Uitslag 2e Avondinstuif 2012

Uitslagen 2e Avondinstuif

03-08-2012

Jongens junioren B

100m 6 deelnemer(s)
1 54 Bloemhard, Roy 28-06-1997 Phanos 11.83 sec ptn +0.4
2 48 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 11.84 sec ptn +0.1
3 29 Simson, Ray 05-11-1995 AV 1923 12.21 sec ptn +0.4
4 25 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV Hera 12.29 sec ptn +0.3
5 51 Backs, Frank 27-08-1995 AV Trias 12.33 sec ptn +0.1
6 27 Record, Joshua 19-08-1995 AV 1923 12.90 sec ptn +0.3
200m 4 deelnemer(s)
1 1 Blok, Sybren 25-06-1996 PAC 23.07 sec ptn +0.0
2 25 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV Hera 24.36 sec ptn +0.0
3 29 Simson, Ray 05-11-1995 AV 1923 24.64 sec ptn -0.2
7 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias DNS sec ptn +0.0
1000m 4 deelnemer(s)
1 392 Sjerps, Edwin 18-11-1997 SAV 2.51.28 min ptn
2 90 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 2.55.53 min ptn
3 401 Clarke, Ryan 17-11-1997 AV Castricum 2.56.17 min ptn
54 Bloemhard, Roy 28-06-1997 Phanos DNS min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 4 Tesselaar, Tim 18-07-1995 SV Noordkop 9.58.93 min ptn
2 391 Sjerps, Dennis 25-04-1995 SAV 10.44.78 min ptn
ver 5 deelnemer(s)
1 48 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 5.97 m ptn
2 54 Bloemhard, Roy 28-06-1997 Phanos 5.78 m ptn
3 27 Record, Joshua 19-08-1995 AV 1923 5.77 m ptn
4 519 Teeling, Roel 11-08-1996 De Spartaan 5.65 m ptn
5 521 Reijmers, Niek 03-04-1996 AV Hylas 4.94 m ptn
110mh 2 deelnemer(s)
1 1 Blok, Sybren 25-06-1996 PAC 14.49 sec ptn +0.7
7 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias DNS sec ptn +0.7

Meisjes junioren B

100m 5 deelnemer(s)
1 38 Krieken, Lianne van 15-01-1997 Typhoon 12.74 sec ptn -0.7
2 46 Aurich, Vera van 06-03-1997 AV ’55 13.25 sec ptn -0.3
3 83 Brink, Femke 20-03-1997 AV Trias 13.44 sec ptn -0.7
4 86 Pal, Emma van der 02-02-1997 AV Trias 14.32 sec ptn -1.0
5 59 Schouk, Maaike 02-12-1997 AV Lycurgus 14.38 sec ptn -0.3
200m 8 deelnemer(s)
1 75 Samuel, Chante 09-04-1996 Phanos 26.18 sec ptn -0.2
2 400 Liefting, Bonnie 04-04-1995 AV Trias 26.32 sec ptn -0.2
3 58 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Lycurgus 27.15 sec ptn +0.1
4 46 Aurich, Vera van 06-03-1997 AV ’55 27.32 sec ptn -0.3
5 59 Schouk, Maaike 02-12-1997 AV Lycurgus 29.47 sec ptn +0.1
6 45 Haveman, Arlyn 29-03-1997 Leiden Atletiek 29.63 sec ptn +0.1
7 44 Haveman, Yudith 19-07-1995 Leiden Atletiek 30.82 sec ptn -0.3
375 Willems, Daphne 29-08-1996 AV 1923 DNS sec ptn -0.3
1000m 7 deelnemer(s)
1 31 Jansen, Ellen 12-08-1995 AV Start ’78 3.05.38 min ptn
2 23 Oosterkamp, Claudia 09-10-1996 AV Start ’78 3.06.24 min ptn
3 95 Marel, Merel van de 01-11-1999 AV Haarlemmermeer 3.11.27 min ptn
4 84 Hooijberg, Femske 14-10-1997 AV Edam 3.13.87 min ptn
5 89 Driest, Iris van 28-09-1997 AV Flevo Delta 3.13.99 min ptn
6 76 Pal, Femke van der 17-08-1995 AV Zaanland 3.19.54 min ptn
7 77 Pal, Jeske van der 05-02-1997 AV Zaanland 3.29.14 min ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 512 Goossen, Lisa 20-01-1998 AV ’40 31.34 m ptn
2 375 Willems, Daphne 29-08-1996 AV 1923 23.91 m ptn
ver 5 deelnemer(s)
1 38 Krieken, Lianne van 15-01-1997 Typhoon 5.54 m ptn
2 75 Samuel, Chante 09-04-1996 Phanos 5.53 m ptn
3 45 Haveman, Arlyn 29-03-1997 Leiden Atletiek 4.62 m ptn
4 375 Willems, Daphne 29-08-1996 AV 1923 4.30 m ptn
5 44 Haveman, Yudith 19-07-1995 Leiden Atletiek 3.94 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 512 Goossen, Lisa 20-01-1998 AV ’40 12.17 m ptn
2 58 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Lycurgus 10.34 m ptn

