Uitslag B-Competitie 2012 Poule 41

 

Jongens

Onderdeel Serie / Gr Voornaam Achernaam Team Wind Punten
100 meter 4 Meron Gijsbertha AV ATOS 11,57 +1.0m/s 672 672
100 meter 1 Jurre Wildschut GAC TEAM 1 11,77 -0.1m/s 629 629
100 meter 1 Jacco Kremers AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 11,77 -0.1m/s 629 629
100 meter 2 Jelle van Sunder AV SUOMI 11,82 +0.1m/s 618 618
100 meter 4 Nieno Schuur ALMERE 81 11,87 +1.0m/s 607 607
100 meter 3 Jochem Dobber AV SUOMI 11,91 +0.2m/s 599 0
100 meter 2 Thom Slot AV TRIAS 11,92 +0.1m/s 597 597
100 meter 3 Denisio Palas AV ATOS 12,04 +0.2m/s 572 0
100 meter 1 Paul Schildmeijer AV 1923 TEAM 1 12,07 -0.1m/s 566 566
100 meter 2 Julian Langestraat ALMERE 81 12,09 +0.1m/s 562 0
100 meter 2 Mark Stammes AV PIJNENBURG 12,15 +0.1m/s 550 550
100 meter 6 Ray Simson AV 1923 TEAM 1 12,25 +1.0m/s 530 0
100 meter 3 Jelle de Vries KAV HOLLAND 12,33 +0.2m/s 515 515
100 meter 1 Juno Joseph AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 12,46 -0.1m/s 490 490
100 meter 4 Rick Serry AAC 12,53 +1.0m/s 476 476
100 meter 1 Aldo Vree GAC TEAM 2 12,58 -0.1m/s 467 467
100 meter 3 Robert-Jan Banda AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 12,66 +0.2m/s 452 0
100 meter 3 Harmen Komin KAV HOLLAND 12,78 +0.2m/s 430 0
100 meter 6 Oscar van Crimpen SAV 12,88 +0.0m/s 412 412
100 meter 5 Daan Schol AV TRIAS 13,10 +0.3m/s 374 0
100 meter 1 Julius Pilzecker GAC TEAM 1 13,13 -0.1m/s 369 0
100 meter 4 Landolin Jantjes AV LYCURGUS 13,14 +1.0m/s 367 367
100 meter 6 Jordy Kluft DEM 13,30 +1.0m/s 340 340
100 meter 6 Mike Otter AV NOVA 13,66 +1.0m/s 281 281
100 meter 5 Jasper Paol GAC TEAM 2 14,22 +0.3m/s 196 0
100 meter 6 Vester Oostwoude AV SPIRIT 14,47 +1.0m/s 160 160
100 meter 5 Edwin Sjerps SAV 14,65 +0.3m/s 135 0
110 meter Horden 1 Job Beintema AV TRIAS 14,50 -0.3m/s 904 904
110 meter Horden 4 Nieno Schuur ALMERE 81 15,20 +2.2m/s 828 828
110 meter Horden 2 Christian Oberdorfer GAC TEAM 1 15,67 +0.5m/s 780 780
110 meter Horden 4 Ryan Jong AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 17,15 +2.2m/s 648 648
110 meter Horden 3 Mike Jong AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 17,28 +1.1m/s 638 638
110 meter Horden 4 Bas Jansen AV LYCURGUS 17,41 +2.2m/s 628 628
110 meter Horden 1 Patrick Wijk GAC TEAM 2 17,45 -0.3m/s 624 624
110 meter Horden 3 Paul Schildmeijer AV 1923 TEAM 1 17,66 +1.1m/s 608 608
110 meter Horden 4 Joshua Record AV 1923 TEAM 1 17,97 +2.2m/s 585 0
110 meter Horden 1 Abe Iping AV ATOS 18,39 -0.3m/s 554 554
110 meter Horden 2 Boris Wolbink AAC 18,41 +0.5m/s 553 553
110 meter Horden 2 Lars Besselaar GAC TEAM 1 19,23 +0.5m/s 497 0
110 meter Horden 3 Paul Mulder AAC 19,50 +1.1m/s 480 0
110 meter Horden 4 Jessse Roosen KAV HOLLAND 20,03 +2.2m/s 448 448
110 meter Horden 1 Roy Ruijter SAV 20,76 -0.3m/s 406 406
110 meter Horden 3 Lucas Huikeshoven AV ATOS 20,80 +1.1m/s 403 0
110 meter Horden 1 Rick Groen AV NOVA 21,25 -0.3m/s 379 379
110 meter Horden 3 Lars Mensink DEM 22,12 +1.1m/s 335 335
110 meter Horden 2 Maxim Peters AV 1923 TEAM 2 0 0
1500 meter 1 Vincent Hazeleger AV TRIAS 4:10.97 727 727
1500 meter 1 Joost Wieleman ALMERE 81 4:12.07 719 719
1500 meter 2 Chris van Hensbergen KAV HOLLAND 4:19.51 663 663
1500 meter 2 Melle Albada GAC TEAM 1 4:19.77 661 661
1500 meter 2 Stan Niesten DEM 4:20.53 655 655
1500 meter 2 Jelle Jansen GAC TEAM 1 4:28.90 597 0
1500 meter 1 Sjoerd Heemskerk AKU 4:30.09 589 589
1500 meter 2 Kelide Aminboru AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 4:30.47 586 586
1500 meter 2 Tshego Epema AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 4:47.74 478 478
1500 meter 1 Arnold Berghuizen AV ATOS 4:50.20 463 463
1500 meter 2 Klaas Visscher ALMERE 81 4:52.93 447 0
1500 meter 2 Koen Koehof AV PIJNENBURG 4:53.41 445 445
1500 meter 2 Jos Meeussen AV NOVA 4:53.53 444 444
1500 meter 1 Bavo Oost AV SUOMI 4:54.60 438 438
1500 meter 2 Joost Kok SAV 4:56.57 427 427
1500 meter 1 Guido Klaassen AV LYCURGUS 5:00.97 403 403
1500 meter 2 Walter Kohlenberg DEM 5:03.99 387 0
1500 meter 1 Yoram de Boer GAC TEAM 2 5:05.79 377 377
1500 meter 1 Dennis Sjerps SAV 5:08.58 363 0
1500 meter 2 Mees Ritmeijer AV 1923 TEAM 1 5:09.91 356 356
1500 meter 1 Paul Mulder AAC 5:11.22 349 349
1500 meter 1 Jordi Berendrecht AV LYCURGUS 5:11.76 346 0
1500 meter 1 Guus Ruiter AV TRIAS 5:17.51 318 0
1500 meter 1 Luca Bellinzis AV ATOS 5:20.51 304 0
4 x 100 meter 1 AV SUOMI AV SUOMI 45,75 702 702
4 x 100 meter 1 AV TRIAS AV TRIAS 45,87 695 695
4 x 100 meter 3 AV ATOS AV ATOS 46,15 680 680
4 x 100 meter 1 AV 1923 TEAM 1 AV 1923 TEAM 1 46,61 654 654
4 x 100 meter 2 AV TRIATHLON / AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 47,00 633 633
4 x 100 meter 3 KAV HOLLAND KAV HOLLAND 47,52 606 606
4 x 100 meter 1 AV SPIRIT AV SPIRIT 48,80 540 540
4 x 100 meter 2 GAC TEAM 1 GAC TEAM 1 49,20 521 521
4 x 100 meter 2 AV LYCURGUS AV LYCURGUS 49,31 515 515
4 x 100 meter 3 AAC AAC 49,69 497 497
4 x 100 meter 2 AV TRIATHLON / AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 50,33 467 467
4 x 100 meter 1 DEM DEM 50,58 455 455
4 x 100 meter 1 AV PIJNENBURG AV PIJNENBURG 50,66 452 452
4 x 100 meter 2 SAV SAV 52,79 357 357
4 x 100 meter 3 AV NOVA AV NOVA 54,36 293 293
4 x 100 meter 3 Rigter ALMERE 81 DIS 0 0
400 meter 2 Bastiaan Bouman AV TRIAS 52,24 709 709
400 meter 1 David van der Vlugt AV SUOMI 53,11 674 674
400 meter 3 Jurre Wildschut GAC TEAM 1 53,76 649 649
