Uitslagen 3e avondinstuif 2014

Uitslagen 3e Avondinstuif

15-08-2014

Vrouwen Masters

100m 1 deelnemer(s)
30 Geel-Herlaar, Simone 28-02-1962 DEM 13.44 sec ptn +0.9
200m 2 deelnemer(s)
1 30 Geel-Herlaar, Simone 28-02-1962 DEM 27.18 sec ptn +0.7
2 32 Akkerman-Smits, Anja 01-05-1955 AV DEM 31.12 sec ptn +1.5
800m 1 deelnemer(s)
1 48 Grutters, Ingrid 28-08-1974 AV Atverni 2.16.74 min ptn
5000m 2 deelnemer(s)
1 161 Adda, Fatiha 06-12-1972 AV 1923 18.30.72 min ptn
94 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust DNF min ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 3017 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 11.69 m ptn
2 32 Akkerman-Smits, Anja 01-05-1955 AV DEM 9.03 m ptn

Mannen Masters

100m 7 deelnemer(s)
11 Mimbrero Palop, Jordi 25-02-1969 Haag Atletiek 12.00 sec ptn +2.5
3 Moen, Robert 07-01-1965 DEM 12.04 sec ptn +1.8
64 Carati, Roel 16-02-1968 Phanos 12.86 sec ptn +0.8
33 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 13.11 sec ptn +0.8
19 Rookhuizen, Bart van 07-06-1964 DEM 13.14 sec ptn +0.9
26 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV DEM 14.56 sec ptn +0.5
13 Elhorst, Jan Hendrik 27-07-1948 SV Sportlust 15.21 sec ptn +0.5
200m 9 deelnemer(s)
1 146 Dijk, Henk van 08-07-1969 AV Hera 24.82 sec ptn +1.4
2 11 Mimbrero Palop, Jordi 25-02-1969 Haag Atletiek 25.10 sec ptn +1.4
3 64 Carati, Roel 16-02-1968 Phanos 26.26 sec ptn +1.4
4 19 Rookhuizen, Bart van 07-06-1964 DEM 26.33 sec ptn +0.5
5 95 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust 28.37 sec ptn +0.7
6 141 Berg, Matthieu van den 25-09-1971 GAC 28.72 sec ptn +0.5
7 13 Elhorst, Jan Hendrik 27-07-1948 SV Sportlust 30.47 sec ptn +0.4
8 26 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV DEM 30.55 sec ptn +0.5
33 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum DNF sec ptn +0.5
800m 11 deelnemer(s)
1 102 Hadji, Bram el 13-04-1972 De Spartaan 2.12.05 min ptn
2 93 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 2.13.13 min ptn
3 95 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust 2.17.48 min ptn
4 22 Rooij, Anton van 16-12-1953 AV Castricum 2.20.88 min ptn
5 104 Meijer, C. 03-09-1952 SAV 2.24.23 min ptn
6 112 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 2.35.82 min ptn
7 92 Kaljouw, Peter 18-02-1960 Veteranen Nederland 2.38.16 min ptn
8 140 Nuyens, P. 30-11-1948 AV Edam 2.42.65 min ptn
9 13 Elhorst, Jan Hendrik 27-07-1948 SV Sportlust 2.45.69 min ptn
10 87 Schaaf, Theo van der 26-09-1950 AV Hylas 2.58.87 min ptn
11 67 List, Theo 03-10-1955 AV Wieringermeer 3.32.75 min ptn
5000m 27 deelnemer(s)
1 143 Tesselaar, Pip 26-06-1969 AV Hera 15.46.25 min ptn
2 164 Mohammadi, Mohamed 25-11-1971 AAC 16.21.88 min ptn
3 165 Leeman, Herman 19-06-1969 AAC 16.29.29 min ptn
4 50 Dijk, Michiel van 17-10-1968 GAC 17.31.67 min ptn
5 89 Dames Ayulu, Tsega 15-03-1973 Almere ’81 17.33.14 min ptn
6 176 Bosgoed, Ton 17-06-1966 SAV 17.33.99 min ptn
7 151 Stam, Erik 11-10-1967 AV Castricum 17.38.20 min ptn
8 167 Warnaar, Gerard 31-12-1965 AV Hera 17.52.04 min ptn
9 93 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 18.10.67 min ptn
10 169 Langeveld, Erik 07-09-1968 DEM 18.16.89 min ptn
11 162 Akkermans, Arjen 26-10-1961 AV Edam 18.16.91 min ptn
12 170 Gombault, John 30-10-1968 AV Trias 18.18.22 min ptn
13 159 Bouma, Bert 18-07-1959 AV Edam 18.32.32 min ptn
14 180 Dam, Louis 23-10-1962 03137 18.35.86 min ptn
15 166 Sweep, Ton 17-09-1972 GAC 18.38.19 min ptn
16 168 Jacobs, Ronald 18-01-1965 SV Noordkop 18.53.31 min ptn
17 145 Berg, Arno van den 30-09-1970 SV Sportlust 18.57.00 min ptn
18 179 Plomp, Peter 03-04-1966 Loopgroep Aart Stigter 19.00.70 min ptn
19 120 Dalen, Nico van 02-12-1965 SV Sportlust 19.01.24 min ptn
20 175 Kreuk, Jan 19-06-1952 SAV 19.30.35 min ptn
21 149 Brouwer, Richard 25-07-1966 AV Trias 19.37.51 min ptn
22 121 Tomasonn, Franc 13-10-1971 AV Sportlust 19.41.46 min ptn
23 177 Steenvoorden, Marcel 10-02-1965 Noordkop 20.26.97 min ptn
24 163 Koelemij, Peter 26-08-1969 AV Hera 20.58.72 min ptn
25 68 Jong, Bauke de 29-08-1946 Veteranen Nederland 22.13.59 min ptn
26 174 Baart, Edo 16-04-1968 AV Atos 22.59.40 min ptn
148 Buijs, Ad 20-09-1952 AV Phoenix DNF min ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 3014 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 3.75 m ptn -0.6
hoog 1 deelnemer(s)
3014 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 1.25 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 3021 Stuijt, Piet 11-07-1953 AV Nova 29.55 m ptn
2 3001 Schager, Niels 23-01-1968 AV 1923 28.68 m ptn
3 112 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 27.69 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 3001 Schager, Niels 23-01-1968 AV 1923 8.55 m ptn

