Uitslagen Hemelvaart 2015

Uitslagen Hemelvaartwedstrijd

14-05-2015

 

Uitslagen van de Hemelvaartwedstrijd gehouden op donderdag 14 mei 2015.

Meisjes junioren B

100m 7 deelnemer(s)
1 25 Ooijevaar, Britt 25-03-1999 AV Trias 13.19 sec ptn -1.6
2 29 Boon, Owi 02-08-1998 Av Castricum 13.51 sec ptn +0.7
3 35 Cnossen, Jasmijn 04-04-1998 AV Hylas 13.61 sec ptn -1.6
4 36 Schoen, Anke 04-03-2000 TAS ’82 13.62 sec ptn -1.6
5 28 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 13.85 sec ptn -1.6
6 44 Dekker, Sarah 01-01-2000 AV Trias 13.98 sec ptn +0.7
7 19 Vis, Louise 18-03-1999 Av Castricum 14.73 sec ptn +0.7
200m 15 deelnemer(s)
1 104 Jong, Zoë de 14-07-1998 AV Trias 26.56 sec ptn -2.7
2 29 Boon, Owi 02-08-1998 Av Castricum 27.47 sec ptn -2.7
3 28 Traas, Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 27.67 sec ptn -0.1
4 36 Schoen, Anke 04-03-2000 TAS ’82 28.11 sec ptn -0.1
5 94 Weeland, Marjolein 22-12-1998 TDR 30.14 sec ptn -0.6
6 53 Bakker, Maaike 20-12-1999 AV Castricum 30.52 sec ptn -0.8
7 19 Vis, Louise 18-03-1999 Av Castricum 30.77 sec ptn -0.8
8 73 Kat, Anna 2001 TDR 31.55 sec ptn -0.1
9 78 Bakker, Mieke 2001 TDR 31.94 sec ptn -0.6
10 96 Ridder, Febora 28-11-2000 TDR 31.97 sec ptn -0.6
11 86 Schooten, Iris van 2001 TDR 32.15 sec ptn -0.8
12 34 Dorth, M. van 20-06-2000 AV Hylas 32.39 sec ptn -0.8
13 80 Steen, Beau van den 2001 TDR 32.60 sec ptn -0.8
14 85 Ruijter, Sophie de 2000 TDR 33.58 sec ptn -0.6
15 70 Bruin, Imme de 2000 TDR 35.18 sec ptn -0.1
800m 16 deelnemer(s)
1 89 Raadgers, Isa 11-12-2000 SV Noordkop 2.27.17 min ptn
2 55 Zoon, Noa 09-03-2000 SV Noordkop 2.32.57 min ptn
3 75 Kamphuis, Ilse 2000 TDR 2.42.89 min ptn
4 94 Weeland, Marjolein 22-12-1998 TDR 2.44.22 min ptn
5 78 Bakker, Mieke 2001 TDR 2.46.22 min ptn
6 80 Steen, Beau van den 2001 TDR 2.48.87 min ptn
7 86 Schooten, Iris van 2001 TDR 2.49.29 min ptn
8 96 Ridder, Febora 28-11-2000 TDR 2.49.76 min ptn
9 53 Bakker, Maaike 20-12-1999 AV Castricum 2.50.09 min ptn
10 71 Hout, Isa van der 2001 TDR 2.58.09 min ptn
11 77 Pennink, Geertje 2001 TDR 2.58.43 min ptn
12 73 Kat, Anna 2001 TDR 3.00.24 min ptn
13 82 Sap, Jessie 2000 TDR 3.08.04 min ptn
14 76 Ros, Emma 2001 TDR 3.13.34 min ptn
15 85 Ruijter, Sophie de 2000 TDR 3.17.38 min ptn
16 70 Bruin, Imme de 2000 TDR 3.47.39 min ptn
3000m 3 deelnemer(s)
1 112 Poel, Mariska 20-05-1999 DEM 10.49.26 min ptn
2 71 Hout, Isa van der 2001 TDR 13.35.87 min ptn
3 77 Pennink, Geertje 2001 TDR 13.36.64 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 35 Cnossen, Jasmijn 04-04-1998 AV Hylas 4.45 m ptn +1.2
2 34 Dorth, M. van 20-06-2000 AV Hylas 4.44 m ptn +1.5
3 906 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 4.31 m ptn +3.0
hoog 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 940 Schoonebeek, Lisanne 02-01-2000 AV Lycurgus 10.83 m ptn
discus 1 deelnemer(s)
1 906 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 26.16 m ptn