400 meter 3 Julian Langestraat ALMERE 81 55,64 578 578
400 meter 3 Ray Simson AV 1923 TEAM 1 56,26 556 556
400 meter 4 Jolan van Maaren ALMERE 81 56,36 553 0
400 meter 2 Mirco Hoogetoorn AV SPIRIT 56,43 550 550
400 meter 5 Ryan Jong AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 57,73 505 505
400 meter 4 Mark Stammes AV PIJNENBURG 57,83 502 502
400 meter 5 Twan Nooitmeer AV ATOS 58,19 490 490
400 meter 4 Julius Pilzecker GAC TEAM 1 58,40 483 0
400 meter 2 Berlin Ngendakumana AAC 58,41 483 483
400 meter 1 Jordy Kluft DEM 59,05 462 462
400 meter 1 Daan de Ruiter KAV HOLLAND 59,95 434 434
400 meter 2 Robert-Jan Banda AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 1:00.13 428 428
400 meter 2 Hans den Boer DEM 1:00.18 426 0
400 meter 3 Juno Joseph AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 1:00.37 421 0
400 meter 3 Jochem Jaarsma AV LYCURGUS 1:00.40 420 420
400 meter 5 Kylian Kruiver AV LYCURGUS 1:00.94 403 0
400 meter 1 Jaap van der Thiel SAV 1:01.51 386 386
400 meter 1 Roy Spek AV 1923 TEAM 1 1:01.73 380 0
400 meter 2 Tarik Mahammadi AV ATOS 1:02.71 351 0
400 meter 5 Rick Groen AV NOVA 1:03.03 342 342
400 meter 3 Jesper Peterse AV TRIAS 1:03.80 321 0
400 meter 4 Jasper Paol GAC TEAM 2 1:11.41 134 134
400 meter 1 Quinten Pietersen AV SUOMI 1:12.55 109 0
Discuswerpen 2 Shaquille Bleecke ALMERE 81 40,52 696 696
Discuswerpen 1 Andreas de Jong AV 1923 TEAM 1 40,21 690 690
Discuswerpen 2 Matthijs Jong SAV 40,01 686 686
Discuswerpen 1 Mees Ritmeijer AV 1923 TEAM 1 29,95 473 0
Discuswerpen 1 Edward van Egdom AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 29,68 467 467
Discuswerpen 1 Thijmen Wiltink KAV HOLLAND 27,77 422 422
Discuswerpen 1 Lars Gilissen AV LYCURGUS 27,60 418 418
Discuswerpen 2 Marius Wouters AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 26,59 394 0
Discuswerpen 1 Jessse Roosen KAV HOLLAND 24,82 350 0
Discuswerpen 1 Quinten Rosdorff AV SUOMI 24,82 350 350
Discuswerpen 2 Dave de Vries AV SPIRIT 24,21 335 335
Discuswerpen 2 Boy van den Berg GAC TEAM 1 21,85 274 274
Discuswerpen 1 Luuk Stal DEM 20,01 223 223
Discuswerpen  1 Daan Schol AV TRIAS 19,84 219 219
Discuswerpen 1 Matthijs Kolkman AAC 18,91 192 192
Discuswerpen 2 Kevin Land AV PIJNENBURG 17,78 159 159
Discuswerpen 1 Jimmy van der Laan AV LYCURGUS 16,78 129 0
Discuswerpen 2 Thijs Tesselaar AV NOVA 16,63 124 124
Discuswerpen 1 Dennis van der Heide DEM 15,71 96 0
Discuswerpen 1 Daan Jas AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 14,86 69 69
Discuswerpen 2 Jurre Lith AV ATOS 12,23 0 0
Hink-stapspringen 1 Joshua Record AV 1923 TEAM 1 12,13 582 582
Hink-stapspringen 1 Roman Monte GAC TEAM 1 11,62 526 526
Hink-stapspringen 1 Michael Hooper AV SPIRIT 11,48 510 510
Hink-stapspringen 1 Marius Wouters AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 11,41 502 502
Hink-stapspringen 1 Matthijs Kolkman AAC 11,10 467 467
Hink-stapspringen 1 Stan Lutz GAC TEAM 2 10,96 451 451
Hink-stapspringen 1 René Camper AV PIJNENBURG 10,94 448 448
Hink-stapspringen 1 Frank Backs AV TRIAS 10,83 436 436
Hink-stapspringen 1 Bas Jansen AV LYCURGUS 10,78 430 430
Hink-stapspringen 1 Jelle de Vries KAV HOLLAND 10,38 383 383
Hink-stapspringen 1 Lars Mensink DEM 9,47 273 273
Hink-stapspringen 1 Twan Nooitmeer AV ATOS 9,45 270 270
Hink-stapspringen 1 Korneel Nannes AV NOVA 9,10 226 226
Hink-stapspringen 1 Dennis Sjerps SAV 8,32 126 126
Hoogspringen 2 Thierry Belt AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 1,85 725 725
Hoogspringen 2 Jos Boetzkes AV TRIAS 1,80 680 680
Hoogspringen 1 Mike van Bork AV 1923 TEAM 1 1,70 587 0
Hoogspringen 2 Mike Jong AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 1,70 587 587
Hoogspringen 2 Kasper Hoogervorst AV 1923 TEAM 1 1,70 587 587
Hoogspringen 1 Roman Monte GAC TEAM 1 1,65 540 0
Hoogspringen 1 Luuk Stal DEM 1,65 540 540
Hoogspringen 1 Marinio Mac Andrew AV ATOS 1,65 540 540
Hoogspringen 1 Lucas Leemhuis AV LYCURGUS 1,65 540 540
Hoogspringen 1 Marius Wouters AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 1,65 540 0
Hoogspringen 2 Steven Mijnhout GAC TEAM 1 1,65 540 540
Hoogspringen 1 Aldo Vree GAC TEAM 2 1,60 492 492
Hoogspringen 2 Fabian Sneijder AKU 1,60 492 492
Hoogspringen 1 Berlin Ngendakumana AAC 1,55 444 444
Hoogspringen 2 Patrick Wijk GAC TEAM 2 1,55 444 0
Hoogspringen 2 Jesse de Bruyne AV LYCURGUS 1,55 444 0
Hoogspringen 2 Deni van Schagen AV NOVA 1,55 444 444
Hoogspringen 2 Roy Ruijter SAV 1,55 444 444
Hoogspringen 2 Wouter Mijnhart ALMERE 81 1,55 444 444
Hoogspringen 1 Ronan Smith ALMERE 81 1,50 394 0
Hoogspringen 1 Giel Ritmeijer AV 1923 TEAM 2 1,50 394 394
Hoogspringen 2 Jessse Roosen KAV HOLLAND 1,50 394 394
Hoogspringen 2 Abe Iping AV ATOS 1,50 394 0
Hoogspringen 2 Gijs Scholten AV 1923 TEAM 2 1,50 394 0
Hoogspringen 1 Marcel Goossens AV SUOMI 1,45 344 344
Hoogspringen 2 Alexander Soethout DEM 1,45 344 0
Hoogspringen 2 Mathijs Bekkering AKU 1,45 344 0
Hoogspringen 2 Iko Vloothuis AAC 1,45 344 0
Hoogspringen 2 Yuri Roukes AV SPIRIT 1,45 344 344
Hoogspringen 2 Menno Blom AV PIJNENBURG 1,45 344 344
Kogelstoten 2 Emiel Rigter ALMERE 81 14,29 746 746
Kogelstoten 1 Andreas de Jong AV 1923 TEAM 1 13,24 681 681
Kogelstoten 2 Lucas Leemhuis AV LYCURGUS 13,05 668 668
Kogelstoten 1 Matthijs Jong SAV 11,96 597 597
Kogelstoten 1 Florian van Heijningen KAV HOLLAND 11,46 563 563
Kogelstoten 2 Ilan Langedijk AV SUOMI 11,06 536 536
Kogelstoten 1 Roman Monte GAC TEAM 1 10,91 525 525