Jongens junioren A

110mh 1 deelnemer(s)
1 2 Vloon, Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 14.57 sec ptn +0.7
100m 3 deelnemer(s)
1 50 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 11.62 sec ptn +0.1
2 65 Jantjes, Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 12.57 sec ptn +0.4
3 26 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 13.02 sec ptn +0.3
200m 2 deelnemer(s)
1 50 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 23.87 sec ptn +0.4
2 26 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 26.47 sec ptn -0.2
1000m 2 deelnemer(s)
1 56 Büller, Jeroen 22-11-1993 AV Haarlem 2.32.16 min ptn
2 55 Grannetia, Simon 28-08-1994 De Spartaan 2.36.04 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 410 Benten, Justin van 25-05-1994 AV Phoenix 10.08.92 min ptn
2 5 Buijtendorp, Martijn 09-02-1993 AV Zaanland 10.16.83 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 65 Jantjes, Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 10.14 m ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 2 Vloon, Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 6.80 m ptn
2 26 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 5.35 m ptn

Meisjes junioren A

200m 1 deelnemer(s)
1 57 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 30.33 sec ptn +0.1
1000m 1 deelnemer(s)
1 70 Wever, Marije 22-07-1993 AV NEA-Volharding 3.00.99 min ptn
discus 2 deelnemer(s)
513 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 31.34 m ptn
57 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 23.91 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 57 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 9.37 m ptn
2 513 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 9.28 m ptn