Jongens junioren B

100m 6 deelnemer(s)
1 23 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 11.72 sec ptn -0.8
2 18 Hand, Thijs van t 10-07-1998 Av Castricum 12.26 sec ptn -0.4
3 7 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 12.27 sec ptn -0.4
4 6 Roosien, Mark 19-02-1999 Av Hylas 12.36 sec ptn -0.4
5 20 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 12.45 sec ptn -0.4
6 17 Haan, Gerwin de 17-06-1999 AV ’55 12.86 sec ptn +0.0
200m 14 deelnemer(s)
1 23 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 23.69 sec ptn -4.4
2 18 Hand, Thijs van t 10-07-1998 Av Castricum 24.52 sec ptn -1.0
3 6 Roosien, Mark 19-02-1999 Av Hylas 25.02 sec ptn -1.0
4 105 Kastanje, Chris 30-09-1998 AV Trias 26.42 sec ptn -2.4
5 69 Hoogland, Jordy 2000 TDR 27.67 sec ptn -2.4
6 74 Poelman, Pieter 2000 TDR 27.76 sec ptn -2.9
7 84 Wingelaar, Jens 1999 TDR 27.90 sec ptn -2.9
8 79 Buddingh, Ruben 2001 TDR 29.32 sec ptn +0.2
9 66 Zeestraten, Hidde 2000 TDR 29.75 sec ptn -2.9
10 64 Ben-Jacov, Yair 2001 TDR 29.78 sec ptn -2.4
11 67 Veldt, Mitchel 2000 TDR 30.15 sec ptn -2.4
12 81 Pijlman, Hanke 2000 TDR 31.28 sec ptn +0.2
13 47 Zoon, Chris 11-07-2000 TDR 32.46 sec ptn -2.4
14 68 Posch, Marnix 2001 TDR 34.82 sec ptn +0.2
800m 20 deelnemer(s)
1 83 Hart, Arjuna 2000 TDR 2.06.45 min ptn
2 42 Lammers, Emile 08-01-1998 SV Noordkop 2.06.96 min ptn
3 91 Slobben, Tristan 26-05-1998 AV Trias 2.07.14 min ptn
4 88 Wevers, Jeremy 28-02-1998 Av Castricum 2.07.61 min ptn
5 90 Lobles, Djoao 14-01-2001 SV Noordkop 2.12.92 min ptn
6 31 Notenboom, Daan 01-01-1999 Av Castricum 2.13.23 min ptn
7 65 Grandrek, Koen 2000 TDR 2.21.34 min ptn
8 74 Poelman, Pieter 2000 TDR 2.23.12 min ptn
9 51 Diepen, Luca van 01-01-2003 AV Hera 2.23.43 min ptn
10 63 Bakker, Martijn 2000 AV Trias 2.24.85 min ptn
11 84 Wingelaar, Jens 1999 TDR 2.26.98 min ptn
12 67 Veldt, Mitchel 2000 TDR 2.28.30 min ptn
13 69 Hoogland, Jordy 2000 TDR 2.30.55 min ptn
14 87 Aarnts, Caspar 2000 TDR 2.30.60 min ptn
15 81 Pijlman, Hanke 2000 TDR 2.31.52 min ptn
16 79 Buddingh, Ruben 2001 TDR 2.31.98 min ptn
17 66 Zeestraten, Hidde 2000 TDR 2.38.99 min ptn
18 64 Ben-Jacov, Yair 2001 TDR 2.44.91 min ptn
19 68 Posch, Marnix 2001 TDR 2.48.05 min ptn
20 47 Zoon, Chris 11-07-2000 TDR 2.52.17 min ptn
3000m 4 deelnemer(s)
83 Hart, Arjuna 2000 TDR 9.52.80 min ptn
2 111 Hoedjes, Tijmen 15-02-2000 AV Castricum 11.09.22 min ptn
3 65 Grandrek, Koen 2000 TDR 11.23.67 min ptn
4 87 Aarnts, Caspar 2000 TDR 11.47.28 min ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 7 Peterse, Jesper 21-04-1998 AV Trias 5.79 m ptn +1.1
2 20 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 5.39 m ptn +1.9
3 935 Verweij, Julian 28-08-1999 AV Trias 4.60 m ptn +1.0
hoog 2 deelnemer(s)
1 907 Nijhuis, Stan 19-04-2001 AV Trias 1.75 m ptn
2 905 Jong, Jelle de 15-02-1999 AV Edam 1.75 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
1 905 Jong, Jelle de 15-02-1999 AV Edam 38.73 m ptn
2 17 Haan, Gerwin de 17-06-1999 AV ’55 37.74 m ptn
kogel 1 deelnemer(s)
1 20 Vreng, Django de 20-02-1998 AV Hollandia 10.27 m ptn