Vrouwen Senioren

100m 3 deelnemer(s)
29 Bruggen, Myrthe van der 01-06-1993 AV Startbaan 13.31 sec ptn +0.9
53 Boer, Sanne de 20-11-1994 AV Suomi 13.48 sec ptn +0.9
20 Kesteren, Tessa van 06-06-1993 De Spartaan 13.59 sec ptn +0.9
200m 5 deelnemer(s)
1 8 Drost, Lisanne 27-08-1991 AV Athlos 27.01 sec ptn +0.5
2 53 Boer, Sanne de 20-11-1994 AV Suomi 27.61 sec ptn +0.7
3 20 Kesteren, Tessa van 06-06-1993 De Spartaan 28.81 sec ptn +0.5
4 154 Zwaag, Marijke 18-01-1990 AV Haarlem 30.11 sec ptn +0.4
5 28 Veltkamp, Janneke 29-08-1990 DEM 31.29 sec ptn +1.5
800m 4 deelnemer(s)
1 25 Kruiver, Manon 03-01-1988 AV Nova 2.07.70 min ptn
2 38 Krause, Lotte 29-11-1992 AKU 2.11.14 min ptn
3 105 Wildoer, Heleen 24-01-1994 SAV 2.18.54 min ptn
4 114 Stokey, Jamila 26-02-1988 Hylas 2.47.26 min ptn
5000m 3 deelnemer(s)
1 74 Es, Diane van 22-03-1999 PAC 17.16.07 min ptn
2 126 Oldhoff, Lois 19-03-1998 AV Lionitas 18.47.62 min ptn
3 173 Baart, Fleur 19-07-2001 AV Neavolharding 22.59.46 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 8 Drost, Lisanne 27-08-1991 AV Athlos 5.19 m ptn
2 29 Bruggen, Myrthe van der 01-06-1993 AV Startbaan 5.02 m ptn
3 3020 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 4.28 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 3016 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 10.94 m ptn
2 3018 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 9.32 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 3016 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 32.32 m ptn
2 3018 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 29.69 m ptn
3 8 Drost, Lisanne 27-08-1991 AV Athlos 29.44 m ptn

