Uitslag Clubkampioenschappen 2009

Uitslagen Clubkampioenschappen

03-10-2009

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
444 Stein Liefhebber 2002 7.3 2.24.9 2.97 17.20 1325 ptn
443 Max Gebel 2002 8.4 2.27.5 2.70 12.96 999 ptn
442 Casper Peterse 2002 8.1 2.30.6 2.68 9.89 961 ptn
371 teun fraasse storm 2000 8.8 2.37.8 2.42 12.65 811 ptn
441 Cas van Oorschot 2002 8.9 2.27.5 2.26 9.89 785 ptn
366 Matthé Zaffora 2002 9.3 2.51.4 2.14 5.82 467 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
447 Gijs Hopman 2001 7.0 2.27.5 3.10 31.60 1576 ptn
448 Twan Bosschaart 2001 7.2 2.33.0 3.05 22.94 1382 ptn
450 Maarten Odekerken 2001 7.3 2.30.6 2.93 24.96 1381 ptn
451 Stan Huiting 2001 7.3 2.15.2 2.62 19.55 1368 ptn
453 Freek Vercammen 2001 7.5 2.32.2 2.75 13.47 1129 ptn
449 Bas de Kort 2001 7.9 2.33.4 2.72 8.73 956 ptn
452 Sjoerd Avis 2001 8.4 2.49.6 2.60 11.73 815 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
400 Jip de Waard 2002 7.2 2.43.5 3.04 14.01 1182 ptn
401 Loes Rozing 2002 7.8 2.38.0 2.83 11.57 1022 ptn
402 Lisa Genet 2002 7.8 2.28.7 2.74 7.20 976 ptn
367 Luna Beintema 2002 8.3 2.51.9 2.67 7.77 751 ptn
370 Pleunie Burgering 2002 8.3 2.52.5 2.28 10.45 725 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
404 Yanniek Bouwer 2001 7.3 2.20.1 3.14 13.22 1332 ptn
403 Manon de Jong 2001 7.5 2.32.0 2.81 8.29 1044 ptn
405 Amber Lelieveld 2001 8.3 2.43.5 2.59 12.22 872 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
457 Michel van den Hoven 2000 6.7 3.44.8 3.62 5.78 1892 ptn
462 Jay Beelen 2000 7.0 4.28.3 3.74 4.20 1543 ptn
460 Noah van Riet 2000 6.8 4.38.5 3.27 5.26 1528 ptn
455 Jasper Avis 2000 7.2 4.35.6 3.35 5.06 1459 ptn
458 Dylan Haazelager 2000 7.7 4.31.5 2.94 3.45 1181 ptn
463 Daniel Genet 2000 8.4 4.50.0 2.73 4.22 1023 ptn
459 Ryan Kolk 2000 7.9 5.48.4 2.49 4.44 908 ptn
456 Sven Brouwer 2000 9.0 5.29.0 2.46 4.05 762 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
409 Teuntje Hopman 2000 6.7 4.02.4 3.86 4.17 1740 ptn
406 Puck de Waard 2000 6.7 4.32.9 3.56 5.60 1652 ptn
408 Coosje Boom 2000 6.9 4.24.8 3.30 5.66 1591 ptn
407 Britt Agasi 2000 7.1 4.10.7 3.36 4.17 1518 ptn
411 Sarah Dekker 2000 6.9 4.38.6 3.37 4.10 1445 ptn
410 Esmee de Jong 2000 7.2 4.22.2 3.30 4.18 1438 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
474 Faas Wijn 1999 8.6 3.31.5 4.17 6.83 2258 ptn
468 Dave Wesselink 1999 8.7 3.54.4 3.86 8.78 2154 ptn
466 Jurriaan Odekerken 1999 9.6 3.25.3 3.49 6.02 1936 ptn
467 Tieme Zwart 1999 9.7 3.55.1 3.55 7.43 1844 ptn
470 Yannick Ruiter 1999 9.4 3.37.3 3.42 4.90 1806 ptn
472 Olivier Völke 1999 9.3 4.16.1 3.94 5.50 1774 ptn
464 Tim Dorrestein 1999 10.7 4.33.0 3.23 5.34 1349 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
475 Danny van Sluis 1998 8.8 3.59.5 1.20 6.97 2011 ptn
476 Jesper Peterse 1998 9.6 4.05.0 1.20 5.32 1746 ptn
481 Chris Snel 1998 9.7 4.17.1 1.05 5.85 1601 ptn
479 Steven Bouws 1998 9.9 4.17.1 1.10 5.50 1585 ptn
477 David Kolder 1998 9.7 4.19.6 1.10 4.98 1571 ptn
478 Daniel Visser 1998   4.21.0     322 ptn

