Uitslag CD Evening games 2011

Uitslagen CD Evening Games

17-06-2011

Jongens junioren D(1e jrs)

80m 20 deelnemer(s)
1 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 11.3 sec ptn
2 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 11.8 sec ptn
3 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 11.9 sec ptn
4 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 12.0 sec ptn
5 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 12.1 sec ptn
6 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 12.3 sec ptn
7 292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 12.4 sec ptn
8 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 12.5 sec ptn
9 223 Tuinstra, Bryan 24-09-1999 DEM 12.8 sec ptn
10 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 12.8 sec ptn
11 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 12.9 sec ptn
12 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 13.1 sec ptn
13 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 13.3 sec ptn
14 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 13.3 sec ptn
15 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 13.3 sec ptn
16 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 13.4 sec ptn
17 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 13.8 sec ptn
18 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 15.9 sec ptn
248 Santen, Nick van 24-07-1999 AV Haarlemmermeer DNS sec ptn
334 Waanders, Caelin 30-08-1999 DEM DNS sec ptn
1000m 21 deelnemer(s)
1 278 Anderiessen, Bram 01-08-1999 AKU 3.13.0 min ptn
2 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 3.17.7 min ptn
3 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 3.20.7 min ptn
4 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 3.21.4 min ptn
5 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 3.21.8 min ptn
6 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 3.25.3 min ptn
7 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 3.30.6 min ptn
8 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 3.33.1 min ptn
9 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 3.35.0 min ptn
10 292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 3.38.8 min ptn
11 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 3.41.8 min ptn
12 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 3.46.1 min ptn
13 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 3.47.8 min ptn
14 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 3.49.2 min ptn
15 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 3.50.9 min ptn
16 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 4.21.3 min ptn
17 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 4.38.2 min ptn
18 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 4.41.7 min ptn
248 Santen, Nick van 24-07-1999 AV Haarlemmermeer DNS min ptn
334 Waanders, Caelin 30-08-1999 DEM DNS min ptn
223 Tuinstra, Bryan 24-09-1999 DEM DNS min ptn
kogel 20 deelnemer(s)
1 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 7.03 m ptn
2 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 6.87 m ptn
3 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 6.57 m ptn
292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 6.53 m ptn
5 223 Tuinstra, Bryan 24-09-1999 DEM 6.51 m ptn
6 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 6.47 m ptn
7 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 6.16 m ptn
8 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 6.00 m ptn
9 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 5.99 m ptn
10 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 5.92 m ptn
11 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 5.76 m ptn
12 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 5.67 m ptn
13 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 5.56 m ptn
14 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 5.49 m ptn
15 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 5.26 m ptn
16 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 5.16 m ptn
17 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 4.96 m ptn
18 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 4.89 m ptn
248 Santen, Nick van 24-07-1999 AV Haarlemmermeer DNS m ptn
334 Waanders, Caelin 30-08-1999 DEM DNS m ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

80m 17 deelnemer(s)
1 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 10.6 sec ptn
2 316 Sluis, Danny van 29-04-1998 AV Trias 10.8 sec ptn
3 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 11.0 sec ptn
4 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 11.1 sec ptn
353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 11.2 sec ptn
348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 11.2 sec ptn
7 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 11.2 sec ptn
8 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 11.4 sec ptn
9 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 11.5 sec ptn
10 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 11.7 sec ptn
11 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 11.7 sec ptn
12 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 11.8 sec ptn
13 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 12.0 sec ptn
14 226 Tuinstra, Sean 19-06-1998 DEM 12.2 sec ptn
15 194 Asselt, Koen van 23-01-1998 AV Suomi 12.6 sec ptn
16 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 12.6 sec ptn
17 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 12.9 sec ptn
1000m 17 deelnemer(s)
1 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 3.16.0 min ptn
2 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 3.16.5 min ptn
3 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 3.18.0 min ptn
4 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 3.18.1 min ptn
5 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 3.19.0 min ptn
6 348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 3.21.3 min ptn
7 353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 3.34.5 min ptn
8 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 3.41.3 min ptn
9 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 3.45.7 min ptn
10 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 3.46.6 min ptn
11 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 3.52.5 min ptn
12 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 3.56.3 min ptn
13 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 4.03.9 min ptn
14 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 4.23.2 min ptn
194 Asselt, Koen van 23-01-1998 AV Suomi DNS min ptn
226 Tuinstra, Sean 19-06-1998 DEM DNS min ptn
316 Sluis, Danny van 29-04-1998 AV Trias DNS min ptn
kogel 17 deelnemer(s)
1 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 12.45 m ptn
2 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 10.79 m ptn
3 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 10.73 m ptn
4 353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 10.65 m ptn
5 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 8.93 m ptn
6 348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 8.83 m ptn
7 316 Sluis, Danny van 29-04-1998 AV Trias 8.65 m ptn
8 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 8.12 m ptn
9 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 7.88 m ptn
10 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 7.76 m ptn
11 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 7.58 m ptn
12 226 Tuinstra, Sean 19-06-1998 DEM 7.21 m ptn
13 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 6.98 m ptn
14 194 Asselt, Koen van 23-01-1998 AV Suomi 6.66 m ptn
15 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 6.64 m ptn
16 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 6.53 m ptn
17 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 5.13 m ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