Jongens junioren A

100m 2 deelnemer(s)
1 15 Wolff, Rody de 09-04-1997 AV ’55 11.82 sec ptn -1.2
2 26 Groot, Pepijn de 24-10-1996 AVH 13.41 sec ptn +0.0
200m 1 deelnemer(s)
1 26 Groot, Pepijn de 24-10-1996 AVH 27.23 sec ptn +0.2
800m 3 deelnemer(s)
1 57 Steenvoorden, Joey 25-09-1996 SV Noordkop 1.56.85 min ptn
2 46 Verbruggen, Jesper 25-10-1997 Av Castricum 2.06.63 min ptn
3 45 Noordhoek, Twan 11-09-1997 Noordkop 2.14.13 min ptn
3000m 3 deelnemer(s)
1 124 Engels, Levi 02-10-1997 AV 1923 9.17.11 min ptn
2 119 Zoelingen, Scott van 14-06-1997 AV Haarlemmermeer 9.42.23 min ptn
3 109 Konijn, Yorick 08-11-1997 AV Castricum 9.44.01 min ptn
ver 0 deelnemer(s)
hoog 1 deelnemer(s)
1 921 Bruyne, Jesse de 04-08-1996 AV Lycurgus 1.70 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 909 Born, Marijn van den 02-09-1997 AV ’40 13.94 m ptn
2 918 Gilissen, Lars 01-09-1996 AV Lycurgus 12.97 m ptn
3 904 Klerk, Mees de 26-12-1997 CAV Energie 11.47 m ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 15 Wolff, Rody de 09-04-1997 AV ’55 43.62 m ptn
2 918 Gilissen, Lars 01-09-1996 AV Lycurgus 38.22 m ptn
3 904 Klerk, Mees de 26-12-1997 CAV Energie 37.96 m ptn
4 909 Born, Marijn van den 02-09-1997 AV ’40 33.00 m ptn

Meisjes junioren A

100m 3 deelnemer(s)
1 30 Keuken, Lisa 30-06-1996 AV Horror 13.50 sec ptn +0.7
2 33 Steltenpool, Rosa 18-04-1996 AV Hylas 14.36 sec ptn +0.7
3 38 Buijtendorp, Lotte 23-03-1996 Av Zaanland 14.87 sec ptn +0.7
200m 4 deelnemer(s)
1 100 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 28.36 sec ptn -0.1
2 33 Steltenpool, Rosa 18-04-1996 AV Hylas 29.66 sec ptn -0.6
3 72 Half, Dana 2001 TDR 30.45 sec ptn -0.1
4 38 Buijtendorp, Lotte 23-03-1996 Av Zaanland 30.97 sec ptn -0.6
800m 2 deelnemer(s)
1 100 Rookhuizen, Simone van 28-03-1996 DEM 2.30.22 min ptn
2 72 Half, Dana 2001 TDR 2.46.25 min ptn
3000m 0 deelnemer(s)
ver 3 deelnemer(s)
1 30 Keuken, Lisa 30-06-1996 AV Horror 5.07 m ptn +0.3
2 925 Bosma, Minke 07-03-1997 AV Lycurgus 4.99 m ptn +1.0
3 941 Hopman, Charlotte 23-05-1997 AV Lycurgus 4.97 m ptn -0.9
hoog 0 deelnemer(s)
kogel 1 deelnemer(s)
1 30 Keuken, Lisa 30-06-1996 AV Horror 11.80 m ptn
discus 0 deelnemer(s)