Mannen Senioren

100m 14 deelnemer(s)
49 Wielart, Jurgen 17-01-1992 AV Haarlem 10.99 sec ptn +0.1
14 Blauwhof, Bjorn 10-12-1990 TDR 10.99 sec ptn +0.1
3 20 Strijbis, Victor 23-10-1992 AV NEA-Volharding 11.16 sec ptn +0.1
4 63 Hoogstraten, Hidde 19-09-1990 AV Hollandia 11.46 sec ptn +0.4
5 17 Bron, Niek 16-06-1989 SV Noordkop 11.56 sec ptn +0.1
6 22 Geus, Daan 26-05-1987 AV Lycurgus 11.59 sec ptn +0.1
7 8 Sinnige, Joris 21-04-1988 AV Castricum 11.70 sec ptn +0.1
8 21 Dekker, Sjoerd 22-02-1992 Phanos 11.70 sec ptn +0.1
9 11 Hilberts, Frank 07-01-1983 AV Trias 11.86 sec ptn +0.1
10 39 Storm, Lukas van der 28-12-1986 Prins Hendrik 11.95 sec ptn +0.4
11 61 Tijm, Rene 19-01-1985 AV NOVA 12.03 sec ptn +0.1
12 80 Liefting, Sijmen 30-09-1984 AV Trias 12.18 sec ptn +0.3
13 64 Doodewaerd, Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 12.19 sec ptn +1.4
14 92 Helsloot, Thijs 21-05-1992 AV Trias 12.51 sec ptn +0.3
200m 11 deelnemer(s)
1 49 Wielart, Jurgen 17-01-1992 AV Haarlem 21.51 sec ptn +0.0
2 14 Blauwhof, Bjorn 10-12-1990 TDR 22.01 sec ptn +0.0
3 20 Strijbis, Victor 23-10-1992 AV NEA-Volharding 22.32 sec ptn +0.0
4 22 Geus, Daan 26-05-1987 AV Lycurgus 22.76 sec ptn +0.0
5 8 Sinnige, Joris 21-04-1988 AV Castricum 22.94 sec ptn +0.4
6 17 Bron, Niek 16-06-1989 SV Noordkop 23.04 sec ptn +0.4
7 39 Storm, Lukas van der 28-12-1986 Prins Hendrik 23.64 sec ptn +0.4
8 61 Tijm, Rene 19-01-1985 AV NOVA 23.69 sec ptn +0.4
9 63 Hoogstraten, Hidde 19-09-1990 AV Hollandia 24.15 sec ptn +0.4
10 21 Dekker, Sjoerd 22-02-1992 Phanos 25.10 sec ptn -0.2
11 96 Wildoër, Nick 03-02-1992 SAV 25.26 sec ptn -0.2
1000m 18 deelnemer(s)
1 47 Nouws, Mark 20-08-1990 THOR 2.26.55 min
2 71 Boon, Paul 21-04-1988 AV Hollandia 2.28.60 min
3 67 Conijn, Tjerk 17-01-1987 AV Lycurgus 2.28.81 min
4 41 Ruiter, Michiel de 23-07-1986 AV Hera 2.29.88 min
5 87 Murdoch, Ian 10-07-1980 AV Hylas 2.31.19 min
6 66 Wolters, Peter 07-04-1981 Phanos 2.33.67 min
7 53 Graumans, Leon 25-08-1988 AV Phoenix 2.33.80 min
8 52 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 2.43.98 min
9 398 Velvis, Chiljen 20-10-1992 Groningen Atletiek 2.47.13 min
10 24 Heide, Ferdy van der 28-10-1985 AV Hera 2.47.70 min
11 62 Hageman, Michel 08-03-1976 De Spartaan 2.47.74 min
12 34 Kruiver, Manon 03-01-1988 TDR 2.48.12 min
13 97 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 2.55.96 min
14 91 Wit, Jesse 03-09-1984 Phanos 2.56.42 min
15 80 Liefting, Sijmen 30-09-1984 AV Trias 2.57.99 min
16 60 Grannetia, Richard 11-09-1987 De Spartaan 3.01.27 min
17 94 Jonk, Carlo 03-03-1987 AV Edam 3.05.18 min
18 88 Wulp, Jacob van der 13-11-1972 SV Sportlust 3.34.26 min
discus 8 deelnemer(s)
1 508 Noort, Ruud van 08-11-1988 De Spartaan 45.34 m ptn
2 507 Geertsma, Robin 15-12-1976 AV Lycurgus 42.90 m ptn
3 503 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 42.10 m ptn
4 505 Barnhoorn, Dennis 08-09-1991 AV Trias 37.06 m ptn
5 515 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 31.80 m ptn
6 500 Kranendonk, Marius 08-01-1988 01101 29.86 m ptn
7 39 Storm, Lukas van der 28-12-1986 Prins Hendrik 22.41 m ptn
8 11 Hilberts, Frank 07-01-1983 AV Trias 22.11 m ptn
kogel 6 deelnemer(s)
1 503 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 13.89 m ptn
2 508 Noort, Ruud van 08-11-1988 De Spartaan 13.79 m ptn
3 500 Kranendonk, Marius 08-01-1988 01101 11.73 m ptn
4 520 Ootjers, Jorg 10-01-1975 AV NOVA 10.07 m ptn
5 515 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 10.00 m ptn
6 39 Storm, Lukas van der 28-12-1986 Prins Hendrik 8.11 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 518 Stieglis, Yoeri 06-06-1990 Phanos 6.97 m ptn
2 502 Boon, Axel 20-02-1986 SV Noordkop 6.22 m ptn
3 64 Doodewaerd, Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 5.49 m ptn
3000m 12 deelnemer(s)
1 98 Janssen, Peter 08-07-1985 AV Lionitas 9.06.38 min ptn
2 416 Poel, Nick van der 28-07-1987 ARV Ilion 9.16.37 min ptn
3 41 Ruiter, Michiel de 23-07-1986 AV Hera 9.50.91 min ptn
4 404 Heesen, Sander 20-12-1974 AV Atos 10.00.60 min ptn
5 422 Jongejans, P.J. 04-06-1974 AV Zaanland 10.13.71 min ptn
6 405 Tol, Jorrit 06-05-1981 AV Atos 10.31.49 min ptn
7 406 Reeuwijk, Sjoerd van 20-01-1985 Phoenix 10.34.05 min ptn
8 419 Briefjes, Bas 03-04-1977 AV Castricum 10.36.63 min ptn
9 418 Knol, Lars 07-09-1990 AV Castricum 11.10.15 min ptn
10 80 Liefting, Sijmen 30-09-1984 AV Trias 11.30.78 min ptn
11 421 Visser, Joan de 02-06-1988 AV Hylas 11.31.77 min ptn
417 Beek, Dennis van 04-04-1976 AV Casteri DNF min ptn