Kogelstoten 1 Lars Gilissen AV LYCURGUS 10,85 521 0
Kogelstoten 2 Dave de Vries AV SPIRIT 10,38 488 488
Kogelstoten 1 Edward van Egdom AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 10,23 477 477
Kogelstoten 1 Job Beintema AV TRIAS 9,96 457 457
Kogelstoten 1 Klaas Visscher ALMERE 81 9,92 454 0
Kogelstoten 1 Quinten Rosdorff AV SUOMI 9,91 454 0
Kogelstoten 1 Kevin Land AV PIJNENBURG 9,91 454 454
Kogelstoten 2 Mees Ritmeijer AV 1923 TEAM 1 9,73 440 0
Kogelstoten 2 Gijs Scholten AV 1923 TEAM 2 9,59 430 430
Kogelstoten 2 Boy van den Berg GAC TEAM 1 9,54 426 0
Kogelstoten 2 Korneel Nannes AV NOVA 9,34 411 411
Kogelstoten 2 Luke van Rossenberg GAC TEAM 2 9,11 394 394
Kogelstoten 2 Tristan Smart AV ATOS 8,85 374 374
Kogelstoten 2 Stijn Stoffels AAC 8,57 352 352
Kogelstoten 1 Yoram de Boer GAC TEAM 2 8,10 314 0
Kogelstoten 1 Tshego Epema AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 7,83 292 292
Kogelstoten 2 Ruben Holst KAV HOLLAND 7,34 251 0
Kogelstoten 2 Ven ten Berge DEM 7,22 240 240
Kogelstoten 1 Luuk Stal DEM 6,88 211 0
Kogelstoten 1 Thijs Tesselaar AV NOVA 6,34 162 0
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Boris Wolbink AAC 3,60 700 700
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Christian Oberdorfer GAC TEAM 1 3,50 673 673
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Donald Dingemanse AV 1923 TEAM 1 3,50 673 673
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Sjoerd van Deudekom AV LYCURGUS 3,40 645 645
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Hilbrand Wouters AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 3,00 528 528
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Luke van Rossenberg GAC TEAM 2 2,80 467 467
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 René Camper AV PIJNENBURG 2,40 338 338
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Daan de Ruiter KAV HOLLAND 2,30 304 304
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Lucas Huikeshoven AV ATOS 2,20 270 270
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Deni van Schagen AV NOVA 2,20 270 270
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Ronan Smith ALMERE 81 2,20 270 270
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Alexander Soethout DEM 2,00 198 198
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Yuri Roukes AV SPIRIT 2,00 198 198
Polsstokhoogspringen – Jongen 1 Sjors Schoppen AV TRIAS 1,80 122 122
Speerwerpen 2 Lucas Leemhuis AV LYCURGUS 50,33 638 638
Speerwerpen 1 Andreas de Jong AV 1923 TEAM 1 49,05 620 620
Speerwerpen 1 Emiel Rigter ALMERE 81 45,38 569 569
Speerwerpen 1 Matthijs Jong SAV 45,27 568 568
Speerwerpen 2 Marinio Mac Andrew AV ATOS 42,13 523 523
Speerwerpen 1 Edward van Egdom AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 41,40 512 512
Speerwerpen 1 Kevin Land AV PIJNENBURG 39,15 478 478
Speerwerpen 2 Luke van Rossenberg GAC TEAM 2 35,93 428 428
Speerwerpen 1 Stijn Stoffels AAC 35,33 419 419
Speerwerpen 1 Florian van Heijningen KAV HOLLAND 34,53 406 406
Speerwerpen 1 Landolin Jantjes AV LYCURGUS 33,67 392 0
Speerwerpen 2 Ruben Holst KAV HOLLAND 32,58 374 0
Speerwerpen 2 Sylvester Tanoh AV 1923 TEAM 2 31,23 351 351
Speerwerpen 1 Boy van den Berg GAC TEAM 1 31,12 349 349
Speerwerpen 1 Mirco Hoogetoorn AV SPIRIT 29,77 326 326
Speerwerpen 2 Lars Besselaar GAC TEAM 1 29,59 323 0
Speerwerpen 1 Frank Backs AV TRIAS 29,49 321 321
Speerwerpen 2 Dario Duineveld AV TRIAS 29,23 317 0
Speerwerpen 2 Dennis van der Heide DEM 28,88 310 310
Speerwerpen 1 Jurre Lith AV ATOS 23,10 202 0
Speerwerpen 2 Thijs Tesselaar AV NOVA 20,93 158 158
Speerwerpen 2 Quinten Pietersen AV SUOMI 20,83 156 156
Speerwerpen 2 Vester Oostwoude AV SPIRIT 19,33 124 0
Speerwerpen 1 Teie Dam DEM 17,05 74 0
Speerwerpen 2 Daan Jas AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 16,62 64 64
Verspringen 1 Thom Slot AV TRIAS 6,13 634 634
Verspringen 1 Shaquille Bleecke ALMERE 81 5,96 596 596
Verspringen 2 Jelle van Sunder AV SUOMI 5,92 587 587
Verspringen 1 Jacco Kremers AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 5,82 564 564
Verspringen 1 Nick Heide AV 1923 TEAM 1 5,57 507 507
Verspringen 1 Steven Mijnhout GAC TEAM 1 5,52 495 495
Verspringen 2 Joshua Record AV 1923 TEAM 1 5,52 495 0
Verspringen 1 Menno Blom AV PIJNENBURG 5,50 491 491
Verspringen 1 Sjoerd van Deudekom AV LYCURGUS 5,40 467 467
Verspringen 2 Jurre Wildschut GAC TEAM 1 5,40 467 0
Verspringen 2 Denisio Palas AV ATOS 5,39 465 465
Verspringen 1 Thijmen Wiltink KAV HOLLAND 5,33 451 451
Verspringen 2 Jos Boetzkes AV TRIAS 5,22 425 0
Verspringen 2 Daan de Ruiter KAV HOLLAND 5,20 420 0
Verspringen 1 Roy Bruggen AV 1923 TEAM 2 5,19 417 417
Verspringen 2 Giel Ritmeijer AV 1923 TEAM 2 4,99 369 0
Verspringen 1 Fabian Sneijder AKU 4,95 359 359
Verspringen 1 Tim van der Heide DEM 4,76 312 312
Verspringen 2 Hans den Boer DEM 4,72 302 0
Verspringen 2 Oscar van Crimpen SAV 4,71 299 299
Verspringen 1 Meron Gijsbertha AV ATOS 4,68 292 0
Verspringen 1 Jos Meeussen AV NOVA 4,67 289 289
Verspringen 2 Wouter Mijnhart ALMERE 81 4,67 289 0
Verspringen 2 Iko Vloothuis AAC 4,61 274 274
Verspringen 2 Mike Otter AV NOVA 4,58 266 0
Verspringen 2 Jesse de Bruyne AV LYCURGUS 4,45 233 0
Verspringen 1 Dennis Sjerps SAV 4,23 175 0
Verspringen 1 Vester Oostwoude AV SPIRIT 4,10 137 137
Verspringen 1 Daan Jas AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 3,78 52 52
Verspringen 1 Hidde de Vries AV SPIRIT 3,45 0 0