Mannen Senioren

100m 11 deelnemer(s)
1 9 Meyer, Gaeonn 02-01-1990 Lycurgus 11.07 sec ptn -1.2
2 4 Hoven, Filip van den 04-08-1994 AV Lycurgus 11.23 sec ptn -1.2
3 24 Scholte, Stefan 29-10-1995 AV Haarlem 11.32 sec ptn -1.2
4 2 Ticheloven, Thomas 18-02-1994 AV Lycurgus 11.76 sec ptn -1.2
5 21 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 11.77 sec ptn -0.8
6 5 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 11.79 sec ptn -1.2
7 10 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 11.87 sec ptn -0.8
8 16 Kan, Rienk 24-02-1993 AV ’55 12.07 sec ptn -0.4
9 13 Vader, Hugo 14-10-1993 AV NOVA 12.09 sec ptn -0.8
10 12 Smit, Jesse 23-08-1993 AV NOVA 12.12 sec ptn -0.8
11 8 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila 12.28 sec ptn -0.8
200m 10 deelnemer(s)
1 97 Venema, Jelle 27-11-1993 AV Suomi 22.32 sec ptn -4.4
9 Meyer, Gaeonn 02-01-1990 Lycurgus 22.69 sec ptn -4.4
24 Scholte, Stefan 29-10-1995 AV Haarlem 22.69 sec ptn -1.0
4 5 Hondema, Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 23.25 sec ptn -1.0
5 98 Bakker, Steve 09-09-1992 AV Suomi 23.83 sec ptn -4.4
6 103 Went, Peke 17-07-1995 AV Lycurgus 23.98 sec ptn +0.2
7 12 Smit, Jesse 23-08-1993 AV NOVA 24.03 sec ptn -1.0
8 61 Wildöer, Nick 03-02-1992 SAV 24.16 sec ptn -4.4
9 13 Vader, Hugo 14-10-1993 AV NOVA 24.27 sec ptn -2.9
10 99 Nijbacker, Freek 04-04-1977 AV Haarlemmermeer 26.18 sec ptn -1.0
800m 7 deelnemer(s)
1 32 Schouten, Menno 03-09-1991 AV Lycurgus 1.53.41 min ptn
2 37 Stitan, Yunis abu 04-09-1989 Haag Atletiek 1.56.82 min ptn
3 54 Remijn, Lars 18-06-1995 DEM 1.58.58 min ptn
4 52 Burg, Jesse van 09-03-1988 ARV Ilion 2.05.12 min ptn
5 50 Kramer, Remco 17-03-1994 Av Lycurgus 2.06.32 min ptn
6 62 Kroon, Remco van de 17-12-1990 Lycurgus 2.09.51 min ptn
7 39 Kemper, Nicander 13-12-1982 AC Waterland 2.12.58 min ptn
3000m 13 deelnemer(s)
1 114 Witte, Jaap 11-12-1982 AV Texel 8.56.51 min ptn
2 113 Poel, Ronald 29-04-1991 DEM 8.58.16 min ptn
3 106 Gersonius, Niels 19-09-1995 AV Castricum 9.24.63 min ptn
4 116 Oppenhuis, Daan 29-03-1994 AV Haarlem 9.36.23 min ptn
5 120 Groenendijk, Rik 22-07-1980 AV Haarlemmermeer 9.38.35 min ptn
6 121 Notten, Tjerk 04-07-1983 AV ’23 9.42.41 min ptn
125 Tesselaar, Tim 18-07-1995 SV Noordkop 9.52.80 min ptn
8 115 Portegijs, Jan Arie 24-11-1992 AV DOKEV 9.59.06 min ptn
9 48 Buijtendorp, Marijn 09-02-1993 03137 10.10.03 min ptn
10 122 Reuver, Piet de 01-02-1989 AAC 10.14.50 min ptn
11 118 Bonnema, Paul 05-01-1987 AV Haarlemmermeer 10.45.88 min ptn
12 117 Jong, Rene de 17-06-1986 AV Haarlemermeer 10.49.31 min ptn
13 126 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 10.55.45 min ptn
ver 7 deelnemer(s)
1 4 Hoven, Filip van den 04-08-1994 AV Lycurgus 6.98 m ptn +0.2
2 934 Stieglis, Yoeri 06-06-1990 Phanos 6.85 m ptn +1.4
3 930 Meijer, Tijmen 27-02-1988 03137 6.71 m ptn +0.8
4 16 Kan, Rienk 24-02-1993 AV ’55 6.47 m ptn +0.0
5 931 Hilberts, Frank 07-01-1983 AV Trias 6.18 m ptn -0.2
6 924 Teeuwen, Jeroen 18-06-1992 Av Hollandia 4.28 m ptn +0.4
8 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila DQ m ptn
hoog 3 deelnemer(s)
1 915 Praamsma, Martijn 15-01-1990 AV Startbaan 1.90 m ptn
2 2 Ticheloven, Thomas 18-02-1994 AV Lycurgus 1.85 m ptn
3 924 Teeuwen, Jeroen 18-06-1992 Av Hollandia 1.60 m ptn
discus 7 deelnemer(s)
1 914 Hattink, Caspar 01-06-1993 AV Startbaan 48.43 m ptn
2 10 Onos, Vincent 08-04-1986 SAV 43.18 m ptn
3 937 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias 38.11 m ptn
4 903 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 35.24 m ptn
5 902 Schokker, Martin 07-03-1995 AV Edam 32.00 m ptn
6 16 Kan, Rienk 24-02-1993 AV ’55 31.70 m ptn
2 Ticheloven, Thomas 18-02-1994 AV Lycurgus DNS m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 917 Bruul, David 01-05-1991 SV Noordkop 12.74 m ptn
2 902 Schokker, Martin 07-03-1995 AV Edam 10.31 m ptn
3 903 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 9.75 m ptn
937 Dekker, Ruud 17-02-1976 AV Trias DNS m ptn

