Uitslag 2e Avondinstuif 2010

Uitslagen 2e avondinstuif

30-07-2010

Jongens junioren C Meisjes junioren C Jongens junioren B

100m 7 deelnemer(s)
132 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos 11.81 sec ptn +0.1
210 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 11.88 sec ptn +0.6
18 Linders, Luke 26-12-1993 DAK 11.97 sec ptn +0.1
846 Molenaar, Jaap 1993 Hera 12.02 sec ptn +0.1
312 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias 12.06 sec ptn -0.4
847 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 12.08 sec ptn +0.6
331 Diambudiaku, Nathan 1995 Trias 12.63 sec ptn -0.4
200m 2 deelnemer(s)
312 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias 24.08 sec ptn +0.2
18 Linders, Luke 26-12-1993 DAK 24.45 sec ptn +0.2
1000m 4 deelnemer(s)
218 Munster, Menno 10-06-1993 AV Hylas 2.46.20 min ptn
211 Kraakman, Ewout 1993 Hera 2.49.49 min ptn
209 Bouman, Bastiaan 01-05-1995 AV Trias 2.53.85 min ptn
216 Duineveld, Dario 01-10-1996 AV Trias 3.18.48 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
132 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos 5.79 m ptn
210 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 5.78 m ptn
847 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 5.54 m ptn
hoog 1 deelnemer(s)
331 Diambudiaku, Nathan 1995 Trias m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
4 Kipping, Pieter 10-07-1992 DAK 11.03 m ptn
15 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 10.54 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
4 Kipping, Pieter 10-07-1992 DAK 34.99 m ptn
15 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 31.22 m ptn

Meisjes junioren B

100m 5 deelnemer(s)
235 Witte, Laura de 07-08-1995 AV Trias 12.95 sec ptn -0.9
104 Beekmans, Whitney 05-01-1994 DAK 13.21 sec ptn -0.9
116 Bos, Tamara 31-07-1996 DAK 14.11 sec ptn -0.4
858 Boersma, Aly 14-02-1993 AV Horror 14.50 sec ptn -0.4
226 Schoute, Tessa 23-07-1994 AV Lycurgus 14.91 sec ptn -0.4
200m 4 deelnemer(s)
235 Witte, Laura de 07-08-1995 AV Trias 25.95 sec ptn +0.8
104 Beekmans, Whitney 05-01-1994 DAK 26.62 sec ptn +0.8
116 Bos, Tamara 31-07-1996 DAK 28.61 sec ptn +0.8
858 Boersma, Aly 14-02-1993 AV Horror 29.46 sec ptn +0.8
3000m 1 deelnemer(s)
230 Everts, Anouk 12-10-1993 AAC ’61 11.15.81 min ptn
hoog 1 deelnemer(s)
1 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 1.40 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
16 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 10.05 m ptn
9 Meijer, Priscilla 1994 Leiden Atletiek 9.89 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
16 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 29.08 m ptn
9 Meijer, Priscilla 1994 Leiden Atletiek 26.00 m ptn

Jongens junioren A

100m 1 deelnemer(s)
225 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 11.78 sec ptn +0.1
1000m 2 deelnemer(s)
850 Kruiver, Jim 1992 Nova 2.39.34 min ptn
234 Velvis, Chiljen 20-10-1992 Groningen Atletiek 2.46.00 min ptn
ver 1 deelnemer(s)
225 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 6.56 m ptn +0.3

Meisjes junioren A

100m 1 deelnemer(s)
314 Beeldman, Lenneke 07-05-1992 AV Trias 13.89 sec ptn -0.4
ver 1 deelnemer(s)
314 Beeldman, Lenneke 07-05-1992 AV Trias 4.72 m ptn
discus 1 deelnemer(s)
12 Kiekens, Cindy 15-09-1991 AV Hera 35.68 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
12 Kiekens, Cindy 15-09-1991 AV Hera 11.20 m ptn