 

Meisjes:

Onderdeel Serie / Gr Voornaam Achernaam Team Wind Punten
100 meter 6 Gabriëlla van der Wijck PHANOS 12,64 +1.1m/s 744 744
100 meter 5 Frances van der Eijk PHANOS 13,08 +1.2m/s 662 0
100 meter 2 Jessy van Ee AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 13,14 +1.1m/s 651 651
100 meter 1 Astrid Ekelmans AV HOLLANDIA 13,21 +1.2m/s 639 639
100 meter 2 Mira Groot AV HYLAS 13,23 +1.1m/s 635 635
100 meter 1 Daphne Veerman AV EDAM 13,24 +1.2m/s 634 634
100 meter 1 Maaike van Westerop AV TRIAS 13,34 +1.2m/s 616 616
100 meter 5 Mathilde Bakker AV 1923 13,37 +1.2m/s 611 611
100 meter 6 Esmeralda Kager SAV 13,50 +1.1m/s 589 589
100 meter 4 Laura Stokx AV HYLAS 13,50 +0.8m/s 589 0
100 meter 3 Fleur Eijsbroek AV SUOMI 13,54 +0.8m/s 582 582
100 meter 4 Jaimie van Tholl AV 1923 13,54 +0.8m/s 582 0
100 meter 1 Djessie Ligthart AV NOVA 13,57 +1.2m/s 577 577
100 meter 4 Lotte Lubbers AKU 13,69 +0.8m/s 557 557
100 meter 5 Iris Schlundt Bodien DEM 13,75 +1.2m/s 548 548
100 meter 3 Nikki Kraaijeveld DEM 13,76 +0.8m/s 546 0
100 meter 5 Charlotte de Haan AAC 13,79 +1.2m/s 541 541
100 meter 1 Sharon Spalburg AAC 13,81 +1.2m/s 538 0
100 meter 6 Sonja Pieters GAC TEAM 1 13,90 +1.1m/s 524 524
100 meter 2 Aniek Wolsing AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 14,00 +1.1m/s 508 0
100 meter 1 Eva Jaarsma AV LYCURGUS 14,08 +1.2m/s 495 495
100 meter 6 Sharon Bruininks GAC TEAM 1 14,36 +1.1m/s 453 0
100 meter 3 Silvana Riphagen AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 14,57 +0.8m/s 422 422
100 meter 2 Lindsay Brands AV HERA 14,68 +1.1m/s 406 406
100 meter 2 Cherissa Schouten AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 14,72 +1.1m/s 401 0
100 meter 6 Jeanne Molenaar AV EDAM 14,75 +1.1m/s 396 0
100 meter 2 Janine Groot AV TRIAS 14,86 +1.1m/s 381 0
100 meter 3 Manon Haakman AV LYCURGUS 14,91 +0.8m/s 374 0
100 meter 5 Jesca Jonker AV HERA 15,01 +1.2m/s 360 0
100 meter 3 Danou Mudde-Arentzen AV NOVA 15,48 +0.8m/s 298 0
100 meter 4 Lisa Pluim GAC TEAM 2 15,58 +0.8m/s 286 286
100 meter 4 Sanne Vergouwen AV PIJNENBURG 15,65 +0.8m/s 277 277
100 meter Horden 6 Chante Samuel PHANOS 14,75 +1.0m/s 777 777
100 meter Horden 1 Daphne Veerman AV EDAM 15,13 +2.5m/s 735 735
100 meter Horden 4 Yara Gast AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 15,27 +1.1m/s 720 720
100 meter Horden 4 Lotje van Erp PHANOS 15,37 +1.1m/s 709 0
100 meter Horden 2 Mira Groot AV HYLAS 15,53 +0.9m/s 693 693
100 meter Horden 1 Bonnie Liefting AV TRIAS 16,18 +2.5m/s 629 629
100 meter Horden 6 Priscilla van Oorschot AAC 16,23 +1.0m/s 624 624
100 meter Horden 2 Jaimie van Tholl AV 1923 16,53 +0.9m/s 597 597
100 meter Horden 1 Bente Feld AV HOLLANDIA 16,54 +2.5m/s 596 596
100 meter Horden 3 Iris Schlundt Bodien DEM 17,34 +0.5m/s 527 527
100 meter Horden 2 Melissa Kooy AV HYLAS 17,40 +0.9m/s 522 0
100 meter Horden 3 Aline Bloom GAC TEAM 1 17,46 +0.5m/s 517 517
100 meter Horden 1 Ilona Poel DEM 17,48 +2.5m/s 515 0
100 meter Horden 6 Aniek Bakker AV SUOMI 17,65 +1.0m/s 502 502
100 meter Horden 3 Maaike Schoute AV LYCURGUS 17,66 +0.5m/s 501 501
100 meter Horden 2 Jessy van Ee AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 17,69 +0.9m/s 499 0
100 meter Horden 2 Jenny Steur AV EDAM 17,77 +0.9m/s 492 0
100 meter Horden 5 Marijn Pronk AV NOVA 17,86 +1.3m/s 485 485
100 meter Horden 5 Eva Jaarsma AV LYCURGUS 18,03 +1.3m/s 472 0
100 meter Horden 4 Mariska van Kalsbeek SAV 18,25 +1.1m/s 456 456
100 meter Horden 6 Dewi Posthuma AV PIJNENBURG 18,73 +1.0m/s 421 421
100 meter Horden 4 Pascalle Twisk AV TRIAS 19,02 +1.1m/s 401 0
100 meter Horden 2 Sarah Jebose AAC 19,38 +0.9m/s 377 0
100 meter Horden 5 Djessie Ligthart AV NOVA 19,51 +1.3m/s 369 0
100 meter Horden 5 Robbin van Ee AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 19,98 +1.3m/s 339 339
100 meter Horden 3 Sanne Vergouwen AV PIJNENBURG 20,57 +0.5m/s 303 0
100 meter Horden 3 Sofia Duineveld AV HERA 20,61 +0.5m/s 301 301
100 meter Horden 3 Madelief Hester AV HERA 20,65 +0.5m/s 299 0
100 meter Horden 6 Simone Commandeur AKU 20,66 +1.0m/s 298 298