60mh 28 deelnemer(s)
1 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.9 sec ptn
2 336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 11.0 sec ptn
257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 11.3 sec ptn
282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 11.3 sec ptn
5 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 11.8 sec ptn
233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 12.1 sec ptn
232 Niesten, Kim 1999 DEM 12.1 sec ptn
8 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 12.2 sec ptn
9 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 12.2 sec ptn
295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
13 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 12.8 sec ptn
14 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 12.8 sec ptn
15 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 13.3 sec ptn
16 221 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 13.6 sec ptn
17 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 14.2 sec ptn
18 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 15.3 sec ptn
19 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 15.4 sec ptn
20 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 15.4 sec ptn
356 Straathof, Afra 19-07-1999 AV Castricum DNS sec ptn
355 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum DNS sec ptn
244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland DQ sec ptn
209 Kieftenbeld, Ilse 09-02-1999 AV Suomi DNS sec ptn
210 Menso, Celeste 08-03-1999 AV Suomi DNS sec ptn
211 Scherpenzeel, Mandy 22-05-1989 AV Suomi DNS sec ptn
255 Groenenberg, Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer DNS sec ptn
338 Mil, Larice van 17-12-1999 KAV Holland DNS sec ptn
kogel 31 deelnemer(s)
1 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.94 m ptn
2 257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 9.79 m ptn
3 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 9.21 m ptn
4 285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 8.69 m ptn
5 282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 8.21 m ptn
6 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 8.17 m ptn
7 295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 7.88 m ptn
8 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 7.42 m ptn
9 336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 7.18 m ptn
10 233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 7.12 m ptn
11 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 7.09 m ptn
12 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 6.60 m ptn
13 283 Vos, Wies 13-02-1999 AV Trias 6.56 m ptn
14 255 Groenenberg, Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer 6.55 m ptn
15 280 Schiebergen, Jette 13-10-1999 AV Trias 6.30 m ptn
16 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 6.26 m ptn
17 356 Straathof, Afra 19-07-1999 AV Castricum 6.21 m ptn
18 244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland 6.17 m ptn
19 355 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 6.10 m ptn
20 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 6.00 m ptn
21 338 Mil, Larice van 17-12-1999 KAV Holland 5.73 m ptn
22 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 5.58 m ptn
23 326 Bouwer, Carlijn 15-09-1999 AV Trias 5.30 m ptn
24 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 5.12 m ptn
25 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 4.97 m ptn
26 232 Niesten, Kim 1999 DEM 4.92 m ptn
27 294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 4.74 m ptn
210 Menso, Celeste 08-03-1999 AV Suomi DNS m ptn
209 Kieftenbeld, Ilse 09-02-1999 AV Suomi DNS m ptn
221 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum DNS m ptn
211 Scherpenzeel, Mandy 22-05-1989 AV Suomi DNS m ptn
discus 31 deelnemer(s)
1 257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 20.52 m ptn
2 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 18.76 m ptn
3 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 18.20 m ptn
4 282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 17.71 m ptn
5 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 17.17 m ptn
6 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 16.10 m ptn
7 255 Groenenberg, Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer 15.51 m ptn
8 295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 14.77 m ptn
9 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 14.36 m ptn
10 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 13.98 m ptn
11 233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 13.76 m ptn
12 285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 13.74 m ptn
13 283 Vos, Wies 13-02-1999 AV Trias 13.00 m ptn
14 280 Schiebergen, Jette 13-10-1999 AV Trias 12.97 m ptn
15 355 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 12.96 m ptn
16 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 12.25 m ptn
17 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 12.18 m ptn
18 336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 12.08 m ptn
19 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 11.47 m ptn
20 326 Bouwer, Carlijn 15-09-1999 AV Trias 11.08 m ptn
21 232 Niesten, Kim 1999 DEM 11.02 m ptn
22 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 10.60 m ptn
23 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 10.56 m ptn
24 338 Mil, Larice van 17-12-1999 KAV Holland 10.28 m ptn
25 244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland 9.90 m ptn
26 356 Straathof, Afra 19-07-1999 AV Castricum 9.58 m ptn
27 294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 9.12 m ptn
210 Menso, Celeste 08-03-1999 AV Suomi DNS m ptn
209 Kieftenbeld, Ilse 09-02-1999 AV Suomi DNS m ptn
221 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum DNS m ptn
211 Scherpenzeel, Mandy 22-05-1989 AV Suomi DNS m ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

60mh 27 deelnemer(s)
1 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 10.5 sec ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 11.1 sec ptn
3 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 11.2 sec ptn
4 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 11.5 sec ptn
5 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 11.7 sec ptn
6 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 11.9 sec ptn
7 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 11.9 sec ptn
8 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 12.1 sec ptn
9 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 12.1 sec ptn
10 327 Kok, Robin 04-01-1998 AV Trias 12.1 sec ptn
11 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 12.3 sec ptn
12 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 12.3 sec ptn
13 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 12.5 sec ptn
14 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 12.9 sec ptn
15 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 12.9 sec ptn
16 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 12.9 sec ptn
17 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 13.0 sec ptn
18 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 13.1 sec ptn
19 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 13.3 sec ptn
20 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 13.5 sec ptn
21 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 14.1 sec ptn
22 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 14.3 sec ptn
23 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 14.4 sec ptn
24 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 15.5 sec ptn
213 Cauwels, Irene 14-04-1998 AV Suomi DNS sec ptn
237 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM DNS sec ptn
330 Kampstra, Marit 05-06-1998 AV Trias DNS sec ptn
kogel 27 deelnemer(s)
1 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 10.90 m ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 10.79 m ptn
3 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 10.04 m ptn
4 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 9.75 m ptn
5 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 9.20 m ptn
6 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 9.13 m ptn
7 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 8.82 m ptn
8 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 8.66 m ptn
9 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 8.51 m ptn
10 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 8.28 m ptn
11 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 8.14 m ptn
12 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 7.93 m ptn
13 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 7.83 m ptn
14 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 7.82 m ptn
15 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 7.81 m ptn
16 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 7.79 m ptn
17 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 7.77 m ptn
18 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 7.71 m ptn
19 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 7.61 m ptn
20 213 Cauwels, Irene 14-04-1998 AV Suomi 7.60 m ptn
21 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 7.52 m ptn
22 237 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 7.31 m ptn
23 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 7.23 m ptn
24 330 Kampstra, Marit 05-06-1998 AV Trias 6.83 m ptn
25 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 6.72 m ptn
26 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 5.72 m ptn
327 Kok, Robin 04-01-1998 AV Trias DNS m ptn
discus 27 deelnemer(s)
1 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 26.18 m ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 22.03 m ptn
3 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 20.63 m ptn
4 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 19.70 m ptn
5 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 18.89 m ptn
6 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 18.78 m ptn
7 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 18.56 m ptn
8 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 18.11 m ptn
9 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 17.92 m ptn
10 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 17.40 m ptn
11 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 16.94 m ptn
12 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 16.87 m ptn
13 237 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 16.83 m ptn
14 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 16.67 m ptn
15 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 16.56 m ptn
16 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 16.38 m ptn
17 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 15.92 m ptn
18 213 Cauwels, Irene 14-04-1998 AV Suomi 15.17 m ptn
19 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 14.57 m ptn
20 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 14.50 m ptn
21 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 14.45 m ptn
22 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 14.16 m ptn
23 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 12.85 m ptn
24 330 Kampstra, Marit 05-06-1998 AV Trias 12.68 m ptn
25 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 12.37 m ptn
26 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 11.84 m ptn
327 Kok, Robin 04-01-1998 AV Trias DNS m ptn