Vrouwen Senioren

100m 2 deelnemer(s)
1 27 Hoogenboom, Franka 01-07-1985 Av Hylas 12.63 sec ptn -1.6
2 14 Bardoel, Eline 31-01-1995 Av Phoenix 13.37 sec ptn -1.6
200m 3 deelnemer(s)
1 101 Stam, Lenneke 12-01-1993 AV Trias 26.92 sec ptn -2.7
2 102 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 27.08 sec ptn -2.7
3 14 Bardoel, Eline 31-01-1995 Av Phoenix 27.64 sec ptn -2.7
3000m 0 deelnemer(s)
800m 2 deelnemer(s)
1 60 Wildoer, Heleen 24-01-1994 SAV 2.22.51 min ptn
2 56 Los, Felica 28-09-1993 DEM 2.40.89 min ptn
hoog 1 deelnemer(s)
1 9170 Eijk, Mandy van der 10-03-1994 AV Startbaan 1.63 m ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 3 Gravesteijn, Arianne 22-01-1994 AV Lycurgus 5.17 m ptn +0.1
2 942 Plas, Tanja van der 23-06-1980 AV Lycurgus 4.79 m ptn +0.6
kogel 3 deelnemer(s)
1 923 Zwijnenburg, Marillion 03-04-1993 Avantri 9.64 m ptn
2 920 Lindaya, Fiona 31-05-1994 Hylas 8.69 m ptn
3 922 Dekker, Tiana 03-02-1990 Sv Noordkop 8.53 m ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 920 Lindaya, Fiona 31-05-1994 Hylas 31.21 m ptn
2 923 Zwijnenburg, Marillion 03-04-1993 Avantri 30.34 m ptn
3 922 Dekker, Tiana 03-02-1990 Sv Noordkop 20.47 m ptn

