67 Heiloo 46:54  
14 Olof Glorie 69 Trias 48:17  
15 Sven Knippen 70 Castricum 49:51  
16 Paul Mulder 62 Heiloo 50:00  
17 Henry van Zijl 63 Heiloo 52:22  
18 PJW van der Bom 65 Heerhugowaard 53:29  
19 Patrick Kops 68 Heiloo 53:53  
20 Mark Geerarse 63 Heiloo 57:48  
21 Edwin van den Hooff 64 Alkmaar 58:35  
 
M5099, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kees Denneman 57 Limmen 39:07  
2 Piet Jonker 56 Heiloo 39:39  
3 Alex Kösters 61 Heiloo 39:44  
4 Adert Pepping 54 Heiloo 40:03  
5 Ron Melchers 59 PCC 42:33  
6 Gertjan Zonneveld 59 Castricum 44:22  
7 Theo Kraakman 58 Alkmaar 45:21  
8 Jan Jorna 56 Trias 46:45  
9 Eric Wijnbeek 58 Heiloo 47:21  
10 Theo Bakker 48 Heiloo 48:26  
11 Hans van Beusekom 59 Heiloo 48:40  
12 Kees Stam 57 Heiloo 49:56  
13 Peter Zeeman 61 Limmen 50:14  
14 Peter Leenders 58 Heiloo 50:29  
15 Gerrit vd Boogaard 59 PCC 54:11  
16 Jos Duijn 56 Alkmaar 55:07  
17 Rien Doregeest 54 avVN 55:45  
18 Hans Laurenssen 59 Heiloo 56:16  
19 Nic Jooste 57 Nootdorp 56:37  
20 Gert Jan Hafkamp 55 Heiloo 57:41  
21 Ben Schreurs 52 PCC 1:07:55  
22 Marcel Bleeker   Heiloo 1:10:26  
23 Stef Meijer     1:10:27  
 
V1734, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eileen Groenland 90 Trias 40:10  
2 Liesanne de Wijs 98 PCC 47:02  
3 Selma Admiraal 81 PCC 47:28  
4 Ilze Lankhaar 81 Heiloo 50:08  
5 Karen Kroone 77 Heiloo 51:51  
6 Loes Kraaklman 88 PCC 54:02  
7 Jessica Zutt 72   57:03  
8 Catelijn Huydwerf 78 Heiloo 59:59  
9 Nelleke van Kiel   Heiloo 1:15:05  
 
V3544, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esther van Heerde 74 Loopgroep Aart Stigt 39:03  
2 Naomi Hendriksen 74 Hylas 41:33  
3 Manon Zandbergen 71 Heiloo 48:58  
4 Remers 70 Heiloo 49:55  
5 F Lourens 69 Heiloo 51:49  
6 Karin Oosthof 73 Heiloo 57:07  
 
V4599, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carla Laan 62 Heiloo 51:27  
2 Marina Wijnbeek 60 Heiloo 52:47  
3 Jocelyne Tophoff 66 Heiloo 55:11  
4 Marian Wessel 49 Heiloo 55:14  
5 Ellen Jorna 56 Trias 55:15  
6 Ingeborg Dekker 63 Limmen 56:03  
7 Alita Boersma 65 Alkmaar 56:39  
8 Ellen Pinkster 66 Alkmaar 57:13  
9 Astrid Langedijk 56 PCC 58:43  
10 Barbera Wagter 66 Heiloo 1:02:22  
11 Els van Diepen 56 Heiloo 1:04:13  
 
www.uitslagen.nl 19-06-2011 16:35

Leave a Reply