Jongens junioren C(1e jrs)

100m 24 deelnemer(s)
1 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 12.1 sec ptn
2 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 12.6 sec ptn
3 276 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 12.9 sec ptn
4 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 13.2 sec ptn
5 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 13.2 sec ptn
6 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 13.6 sec ptn
7 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 13.7 sec ptn
8 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 13.8 sec ptn
9 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 13.9 sec ptn
10 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 14.0 sec ptn
11 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 14.0 sec ptn
12 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 14.1 sec ptn
13 201 Rosdorff, David 24-07-1997 AV Suomi 14.2 sec ptn
14 345 Rooij, Shaquille de 22-10-1997 AV Haarlem 14.3 sec ptn
15 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 14.6 sec ptn
16 308 Dorrestein, Sjoerd 22-09-1997 AV Trias 15.4 sec ptn
17 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 15.8 sec ptn
18 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 15.9 sec ptn
19 197 Groeneveld, Bart 04-06-1997 AV Suomi 17.5 sec ptn
309 Ruiter, Guus 10-09-1997 AV Trias DNS sec ptn
263 Akker, Job van den 22-11-1997 KAV Holland DNS sec ptn
200 Korsen, Timo 29-04-1997 AV Suomi DNS sec ptn
288 Jaarsma, Jochem 1997 AV Lycurgus DNS sec ptn
270 Taam, Rik 17-01-1997 avz DNS sec ptn
hoog 23 deelnemer(s)
1 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 1.65 m ptn
2 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 1.60 m ptn
3 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 1.60 m ptn
4 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
5 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
6 200 Korsen, Timo 29-04-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
7 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
8 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 1.45 m ptn
9 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 1.45 m ptn
10 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 1.40 m ptn
11 276 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 1.40 m ptn
12 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 1.35 m ptn
13 288 Jaarsma, Jochem 1997 AV Lycurgus 1.35 m ptn
14 345 Rooij, Shaquille de 22-10-1997 AV Haarlem 1.35 m ptn
15 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 1.35 m ptn
16 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 1.35 m ptn
17 308 Dorrestein, Sjoerd 22-09-1997 AV Trias 1.30 m ptn
18 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 1.30 m ptn
19 197 Groeneveld, Bart 04-06-1997 AV Suomi 1.20 m ptn
20 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 1.10 m ptn
201 Rosdorff, David 24-07-1997 AV Suomi DNS m ptn
270 Taam, Rik 17-01-1997 avz DNS m ptn
263 Akker, Job van den 22-11-1997 KAV Holland DNS m ptn
1000m 15 deelnemer(s)
1 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 3.00.0 min ptn
2 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 3.03.1 min ptn
3 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 3.08.0 min ptn
4 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 3.13.1 min ptn
5 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 3.24.2 min ptn
6 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 3.33.4 min ptn
7 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 3.33.8 min ptn
8 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 3.36.6 min ptn
9 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 3.37.1 min ptn
10 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 3.38.5 min ptn
11 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 3.41.4 min ptn
12 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 3.43.2 min ptn
13 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 3.45.0 min ptn
14 201 Rosdorff, David 24-07-1997 AV Suomi 3.50.6 min ptn
15 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 3.57.8 min ptn

Jongens junioren C(2e jrs)

100m 16 deelnemer(s)
1 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 12.6 sec ptn
250 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 12.8 sec ptn
186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 12.8 sec ptn
240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 13.1 sec ptn
246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 13.1 sec ptn
6 289 Rodenburg, Lars 1996 AV Lycurgus 13.5 sec ptn
7 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 13.5 sec ptn
8 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 13.5 sec ptn
9 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 13.7 sec ptn
10 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 13.7 sec ptn
11 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 13.8 sec ptn
12 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 13.9 sec ptn
206 Kersten, Olivier 25-03-1996 AV Suomi DNS sec ptn
205 Kersten, Koen 25-03-1996 AV Suomi DNS sec ptn
307 Frugte, Floris 24-05-1996 AV Startbaan DNS sec ptn
312 Lei, Nathan van der 22-08-1996 AV Startbaan DNS sec ptn
hoog 17 deelnemer(s)
1 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 1.75 m ptn
2 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 1.60 m ptn
3 246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 1.55 m ptn
4 186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 1.55 m ptn
5 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 1.50 m ptn
6 369 Bruyne, Jesse de 04-08-1996 AV Lycurgus 1.50 m ptn
7 240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 1.50 m ptn
8 250 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 1.45 m ptn
9 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 1.45 m ptn
10 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 1.45 m ptn
11 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 1.40 m ptn
12 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 1.25 m ptn
312 Lei, Nathan van der 22-08-1996 AV Startbaan DNS m ptn
205 Kersten, Koen 25-03-1996 AV Suomi DNS m ptn
206 Kersten, Olivier 25-03-1996 AV Suomi DNS m ptn
307 Frugte, Floris 24-05-1996 AV Startbaan DNS m ptn
289 Rodenburg, Lars 1996 AV Lycurgus DNS m ptn
1000m 11 deelnemer(s)
1 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 3.06.1 min ptn
2 289 Rodenburg, Lars 1996 AV Lycurgus 3.14.8 min ptn
3 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 3.18.8 min ptn
4 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 3.19.9 min ptn
5 240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 3.20.7 min ptn
6 246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 3.22.0 min ptn
7 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 3.30.4 min ptn
8 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 3.37.0 min ptn
9 186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 3.38.7 min ptn
10 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 3.48.4 min ptn
11 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 3.54.5 min ptn