Mannen Senioren

100m 11 deelnemer(s)
16 Conradus, Pablo 19-07-1982 Rotterdam Atletiek 11.20 sec ptn +1.0
27 Ellsworth, Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 11.24 sec ptn +1.0
56 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 11.39 sec ptn +2.5
12 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 11.59 sec ptn +1.0
7 Ticheloven, Thomas 18-02-1994 AV Lycurgus 11.79 sec ptn +1.8
2 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila 11.92 sec ptn +1.8
60 Tijm, Rene 19-01-1985 AV NOVA 11.99 sec ptn +2.5
49 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 12.04 sec ptn +2.5
52 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 12.05 sec ptn +1.0
81 Flanders, Hesdey 23-12-1990 AV Hylas 12.09 sec ptn +2.5
14 Clemens, Dave 25-10-1988 De Spartaan 12.29 sec ptn +0.9
200m 11 deelnemer(s)
1 147 Pupella, Sander 27-03-1993 Haag Atletiek 22.10 sec ptn +0.8
2 27 Ellsworth, Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 22.23 sec ptn +0.8
3 12 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 23.17 sec ptn +0.8
4 56 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 23.73 sec ptn +1.4
60 Tijm, Rene 19-01-1985 AV NOVA 24.17 sec ptn +0.8
49 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 24.17 sec ptn +0.8
7 63 Smit, Jesse 23-08-1993 AV NOVA 24.19 sec ptn +1.4
8 14 Clemens, Dave 25-10-1988 De Spartaan 24.30 sec ptn +0.8
9 52 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 24.47 sec ptn +0.8
10 144 Klaver, Joran 21-02-1994 AV Hera 25.84 sec ptn +1.4
116 Meulen, Daan van der 01-03-1986 Hylas DNF sec ptn +0.5
800m 19 deelnemer(s)
1 80 Polderman, Jurjen 21-04-1991 Clytoneus / TDR 1.51.10 min ptn
2 17 Damen, Jorian 25-03-1992 AV Cifla 1.52.72 min ptn
3 35 Bouterse, Neal 11-08-1993 AV Castricum 1.53.10 min ptn
4 36 Koetsenruijter, Tom 12-08-1993 THOR 1.53.62 min ptn
5 78 Kruiver, Jim 14-03-1992 AV NOVA 1.55.96 min ptn
6 134 Stitan, Yunis 04-09-1989 AV Nova 1.57.63 min ptn
7 39 Rademaker, Lars 06-09-1993 AV Haarlemmermeer 2.03.49 min ptn
8 135 Bouwmeester, Alex 23-10-1988 AV Zaanland 2.06.09 min ptn
9 109 Poel, Ronald 29-04-1991 DEM 2.06.29 min ptn
10 76 Heijnen, Bjorn 17-04-1991 03137 2.10.63 min ptn
11 90 Beukers, Don 18-04-1987 SV Sportlust 2.12.38 min ptn
12 40 Bouchier, Remco 14-02-1994 AV Haarlemmermeer 2.12.99 min ptn
13 142 Liefting, Sijmen 30-09-1984 AV Trias 2.14.74 min ptn
14 136 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 2.16.20 min ptn
15 116 Meulen, Daan van der 01-03-1986 Hylas 2.17.34 min ptn
16 131 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 2.17.35 min ptn
17 138 Stede, Ryan 29-06-1992 AV Hylas 2.29.86 min ptn
34 Vries, Edwin de 11-12-1992 Almere ’81 DNF min ptn
101 Hageman, Michel 08-03-1976 De Spartaan DNS min ptn
5000m 12 deelnemer(s)
1 172 Molenaar, Pim 30-11-1987 AV Hera 15.14.46 min ptn
2 171 Heide, Ferdy van der 28-10-1985 AV Hylas 15.51.02 min ptn
3 155 Buglass, David 22-04-1996 Leiden Atletiek 16.04.08 min ptn
4 160 Bouma, Bouke 07-08-1993 AV Edam 16.14.63 min ptn
5 125 Timmer, Corné 11-02-1998 AV Aalsmeer 16.21.86 min ptn
6 156 Warmerdam, Erik van 31-01-1988 Av Suomi 16.48.29 min ptn
7 157 Vijver, Rob 18-05-1991 Lionitas 17.00.01 min ptn
8 158 Assorgia, Gianluca 29-11-1994 SV Sportlust 17.02.75 min ptn
9 46 Opperhuis, Daan 29-03-1994 AV Haarlem 17.19.65 min ptn
10 178 So, Jeffrey 20-07-1985 AV 1923 18.18.26 min ptn
11 150 Min, Max 19-07-1998 TDR 19.28.23 min ptn
12 142 Liefting, Sijmen 30-09-1984 AV Trias 19.28.45 min ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 7 Ticheloven, Thomas 18-02-1994 AV Lycurgus 6.16 m ptn -1.9
2 3009 Ran, Niels 14-03-1988 AV Haarlem 5.79 m ptn +0.0
hoog 4 deelnemer(s)
1 3012 Doodewaerd, Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 1.80 m ptn
2 3009 Ran, Niels 14-03-1988 AV Haarlem 1.75 m ptn
3 3022 Anema, Joris 26-02-1992 AV Lycurgus 1.70 m ptn
4 63 Smit, Jesse 23-08-1993 AV NOVA 1.70 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 3026 Westland, Bram 15-02-1984 Hylas 12.89 m ptn
2 3002 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 11.00 m ptn
3 3007 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 10.65 m ptn
speer 4 deelnemer(s)
1 3019 Barnhoorn, Dennis 08-09-1991 AV Trias 60.45 m ptn
2 3003 Ophem, Thomas van 06-09-1992 AV Hylas 56.56 m ptn
3 3002 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 42.97 m ptn
4 3007 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 40.34 m ptn

