1ste avondinstuif

Uitslagen 1e avondinstuif.

18-07-2008

Jongens junioren C

kogel 3 deelnemer(s)
  25 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 AV Hera 12.50 m ptn  
  27 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 11.44 m ptn  
  30 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 8.87 m ptn  
discus 4 deelnemer(s)
  25 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 AV Hera 45.15 m ptn  
  27 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 43.52 m ptn  
  30 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 29.78 m ptn  
  14 Olofsen, Sven 1994 SAV 27.48 m ptn  

Meisjes junioren B

ver 0 deelnemer(s)
kogel 3 deelnemer(s)
  7 Brandhoff, Vivian 27-06-1993 SAV 11.38 m ptn  
  37 Meijer, Fransisca 05-10-1992 Leiden Atletiek 9.11 m ptn  
  29 Aberkrom, Trischa 02-12-1991 AV Edam 8.21 m ptn  
discus 3 deelnemer(s)
  7 Brandhoff, Vivian 27-06-1993 SAV 33.56 m ptn  
  37 Meijer, Fransisca 05-10-1992 Leiden Atletiek 22.84 m ptn  
  29 Aberkrom, Trischa 02-12-1991 AV Edam 18.10 m ptn  

Jongens junioren B

ver 1 deelnemer(s)
  9 Dekker, Sjoerd 22-02-1992 SV Noordkop 5.32 m ptn  
kogel 3 deelnemer(s)
1 8 Barnhoorn, Dennis 08-09-1991 AV Trias 11.96 m ptn  
2 26 Commadeur, Thom 25-02-1991 AV Hera 9.72 m ptn  
3 9 Dekker, Sjoerd 22-02-1992 SV Noordkop 5.32 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  8 Barnhoorn, Dennis 08-09-1991 AV Trias 34.76 m ptn  
  26 Commadeur, Thom 25-02-1991 AV Hera 29.20 m ptn  

Jongens junioren A

kogel 3 deelnemer(s)
  13 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 15.11 m ptn  
  11 Duijn, Niels van 03-07-1989 AV Suomi 12.96 m ptn  
  12 Dorp, Jurgen van 07-11-1989 AV Suomi 10.93 m ptn  
discus 3 deelnemer(s)
  13 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 43.89 m ptn  
  11 Duijn, Niels van 03-07-1989 AV Suomi 37.21 m ptn  
  12 Dorp, Jurgen van 07-11-1989 AV Suomi 25.54 m ptn  
ver 0 deelnemer(s)

Meisjes junioren A

ver 0 deelnemer(s)
kogel 0 deelnemer(s)
discus 1 deelnemer(s)
  16 Claassen, Ester 07-03-1989 AV Attila 41.35 m ptn  