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
619 Willard van Ginkel 1996 12.0 3.58 23.52 16.9 1.20 8.13 3.35.2 2673 ptn
618 Matthijs de Koning 1996 11.9 3.89 20.59 17.3 1.20 7.11 3.36.2 2609 ptn
616 Dario Duineveld 1996 12.2 3.32 26.00 17.6 1.15 7.88 3.29.4 2582 ptn
614 Stan Liefting 1996 13.0 3.60 17.63 18.6 1.15 6.21 4.07.7 2033 ptn
615 Boy van Schooten 1996 13.6 3.02 23.71 18.6 1.05 7.91 4.04.8 2004 ptn
611 Guus Ruiter 1997 13.3 3.41 16.70 18.0 1.20 5.90 4.06.8 1996 ptn
617 Max van der Tholen 1996 11.2 3.58 22.21 17.8 1.05     1725 ptn
612 Boris de Waard 1997 13.3 3.23 12.18 19.5 1.00 4.89 4.38.0 1445 ptn
610 Sjoerd Dorrestein 1997 12.4 3.57 5.39 dns dns 5.18 4.03.6 1266 ptn
633 Max Beukers 1995 14.9 2.90 21.21     4.98 4.18.5 1140 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
414 Britt Ooijevaar 1999 8.8 4.00.7 4.33 5.76 2027 ptn
416 Wies Vos 1999 10.5 4.25.3 3.51 6.33 1523 ptn
413 Jette Schiebergen 1999 10.7 4.10.9 2.97 5.71 1411 ptn
419 Madelijn Belle 1999 10.5 4.29.7 3.17 4.58 1324 ptn
421 Evelyne Smit 1999 10.9 4.12.4 3.11 4.34 1314 ptn
418 Carlijn Bouwer 1999 11.0 4.21.0 3.06 4.28 1250 ptn
417 Larissa van der Most 1999 11.1 4.09.3 2.86 4.25 1246 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
429 Zoë de Jong 1998 8.8 3.47.6 1.10 5.51 1910 ptn
426 Melanie van der Most 1998 9.4 4.07.2 1.15 8.21 1900 ptn
432 Robin Kok 1998 9.7 4.16.9 1.35 5.63 1808 ptn
436 Laura Tromp 1998 9.1 4.27.4 1.00 6.05 1635 ptn
440 Merle van Dokkum 1998 9.8 4.19.8 1.00 5.51 1516 ptn
435 Caya van der Sluis 1998 9.1 4.35.0 0.95 5.14 1512 ptn
431 Eline Koenz 1998 9.7 4.19.6 1.00 5.10 1505 ptn
424 Tjerime Pema 1998 9.7 4.51.0 1.10 4.95 1454 ptn
430 Marit Kampstra 1998 10.0 4.48.2 1.00 5.00 1347 ptn
439 Charmayne Kaandorp 1998 9.1 6.01.4 1.05 4.62 1308 ptn
434 Dominique de Jong 1998 12.1 4.53.2 0.85 3.68 869 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
493 Daphne van den Hoven 1996 13.0 1.45 19.20 4.30 8.41 1.58.6 2518 ptn
496 Nancy Twisk 1996 12.6 1.25 17.70 3.82 8.68 2.12.3 2143 ptn
495 Celine Ruiter 1996 13.4 1.15 12.54 3.78 7.44 1.47.3 2099 ptn
487 Emma van der Pal 1997 12.8 1.25 10.53 4.30 8.38 2.07.0 2093 ptn
492 Wietske Postma 1996 12.3 1.20 14.75 3.87 7.54 2.13.1 2011 ptn
485 Femke Brink 1997 14.0 1.25 11.14 4.25 8.07 2.10.4 1960 ptn
491 Jet de Vries 1996 13.3 1.20 14.57 3.87 8.33 2.14.9 1952 ptn
486 Pella Carnas 1997 14.3 1.15 23.81 3.28 7.70 2.23.0 1804 ptn
483 Kathy Agasi 1997 13.4 1.10 10.65 3.60 6.30 2.03.2 1721 ptn
482 Zoë Bosschaart 1997 13.5 1.15 12.90 3.47 7.76 2.28.1 1645 ptn
488 Kirsten Zuurbier 1997   1.30 8.68 3.50 5.52 2.11.2 1431 ptn
489 Sherine Zwaga 1996       3.30 7.39   666 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
625 Thom Slot 1995 12.1 5.42 9.52 1.40 15.7 24.80 32.94 3.42.8 4487 ptn
626 Frank Backs 1995 13.0 4.59 7.26 1.35 19.0 23.21 24.48 3.23.1 3750 ptn
632 Bastiaan Bouman 1995 12.7 4.66 6.80 1.25 18.5 18.82 20.62 3.12.6 3665 ptn
621 Maarten Westerdijk 1994 13.9 4.37 9.46 1.35 21.3 32.66 22.53 3.40.4 3591 ptn
620 Max Visser 1994 12.4 4.33 6.36 1.40 19.8 21.69 14.60 3.30.4 3463 ptn
629 Jos Boetzkes 1995 14.3 4.55 7.64 1.50 20.4 19.99 20.05 3.43.8 3382 ptn
634 Jip Karels 1995 14.2 3.95 6.95 1.30 21.5 18.74 21.70 3.46.1 3014 ptn
628 Job Beintema 1995 12.5 4.89 8.85 1.50 dns       2395 ptn
622 Jasper Dorrestein 1995 14.0 3.88 5.06 1.10 25.5 13.14 13.41 3.57.4 2257 ptn
627 Jelle Hopman 1995         dns 18.64 17.92 3.32.8 1026 ptn
624 Roy van Sluis 1995     6.63   dns 18.85 23.70   1021 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
499 Laura de Witte 1995 14.3 1.35 8.17 19.7 4.58 28.30 1.48.4 3565 ptn
607 Lianne Barnhoorn 1994 14.7 1.40 9.45 21.0 4.51 18.12 1.54.7 3251 ptn
606 Tessa Molenaar 1994 13.4 1.40 8.30 22.4 4.84 22.72 2.09.6 3195 ptn
605 Nina Moggré 1995 15.5 1.35 7.50 21.2 4.56 15.28 1.43.3 3135 ptn
603 Maaike van Westerop 1995 16.0 1.40 7.26 20.7 4.62 16.97 1.52.3 3093 ptn
498 Bonnie Liefting 1995 14.5 1.20 7.28 21.0 4.22 18.27 1.54.7 2945 ptn
608 Lotte Brink 1994 15.5 1.30 8.50 23.6 4.16 24.04   2428 ptn
609 Noortje Wijker 1994   1.20 6.41 22.9 3.91 14.30 1.56.1 2168 ptn
601 Ayla Agasi 1995 18.4 1.20 5.65 22.7 3.41 11.81 1.55.7 2147 ptn
600 Janine Groot 1995     6.82   dns 17.92   638 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
382 Styn Burkels 1993 11.9 5.55 9.34 dnf 19.2 19.16 1.70 21.82 5.15.3 3418 ptn
390 Chiel Klaver 1992 12.5 4.65 8.38 dnf 21.4 17.99 1.45 18.35 4.58.6 2744 ptn
380 Kevin van Velzen 1992 13.4 4.13 6.50 2.20 22.1 12.56 1.40 14.53 5.45.5 2105 ptn
374 Olmo Paardekooper 1993     10.33         35.98   889 ptn
368 Huib Appelman 1993       2.20           179 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
376 Lisanne de Witte 1992 16.1 1.45 10.14 26.7 4.59 27.00 2.31.9 4035 ptn
377 Lenneke Beeldman 1993 19.5 1.30 8.92 29.5 4.63 26.61   2566 ptn