Vrouwen Senioren

100m 7 deelnemer(s)
1 16 Bajon, Shimada 09-01-1988 AV Atverni 12.30 sec ptn -0.3
2 9 Witte, Lisanne de 10-09-1992 AV Trias 12.55 sec ptn -0.3
3 10 Hoogeboom, Franka 01-07-1985 AV Trias 12.93 sec ptn -0.3
4 33 Eken, Maaike 06-04-1989 Phanos 13.04 sec ptn -0.3
5 36 Marrewijk, Putri van 12-03-1990 AV ’40 13.35 sec ptn -0.7
6 32 Stolk, Joni 18-12-1987 AV Olympus ’70 14.03 sec ptn -1.0
7 37 Oosten, Manon van 28-06-1984 Rotterdam Atletiek 14.30 sec ptn -1.0
200m 6 deelnemer(s)
1 9 Witte, Lisanne de 10-09-1992 AV Trias 24.72 sec ptn -0.2
2 33 Eken, Maaike 06-04-1989 Phanos 26.66 sec ptn -0.2
3 36 Marrewijk, Putri van 12-03-1990 AV ’40 26.83 sec ptn -0.2
4 30 Noten, Suzie 27-02-1990 Phanos 27.73 sec ptn +0.1
5 32 Stolk, Joni 18-12-1987 AV Olympus ’70 27.86 sec ptn +0.1
6 37 Oosten, Manon van 28-06-1984 Rotterdam Atletiek 29.35 sec ptn +0.1
1000m 3 deelnemer(s)
1 43 Scholten, Larissa 14-10-1988 AV Haarlem 3.01.77 min ptn
2 35 Groenland, Eileen 29-04-1990 AV Trias 3.07.34 min ptn
3 72 Waaijer, Cathelijn 21-07-1986 Leiden Atletiek 3.36.01 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 397 Berkhout, Margriet 27-08-1990 AV Hera 9.50.65 min ptn
2 415 Kleef, Tamara van 17-02-1988 ARV Illion 11.11.31 min ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 511 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 9.69 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 517 Kiekens, Cindy 15-09-1991 AV Hera 37.47 m ptn
2 511 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 24.23 m ptn