Mannen Senioren

100m 13 deelnemer(s)
  860 Nuijens, Martijn 18-11-1983 AV Unitas 11.33 sec ptn +1.5
  856 Lasahido, Zar 1989 Phanos 11.42 sec ptn +1.5
  862 Polman, Johan 31-08-1986 AV Lycurgus 11.43 sec ptn +1.5
  873 Stieglis, Remy 29-06-1985 Phanos 11.53 sec ptn +1.0
  886 Gerssen, Matthijs 1983 Noordkop 11.60 sec ptn +1.3
  872 Stieglis, Yoeri 1990 Phanos 11.78 sec ptn +1.0
  854 Jubels, Bas 23-06-1983 AV Phoenix 11.79 sec ptn +1.5
  858 Odjo, Joomay 1992 Phanos 11.80 sec ptn +1.5
  859 Barnhoorn, Marc 04-11-1988 AV Trias 12.15 sec ptn +1.0
  798 Bouwman, Ivo 30-12-1986 AV Startbaan 12.30 sec ptn +1.3
  861 Dekker, Sjoerd 22-02-1992 SV Noordkop 12.40 sec ptn +1.0
  867 Fugers, Tom 02-07-1984 AC TION 12.51 sec ptn +1.3
  864 Schoone, Willem 1945 Nova 12.95 sec ptn +1.3
400m 20 deelnemer(s)
  862 Polman, Johan 31-08-1986 AV Lycurgus 49.33 sec ptn  
  889 Klaassen, Martijn 03-08-1984 Phanos 51.22 sec ptn  
  967 Harreman, Jelle 1989 Hera 52.64 sec ptn  
  857 Adel, Dior 23-06-1992 Phanos 52.87 sec ptn  
  866 Diemeer, André 25-01-1983 AV Lycurgus 53.37 sec ptn  
  854 Jubels, Bas 23-06-1983 AV Phoenix 53.79 sec ptn  
  972 Bartelson, Martijn 1987 Nea Volharding 54.06 sec ptn  
  974 Groot, Matthijs de 04-02-1979 SV Noordkop 54.63 sec ptn  
  876 Daalhuisen, Bart 30-03-1985 AV Hollandia 54.64 sec ptn  
  874 Vreeker, Arnold 13-07-1989 AV Trias 54.76 sec ptn  
  798 Bouwman, Ivo 30-12-1986 AV Startbaan 54.86 sec ptn  
  859 Barnhoorn, Marc 04-11-1988 AV Trias 55.32 sec ptn  
  965 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 56.39 sec ptn  
  890 Ronde, Martijn de 14-06-1978 AV Zaanland 56.88 sec ptn  
  867 Fugers, Tom 02-07-1984 AC TION 57.70 sec ptn  
  968 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 58.39 sec ptn  
  895 Ossen, Frank 1963 Trias 58.71 sec ptn  
  897 Stijn, V.W.J.A. van 11-05-1965 De Spartaan 59.36 sec ptn  
  894 Wokke, Oscar 20-08-1980 AV Hylas 60.37 sec ptn  
  898 Schaaf, Theo v.d. 26-09-1950 AV Hylas 72.96 sec ptn  
1500m 12 deelnemer(s)
  884 Kok, Gideon 27-08-1986 AV Hera 4.20.48 min ptn  
  870 Feleke, Fraol 18-11-1992 KAV Holland 4.34.97 min ptn  
  899 Jongejans, Pieter Jelle 1974 Zaanland 4.44.30 min ptn  
  878 Verveer, Remco 11-11-1987 AV Hera 4.47.52 min ptn  
  885 Kraaijer, Nino 09-03-1994 AV Lycurgus 4.49.24 min ptn  
  882 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 4.53.55 min ptn  
  877 Klaver, Joran 1994 AV Hollandia 5.01.05 min ptn  
  880 Snoek, Arie 29-08-1949 AV Hera 5.05.48 min ptn  
  871 Oudendijk, Luuk 12-11-1993 AV Suomi 5.09.13 min ptn  
  855 Peterink, Mijnko 21-08-1971 AV Veluwe 5.10.54 min ptn  
  887 Braat, Dicky 14-03-1952 AV Trias 6.03.52 min ptn  
  869 Gevaert, Bas 06-04-1980 AV Haarlem dnf min ptn  
3000m 8 deelnemer(s)
  969 Apeldoorn, Ralph 01-09-1976 Leiden Atletiek 9.21.74 min ptn  
  976 Hart, Arjen 21-10-1986 AV Hera 9.31.74 min ptn  
  977 Pannekeet, Michel 22-01-1980 AV Trias 9.34.18 min ptn  
  966 Molevelt, Michiel 12-07-1973 Leiden Atletiek 9.51.83 min ptn  
  896 Habers, Jeroen 24-04-1991 De Spartaan 9.56.68 min ptn  
  979 Meijer, Kees 14-02-1971 Leiden Atletiek 10.49.99 min ptn  
  882 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 10.55.98 min ptn  
  1000 Blok, Melvin 1971 Trias 11.12.31 min ptn  
ver 2 deelnemer(s)
  860 Nuijens, Martijn 18-11-1983 AV Unitas 6.50 m ptn  
  886 Gerssen, Matthijs 1983 Noordkop 6.26 m ptn  
kogel 11 deelnemer(s)
  4 Vreumingen, Erik van 15-06-1978 Haag Atletiek 18.62 m ptn  
  17 Groot, Patrick 08-03-1980 AV Lycurgus 16.72 m ptn  
  33 Wassenburg, Jeffrey 10-06-1981 SV Noordkop 14.66 m ptn  
  23 Westland, Bram 1984 Hylas 12.45 m ptn  
  24 Ootjers, Sven 24-06-1973 AV Trias 12.02 m ptn  
  20 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 11.74 m ptn  
  5 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 11.15 m ptn  
  32 Baart, Martijn 04-04-1983 AV Edam 11.00 m ptn  
  21 Vries, Nico de 1981 Zaanland 10.06 m ptn  
  15 Ruiter, Joris de 13-07-1983 DEM 9.67 m ptn  
discus 9 deelnemer(s)
  17 Groot, Patrick 08-03-1980 AV Lycurgus 51.24 m ptn  
  35 Scheffers, Martijn 08-09-1972 Leiden Atletiek 47.86 m ptn  
  33 Wassenburg, Jeffrey 10-06-1981 SV Noordkop 40.99 m ptn  
  20 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 37.48 m ptn  
  23 Westland, Bram 1984 Hylas 36.41 m ptn  
  32 Baart, Martijn 04-04-1983 AV Edam 36.28 m ptn  
  10 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 32.49 m ptn  
  2 Sluiter, G.J. 13-01-1973 Hellas Utrecht   m ptn  
  24 Ootjers, Sven 24-06-1973 AV Trias   m ptn  