Meisjes junioren C(1e jrs)

150m 18 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 20.7 sec ptn
2 319 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 20.9 sec ptn
3 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 21.6 sec ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 22.0 sec ptn
5 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 22.2 sec ptn
333 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM 22.3 sec ptn
317 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 22.3 sec ptn
354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum 22.9 sec ptn
227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 22.9 sec ptn
350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 23.3 sec ptn
370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 23.3 sec ptn
12 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 24.0 sec ptn
13 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 24.2 sec ptn
14 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 24.5 sec ptn
15 299 Haverkort, Marije 03-12-1997 AV Lycurgus 24.9 sec ptn
275 Haveman, Arlyn 29-03-1997 Leiden Atletiek DNS sec ptn
318 Agasi, Kathy 25-05-1997 AV Trias DNS sec ptn
218 Slebos, Pauline 24-03-1997 AV Suomi DNS sec ptn
600m 18 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 1.51.5 min ptn
2 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 1.52.0 min ptn
3 370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 1.59.5 min ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 2.02.8 min ptn
5 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 2.04.3 min ptn
6 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 2.08.8 min ptn
7 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 2.09.0 min ptn
8 227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 2.10.2 min ptn
9 350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 2.10.4 min ptn
10 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 2.11.2 min ptn
11 299 Haverkort, Marije 03-12-1997 AV Lycurgus 2.12.3 min ptn
354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum DNF min ptn
317 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias DNS min ptn
275 Haveman, Arlyn 29-03-1997 Leiden Atletiek DNS min ptn
218 Slebos, Pauline 24-03-1997 AV Suomi DNS min ptn
333 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM DNS min ptn
319 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias DNS min ptn
318 Agasi, Kathy 25-05-1997 AV Trias DNS min ptn
speer 19 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 29.75 m ptn
2 333 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM 25.19 m ptn
3 347 Carnas, Pella 31-07-1997 AV Trias 23.97 m ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 18.84 m ptn
5 227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 18.68 m ptn
6 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 18.31 m ptn
7 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 17.37 m ptn
8 354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum 16.42 m ptn
9 319 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 15.59 m ptn
10 370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 15.29 m ptn
11 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 14.37 m ptn
12 350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 13.19 m ptn
13 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 12.46 m ptn
14 317 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 12.08 m ptn
15 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 9.72 m ptn
299 Haverkort, Marije 03-12-1997 AV Lycurgus DNS m ptn
275 Haveman, Arlyn 29-03-1997 Leiden Atletiek DNS m ptn
218 Slebos, Pauline 24-03-1997 AV Suomi DNS m ptn
318 Agasi, Kathy 25-05-1997 AV Trias DNS m ptn

Meisjes junioren C(2e jrs)

150m 15 deelnemer(s)
1 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 20.3 sec ptn
2 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 20.5 sec ptn
342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 20.8 sec ptn
229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 20.8 sec ptn
5 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 21.0 sec ptn
220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 21.1 sec ptn
228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 21.1 sec ptn
8 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 21.7 sec ptn
9 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 22.6 sec ptn
10 322 Vries, Jet de 20-04-1996 AV Trias 23.3 sec ptn
11 323 Twisk, Nancy 03-03-1996 AV Trias 23.8 sec ptn
372 Wittink, Noortje 30-11-1996 AV Hylas 24.1 sec ptn
344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 24.1 sec ptn
324 Ruiter, Celine 21-10-1996 AV Trias DNS sec ptn
332 Noort, Demi van 23-07-1996 DEM DNS sec ptn
600m 14 deelnemer(s)
1 229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 1.46.5 min ptn
2 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 1.50.1 min ptn
3 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 1.53.1 min ptn
4 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 1.54.6 min ptn
5 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 1.55.5 min ptn
6 220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 1.58.0 min ptn
7 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 2.02.2 min ptn
8 228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 2.04.1 min ptn
9 342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 2.05.6 min ptn
10 344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 2.09.2 min ptn
332 Noort, Demi van 23-07-1996 DEM DNS min ptn
322 Vries, Jet de 20-04-1996 AV Trias DNS min ptn
323 Twisk, Nancy 03-03-1996 AV Trias DNS min ptn
324 Ruiter, Celine 21-10-1996 AV Trias DNS min ptn
speer 15 deelnemer(s)
1 332 Noort, Demi van 23-07-1996 DEM 32.64 m ptn
2 372 Wittink, Noortje 30-11-1996 AV Hylas 22.09 m ptn
3 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 21.62 m ptn
4 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 20.91 m ptn
5 220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 19.69 m ptn
6 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 19.45 m ptn
7 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 19.23 m ptn
8 228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 19.02 m ptn
9 323 Twisk, Nancy 03-03-1996 AV Trias 18.13 m ptn
10 342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 17.38 m ptn
11 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 16.79 m ptn
12 229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 16.10 m ptn
13 344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 15.79 m ptn
14 322 Vries, Jet de 20-04-1996 AV Trias 15.47 m ptn
324 Ruiter, Celine 21-10-1996 AV Trias DNS m ptn

Uitslagen CD Evening Games

17-06-2011

Jongens junioren D(1e jrs)

