Uitslagen Clubkampioenschappen 2015

Uitslagen clubkampioenschappen gehouden op zondag 23 augustus 2015

Junioren, Senioren & Masters 

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m 1000m Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
55 Jens Oosterink 2002 12.16 3.45.44 1.15 7.42 23.86 1970 ptn
408 Joop van de Laarse 2002 12.53 3.39.86 1.20 7.78 20.68 1952 ptn
392 Ole van Tiel 2003 11.97 3.53.36 1.25 6.20 16.06 1809 ptn
95 Raul Tophoff 2003 13.64 3.34.34 1.20 5.84 17.59 1683 ptn
58 Robin Koning 2002 12.76 3.49.69 1.10 4.62 11.43 1405 ptn
93 Yur Groenland 2002 13.77 4.24.11 1.10 5.92 18.06 1366 ptn
500 Lars Brouwer 2003 13.90 4.15.10 1.10 6.78 13.45 1344 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
406 Amber Knippen 2003 9.21 2.17.55 3.82 1.25 7.60 1972 ptn
88 Jip de Waard 2002 9.97 2.38.87 4.04 1.20 9.73 1805 ptn
414 Suzanne de Visser 2003 10.10 2.28.69 3.52 1.25 7.84 1690 ptn
411 Kyra Agasi 2003 10.17 2.14.51 3.33 1.25 6.58 1684 ptn
433 Ilja Koelink 2002 9.76 2.39.20 3.93 1.20 5.70 1592 ptn
412 Jill Roodbol 2003 10.87 2.15.30 3.44 1.20 5.87 1522 ptn
407 Roos Poldervaart 2003 9.42 2.17.90 3.34 1.00 5.24 1510 ptn
409 Marjolein van de Kroon 2003 10.02 2.13.23 3.35 1.00 5.11 1447 ptn
73 Pleunie Burgering 2002 10.41 3.01.07 3.47 1.15 7.08 1351 ptn
91 Kiki Verbait 2002 10.67 2.39.87 3.25 1.10 5.70 1245 ptn
410 Yara Groot 2003 10.43 2.25.45 3.04 0.90 4.63 1117 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
492 Jay Beelen 2000 12.74 2.34.86 5.23 1.50 27.92 2972 ptn
497 Jurre van Tiel 2001 14.42 2.40.20 4.61 1.40 14.56 2245 ptn
64 Luuk Peterse 2000 15.77 3.02.87 3.75 1.30 27.29 1919 ptn
493 Twan Bosschaart 2001 16.37 3.53.20 4.04 1.35 23.72 1642 ptn
434 Stan Nijhuis 2001 DNS DNS DNS 1.80 27.95 1317 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80m 600m Verspringen Hoogspringen Speerwerpen ptn
494 Sarah Dekker 2000 11.39 1.55.09 3.80 1.20 23.96 2202 ptn
498 Britt Agasi 2000 12.43 1.55.91 3.83 1.48 16.38 2126 ptn
490 Esmee de Jong 2000 12.24 2.20.10 3.99 1.35 19.73 1903 ptn
491 Yanniek Bouwer 2001 12.56 2.12.85 3.84 1.35 15.69 1812 ptn
495 Coosje Boom 2000 12.44 DNS 3.75 1.25 30.04 1699 ptn
72 Sabine Kampstra 2001 13.12 2.17.82 3.28 1.20 11.33 1377 ptn
499 Pascal van Leeuwen 2001 14.12 2.27.31 3.15 1.20 10.39 1143 ptn
496 Mila Blok 2001 15.19 2.39.55 2.73 1.00 12.09 773 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
374 Tristan Slobben 1998 DNS  2.09.99  DNS  DNS  DNS 588 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
314 Zoe de Jong 1998 13.71 2.52.48 4.76 7.05 19.71 2395 ptn
316 Eline Koenz 1998 15.63 3.06.14 3.88 8.24 23.49 1959 ptn
317 Robin Kok 1998 15.98 3.05.14 3.84 7.90 15.74 1713 ptn
315 Carlijn Bouwer 1999 16.61 3.07.50 3.74 7.40 19.02 1636 ptn
308 Melanie van der Most 1998 15.70 DNS 4.07 8.87 20.60 1635 ptn
309 Tjerime Dema 1998 15.50 3.34.29 3.97 6.29 14.33 1462 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
321 Femke Brink 1997 14.68 4.15.82 4.28 7.05 15.33 1565 ptn
320 Melissa Molenaar 1996 16.43 4.15.84 3.90 5.80 17.76 1195 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
312 Sijmen Liefting 1984 13.16 2.38.04 5.45 9.24 34.17 1895 ptn
313 Edward Appelman 1990 12.92 2.15.69 5.13 7.00 20.63 1689 ptn
318 Tim Bras 1981 13.71 2.59.77 4.16 7.09 26.69 988 ptn

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
489 Marjolein Knaap 1981 DNS  DNS DNS 8.82 23.15 974 ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
319 Ruud Dekker 1976 13.81 3.13.54 4.74 10.77 38.50 1549 ptn
310 Michiel Singer 1977 13.19 DNF 3.58 10.07 45.33 1392 ptn
311 Loek Zoon 1950 13.85 2.25.98 4.39 6.37 19.24 1135 ptn
1000 Richard Oly 1960 DNS  DNS  DNS 8.14  DNS 317 ptn