Meisjes junioren A

100m 1 deelnemer(s)
15 Schüssler, Susanne 19-04-1995 AV Athlos 12.91 sec ptn +0.8
800m 3 deelnemer(s)
1 71 Es, Karlijn van 02-08-1995 PAC 2.13.07 min ptn
2 77 Jansen, Ellen 12-08-1995 AV Start ’78 2.26.35 min ptn
3 118 Hoogeboom, Jeske 30-11-1995 AV Nova 2.40.89 min ptn

Jongens junioren A

100m 4 deelnemer(s)
57 Andrew, Marinio Mac 13-11-1995 AV Atos 11.48 sec ptn +1.0
6 Stokkel, Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta 12.14 sec ptn +1.0
21 Hoekema, Tom 03-05-1995 De Spartaan 12.19 sec ptn +0.9
54 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 12.37 sec ptn +2.5
200m 2 deelnemer(s)
1 57 Andrew, Marinio Mac 13-11-1995 AV Atos 22.87 sec ptn +0.8
18 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV 34 DNF sec ptn +0.8
800m 5 deelnemer(s)
1 47 Ruiter, Yorben 19-08-1995 PAC 1.53.49 min ptn
2 96 Gersonius, Niels 19-09-1995 AV Castricum 2.11.04 min ptn
3 113 Köhlerberg, Walter 21-09-1996 AV Dem 2.12.19 min ptn
4 98 Rijs, Max 24-12-1996 AV Trias 2.19.84 min ptn
18 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV 34 DNF min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 21 Hoekema, Tom 03-05-1995 De Spartaan 5.88 m ptn +0.0
2 54 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 5.13 m ptn +0.0
6 Stokkel, Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta DNS m ptn