80m 20 deelnemer(s)
1 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 11.3 sec ptn
2 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 11.8 sec ptn
3 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 11.9 sec ptn
4 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 12.0 sec ptn
5 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 12.1 sec ptn
6 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 12.3 sec ptn
7 292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 12.4 sec ptn
8 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 12.5 sec ptn
9 223 Tuinstra, Bryan 24-09-1999 DEM 12.8 sec ptn
10 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 12.8 sec ptn
11 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 12.9 sec ptn
12 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 13.1 sec ptn
13 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 13.3 sec ptn
14 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 13.3 sec ptn
15 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 13.3 sec ptn
16 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 13.4 sec ptn
17 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 13.8 sec ptn
18 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 15.9 sec ptn
1000m 21 deelnemer(s)
1 278 Anderiessen, Bram 01-08-1999 AKU 3.13.0 min ptn
2 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 3.17.7 min ptn
3 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 3.20.7 min ptn
4 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 3.21.4 min ptn
5 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 3.21.8 min ptn
6 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 3.25.3 min ptn
7 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 3.30.6 min ptn
8 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 3.33.1 min ptn
9 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 3.35.0 min ptn
10 292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 3.38.8 min ptn
11 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 3.41.8 min ptn
12 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 3.46.1 min ptn
13 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 3.47.8 min ptn
14 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 3.49.2 min ptn
15 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 3.50.9 min ptn
16 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 4.21.3 min ptn
17 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 4.38.2 min ptn
18 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 4.41.7 min ptn
kogel 20 deelnemer(s)
1 335 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 7.03 m ptn
2 251 Koldijk, Douwe 1999 AV Haarlemmermeer 6.87 m ptn
3 279 Schilp, Timo 26-01-1999 AV Lycurgus 6.57 m ptn
292 Land, Tymen van ‘t 1998 AV Lycurgus 6.53 m ptn
5 223 Tuinstra, Bryan 24-09-1999 DEM 6.51 m ptn
6 313 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 6.47 m ptn
7 290 Gelderen, Jens van 13-08-1999 AV Lycurgus 6.16 m ptn
8 224 Vlieland, Roy 10-06-1968 DEM 6.00 m ptn
9 193 Asselt, Stijn van 21-12-1999 AV Suomi 5.99 m ptn
10 358 Kruistum, Ludo 02-07-1999 AV Castricum 5.92 m ptn
11 314 Koning, Job de 06-05-1999 AV Trias 5.76 m ptn
12 249 Koldijk, Joost 13-01-1999 AV Haarlemmermeer 5.67 m ptn
13 241 Moer, Sten van der 10-08-1999 AV Castricum 5.56 m ptn
14 315 Karels, Stijn 31-08-1999 AV Trias 5.49 m ptn
15 374 Ruiter, Yannick 08-11-1999 AV Trias 5.26 m ptn
16 247 Flier, Remco van der 31-03-1999 AV Haarlemmermeer 5.16 m ptn
17 310 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 4.96 m ptn
18 359 Visser, Pim 15-11-1999 AV Castricum 4.89 m ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

80m 17 deelnemer(s)
1 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 10.6 sec ptn
2 316 Sluis, Danny van 29-04-1998 AV Trias 10.8 sec ptn
3 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 11.0 sec ptn
4 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 11.1 sec ptn
353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 11.2 sec ptn
348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 11.2 sec ptn
7 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 11.2 sec ptn
8 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 11.4 sec ptn
9 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 11.5 sec ptn
10 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 11.7 sec ptn
11 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 11.7 sec ptn
12 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 11.8 sec ptn
13 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 12.0 sec ptn
14 226 Tuinstra, Sean 19-06-1998 DEM 12.2 sec ptn
15 194 Asselt, Koen van 23-01-1998 AV Suomi 12.6 sec ptn
16 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 12.6 sec ptn
17 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 12.9 sec ptn
1000m 17 deelnemer(s)
1 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 3.16.0 min ptn
2 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 3.16.5 min ptn
3 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 3.18.0 min ptn
4 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 3.18.1 min ptn
5 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 3.19.0 min ptn
6 348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 3.21.3 min ptn
7 353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 3.34.5 min ptn
8 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 3.41.3 min ptn
9 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 3.45.7 min ptn
10 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 3.46.6 min ptn
11 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 3.52.5 min ptn
12 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 3.56.3 min ptn
13 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 4.03.9 min ptn
14 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 4.23.2 min ptn
kogel 17 deelnemer(s)
1 302 Aerts, Onno 29-03-1998 SV Noordkop 12.45 m ptn
2 254 Ingen, Bryan van 28-07-1998 AV Haarlemmermeer 10.79 m ptn
3 252 Verboom, Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 10.73 m ptn
4 353 Straathof, Jos 03-02-1998 AV Castricum 10.65 m ptn
5 300 Oossanen, Lars van 22-02-1998 SV Noordkop 8.93 m ptn
6 348 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 8.83 m ptn
7 316 Sluis, Danny van 29-04-1998 AV Trias 8.65 m ptn
8 269 Berends, Freek 11-05-1998 KAV Holland 8.12 m ptn
9 225 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 7.88 m ptn
10 375 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 7.76 m ptn
11 301 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 7.58 m ptn
12 226 Tuinstra, Sean 19-06-1998 DEM 7.21 m ptn
13 271 Bakel, Nick van 22-03-1998 AV Haarlemmermeer 6.98 m ptn
14 194 Asselt, Koen van 23-01-1998 AV Suomi 6.66 m ptn
15 253 Brandehof, Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 6.64 m ptn
16 267 Datema, Jelmer 08-09-1998 KAV Holland 6.53 m ptn
17 293 Rodenburg, Sven 1998 AV Lycurgus 5.13 m ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