100 meter Horden 4 Tessa Martens GAC TEAM 2 21,21 +1.1m/s 267 267
100 meter Horden 5 Mei Nelissen AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 DNS +1.3m/s 0 0
4 x 100 meter 1 PHANOS 49,64 786
4 x 100 meter 2 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 50,85 727
4 x 100 meter 2 AV TRIAS 50,94 723
4 x 100 meter 2 AV 1923 51,87 680
4 x 100 meter 3 DEM 52,49 652
4 x 100 meter 1 AV HYLAS 52,96 632
4 x 100 meter 2 AV HOLLANDIA 53,36 614
4 x 100 meter 3 AV NOVA 53,52 607
4 x 100 meter 4 AV SUOMI 53,57 605
4 x 100 meter 1 AV PIJNENBURG 53,69 600
4 x 100 meter 3 AV LYCURGUS 53,88 592
4 x 100 meter 3 AV EDAM 54,47 568
4 x 100 meter 2 AKU 54,76 556
4 x 100 meter 1 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 55,32 533
4 x 100 meter 4 SAV 55,76 516
4 x 100 meter 3 AV HERA 56,59 483
4 x 100 meter 1 GAC TEAM 1 58,77 403
4 x 100 meter 4 AAC DIS 0
4 x 100 meter 4 GAC TEAM 2 DIS 0
400 meter 3 Sophie Klumper PHANOS 1:00.14 773 773
400 meter 1 Laura de Witte AV TRIAS 1:00.22 770 770
400 meter 3 Lisanne Glorie DEM 1:01.94 719 719
400 meter 1 Mathilde Bakker AV 1923 1:01.98 718 718
400 meter 5 Kim Hittinger AKU 1:02.07 715 715
400 meter 5 Judith Rasch GAC TEAM 1 1:02.18 712 712
400 meter 4 Bonnie Liefting AV TRIAS 1:02.27 709 0
400 meter 2 Charlotte Hopman AV LYCURGUS 1:02.40 705 705
400 meter 2 Aniek Wolsing AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 1:03.23 682 682
400 meter 4 Tessel van de Loo GAC TEAM 1 1:03.35 679 0
400 meter 1 Nikki Klarenbeek AV PIJNENBURG 1:03.98 661 661
400 meter 5 Rosalie Wijnker AV HERA 1:04.18 656 656
400 meter 2 Jolijn Prins AV NOVA 1:04.71 641 641
400 meter 4 Monique Schokker AV EDAM 1:05.20 628 628
400 meter 2 Rosa Steltenpool AV HYLAS 1:06.46 596 596
400 meter 3 Sacha van der Wouden AV HOLLANDIA 1:06.86 586 586
400 meter 3 Charlotte de Haan AAC 1:06.97 583 583
400 meter 3 Ayonne van Oort AV EDAM 1:08.09 556 0
400 meter 5 Esmeralda Kager SAV 1:08.14 555 555
400 meter 5 Marleen Sievers GAC TEAM 2 1:09.22 529 529
400 meter 1 Manouk Heesterbeek DEM 1:09.33 526 0
400 meter 2 Laura Stokx AV HYLAS 1:10.69 495 0
400 meter 1 Layla de Blok AV LYCURGUS 1:12.14 464 0
400 meter 2 Rachel Mein AV SUOMI 1:14.51 414 414
400 meter 3 Silvana Riphagen AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 1:16.22 381 381
400 meter 1 Megan Niesten AV HERA 1:19.83 314 0
800 meter 3 Rosalie Wijnker AV HERA 2:23.28 749 749
800 meter 5 Evelien Hooijman AKU 2:29.69 675 675
800 meter 1 Femke Hooijberg AV EDAM 2:31.19 659 659
800 meter 1 Ilona Poel DEM 2:31.46 656 656
800 meter 1 Lotte van der Velde AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 2:32.95 640 640
800 meter 3 Sterre Bock AV 1923 2:33.97 630 630
800 meter 4 Rianne van Diepen AV HERA 2:34.71 622 0
800 meter 3 Tara Celine de Wit GAC TEAM 1 2:36.41 604 604
800 meter 2 Dewi Posthuma AV PIJNENBURG 2:37.94 589 589
800 meter 3 Danielle Dorth AV HYLAS 2:39.27 576 576
800 meter 5 Floor Klop PHANOS 2:39.84 571 571
800 meter 2 Simone van Rookhuizen DEM 2:40.05 569 0
800 meter 3 Jenny Steur AV EDAM 2:40.49 564 0
800 meter 2 Suzanne Nouwen AV PIJNENBURG 2:41.28 557 0
800 meter 5 Amy Wortel GAC TEAM 2 2:41.52 554 554
800 meter 3 Jasmijn de Jong SAV 2:41.76 552 552
800 meter 5 Sacha van der Wouden AV HOLLANDIA 2:41.95 550 550
800 meter 1 Maike Edwards van Muij AAC 2:42.44 546 546
800 meter 2 Caitlin van Gessel AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 2:42.86 542 542
800 meter 5 Mei Nelissen AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 2:43.58 535 0
800 meter 4 Kirsten Zuurbier AV TRIAS 2:44.68 525 525
800 meter 1 Ayla Agasi AV TRIAS 2:47.87 497 0
800 meter 2 Laurence Aubrun AV NOVA 2:48.15 494 494
800 meter 4 Demi van der Stoep AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 2:48.68 489 0
800 meter 4 Evelien Knijn AV LYCURGUS 2:51.57 465 465
800 meter 4 Marieke Pieters AV SUOMI 2:51.94 462 462
800 meter 4 Maaike Schoute AV LYCURGUS 2:53.65 448 0
800 meter 5 Fleur Verweij AAC 3:02.86 376 0
Discuswerpen 2 Sophie Vetter PHANOS 35,57 654 654
Discuswerpen 2 Romy IJsbrandij AV HOLLANDIA 32,22 589 589