Meisjes junioren B

100m 8 deelnemer(s)
72 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 12.66 sec ptn
37 Ooijevaar, Britt 25-03-1999 AV Trias 13.01 sec ptn +0.8
31 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 13.05 sec ptn +0.8
9 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 13.35 sec ptn +0.8
61 Bruin, Juliette 08-08-1999 AV Wieringermeer 14.13 sec ptn +0.5
24 Zwolle, Renske 28-07-2000 AV Heerenveen 14.28 sec ptn +0.9
66 Weeland, Marjolein 22-12-1998 TDR 14.42 sec ptn +0.5
65 Hageman, Gaby 12-09-1998 TDR 15.14 sec ptn +0.5
200m 10 deelnemer(s)
1 9 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 28.10 sec ptn +0.7
2 117 Dongen, May van 17-02-1999 SV Sportlust 28.40 sec ptn +0.7
3 43 Ruiter, Iris de 02-06-1998 AV 1923 28.62 sec ptn +0.7
4 41 Hoogland, Megan 04-07-1999 AV Hollandia 29.57 sec ptn +1.5
5 42 Manshanden, Lotte 05-06-1998 AV Hollandia 30.50 sec ptn +1.5
6 44 Ruiter, Tessa de 24-01-2000 AV 1923 30.52 sec ptn +0.4
7 45 Elgersma, Bente 10-05-1998 AV Haarlem 30.83 sec ptn +0.5
8 153 Themen, Shaliyah 27-01-2000 AV 23 30.91 sec ptn +1.5
9 70 Westerop, Pascalle van 11-01-2000 TDR 31.49 sec ptn +0.4
10 152 Gabriels, Maartje 18-12-1999 TDR 32.50 sec ptn +0.4
800m 18 deelnemer(s)
1 73 Es, Corinda van 11-02-1997 PAC 2.14.62 min ptn
2 51 Rutten, Sabine 04-05-1997 VAV 2.15.54 min ptn
3 107 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 2.19.79 min ptn
4 108 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 2.21.45 min ptn
5 110 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 2.23.21 min ptn
6 62 Zoon, Noa 09-03-2000 SV Noordkop 2.27.99 min ptn
7 111 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 2.29.06 min ptn
8 117 Dongen, May van 17-02-1999 SV Sportlust 2.32.26 min ptn
9 100 Boer, Jenda de 03-07-2002 AV Horror 2.38.00 min ptn
10 130 Kroon, Quinty 03-10-1999 03-10-1999 2.38.43 min ptn
11 84 Dok, Inger van 09-08-2000 AV Aalsmeer 2.39.06 min ptn
12 1 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 2.39.64 min ptn
13 128 Vries, Vera de 23-03-2002 AV Horror 2.40.68 min ptn
14 66 Weeland, Marjolein 22-12-1998 TDR 2.41.06 min ptn
15 132 Rolf, Ilse 09-05-2000 AAV ’36 2.41.39 min ptn
16 65 Hageman, Gaby 12-09-1998 TDR 2.43.28 min ptn
17 69 Konijn, Cheryl 20-07-2000 TDR 2.43.30 min ptn
18 82 Ridder, Febora 28-11-2000 TDR 2.44.93 min ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 3010 Heijdeman, Keeley 09-04-1997 01101 13.04 m ptn
2 1 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 12.09 m ptn
3 3015 Post, Robin 16-04-1999 AV Wieringermeer 9.29 m ptn
speer 7 deelnemer(s)
1 3010 Heijdeman, Keeley 09-04-1997 01101 38.32 m ptn
2 1 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 34.80 m ptn
3 3011 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 26.49 m ptn
4 110 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 25.90 m ptn
5 3023 Kroon, Rosie 21-10-2000 AV Edam 25.42 m ptn
6 111 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 22.20 m ptn
7 3015 Post, Robin 16-04-1999 AV Wieringermeer 20.22 m ptn
ver 8 deelnemer(s)
1 31 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 5.17 m ptn
2 43 Ruiter, Iris de 02-06-1998 AV 1923 5.10 m ptn
3 3011 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 4.83 m ptn
4 41 Hoogland, Megan 04-07-1999 AV Hollandia 4.76 m ptn
5 3013 Hondema, Pauline 28-03-2000 AV Lycurgus 4.65 m ptn
6 42 Manshanden, Lotte 05-06-1998 AV Hollandia 4.38 m ptn
7 44 Ruiter, Tessa de 24-01-2000 AV 1923 4.15 m ptn
8 45 Elgersma, Bente 10-05-1998 AV Haarlem 3.94 m ptn
hoog 5 deelnemer(s)
1 72 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 1.65 m ptn
2 3024 Poel, Zyna van de 23-07-1997 De Spartaan 1.50 m ptn
3 24 Zwolle, Renske 28-07-2000 AV Heerenveen 1.50 m ptn
4 3025 Poel, Nyke van de 23-07-1997 De Spartaan 1.40 m ptn
5 61 Bruin, Juliette 08-08-1999 AV Wieringermeer 1.40 m ptn