60mh 28 deelnemer(s)
1 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.9 sec ptn
336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 10.9 sec ptn
3 257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 11.3 sec ptn
282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 11.3 sec ptn
5 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 11.8 sec ptn
233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 12.1 sec ptn
232 Niesten, Kim 1999 DEM 12.1 sec ptn
8 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 12.2 sec ptn
9 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 12.2 sec ptn
295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 12.7 sec ptn
13 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 12.8 sec ptn
14 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 12.8 sec ptn
15 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 13.3 sec ptn
16 221 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 13.6 sec ptn
17 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 14.2 sec ptn
18 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 15.3 sec ptn
19 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 15.4 sec ptn
20 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 15.4 sec ptn
244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland DQ sec ptn
kogel 31 deelnemer(s)
1 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.94 m ptn
2 257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 9.79 m ptn
3 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 9.21 m ptn
4 285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 8.69 m ptn
5 282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 8.21 m ptn
6 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 8.17 m ptn
7 295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 7.88 m ptn
8 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 7.42 m ptn
9 336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 7.18 m ptn
10 233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 7.12 m ptn
11 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 7.09 m ptn
12 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 6.60 m ptn
13 283 Vos, Wies 13-02-1999 AV Trias 6.56 m ptn
14 255 Groenenberg, Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer 6.55 m ptn
15 280 Schiebergen, Jette 13-10-1999 AV Trias 6.30 m ptn
16 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 6.26 m ptn
17 356 Straathof, Afra 19-07-1999 AV Castricum 6.21 m ptn
18 244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland 6.17 m ptn
19 355 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 6.10 m ptn
20 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 6.00 m ptn
21 338 Mil, Larice van 17-12-1999 KAV Holland 5.73 m ptn
22 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 5.58 m ptn
23 326 Bouwer, Carlijn 15-09-1999 AV Trias 5.30 m ptn
24 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 5.12 m ptn
25 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 4.97 m ptn
26 232 Niesten, Kim 1999 DEM 4.92 m ptn
27 294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 4.74 m ptn
discus 31 deelnemer(s)
1 257 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 20.52 m ptn
2 256 Winnubst, Beau 26-05-1999 AV Haarlemmermeer 18.76 m ptn
3 304 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 18.20 m ptn
4 282 Schenk, Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 17.71 m ptn
5 297 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 17.17 m ptn
6 242 Bruggemann, Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 16.10 m ptn
7 255 Groenenberg, Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer 15.51 m ptn
8 295 Dommanschet, Marit 01-08-1999 AV Lycurgus 14.77 m ptn
9 325 Most, Larissa van der 05-10-1999 AV Trias 14.36 m ptn
10 284 Koelma, Sophie 19-02-1999 AV Lycurgus 13.98 m ptn
11 233 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 13.76 m ptn
12 285 Deudekom, Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 13.74 m ptn
13 283 Vos, Wies 13-02-1999 AV Trias 13.00 m ptn
14 280 Schiebergen, Jette 13-10-1999 AV Trias 12.97 m ptn
15 355 Sande, Esther van der 13-11-1999 AV Castricum 12.96 m ptn
16 243 Komen, Iris 1999 AV Haarlem 12.25 m ptn
17 357 Verhaar, Paulien 11-08-1999 AV Castricum 12.18 m ptn
18 336 Endstra, Judith 16-02-1999 KAV Holland 12.08 m ptn
19 231 Kies, Dion 27-11-1999 DEM 11.47 m ptn
20 326 Bouwer, Carlijn 15-09-1999 AV Trias 11.08 m ptn
21 232 Niesten, Kim 1999 DEM 11.02 m ptn
22 298 Wijngaarden, Carmen van 01-11-1999 AV Lycurgus 10.60 m ptn
23 341 Engelkes, Charlotte 12-05-1999 KAV Holland 10.56 m ptn
24 338 Mil, Larice van 17-12-1999 KAV Holland 10.28 m ptn
25 244 Joaquin Fernandez, Sofie 12 KAV Holland 9.90 m ptn
26 356 Straathof, Afra 19-07-1999 AV Castricum 9.58 m ptn
27 294 Cornet, Kayleigh 15-05-1999 AV Lycurgus 9.12 m ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

60mh 27 deelnemer(s)
1 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 10.5 sec ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 11.1 sec ptn
3 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 11.2 sec ptn
4 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 11.5 sec ptn
5 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 11.7 sec ptn
6 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 11.9 sec ptn
7 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 11.9 sec ptn
8 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 12.1 sec ptn
9 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 12.1 sec ptn
10 327 Kok, Robin 04-01-1998 AV Trias 12.1 sec ptn
11 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 12.3 sec ptn
12 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 12.3 sec ptn
13 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 12.5 sec ptn
14 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 12.9 sec ptn
15 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 12.9 sec ptn
16 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 12.9 sec ptn
17 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 13.0 sec ptn
18 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 13.1 sec ptn
19 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 13.3 sec ptn
20 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 13.5 sec ptn
21 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 14.1 sec ptn
22 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 14.3 sec ptn
23 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 14.4 sec ptn
24 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 15.5 sec ptn
kogel 27 deelnemer(s)
1 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 10.90 m ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 10.79 m ptn
3 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 10.04 m ptn
4 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 9.75 m ptn
5 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 9.20 m ptn
6 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 9.13 m ptn
7 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 8.82 m ptn
8 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 8.66 m ptn
9 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 8.51 m ptn
10 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 8.28 m ptn
11 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 8.14 m ptn
12 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 7.93 m ptn
13 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 7.83 m ptn
14 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 7.82 m ptn
15 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 7.81 m ptn
16 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 7.79 m ptn
17 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 7.77 m ptn
18 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 7.71 m ptn
19 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 7.61 m ptn
20 213 Cauwels, Irene 14-04-1998 AV Suomi 7.60 m ptn
21 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 7.52 m ptn
22 237 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 7.31 m ptn
23 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 7.23 m ptn
24 330 Kampstra, Marit 05-06-1998 AV Trias 6.83 m ptn
25 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 6.72 m ptn
26 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 5.72 m ptn
discus 27 deelnemer(s)
1 185 IJsbrandij, Romy 07-02-1998 AV Hollandia 26.18 m ptn
2 235 Vermeer, Amy 06-05-1998 DEM 22.03 m ptn
3 329 Most, Melanie van der 11-07-1998 AV Trias 20.63 m ptn
4 328 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 19.70 m ptn
5 340 Veerkamp, Nienke 06-07-1998 KAV Holland 18.89 m ptn
6 373 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 18.78 m ptn
7 217 Rozemeijer, Floor 05-05-1998 AV Suomi 18.56 m ptn
8 286 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 18.11 m ptn
9 260 Groenenberg, Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 17.92 m ptn
10 371 Wittink, Maaike 05-05-1998 AV Hylas 17.40 m ptn
11 215 Eijsbroek, Veerle 27-04-1998 AV Suomi 16.94 m ptn
12 258 Strijland, Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 16.87 m ptn
13 237 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 16.83 m ptn
14 287 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 16.67 m ptn
15 259 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 16.56 m ptn
16 274 Mul, Marieke 17-09-1998 KAV Holland 16.38 m ptn
17 305 Berendse, Silke 1998 Phanos 15.92 m ptn
18 213 Cauwels, Irene 14-04-1998 AV Suomi 15.17 m ptn
19 339 Duivenvoorde, Marit 28-11-1998 KAV Holland 14.57 m ptn
20 214 Dirksen, Gitta 27-04-1998 AV Suomi 14.50 m ptn
21 273 Rothweiler, Lotte 25-02-1998 KAV Holland 14.45 m ptn
22 234 Glorie, Lisanne 24-08-1998 DEM 14.16 m ptn
23 236 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 12.85 m ptn
24 330 Kampstra, Marit 05-06-1998 AV Trias 12.68 m ptn
25 212 Asselt, Maartje van 23-01-1998 AV Suomi 12.37 m ptn
26 216 Louisa, Joella 1998 AV Suomi 11.84 m ptn