Pupillen

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
324 Florian Meijer 2008 8.10 2.29.32 2.68 14.28 1088 ptn
327 Boet van Hove 2008 8.91 2.21.54 2.30 9.49 861 ptn
326 Tijs Witte 2008 8.58 2.40.31 2.16 12.64 807 ptn
325 Jens Elsensohn 2008 9.82 3.00.82 1.72 10.80 413 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
343 Ties Oosting 2007 7.79 2.14.79 3.28 22.67 1501 ptn
342 Ivan Deugd 2007 7.60 2.22.52 3.04 22.57 1422 ptn
436 Marijn Sijstra 2007 8.64 2.39.33 2.32 19.67 947 ptn
335 Pim Nieuwmeijer 2007 8.55 3.00.03 2.60 14.28 819 ptn
338 Skip Blok 2007 8.29 2.46.76 2.23 10.31 783 ptn
341 Fabian van Brushem 2007 8.51 2.59.40 2.00 17.64 761 ptn
432 Tom Baltus 2007 8.57 3.00.28 2.35 10.76 701 ptn
334 Bas Appelman 2007 8.73 2.53.66 2.35 10.06 699 ptn
344 Tygo Mooij 2007 8.79 DNS 2.16 11.83 573 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
333 Zoe Hoebe 2008 8.14 2.28.09 3.08 23.02 1299 ptn
331 Maxe Goedkoop 2008 9.33 2.59.50 2.37 11.11 613 ptn
332 Fieke Kraakman 2008 9.91 3.43.41 1.92 9.64 344 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
346 Britt Karel 2007 7.83 2.32.05 2.70 12.41 1087 ptn
352 Jasmien van der Kolk 2007 8.38 2.21.60 2.52 13.46 1055 ptn
354 Bibi Lemstra 2007 8.00 2.28.67 2.47 11.77 1024 ptn
347 Denisha Wortel 2007 8.39 2.43.09 2.81 11.94 936 ptn
355 Felien de Zinger 2007 7.93 2.44.81 2.27 10.31 863 ptn
348 Sanne Rodenburg 2007 8.60 2.30.48 2.44 8.06 836 ptn
353 Lucia Carper 2007 8.57 2.56.62 2.27 10.21 694 ptn
350 Zus Doornebal 2007 8.54 2.51.69 2.37 6.30 657 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
357 Daniël Balder 2006 7.67 4.05.80 3.20 5.31 1524 ptn
359 Jan Meester 2006 8.37 4.12.16 2.70 4.77 1240 ptn
358 Kobus Evenhuizen 2006 7.76 4.29.39 2.91 3.62 1229 ptn
356 Naut Bol 2006 7.92 4.29.22 2.86 3.82 1207 ptn
360 Stan Bakker 2006 8.00 4.39.60 2.64 3.13 1054 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
363 Fien van Hove 2006 7.68 4.36.59 2.89 3.63 1213 ptn
364 Mia Hoebe 2006 7.72 5.04.09 2.88 4.07 1148 ptn
369 Michelle Schilder 2006 7.78 4.38.39 2.80 2.06 1028 ptn
368 Tesoro Goedkoop 2006 8.40 4.54.72 2.88 3.22 995 ptn
365 Donna Vrees 2006 7.85 6.08.18 3.04 3.82 979 ptn
361 Soraya de Boer 2006 7.95 5.15.72 2.67 3.00 944 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
375 Gijs Smolenaars 2005 10.27 3.31.14 3.96 24.94 1904 ptn
370 Gijs van der Kolk 2005 10.38 3.43.03 3.63 22.78 1724 ptn
376 Julian Allis 2005 10.38 4.12.35 3.53 23.57 1570 ptn
377 Pekka van der Zwan 2005 10.34 4.32.21 3.38 25.43 1488 ptn
372 Skip Lemstra 2005 10.33 4.21.91 3.55 17.93 1463 ptn
373 Kjeld Groenland 2005 11.30 4.40.41 2.66 12.78 1004 ptn
371 Jesse Elzenga 2005 13.62 5.13.55 2.40 10.07 566 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
395 Merlijn de Zinger 2004 10.30 4.41.40 1.20 8.77 1728 ptn
393 Thijs Alleman 2004 11.05 4.16.50 1.05 7.77 1561 ptn
396 Bendt Koelink 2004 10.99 4.13.59 1.00 5.64 1418 ptn
397 Daan Vrees 2004 11.39 DNS 1.05 4.79 996 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
383 Laura Croux 2005 9.66 4.11.85 3.71 14.21 1582 ptn
388 Iris Kramer 2005 9.93 4.22.94 3.41 20.59 1529 ptn
386 Nika Kloosterman 2005 10.63 4.07.44 3.55 18.10 1485 ptn
387 Jara de Groot 2005 10.45 4.08.20 3.13 14.29 1363 ptn
384 Fiep Adrichem 2005 10.62 4.35.07 3.31 13.99 1261 ptn
385 Resa Witte 2005 10.63 4.43.83 3.00 15.73 1196 ptn
389 Luteyn Kampstra 2005 11.67 5.09.43 2.91 17.20 991 ptn
390 Marits Koning 2005 12.56 5.00.79 2.52 14.20 798 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
398 Bente Madderom 2004 9.46 4.08.49 1.20 7.22 1908 ptn
404 Esmee Nebbeling 2004 10.24 4.22.61 1.15 6.28 1632 ptn
402 Cloe van Philis 2004 10.19 4.19.59 1.10 5.33 1556 ptn
399 Jetske Zuurbier 2004 11.18 4.09.82 1.20 5.54 1551 ptn
401 Robin Langedijk 2004 11.24 4.27.20 1.05 5.74 1374 ptn
431 Tess Bouwens 2004 11.26 4.23.03 1.10 4.31 1329 pt