Discuswerpen 2 Mariska Tuijp AV EDAM 31,54 575 575
Discuswerpen 1 Noortje van den Burg GAC TEAM 1 30,97 564 564
Discuswerpen 2 Elianne Pasker AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 28,76 519 519
Discuswerpen 2 Daphne Willems AV 1923 28,42 511 511
Discuswerpen 2 Keeley Heijdeman AAC 26,37 467 467
Discuswerpen 2 Luka Jansen AV 1923 24,45 425 0
Discuswerpen 1 Xanthe de Bont PHANOS 23,77 409 0
Discuswerpen 1 Kiki Klaver AV NOVA 23,47 402 402
Discuswerpen 1 Hanna Voorberg AV LYCURGUS 23,29 398 398
Discuswerpen 1 Deborah Koning AV EDAM 22,83 387 0
Discuswerpen 1 Caitlin van Gessel AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 22,48 379 379
Discuswerpen 2 Caressa Blankestijn AV PIJNENBURG 22,36 376 376
Discuswerpen 2 Inez van Gijlswijk AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 21,84 364 0
Discuswerpen 1 Shereen Reijnders DEM 21,46 354 354
Discuswerpen 2 Emmelien Schouten GAC TEAM 2 20,90 341 341
Discuswerpen 2 Demi van Noort DEM 20,82 339 0
Discuswerpen 1 Lizz Prins GAC TEAM 1 20,03 319 0
Discuswerpen 1 Anneroos van Leijen AV HERA 19,62 309 309
Discuswerpen 1 Caitlin Ketting SAV 19,40 303 303
Discuswerpen 2 Janine Groot AV TRIAS 19,38 303 303
Discuswerpen 2 Sabine Reijm AV SUOMI 18,97 292 292
Discuswerpen 1 Lotte Heemstra AV HERA 18,76 287 0
Discuswerpen 1 Jet de Vries AV TRIAS 18,43 278 0
Discuswerpen 2 Noortje Wittink AV HYLAS 18,36 276 276
Discuswerpen 1 Myrna Eckhardt AV PIJNENBURG 17,01 240 0
Discuswerpen 1 Simone Commandeur AKU 14,86 180 180
Discuswerpen 1 Lonneke Rademakers AV NOVA 11,17 64 0
Hoogspringen 1 Katja Slangewal AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 1,65 883 883
Hoogspringen 1 Linda Hurkmans AV NOVA 1,60 832 832
Hoogspringen 2 Lara Borst AAC 1,60 832 832
Hoogspringen 2 Chante Samuel PHANOS 1,60 832 832
Hoogspringen 2 Sarah Danner PHANOS 1,55 779 0
Hoogspringen 1 Charlotte Hopman AV LYCURGUS 1,50 726 726
Hoogspringen 2 Yara Gast AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 1,50 726 0
Hoogspringen 1 Judith Rasch GAC TEAM 1 1,50 726 726
Hoogspringen 2 Suzanne Nouwen AV PIJNENBURG 1,50 726 726
Hoogspringen 1 Daphne van den Hoven AV TRIAS 1,45 672 0
Hoogspringen 2 Mariska van Kalsbeek SAV 1,45 672 672
Hoogspringen 2 Maaike van Westerop AV TRIAS 1,45 672 672
Hoogspringen 1 Monique Schokker AV EDAM 1,40 615 615
Hoogspringen 1 Julia Haver DEM 1,40 615 0
Hoogspringen 1 Sterre Bock AV 1923 1,40 615 0
Hoogspringen 2 Rosanna Tatti DEM 1,40 615 615
Hoogspringen 2 Sharon Bruininks GAC TEAM 1 1,40 615 0
Hoogspringen 2 Tara Yoro AV 1923 1,40 615 615
Hoogspringen 2 Bente Feld AV HOLLANDIA 1,40 615 615
Hoogspringen 1 Kylie de Beer AV PIJNENBURG 1,35 550 0
Hoogspringen 1 Marleen Sievers GAC TEAM 2 1,35 550 550
Hoogspringen 1 Lotte Heemstra AV HERA 1,35 550 550
Hoogspringen 2 Jeanne Molenaar AV EDAM 1,35 550 0
Hoogspringen 2 Danielle Dorth AV HYLAS 1,35 550 550
Hoogspringen 2 Lisa Tillema ALMERE ´81 1,35 550 550
Hoogspringen 2 Iselin Keune AKU 1,30 484 484
Hoogspringen 2 Linsey Yff AV LYCURGUS 1,20 348 0
Hoogspringen 2 Tessa Martens GAC TEAM 2 1,20 348 0
Hoogspringen 2 Megan Niesten AV HERA 1,20 348 0
Hoogspringen 2 Sabine Reijm AV SUOMI 1,10 206 206
Kogelstoten 2 Sophie Vetter PHANOS 12,91 774 774
Kogelstoten 2 Keeley Heijdeman AAC 12,54 752 752
Kogelstoten 1 Lentine Klaassen AV LYCURGUS 11,35 678 678
Kogelstoten 1 Lisa Tillema ALMERE ´81 11,18 667 667
Kogelstoten 2 Mariska Tuijp AV EDAM 11,15 665 665
Kogelstoten 2 Elianne Pasker AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 10,48 622 622
Kogelstoten 1 Caressa Blankestijn AV PIJNENBURG 10,42 618 618
Kogelstoten 2 Maureen de Vries ALMERE ´81 10,34 612 0
Kogelstoten 1 Rosanna Tatti DEM 10,28 608 608
Kogelstoten 2 Romy IJsbrandij AV HOLLANDIA 10,26 607 607
Kogelstoten 1 Luka Jansen AV 1923 10,25 606 606
Kogelstoten 2 Brenda Bohle AV HOLLANDIA 10,14 599 0
Kogelstoten 1 Noortje van den Burg GAC TEAM 1 10,00 589 589
Kogelstoten 2 Sarah Danner PHANOS 9,91 583 0
Kogelstoten 1 Caitlin Ketting SAV 9,81 576 576
Kogelstoten 2 Jip Mukanay AKU 9,44 551 551
Kogelstoten 1 Emmelien Schouten GAC TEAM 2 9,34 544 544