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
389 Sjoerd Visser 1990 13.5 4.47 7.55 1.35 66.7 26.1 16.62 dnf 21.61 5.48.2 2199 ptn
378 Elias Oukair 1990 13.5 5.06 9.33 1.40       dnf 32.81   1845 ptn
391 Dennis Barnhoorn 1991             38.04   52.24   1247 ptn
484 Emiel Admiraal 1990                 23.29   206 ptn
800m 0 deelnemer(s)

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
375 Roanne Bruin 1991 23.2 1.30 6.72 33.0 3.97 18.05 2.38.5 2230 ptn
1500m 1 deelnemer(s)
  361 Groenland, Eileen 29-04-1990 AV Trias 5.17.8 min ptn  

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
388 Sven Ootjers 1973 11.4 6.23 12.49 1.95 58.1 15.5 31.53 3.60 50.12 5.50.6 5889 ptn
393 Ronald Kuin 1987 11.7 5.63 7.11 1.75 51.7 17.4 20.50 2.70 32.29 4.23.4 5049 ptn
394 Peter Kuin 1990 11.5 5.51 8.88 1.75 56.2 17.0 24.19 2.50 33.00 5.03.8 4809 ptn
395 Jasper van Baar 1977 12.9 5.13 12.24 1.65 63.4 19.0 37.89 3.50 38.00 6.02.3 4461 ptn
397 Sijmen Liefting 1984 12.6 5.49 9.21 1.60 60.3 17.7 24.24 2.80 33.34 5.10.1 4314 ptn
399 Marc Barnhoorn 1988 12.1 5.03 8.50 1.60 57.9 16.8 21.69 2.40 32.56 5.49.7 4103 ptn
396 Michiel Singer 1977 12.2 5.26 11.42 1.50 62.6 21.1 24.75 1.80 42.62 6.34.8 3621 ptn
398 Lars Groot 1988 12.2 6.03 8.46 1.50 58.2 21.1 20.28 1.80     3045 ptn
381 Loek Zoon 1975 12.9       59.5         5.02.1 1418 ptn
1500m 1 deelnemer(s)
  360 Vreeker, Arnold 13-07-1989 AV Trias 4.33.7 min ptn  

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
379 Mischa Kazadi-Wakazadi 1967 13.9 4.50 9.17 1.40 80.7 23.2 28.81   24.68 8.04.6 2602 ptn
383 Hans Schouten 1946 13.9 4.38         20.94       1665 ptn
386 Richard Oly 1959             30.38 2.60     898 ptn

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb horden Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
373 Hanny Barnhoorn-Jongejan 1960     8.63 30.1   31.56   1984 ptn

Leave a Reply