Mannen Senioren

100m 14 deelnemer(s)
187 Tromp, Jorén 01-11-1988 AV Lycurgus 11.02 sec ptn +0.6
189 Visser, Duncan 04-02-1987 Haag Atletiek 11.22 sec ptn +0.6
319 Wilgen, Bas van 12-10-1978 AV Sparta 11.32 sec ptn +0.6
316 Ruyter, Niels de 08-09-1984 AV 1923 11.70 sec ptn +0.1
318 Stieglis, Remy 29-06-1985 Phanos 11.88 sec ptn +0.6
329 Mastop, Christiaan 14-01-1989 AV Sparta 11.89 sec ptn +0.1
317 Teunisse, Bram 08-09-1988 AV 1923 12.05 sec ptn -0.4
227 Gragt, Kars v.d. 24-07-1990 AV Hylas 12.06 sec ptn -0.4
134 Bertels, Jeremy 27-08-1987 AV Haarlemmermeer 12.08 sec ptn -0.4
848 Dopheide, Marit 28-12-1990 AC TION 12.19 sec ptn -0.8
315 Stam, Ruud 26-03-1979 AV Lycurgus 12.77 sec ptn -0.8
186 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 12.93 sec ptn -0.8
219 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 13.82 sec ptn -0.8
320 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 14.77 sec ptn -0.8
200m 17 deelnemer(s)
187 Tromp, Jorén 01-11-1988 AV Lycurgus 22.11 sec ptn +0.9
319 Wilgen, Bas van 12-10-1978 AV Sparta 22.48 sec ptn +0.9
189 Visser, Duncan 04-02-1987 Haag Atletiek 22.49 sec ptn +0.9
214 Aberkrom, Koen 15-04-1988 AV Suomi 22.95 sec ptn +0.9
316 Ruyter, Niels de 08-09-1984 AV 1923 23.44 sec ptn +0.2
206 Bastiaansen, David 12-01-1989 AV Trias 23.68 sec ptn +0.9
329 Mastop, Christiaan 14-01-1989 AV Sparta 23.72 sec ptn +0.2
227 Gragt, Kars v.d. 24-07-1990 AV Hylas 24.08 sec ptn +0.4
848 Dopheide, Marit 28-12-1990 AC TION 24.34 sec ptn +0.4
317 Teunisse, Bram 08-09-1988 AV 1923 24.35 sec ptn +0.2
186 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 25.54 sec ptn +0.4
315 Stam, Ruud 26-03-1979 AV Lycurgus 25.67 sec ptn +0.4
200 Klanker, Robin 1972 AV Hera 26.10 sec ptn +0.4
219 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 27.69 sec ptn +1.9
204 Grevenhof, Theo van 02-04-1953 DEM 28.21 sec ptn +1.9
320 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 30.44 sec ptn +1.9
215 Tol, Arie van 31-05-1944 Leiden Atletiek 31.96 sec ptn +1.9
1000m 11 deelnemer(s)
313 Onstenk, Bouke 28-01-1981 AV Hollandia 2.26.11 min ptn
311 Murdoch, Iain 10-07-1980 AV Hylas 2.33.21 min ptn
208 Abu-Stitan, Yunis 04-09-1989 SV Noordkop 2.35.50 min ptn
228 Zwaga, Quinten 21-11-1989 AV Trias 2.36.79 min ptn
845 Sinnema, Jasper 10-01-1986 McDonald’s AV de Sprinter 2.40.77 min ptn
222 Hart, Arjen 21-10-1986 AV Hera 2.42.73 min ptn
207 Mooij, Jim 06-09-1971 AV Hollandia 2.45.62 min ptn
217 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 2.51.77 min ptn
232 Mulder, Emiel Ruben 1985 Edam 3.10.79 min ptn
233 Elzenga, Michael 18-05-1970 AV Trias 3.26.13 min ptn
231 Mulder, Sijbren 1983 Groningen min ptn
3000m 20 deelnemer(s)
849 Molenaar, Pim 30-11-1987 AV Hera 8.23.10 min ptn
205 Apeldoorn, Ralph 01-09-1976 DEM 9.06.24 min ptn
492 Nat, Bjorn Kristian 09-10-1977 AV Hera 9.06.53 min ptn
494 Bruggencate, Dennis ten 04-03-1979 AV Trias 9.16.98 min ptn
201 Bellord, Tom 28-12-1986 AV Hylas 9.21.70 min ptn
497 Gouda, Maarten 09-05-1988 AV Trias 9.44.88 min ptn
197 Berger, Rob 01-12-1962 AV Trias 10.01.48 min ptn
198 Punt, Hennie 22-04-1954 AV Trias 10.01.90 min ptn
219 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 10.18.69 min ptn
496 Dijkhuizen, Richard 17-11-1972 AV Castricum 10.22.09 min ptn
193 Blok, Melvin 07-07-1971 AV Trias 11.14.82 min ptn
231 Mulder, Sijbren 1983 Groningen 11.15.68 min ptn
195 Goldebeld, Dirk 14-02-1956 03137 11.21.09 min ptn
499 Beek, Willem van 04-05-1961 AV Trias 11.39.56 min ptn
194 Thoolen, Max 1963 AV Trias 11.55.63 min ptn
202 Bellord, Roger 29-06-1950 AV Hylas 12.44.29 min ptn
493 Glorie, Olof 19-01-1969 AV Trias 13.10.60 min ptn
495 Graaf, Paul Jan de 22-06-1971 SV Sportlust min ptn
196 Peet, Egon van der 21-09-1956 AV Hylas min ptn
491 Kerkmeester, Heico 05-04-1963 PAC min ptn
ver 3 deelnemer(s)
31 Groot, Danny 03-07-1988 AV Edam 6.63 m ptn
35 Hoorn, Tim van der 1985 Lycurgus 4.96 m ptn
320 Waalewijn, Onno 20-01-1947 AV 1923 4.34 m ptn
hoog 1 deelnemer(s)
2 Lange, Martin 1971 Jahn Reine 1.75 m ptn
kogel 6 deelnemer(s)
6 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 14.79 m ptn
5 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 12.83 m ptn
11 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 11.60 m ptn
10 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 11.36 m ptn
214 Aberkrom, Koen 15-04-1988 AV Suomi 9.91 m ptn
19 Meijer, Kees 1971 Leiden 8.30 m ptn
discus 5 deelnemer(s)
23 Dekker, Stephan 17-02-1987 ARV Ilion 46.53 m ptn
6 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 39.88 m ptn
30 Wolvers, Robbert 10-11-1982 AV Hera 39.03 m ptn
5 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 35.28 m ptn
19 Meijer, Kees 1971 Leiden 22.46 m ptn