Kogelstoten 1 Manouk Heesterbeek DEM 9,29 540 0
Kogelstoten 2 Kiki Klaver AV NOVA 9,22 535 535
Kogelstoten 2 Daphne van den Hoven AV TRIAS 9,17 532 532
Kogelstoten 1 Marieke Pieters AV SUOMI 8,83 507 507
Kogelstoten 1 Lizz Prins GAC TEAM 1 8,67 496 0
Kogelstoten 1 Noortje Wittink AV HYLAS 8,57 489 489
Kogelstoten 1 Ayonne van Oort AV EDAM 8,56 488 0
Kogelstoten 2 Madelief Hester AV HERA 8,48 482 482
Kogelstoten 1 Maaike Wittink AV HYLAS 8,38 475 0
Kogelstoten 2 Iris van Veen SAV 8,32 470 0
Kogelstoten 2 Jessy Boekraad GAC TEAM 2 8,12 454 0
Kogelstoten 1 Janine van Baar AV NOVA 6,84 354 0
Speerwerpen 2 Nikki Klarenbeek AV PIJNENBURG 37,53 727 727
Speerwerpen 2 Demi van Noort DEM 36,44 709 709
Speerwerpen 2 Brenda Bohle AV HOLLANDIA 34,11 670 670
Speerwerpen 1 Xanthe de Bont PHANOS 32,81 648 648
Speerwerpen 2 Lentine Klaassen AV LYCURGUS 32,29 639 639
Speerwerpen 1 Kim Hittinger AKU 32,02 635 635
Speerwerpen 2 Maureen de Vries ALMERE ´81 30,12 601 601
Speerwerpen 1 Keeley Heijdeman AAC 29,99 599 599
Speerwerpen 2 Judith Rasch GAC TEAM 1 29,18 584 584
Speerwerpen 1 Lizz Prins GAC TEAM 1 27,38 550 0
Speerwerpen 2 Robin Tesselaar AV NOVA 25,82 521 521
Speerwerpen 2 Lisa Dalmulder AV 1923 25,61 516 516
Speerwerpen 2 Floor Klop PHANOS 25,45 513 0
Speerwerpen 1 Caitlin Ketting SAV 25,26 510 510
Speerwerpen 2 Inez van Gijlswijk AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 24,91 503 503
Speerwerpen 1 Elianne Pasker AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 24,77 500 0
Speerwerpen 2 Noortje Wittink AV HYLAS 24,39 492 492
Speerwerpen 1 Hanna Voorberg AV LYCURGUS 24,35 492 0
Speerwerpen 2 Lotte Heemstra AV HERA 23,24 469 469
Speerwerpen 1 Lisanne Glorie DEM 23,03 465 0
Speerwerpen 2 Maaike Thio AV HYLAS 21,79 439 0
Speerwerpen 1 Danou Mudde-Arentzen AV NOVA 19,80 396 0
Speerwerpen 1 Lindsay Brands AV HERA 19,54 390 0
Speerwerpen 1 Nancy Twisk AV TRIAS 19,35 386 386
Speerwerpen 1 Deborah Koning AV EDAM 19,07 379 379
Speerwerpen 2 Rachel Mein AV SUOMI 18,64 370 370
Speerwerpen 2 Iselin Keune AKU 18,52 367 0
Speerwerpen 1 Emmelien Schouten GAC TEAM 2 18,46 366 366
Speerwerpen 2 Iris van Veen SAV 16,46 318 0
Speerwerpen 2 Jessy Boekraad GAC TEAM 2 16,38 316 0
Speerwerpen 2 Melissa Molenaar AV TRIAS 16,22 312 0
Speerwerpen 2 Aliza Kroon AV EDAM 15,34 291 0
Speerwerpen 1 Myrna Eckhardt AV PIJNENBURG 13,99 256 0
Verspringen 1 Astrid Ekelmans AV HOLLANDIA 5,56 808 808
Verspringen 1 Sophie Klumper PHANOS 5,30 748 748
Verspringen 1 Kylie de Beer AV PIJNENBURG 5,00 677 677
Verspringen 2 Jip Mukanay AKU 4,98 672 672
Verspringen 1 Priscilla van Oorschot AAC 4,89 650 650
Verspringen 2 Tara Yoro AV 1923 4,89 650 650
Verspringen 1 Katja Slangewal AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 4,83 636 636
Verspringen 1 Melissa Kooy AV HYLAS 4,74 613 613
Verspringen 1 Aline Bloom GAC TEAM 1 4,63 586 586
Verspringen 2 Manon Haakman AV LYCURGUS 4,61 581 581
Verspringen 2 Nikki Kraaijeveld DEM 4,61 581 581
Verspringen 2 Gabriëlla van der Wijck PHANOS 4,61 581 0
Verspringen 1 Fleur Eijsbroek AV SUOMI 4,57 571 571
Verspringen 2 Lotte van der Velde AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 4,56 568 0
Verspringen 2 Lotte Lubbers AKU 4,56 568 0
Verspringen 1 Romy Spruit DEM 4,49 551 0
Verspringen 1 Femke Hooijberg AV EDAM 4,47 546 546
Verspringen 2 Janine Groot AV TRIAS 4,41 530 530
Verspringen 1 Robbin van Ee AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 4,15 463 463
Verspringen 1 Jasmijn de Jong SAV 4,08 444 444
Verspringen 2 Sarah Jebose AAC 3,93 404 0
Verspringen 2 Melissa Molenaar AV TRIAS 3,91 398 0
Verspringen 1 Sofia Duineveld AV HERA 3,86 385 385
Verspringen 2 Anneroos van Leijen AV HERA 3,86 385 0
Verspringen 1 Janine van Baar AV NOVA 3,75 354 354
Verspringen 2 Cherissa Schouten AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 3,70 340 0
Verspringen 2 Aliza Kroon AV EDAM 3,69 338 0
Verspringen 2 Lisa Pluim GAC TEAM 2 3,60 312 312
Verspringen 2 Lonneke Rademakers AV NOVA 3,27 216 0
Verspringen 1 Linsey Yff AV LYCURGUS 3,20 195 0
Verspringen 1 Jessy Boekraad GAC TEAM 2 3,14 177 0

