Uitslagen Clubkampioenschappen

Uitslagen Clubkampioenschappen

06-10-2012

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
435 Dave Wesselink 1999 9.8 4.88 25.80 12.4 1.55 10.15 3.15.9 4211 ptn
436 Faas Wijn 1999 10.7 4.41 29.52 15.0 1.35 7.17 3.27.3 3371 ptn
426 Job de Koning 1999 11.5 3.89 18.45 14.8 1.30 7.59 3.22.1 2984 ptn
421 Jay Beelen 2000 11.0 4.58 17.97 15.0 1.30 6.29 3.41.5 2979 ptn
424 Michel van den Hoven 2000 11.8 3.93 22.46 16.2 1.30 6.44 3.12.6 2926 ptn
429 Yannick Ruiter 1999 11.4 4.14 17.57 18.0 1.25 7.14 3.07.0 2870 ptn
965 Ruben Parree 1999 12.1 3.85 5.83 16.8 1.30 8.10 3.26.2 2459 ptn
431 Julian Verweij 1999 13.1 3.43 16.48 18.1 1.15 4.95 3.51.5 1988 ptn
428 Luuk Peterse 2000 12.8 3.28 14.84 19.6 1.10 5.50 3.52.1 1878 ptn
430 Nathan Slobben 1999 11.5 3.68 15.47 DNS DNS DNS DNS 1090 ptn
411 Dani Groot 2000 DNS DNS DNS DNS 1.05 3.50 4.05.9 696 ptn

Polstokhoogspringen 1 deelnemer(s)
436 Wijn, Faas 15-05-1999 AV Trias 1.60 m ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
413 Britt Ooijevaar 1999 10.5 1.35 18.91 3.61 8.23 1.55.6 2563 ptn
418 Puck de Waard 2000 12.5 1.10 18.60 3.97 8.19 2.05.7 2128 ptn
407 Sarah Dekker 2000 12.3 1.10 16.73 3.83 8.84 2.10.6 2065 ptn
404 Carlijn Bouwer 1999 12.9 1.20 12.75 3.52 6.71 1.57.0 1963 ptn
410 Esmee de Jong 2000 12.3 1.20 14.10 3.64 6.44 2.07.7 1939 ptn
401 Britt Agasi 2000 13.3 1.20 11.62 3.37 7.01 2.04.2 1812 ptn
403 Coosje Boom 2000 13.2 1.15 19.31 3.23 7.74 DNS 1583 ptn
412 Larissa van der Most 1999 17.3 1.20 11.13 3.60 6.81 2.12.4 1517 ptn
409 Jette Schiebergen 1999 7.41 2.10.0 712 ptn
417 Wies Vos 1999 DNS 1.25 14.65 DNS DNS DNS 640 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
943 Jesper Peterse 1998 13.2 4.91 8.78 1.55 16.6 28.53 30.42 3.15.5 4433 ptn
944 Guus Ruiter 1997 13.4 4.41 9.18 1.50 21.4 27.17 30.69 3.20.1 3946 ptn
948 Danny van Sluis 1998 12.9 4.51 9.44 1.40 19.3 18.80 33.84 3.32.2 3896 ptn
950 Boris de Waard 1997 12.5 4.72 7.11 1.35 17.8 18.03 22.68 3.08.4 3896 ptn
945 Daan Schol 1997 12.5 4.64 9.30 1.45 DNF 21.73 25.77 3.16.7 3659 ptn
941 Sjoerd Dorrestein 1997 13.5 4.37 7.40 1.45 19.2 21.65 20.05 3.38.7 3512 ptn
946 Sjors Schoppen 1998 13.6 4.38 7.60 DNS DNS 23.35 DNS 1814 ptn
947 Tristan Slobben 1998 13.7 3.97 6.38 DNS DNS 18.38 DNS 1558 ptn