Mannen Masters

100m 5 deelnemer(s)
1 28 Dijk, Henk van 08-07-1969 AV Hera 12.48 sec ptn +0.4
2 13 Schouten, Hans 21-11-1946 AV Trias 13.93 sec ptn +1.4
3 68 Thissen, Léon 27-01-1948 AV Lycurgus 14.19 sec ptn +1.4
4 18 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV Castricum 14.46 sec ptn +1.4
12 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 DNS sec ptn +1.4
200m 6 deelnemer(s)
1 28 Dijk, Henk van 08-07-1969 AV Hera 25.35 sec ptn -0.2
2 13 Schouten, Hans 21-11-1946 AV Trias 29.59 sec ptn +0.0
3 18 Akkerman, Roelf 03-02-1945 AV Castricum 29.80 sec ptn +0.0
4 68 Thissen, Léon 27-01-1948 AV Lycurgus 30.11 sec ptn -0.2
5 93 Klanker, Dirk 16-09-1946 AV Castricum 30.50 sec ptn +0.0
6 85 Grapendaal, Hans 11-09-1948 DEM 30.54 sec ptn +0.0
1000m 9 deelnemer(s)
1 78 Wiegman, Frank 17-12-1964 Leiden Atletiek 2.44.42 min ptn
2 73 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 2.49.55 min ptn
3 399 Siere, Joost 09-06-1964 Leiden Atletiek 2.57.16 min ptn
4 19 Rooij, Anton van 16-12-1953 AV Castricum 3.09.40 min ptn
5 69 Stuurman, Mark 01-02-1970 Loopgroep PK 3.09.99 min ptn
6 394 Denneman, Kees 07-06-1957 AV Castricum 3.14.42 min ptn
7 79 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 3.20.90 min ptn
8 42 List, Theo 03-10-1955 AV Wieringermeer 4.35.19 min ptn
81 Wesseling, Hans 10-01-1961 Leiden Atletiek DNF min ptn
3000m 12 deelnemer(s)
1 413 Tjoa, Robbert 29-05-1967 Haag Atletiek 9.44.25 min ptn
2 99 Dam, Louis 23-10-1962 AV Zaanland 10.15.71 min ptn
3 407 Berger, Rob 01-12-1962 AV Trias 10.16.03 min ptn
4 409 Ossen, Frank 17-06-1963 AV Trias 10.24.42 min ptn
5 393 Sjerps, Ton 05-11-1958 SAV 10.38.14 min ptn
6 412 Rietveld, Sander 10-04-1959 AV Atos 10.46.90 min ptn
7 408 Versteege, Jan 14-09-1961 Almere ’81 10.52.74 min ptn
8 6 Kragten, Ger 15-04-1955 AV Atos 11.10.80 min ptn
9 414 Goldebeld, Dirk 14-02-1956 03137 11.13.16 min ptn
10 402 Brinkman, Marc 07-08-1967 AV Castricum 11.34.09 min ptn
11 403 Zwart, Peter 11-06-1952 AV Atos 12.19.38 min ptn
discus 7 deelnemer(s)
1 516 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 39.99 m ptn
2 514 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 37.78 m ptn
3 510 Aerts, Kees 20-09-1958 SV Noordkop 36.81 m ptn
4 504 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 35.14 m ptn
5 506 Jansma, Feico 20-03-1942 AV Start ’78 29.48 m ptn
6 501 Schager, Niels 23-01-1968 AV 1923 24.11 m ptn
7 509 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 21.03 m ptn
kogel 6 deelnemer(s)
1 510 Aerts, Kees 20-09-1958 SV Noordkop 12.70 m ptn
2 516 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 10.75 m ptn
3 504 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 10.64 m ptn
4 501 Schager, Niels 23-01-1968 AV 1923 8.65 m ptn
5 509 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 7.01 m ptn
506 Jansma, Feico 20-03-1942 AV Start ’78 DNS m ptn
ver 1 deelnemer(s)
12 Drabben, Helmut 11-04-1959 AV 1923 DNS m ptn

Vrouwen Masters

100m 1 deelnemer(s)
1 40 Geel-Herlaar, Simone 28-02-1962 DEM 14.17 sec ptn -1.0
200m 4 deelnemer(s)
1 40 Geel-Herlaar, Simone 28-02-1962 DEM 28.05 sec ptn +0.1
2 395 Cardol, Jenny 24-03-1975 AV Hera 29.13 sec ptn +0.1
3 390 Barnhoorn-Jongejan, Hanny 26-09-1960 AV Trias 30.14 sec ptn +0.1
4 15 Akkerman-Smits, Anja 01-05-1955 AV Castricum 31.95 sec ptn -0.3
1000m 2 deelnemer(s)
1 74 Grutters, Ingrid 28-08-1974 AV Atverni 2.52.57 min ptn
2 82 Mulder, Marja 19-06-1957 SV Sportlust 3.24.93 min ptn
3000m 3 deelnemer(s)
1 396 Schmidt, Silke 07-08-1959 Metmann Sport

10.16.76

min
2 420 Heemels, Marleen 12-05-1969 03137 11.11.01 min ptn
3 3 Boer, Mirjam de 1963 SAV 11.16.75 min ptn
4 411 Groot, Tanja de 06-10-1967 AV Atos 11.54.05 min ptn
discus 1 deelnemer(s)
1 522 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 26.45 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 15 Akkerman-Smits, Anja 01-05-1955 AV Castricum 4.08 m ptn

Leave a Reply