 

Stand Jongens:

Plaats Ploeg Totaal Pols Hoog Ver Speer 110 meter Horden 800 meter Kogelstoten 100 meter Hink-stapspringen 400 meter Discuswerpen 1500 meter 4 x 100 meter
1 AV 1923 TEAM 1 7573 673 587 507 620 608 493 681 566 582 556 690 356 654
2 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 7325 528 725 564 512 648 549 477 629 502 505 467 586 633
3 AV TRIAS 7207 122 680 634 321 904 706 457 597 436 709 219 727 695
4 GAC TEAM 1 7168 673 540 495 349 780 546 525 629 526 649 274 661 521
5 AV LYCURGUS 6767 645 540 467 638 628 628 668 367 430 420 418 403 515
6 ALMERE ’81 6620 270 444 596 569 828 567 746 607 0 578 696 719 0
7 KAV HOLLAND 6021 304 394 451 406 448 432 563 515 383 434 422 663 606
8 AV ATOS 5908 270 540 465 523 554 607 374 672 270 490 0 463 680
9 AAC 5589 700 444 274 419 553 383 352 476 467 483 192 349 497
10 SAV 5227 0 444 299 568 406 519 597 412 126 386 686 427 357
11 AV PIJNENBURG 5125 338 344 491 478 0 464 454 550 448 502 159 445 452
12 AV SUOMI 5052 0 344 587 156 0 647 536 618 0 674 350 438 702
13 DEM 4822 198 540 312 310 335 479 240 340 273 462 223 655 455
14 GAC TEAM 2 4307 467 492 0 428 624 473 394 467 451 134 0 377 0
15 AV SPIRIT 4161 198 344 137 326 0 573 488 160 510 550 335 0 540
16 AV NOVA 4078 270 444 289 158 379 417 411 281 226 342 124 444 293
17 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 3565 0 587 52 64 638 0 292 490 0 428 69 478 467
18 AKU 1663 0 492 359 0 0 223 0 0 0 0 0 589 0
19 AV 1923 TEAM 2 1592 0 394 417 351 0 0 430 0 0 0 0 0 0

 

Stand Meisjes

Plaats Ploeg Totaal Speerwerpen Hoogspringen Kogelstoten 100 meter 800 meter 100 meter Horden Discuswerpen Verspringen 400 meter 4 x 100 meter
1 PHANOS 7307 648 832 774 744 571 777 654 748 773 786
2 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 1 6583 503 883 622 651 640 720 519 636 682 727
3 AV HOLLANDIA 6274 670 615 607 639 550 596 589 808 586 614
4 AV 1923 6134 516 615 606 611 630 597 511 650 718 680
5 AV EDAM 6004 379 615 665 634 659 735 575 546 628 568
6 DEM 5969 709 615 608 548 656 527 354 581 719 652
7 GAC TEAM 1 5809 584 726 589 524 604 517 564 586 712 403
8 AV LYCURGUS 5780 639 726 678 495 465 501 398 581 705 592
9 AV TRIAS 5686 386 672 532 616 525 629 303 530 770 723
10 AV PIJNENBURG 5672 727 726 618 277 589 421 376 677 661 600
11 AAC 5594 599 832 752 541 546 624 467 650 583 0
12 AV HYLAS 5552 492 550 489 635 576 693 276 613 596 632
13 AV NOVA 5448 521 832 535 577 494 485 402 354 641 607
14 AKU 5323 635 484 551 557 675 298 180 672 715 556
15 SAV 5173 510 672 576 589 552 456 303 444 555 516
16 AV HERA 4790 469 550 482 406 749 301 309 385 656 483
17 AV SUOMI 4511 370 206 507 582 462 502 292 571 414 605
18 GAC TEAM 2 3749 366 550 544 286 554 267 341 312 529 0
19 AV TRIATHLON / ALTIS TEAM 2 3059 0 0 0 422 542 339 379 463 381 533
20 ALMERE ’81 1818 601 550 667 0 0 0 0 0 0 0

 


 

 

 

 


Leave a Reply