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
442 Zoë de Jong 1998 14.2 1.30 7.10 20.1 4.83 17.39 1.47.7 3307 ptn
438 Femke Brink 1997 14.2 1.30 7.38 20.0 4.95 18.48 2.02.5 3197 ptn
938 Pascalle Twisk 1997 14.2 1.40 6.70 21.4 4.60 14.62 1.51.7 3097 ptn
446 Robin Kok 1998 16.4 1.40 6.78 22.0 4.39 14.08 2.00.0 2734 ptn
964 Melanie van der Most 1998 16.4 1.25 9.27 22.6 4.24 17.46 2.15.9 2597 ptn
932 Elise Kuipers 1997 16.0 1.30 5.92 22.5 3.72 13.99 1.58.1 2480 ptn
940 Kirsten Zuurbier 1997 15.7 1.35 6.48 24.0 4.09 11.02 1.59.4 2461 ptn
445 Eline Koenz 1998 17.0 1.25 7.40 23.1 3.70 19.65 2.09.1 2423 ptn
937 Caya van der Sluis 1998 15.9 1.20 6.54 22.7 3.94 11.28 2.05.8 2333 ptn
440 Merle van Dokkum 1998 15.8 1.30 7.30 22.5 DNS DNS DNS 1567 ptn
444 Marit Kampstra 1998 DNS DNS 6.58 23.5 3.35 16.21 2.10.4 1528 ptn
933 Emma van der Pal 1997 14.4 1.25 8.56 DNS DNS DNS DNS 1308 ptn
934 Tjerime Pema 1998 18.4 1.15 5.67 22.7 DNS DNS DNS 1188 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
824 Bastiaan Bouman 1995 11.5 5.16 8.95 2.30 17.6 21.78 1.70 28.62 4.45.5 4054 ptn
797 Frank Backs 1995 11.8 4.99 8.07 2.40 18.9 28.59 1.50 29.34 5.37.2 3514 ptn
952 Siem Wijn 1995 11.8 4.80 9.11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1420 ptn
414 Thom Slot 1995 2.00 28.59 DNS 44.03 DNS 1078 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
963 Bonnie Liefting 1995 15.8 1.45 8.81 26.5 4.71 23.35 2.39.4 3874 ptn
962 Melissa Molenaar 1996 21.7 1.30 6.00 33.6 4.00 14.86 3.35.7 1697 ptn
9610 Ayla Agasi 1995 DNS DNS DNS DNS 3.21 12.77 2.54.8 715 ptn
408 Maaike van Westerop 1995 2.58.0 384 ptn

polshoog 1 deelnemer(s)
963 Liefting, Bonnie 04-04-1995 AV Trias 2.00 m ptn

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
951 Thom Schurer 1993 13.1 5.03 DNS DNS 800 ptn
796 Max Visser 1994 12.7 4.57 DNS DNS 781 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
957 Ronald Kuin 1987 11.9 5.88 8.38 1.80 51.8 17.1 18.90 3.30 32.82 4.25.2 5315 ptn
955 Sijmen Liefting 1984 11.8 5.82 9.21 1.70 54.4 17.6 26.35 3.70 35.25 4.45.6 5277 ptn
958 Dennis Barnhoorn 1991 11.3 5.88 11.92 1.70 61.3 19.7 34.35 1.80 62.44 DNF 4599 ptn
960 David Bastiaansen 1989 11.6 4.91 7.35 1.55 56.6 DNF 22.00 2.20 26.56 5.07.3 3591 ptn
798 Lars Groot 1988 12.5 5.33 8.03 1.50 61.3 23.0 24.79 2.40 28.56 5.22.5 3520 ptn
956 Elias Oukair 1990 12.4 5.07 8.71 1.50 54.5 DNS DNS DNS 31.59 4.32.4 3388 ptn
954 Michiel Singer 1977 12.5 5.11 10.93 1.50 DNS DNS 21.60 DNS 43.77 DNS 2647 ptn
781 Ruud Dekker 1976 DNS 34.00 DNS 38.28 DNS 961 ptn
406 Loek Zoon 1975 DNS 4.58.5 568 ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
959 Meip Wijn 1965 12.5 5.29 7.05 1.45 DNS 2213 ptn
953 Hans Schouten 1946 13.6 DNF DNS DNS DNS 26.35 1318 ptn
961 Sven Ootjers 1973 12.1 5.32 DNS DNS DNS 1093 ptn

Jongens pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
789 Jesse Diepbrink 2005 8.5 3.07.1 2.35 23.89 370 ptn
794 Seb Kops 2005 7.6 2.28.3 2.76 13.57 218 ptn
795 Skip Lemstra 2005 7.8 2.31.6 2.77 11.50 181 ptn
788 Gijs van der Kolk 2005 8.2 2.54.6 1.86 10.77 168 ptn