Jongens junioren C(1e jrs)

100m 24 deelnemer(s)
1 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 12.1 sec ptn
2 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 12.6 sec ptn
3 276 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 12.9 sec ptn
4 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 13.2 sec ptn
5 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 13.2 sec ptn
6 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 13.6 sec ptn
7 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 13.7 sec ptn
8 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 13.8 sec ptn
9 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 13.9 sec ptn
10 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 14.0 sec ptn
11 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 14.0 sec ptn
12 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 14.1 sec ptn
13 201 Rosdorff, David 24-07-1997 AV Suomi 14.2 sec ptn
14 345 Rooij, Shaquille de 22-10-1997 AV Haarlem 14.3 sec ptn
15 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 14.6 sec ptn
16 308 Dorrestein, Sjoerd 22-09-1997 AV Trias 15.4 sec ptn
17 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 15.8 sec ptn
18 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 15.9 sec ptn
19 197 Groeneveld, Bart 04-06-1997 AV Suomi 17.5 sec ptn
hoog 23 deelnemer(s)
1 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 1.65 m ptn
2 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 1.60 m ptn
3 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 1.60 m ptn
4 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
5 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
6 200 Korsen, Timo 29-04-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
7 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 1.50 m ptn
8 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 1.45 m ptn
9 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 1.45 m ptn
10 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 1.40 m ptn
11 276 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 1.40 m ptn
12 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 1.35 m ptn
13 288 Jaarsma, Jochem 1997 AV Lycurgus 1.35 m ptn
14 345 Rooij, Shaquille de 22-10-1997 AV Haarlem 1.35 m ptn
15 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 1.35 m ptn
16 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 1.35 m ptn
17 308 Dorrestein, Sjoerd 22-09-1997 AV Trias 1.30 m ptn
18 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 1.30 m ptn
19 197 Groeneveld, Bart 04-06-1997 AV Suomi 1.20 m ptn
20 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 1.10 m ptn
1000m 15 deelnemer(s)
1 352 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 3.00.0 min ptn
2 202 Schutter, Robin 01-07-1997 AV Suomi 3.03.1 min ptn
3 196 Dobber, Jochem 08-07-1997 AV Suomi 3.08.0 min ptn
4 238 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 3.13.1 min ptn
5 199 Klene, Jan-Jaap 21-05-1997 AV Suomi 3.24.2 min ptn
6 203 Sunder, Jelle van 1997 AV Suomi 3.33.4 min ptn
7 264 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 3.33.8 min ptn
8 239 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 3.36.6 min ptn
9 204 Visser, Martijn 25-08-1997 AV Suomi 3.37.1 min ptn
10 198 Groeneveld, Tim 04-06-1997 AV Suomi 3.38.5 min ptn
11 245 Dijk, Joris van 29-08-1997 AV Haarlemmermeer 3.41.4 min ptn
12 195 Bakker, Stefan 04-04-1997 AV Suomi 3.43.2 min ptn
13 343 Kroon, Casper 01-12-1997 KAV Holland 3.45.0 min ptn
14 201 Rosdorff, David 24-07-1997 AV Suomi 3.50.6 min ptn
15 265 Lambers, Niels 25-02-1997 KAV Holland 3.57.8 min ptn

Jongens junioren C(2e jrs)