Mannen Masters

100m 3 deelnemer(s)
1 22 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 13.57 sec ptn +0.0
2 11 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 13.82 sec ptn +0.0
3 1 Akkerman, Roelof 03-02-1945 Av Dem 14.59 sec ptn +0.0
200m 5 deelnemer(s)
1 93 Janssens, Richard 12-09-1968 AV Lycurgus 25.07 sec ptn -4.4
2 22 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 27.62 sec ptn -2.9
3 43 Kauwoh, Joram 29-10-1976 Sv Sportlust 27.65 sec ptn -2.9
4 11 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 28.31 sec ptn -2.4
5 40 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust 28.67 sec ptn +0.2
800m 6 deelnemer(s)
1 59 Romkes, Benjamin 15-02-1965 03137 2.04.80 min ptn
2 49 Hagen, Sven 11-02-1974 AV Edam 2.07.71 min ptn
3 41 Eskes, Marco 20-11-1962 AC Waterland 2.17.22 min ptn
4 40 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust 2.21.27 min ptn
5 58 Steenvoorden, Marcel 10-02-1965 Noordkop 2.36.13 min ptn
43 Kauwoh, Joram 29-10-1976 Sv Sportlust DQ min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 123 Hadji, Bram el 13-04-1972 De Spartaan 10.17.51 min ptn
2 110 Sjerps, Ton 05-11-1958 SAV 10.58.38 min ptn
kogel 8 deelnemer(s)
1 927 Schrieken, Dick 18-05-1940 AV Trias 12.13 m ptn
2 916 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 11.87 m ptn
3 910 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland 11.72 m ptn
4 932 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 11.10 m ptn
5 999 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 11.02 m ptn
6 908 Roosen, Kees 09-01-1947 KAV Holland 10.03 m ptn
7 928 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 8.93 m ptn
8 929 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 8.39 m ptn
discus 11 deelnemer(s)
1 932 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 41.16 m ptn
2 936 Seertsma, Robin 15-12-1976 Av Lycurgus 39.62 m ptn
3 938 Pracht, Tony 02-09-1953 Leiden Atletiek 38.36 m ptn
4 927 Schrieken, Dick 18-05-1940 AV Trias 37.27 m ptn
5 910 Roosen, Wim 30-06-1956 KAV Holland 33.40 m ptn
6 933 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 32.35 m ptn
7 916 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 30.42 m ptn
8 939 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 30.24 m ptn
9 908 Roosen, Kees 09-01-1947 KAV Holland 28.32 m ptn
10 929 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 27.47 m ptn
11 928 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 26.40 m ptn
hoog 2 deelnemer(s)
1 933 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 1.48 m ptn
2 912 Westerdaal, Rick 25-04-1965 Av Edam 1.35 m ptn
ver 1 deelnemer(s)
1 933 Giskes, Dirk-Jan 21-06-1954 AV NOVA 4.27 m ptn +0.1

Vrouwen Masters

100m 0 deelnemer(s)
200m 0 deelnemer(s)
800m 2 deelnemer(s)
1 95 Mulder, Marja 19-06-1957 SV Sportlust 2.52.29 min ptn
2 92 Geerts, Renate 02-06-1974 AV Zaanland 3.25.69 min ptn
3000m 2 deelnemer(s)
1 107 Jong, Inge de 06-06-1976 AV Trias 9.45.51 min ptn
2 108 Konijn, Cheryl 20-07-2000 AV Trias 12.06.69 min ptn
kogel 2 deelnemer(s)
1 901 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 12.34 m ptn
2 926 Muller, Freya 08-04-1966 Av Trias 10.26 m ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 901 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 32.22 m ptn
2 919 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 31.68 m ptn
3 926 Muller, Freya 08-04-1966 Av Trias 27.49 m ptn
4 913 Brasser, Jolande 06-03-1946 AV Trias 23.74 m ptn
ver 0 deelnemer(s)
hoog 0 deelnemer(s)

Leave a Reply