Jongens junioren B

100m 5 deelnemer(s)
58 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 11.71 sec ptn +1.8
59 Hoogland, Calvin 30-05-1998 AV Castricum 11.81 sec ptn +1.8
55 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 11.89 sec ptn +1.8
4 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 12.39 sec ptn +0.9
86 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 12.55 sec ptn +0.9
200m 6 deelnemer(s)
1 10 Bezelev, Sawa 13-07-1998 AV Athlos 23.00 sec ptn +0.8
2 55 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 23.94 sec ptn +0.8
3 58 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 24.07 sec ptn +0.8
4 123 Waal, Siem de 15-05-1999 TDR 26.19 sec ptn +0.5
5 115 Jongewaard, Sem 18-02-1999 SV Sportlust 27.12 sec ptn +0.5
6 119 Dalen, Vince van 26-11-2000 SV Noordkop 32.13 sec ptn +0.5
800m 20 deelnemer(s)
1 23 Hoeven, Lars van 06-06-1999 AV Heerenveen 2.02.30 min ptn
2 4 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 2.03.89 min ptn
3 103 Sjerps, Edwin 18-11-1997 SAV 2.04.59 min ptn
4 106 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 2.04.68 min ptn
5 83 Siegenga, Hindrik 23-09-1997 AV Horror 2.08.09 min ptn
6 91 Notenboom, Daan 01-01-1999 AV Castricum 2.10.26 min ptn
7 85 Jong, Peter-Jan de 19-08-1998 AV ’55 2.12.04 min ptn
8 133 Vessies, Thom 10-12-1998 DEM 2.13.16 min ptn
9 139 Slobben, Tristan 26-05-1998 AV Trias 2.13.40 min ptn
10 115 Jongewaard, Sem 18-02-1999 SV Sportlust 2.15.33 min ptn
11 122 Verbruggen, Jesper 25-10-1997 AV Castricum 2.17.69 min ptn
12 137 Wever, Chris 21-03-1999 AV ’55 2.17.70 min ptn
13 127 Roemer, Stijn 16-05-1999 TDR 2.20.04 min ptn
14 5 Hoven, Michel van den 23-02-2000 AV Trias 2.20.83 min ptn
15 79 Winter, Owen de 19-11-1998 TDR 2.24.09 min ptn
16 97 Hoogeboom, Tom 08-09-2001 AV NOVA 2.24.35 min ptn
17 99 Boer, Welmer de 25-04-2000 AV Horror 2.25.83 min ptn
18 124 Oldhoff, Jan 14-10-2000 Lionitas 2.26.47 min ptn
19 75 Hoedjes, Tijmen 15-02-2000 TDR 2.39.64 min ptn
20 119 Dalen, Vince van 26-11-2000 SV Noordkop 2.48.20 min ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 3027 Wolff, Rody de 09-04-1997 AV ’55 6.65 m ptn -0.3
2 3004 Haan, Gerwin de 17-06-1999 AV ’55 5.50 m ptn +0.0
3 5 Hoven, Michel van den 23-02-2000 AV Trias 4.41 m ptn +0.0
3005 Koops, Sander 05-02-1999 EAC De Sperwers DNS m ptn
hoog 3 deelnemer(s)
1 3005 Koops, Sander 05-02-1999 EAC De Sperwers 1.75 m ptn
2 3004 Haan, Gerwin de 17-06-1999 AV ’55 1.70 m ptn
3 3006 Goossens, Lisa 08-06-1998 AV Startbaan 1.50 m ptn
speer 2 deelnemer(s)
1 3008 Wolff, Rody de 09-04-1997 AV Heerenveen 52.93 m ptn
2 86 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 34.03 m ptn

Leave a Reply