Vrouwen Senioren

100m 3 deelnemer(s)
  863 Witte, Lisanne de 10-09-1992 AV Trias 13.10 sec ptn +1.7
  868 Velkers, Ilse 15-08-1990 Groningen Atletiek 13.38 sec ptn +1.7
  865 Wezenberg, Daphne 14-07-1982 AV 1923 13.54 sec ptn +1.7
400m 10 deelnemer(s)
  863 Witte, Lisanne de 10-09-1992 AV Trias 59.07 sec ptn  
  892 Kraaijenveld, Romy 03-08-1988 Phanos 60.29 sec ptn  
  879 Koopstra, Maaike 08-11-1984 AKU 60.93 sec ptn  
  881 Vlietstra, Fokelien 21-03-1991 AV Lionitas 61.15 sec ptn  
  865 Wezenberg, Daphne 14-07-1982 AV 1923 61.65 sec ptn  
  868 Velkers, Ilse 15-08-1990 Groningen Atletiek 61.92 sec ptn  
  971 Brinkkemper, Winette 07-09-1983 AV Zaanland 62.08 sec ptn  
  888 Wildoer, Heleen 24-01-1994 SAV 65.28 sec ptn  
  799 Verkaik, Melissa 15-02-1987 AV Startbaan 65.31 sec ptn  
  893 Kruijer, Afra 03-06-1949 AV Hera 70.40 sec ptn  
1500m 3 deelnemer(s)
  883 Klaver, Cora 06-08-1987 AV Hera 4.54.30 min ptn  
  875 Groen, Lisanne 23-08-1987 AV NOVA 5.04.09 min ptn  
  891 Heemels, Marleen 12-05-1969 AV Zaanland 5.41.56 min ptn  
ver 0 deelnemer(s)
kogel 2 deelnemer(s)
  18 Knetemann, Elise 23-07-1980 AV Lycurgus 13.53 m ptn  
  1 Velzen, Lieke van 16-10-1987 AV Startbaan 9.20 m ptn  
discus 3 deelnemer(s)
  18 Knetemann, Elise 23-07-1980 AV Lycurgus 41.42 m ptn  
  1 Velzen, Lieke van 16-10-1987 AV Startbaan 34.26 m ptn  
  22 Vries-de Haan, Desiree de 1982 Zaanland 30.69 m ptn  
3000m 2 deelnemer(s)
  970 Raap, Els 28-04-1947 SV Kombijsport 12.18.29 min ptn  
  973 Habet-Ket, Ada 22-11-1937 KAV Holland 15.07.39 min ptn  

Mannen Masters

discus 5 deelnemer(s)
  28 Pronk, J. 18-01-1938 AV Trias 40.34 m ptn  
  36 Pracht, A.J. 02-09-1953 Leiden Atletiek 40.22 m ptn  
  6 Titulaer, J. 25-05-1947 PSV Atletiek 35.70 m ptn  
  10 Geursen, Pascal 29-07-1968  AV Suomi  32.49 ptn  
  31 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 30.51 m ptn  
  3 Leenheer, Hans 18-08-1966 DK en AV Hercules   m ptn  
kogel 3 deelnemer(s)
  6 Titulaer, J. 25-05-1947 PSV Atletiek 11.93 m ptn  
  3 Leenheer, Hans 18-08-1966 DK en AV Hercules 11.78 m ptn  
  10 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi  11.34 m ptn  
  31 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 10.71 m ptn  

Vrouwen Masters

kogel 2 deelnemer(s)
  38 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 10.93 m ptn  
  34 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 10.32 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  34 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 34.88 m ptn  
  19 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 28.70 m ptn  

Leave a Reply