HEMELVAART 2014 – ATLETIEKVERENIGING TRIAS – HEILOO
Donderdag 29 Mei 2014
Algemene informatie:
Op donderdag 29 Mei 2014 organiseert Atletiekvereniging Trias de traditionele Hemelvaartwedstrijd. De Hemelvaartwedstrijd staat bekend als regionale topwedstrijd met een gevarieerd aanbod aan onderdelen en geldprijzen. Het hoogtepunt van de wedstrijd zijn de tiental 800 meter series, waarbij de tijden ver onder de twee minuten liggen. Ook de sprintnummers kennen ieder jaar een goede bezetting en uitzonderlijke prestaties…
Het programma:
De Hemelvaartwedstrijd hebben wij iets aangepast ten op zichte van voorgaande jaren. Dit jaar is gekozen voor de werponderdelen: speerwerpen + kogelstoten. En ook willen wij door middel van een sprintklassement op de 100m + 200m de spanning voor het publiek en de atleet verhogen. Door het toevoegen van het polstokhoogspringen voor de Senioren en AB-Junioren proberen wij onze wedstrijd nog aantrekkelijker te maken.
Mannen Senioren | Vrouwen Senioren | Mannen Masters | Vrouwen Masters | Junioren A | Junioren B | |
|
|
|
|
|
|
Sprint Klassement |
|
|
|
|
|
|
Sprint Klassement |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
De Junioren C kunnen meedoen met de Junioren B. Vanzelfsprekend wordt er geworpen of gestoten met de gewichten die van toepassing zijn op de Junioren B.
Het Sprintklassement (100 meter en 200 meter)
In 2014 organiseren wij een sprintklassement, dit houdt in dat de 100m en 200m beide meetellen voor het sprintklassement. Alle categorieën kunnen meedoen aan het sprintklassement. De score wordt bepaald door middel van de gelopen tijd, de hoeveelheid wind wordt buiten beschouwing gelaten. De reguliere valse startregels zijn van toepassing, kortom valse start is diskwalificatie.
Serie-indeling en volgorde van starten:
Bij alle looponderdelen zullen de snelste series als eerst van start gaan. De snelste lopers hebben dus in ieder geval de garantie dat zij weten wanneer de serie van start zal gaan. De serie-indeling komt tot stand door middel van de beste prestatie die de atleet opgeeft, ongeacht categorie. Mannen en Vrouwen lopen bij de 3000 meter gecombineerd, de overige loopnummers zijn gescheiden.
Inschrijving en kosten:
Voor-inschrijving:
Voor het eerst dit jaar zullen wij voor-inschrijving mogelijk maken. De deelnemerslijst zal op diverse momenten op de website worden ge-update. De voorinschrijving bieden wij iets goedkoper aan, dan inschrijven op de wedstrijddag.
De voor-inschrijving is gesloten, het is niet meer mogelijk voor in te schrijven. Na-inschrijven kan morgen op de wedstrijddag.
Voor vragen en of opmerkingen mail de wedstrijdorganisatie: mbarnhoorn @ avtrias.nl
Betalingsgegevens:
IBAN: NL23INGB0002634223 t.n.v. Atletiekvereniging Trias ov.v. licentienummer & vereniging.
Inschrijven op wedstrijddag:
Inschrijven op de wedstrijddag is mogelijk in de kantine van atletiekvereniging Trias. Zorgt u ervoor dat u een licentienummer mee heeft.
Inschrijven op de wedstrijddag dient maximaal een halfuur voor aanvang van het desbetreffende onderdeel te hebben plaatsgevonden.
- Per nummer € 4.00
- Sprintklassement € 7.50 (100 meter + 200 meter)
Bekijk hier de deelnemerslijst van de atleten die zich hebben voor-ingeschreven.
Chronoloog:
Wedstrijdleider: Bob Mulder
Starter: Jan Berkhout
Microfonist: Emiel Admiraal
Elektronische Tijdswaarneming: Beta Timing
Klik hier om het chronoloog te openen in pdf-formaat.
Sponsoren en Geldprijzen:
Geldprijzen en sponsoren op donderdag 29 Mei 2014 bij AV Trias | ||
LOOPNUMMERS Sprintklassement 100 + 200 meter Heren: 1
Deze prijzen worden u aangeboden door: Ten Haaf & Bakker Sprintklassement 100 + 200 meter Dames: 1
Deze prijzen worden u aangeboden door: Van Hattum & Blankevoort 800 meter Heren
Deze prijzen worden u aangeboden door: Hink Administratiekantoor 800 meter Dames
Deze prijzen worden u aangeboden door: Foba 3000 meter Heren
Deze prijzen worden u aangeboden door: Sporthuis Visser – Oosterbaan 3000 meter Dames
Deze prijzen worden u aangeboden door: Sporthuis Visser – Oosterbaan
|
TECHNISCHE NUMMERS Speerwerpen Heren (800 Gram)
Deze prijzen worden u aangeboden door: Domein Vastgoedbeheer Speerwerpen Dames (600 Gram)
Deze prijzen worden u aangeboden door: Domein Vastgoedbeheer Verspringen Heren 2
Deze prijzen worden u aangeboden door: Kaashuis Tromp Verspringen Dames 2
Deze prijzen worden u aangeboden door: Kaashuis Tromp Kogelstoten Heren (7.26 Kilogram)
Deze prijzen worden u aangeboden door: Ten Bruggencate & zn. BV. Kogelstoten Dames (4.0 Kilogram)
Deze prijzen worden u aangeboden door: Ten Bruggencate & zn. BV.
|
Toelichting:
1: Het klassement wordt vastgesteld door middel van volgorde van binnenkomst, invloed van wind wordt buiten beschouwing gelaten.
2: Prijzen worden uitgereikt aan de beste prestatie ongeacht categorie. De invloed van wind wordt ook hier buiten beschouwing gelaten. De eerste acht deelnemers van elke categorie na drie pogingen hebben recht op drie finale sprongen.
Uitslagen:
De uitslagen worden zo snel mogelijk na afloop van de wedstrijd gepubliceerd.