100m 16 deelnemer(s)
1 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 12.6 sec ptn
250 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 12.8 sec ptn
186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 12.8 sec ptn
240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 13.1 sec ptn
246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 13.1 sec ptn
6 289 Rodenburg, Lars 1996 AV Lycurgus 13.5 sec ptn
7 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 13.5 sec ptn
8 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 13.5 sec ptn
9 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 13.7 sec ptn
10 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 13.7 sec ptn
11 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 13.8 sec ptn
12 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 13.9 sec ptn
hoog 17 deelnemer(s)
1 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 1.75 m ptn
2 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 1.60 m ptn
3 246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 1.55 m ptn
4 186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 1.55 m ptn
5 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 1.50 m ptn
6 369 Bruyne, Jesse de 04-08-1996 AV Lycurgus 1.50 m ptn
7 240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 1.50 m ptn
8 250 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 1.45 m ptn
9 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 1.45 m ptn
10 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 1.45 m ptn
11 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 1.40 m ptn
12 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 1.25 m ptn
1000m 11 deelnemer(s)
1 262 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 3.06.1 min ptn
2 289 Rodenburg, Lars 1996 AV Lycurgus 3.14.8 min ptn
3 306 Looze, Lennart de 12-01-1996 AV Startbaan 3.18.8 min ptn
4 266 Roosen, Jesse 06-03-1996 KAV Holland 3.19.9 min ptn
5 240 Verzijden, Luuk 11-07-1996 AV Haarlem 3.20.7 min ptn
6 246 Treep, Daniël 08-04-1996 AV Haarlemmermeer 3.22.0 min ptn
7 207 Mossink, Hajo 03-04-1996 AV Suomi 3.30.4 min ptn
8 222 Stal, Luuk 27-10-1996 DEM 3.37.0 min ptn
9 186 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 3.38.7 min ptn
10 187 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 3.48.4 min ptn
11 208 Rosdorff, Quinten 02-03-1996 AV Suomi 3.54.5 min ptn

Meisjes junioren C(1e jrs)

150m 18 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 20.7 sec ptn
2 319 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 20.9 sec ptn
3 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 21.6 sec ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 22.0 sec ptn
5 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 22.2 sec ptn
333 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM 22.3 sec ptn
317 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 22.3 sec ptn
354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum 22.9 sec ptn
227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 22.9 sec ptn
350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 23.3 sec ptn
370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 23.3 sec ptn
12 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 24.0 sec ptn
13 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 24.2 sec ptn
14 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 24.5 sec ptn
15 299 Haverkort, Marije 03-12-1997 AV Lycurgus 24.9 sec ptn
600m 18 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 1.51.5 min ptn
2 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 1.52.0 min ptn
3 370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 1.59.5 min ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 2.02.8 min ptn
5 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 2.04.3 min ptn
6 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 2.08.8 min ptn
7 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 2.09.0 min ptn
8 227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 2.10.2 min ptn
9 350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 2.10.4 min ptn
10 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 2.11.2 min ptn
11 299 Haverkort, Marije 03-12-1997 AV Lycurgus 2.12.3 min ptn
354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum DNF min ptn
speer 19 deelnemer(s)
1 320 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Trias 29.75 m ptn
2 333 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM 25.19 m ptn
3 347 Carnas, Pella 31-07-1997 AV Trias 23.97 m ptn
4 303 Keppel, Yasmin 1997 SV Noordkop 18.84 m ptn
5 227 Bakker, Isri 19-10-1997 DEM 18.68 m ptn
6 349 Groen, Marjet 08-03-1997 AV Castricum 18.31 m ptn
7 272 Kan, Shanice van 24-07-1997 KAV Holland 17.37 m ptn
8 354 Akhbalatova, Marianna 1997 AV Castricum 16.42 m ptn
9 319 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 15.59 m ptn
10 370 Muthert, Stella 07-10-1997 AV Castricum 15.29 m ptn
11 277 Graaf, Marij van der 03-02-1997 AV Castricum 14.37 m ptn
12 350 Kivit, Fien 20-03-1997 AV Castricum 13.19 m ptn
13 346 Kruijer, D.A.E. 06-04-1997 AV Hylas 12.46 m ptn
14 317 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 12.08 m ptn
15 296 Kuipers, Elise 10-12-1997 AV Trias 9.72 m ptn

Meisjes junioren C(2e jrs)

150m 15 deelnemer(s)
1 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 20.3 sec ptn
2 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 20.5 sec ptn
342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 20.8 sec ptn
229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 20.8 sec ptn
5 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 21.0 sec ptn
220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 21.1 sec ptn
228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 21.1 sec ptn
8 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 21.7 sec ptn
9 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 22.6 sec ptn
10 322 Vries, Jet de 20-04-1996 AV Trias 23.3 sec ptn
11 323 Twisk, Nancy 03-03-1996 AV Trias 23.8 sec ptn
372 Wittink, Noortje 30-11-1996 AV Hylas 24.1 sec ptn
344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 24.1 sec ptn
600m 14 deelnemer(s)
1 229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 1.46.5 min ptn
2 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 1.50.1 min ptn
3 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 1.53.1 min ptn
4 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 1.54.6 min ptn
5 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 1.55.5 min ptn
6 220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 1.58.0 min ptn
7 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 2.02.2 min ptn
8 228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 2.04.1 min ptn
9 342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 2.05.6 min ptn
10 344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 2.09.2 min ptn
speer 15 deelnemer(s)
1 332 Noort, Demi van 23-07-1996 DEM 32.64 m ptn
2 372 Wittink, Noortje 30-11-1996 AV Hylas 22.09 m ptn
3 321 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 21.62 m ptn
4 219 Eijsbroek, Fleur 16-01-1996 AV Suomi 20.91 m ptn
5 220 Pieters, Marieke 11-12-1996 AV Suomi 19.69 m ptn
6 311 Stokx, Laura 26-11-1996 AV Hylas 19.45 m ptn
7 230 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 19.23 m ptn
8 228 Schlundt Bodien, Iris 03-04-1996 DEM 19.02 m ptn
9 323 Twisk, Nancy 03-03-1996 AV Trias 18.13 m ptn
10 342 Wolf, Femke van der 20-11-1996 KAV Holland 17.38 m ptn
11 331 Dorth, Danielle 28-03-1996 AV Hylas 16.79 m ptn
12 229 Poel, Ilona 05-08-1996 DEM 16.10 m ptn
13 344 Saager, Elise 23-02-1996 KAV Holland 15.79 m ptn
14 322 Vries, Jet de 20-04-1996 AV Trias 15.47 m ptn

Leave a Reply