Vrouwen Senioren

100m 4 deelnemer(s)
224 Thierry, Suzanne 17-10-1986 DEM 12.71 sec ptn -0.9
190 Zee, Marieke van der 01-09-1990 AV ’55 13.22 sec ptn -0.9
188 Swart, Linda 03-06-1985 Groningen Atletiek 13.33 sec ptn -0.9
220 Mettes, Marijke 23-09-1985 AV Hollandia 13.79 sec ptn -0.4
200m 4 deelnemer(s)
224 Thierry, Suzanne 17-10-1986 DEM 25.48 sec ptn +0.8
190 Zee, Marieke van der 01-09-1990 AV ’55 26.52 sec ptn +0.8
188 Swart, Linda 03-06-1985 Groningen Atletiek 26.63 sec ptn +0.8
498 Kenter, Madeleine 16-07-1984 Almere ’81 28.11 sec ptn +0.8
1000m 3 deelnemer(s)
843 Kruiver, Manon 03-01-1988 AV NOVA 2.49.30 min ptn
221 Bakker, Linda 25-08-1982 SAV 3.12.29 min ptn
213 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust 3.28.62 min ptn
3000m 6 deelnemer(s)
229 Falkmann, Marieke 07-01-1987 Groningen Atletiek 9.15.99 min ptn
203 Burgman, Lindy 24-05-1983 Phanos 9.58.62 min ptn
500 Nieman, Suzan 20-06-1985 AV Hera 10.31.84 min ptn
212 Zuiderwijk, Maaike 30-10-1989 AV Lycurgus 11.01.34 min ptn
199 Fluit, Talisa van der 07-07-1989 AV Hera 11.24.13 min ptn
213 Wijs, Marijke de 04-08-1965 SV Sportlust 11.47.31 min ptn
hoog 3 deelnemer(s)
220 Mettes, Marijke 23-09-1985 AV Hollandia 1.65 m ptn
21 Es, Kristel van 1990 Haarlem 1.55 m ptn
3 Liebing, Kendra 1990 Jahn Reine 1.50 m ptn
discus 3 deelnemer(s)
20 Aardenburg, Fabienne 04-08-1983 DEM 43.10 m ptn
8 Prent, Karin 04-09-1980 Leiden Atletiek 27.22 m ptn
24 Dekker, Christel 26-12-1988 ARV Ilion 23.67 m ptn

Mannen Masters

kogel 3 deelnemer(s)
13 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 10.88 m ptn
7 Pronk, J. 18-01-1938 AV Trias 9.43 m ptn
29 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 7.25 m ptn
discus 3 deelnemer(s)
13 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 37.15 m ptn
7 Pronk, J. 18-01-1938 AV Trias 35.84 m ptn
29 Tigchelaar, Gerrit 22-11-1944 DEM 19.49 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
223 Schoone, Willem 01-12-1945 AV NOVA 5.21 m ptn +0.0

Vrouwen Masters

discus 3 deelnemer(s)
14 Aberkrom-De Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 34.33 m ptn
17 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 25.46 m ptn
28 Zuijdervliet-Hoogeveen, Ingrid 24-05-1957 Veteranen Nederland 21.72 m ptn
kogel 2 deelnemer(s)
14 Aberkrom-De Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 11.28 m ptn
28 Zuijdervliet-Hoogeveen, Ingrid 24-05-1957 Veteranen Nederland 8.39 m ptn

Leave a Reply