Jongens pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
771 Huib Schong 2004 6.6 2.23.1 3.03 11.21 1397 ptn
932 Siem van der Vlies 2004 7.3 2.23.9 2.68 14.41 1229 ptn
777 Merlijn Zinger 2004 7.1 2.48.0 2.80 18.89 1203 ptn
767 David de Kier 2004 7.5 2.24.4 2.70 13.61 1179 ptn
782 Thijs Alleman 2004 7.9 2.38.7 2.63 24.75 1158 ptn
775 Luuk Hoogland 2004 7.3 2.33.1 2.65 9.42 1065 ptn
778 Milan van Genne 2004 8.0 2.43.2 2.41 12.58 890 ptn
784 Tomas Hurkmans 2004 7.7 2.53.5 2.45 7.76 794 ptn
783 Thijs Duinmeijer 2004 7.8 2.55.4 2.40 6.68 732 ptn
770 Finn Kösters 2004 8.3 2.40 13.75 691 ptn
773 Jip van Buitenen 2004 8.3 2.57.8 2.28 9.20 673 ptn
785 Wessel van den Broek 2004 8.2 DNS DNS DNS 287 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
791 Laura Croux 2005 7.2 2.28.7 3.00 10.31 1204 ptn
793 Resa Witte 2005 8.1 2.54.3 2.60 11.92 839 ptn
787 Fiep Adrichem 2005 8.0 2.51.2 2.47 7.00 742 ptn
700 Sophie Kerkhoff 2006 8.4 3.02.9 2.22 5.89 545 ptn
737 Wieke Hoogland 2006 9.0 3.48.2 1.71 4.14 246 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
765 Bente Madderom 2004 6.5 2.17.1 3.39 24.07 1738 ptn
772 Jetske Zuurbier 2004 7.9 2.25.5 2.35 16.03 1071 ptn
760 Cloe van Philips 2004 7.2 2.49.6 2.98 9.71 1055 ptn
779 Milou de Weerd 2004 7.5 3.00.3 2.35 14.79 908 ptn
769 Femke Weelderen 2004 8.5 2.52.6 2.25 13.63 748 ptn
774 Lisa van Baar 2004 8.5 3.05.4 2.45 8.49 626 ptn
718 Robin Langedijk 2004 9.0 3.47.4 1.88 7.24 363 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
776 Tijl Henschen 2003 6.7 3.41.7 3.62 4.88 1850 ptn
756 Mike Wortel 2003 6.7 3.39.8 3.42 3.99 1757 ptn
758 Raul Tophoff 2003 7.1 3.40.6 3.18 4.89 1684 ptn
731 Coen Kerkhoff 2003 7.4 4.29.5 3.60 3.51 1380 ptn
752 Lars Brouwer 2003 7.7 4.17.1 2.70 4.61 1278 ptn
749 Koen Haanappel 2003 7.5 4.25.0 2.79 3.66 1228 ptn
753 Lars Tervoort 2003 7.9 4.33.8 2.51 4.41 1126 ptn
747 Jits van Kessel 2003 7.8 4.39.6 2.40 3.67 1044 ptn
764 Yari Koot 2003 8.4 4.56.6 2.20 3.60 848 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
759 Roos Poldervaart 2003 6.7 3.57.0 3.12 4.25 1624 ptn
745 Amber Knippen 2003 7.1 4.06.3 3.10 4.27 1493 ptn
750 Kyra Agasi 2003 7.4 4.03.8 2.91 4.24 1406 ptn
762 Suzanne de Visser 2003 7.5 4.29.6 2.76 5.08 1308 ptn
755 Marjolein van der Kraan 2003 7.5 4.14.0 2.82 3.39 1257 ptn
402 Yara Groot 2003 7.8 4.28.7 2.45 3.31 1066 ptn
754 Lian Beij 2003 7.8 4.30.6 2.76 2.09 1006 ptn
748 Kim Tervoort 2003 7.8 4.57.0 2.64 3.13 989 ptn
744 Alicia Nagelmaeker 2003 8.2 5.05.3 2.42 3.70 903 ptn
746 Donna Deijlen 2003 8.2 5.12.0 2.76 2.79 875 ptn
761 Shevon McGarry 2003 8.0 DNS 2.50 4.04 808 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
741 Tijs Haanappel 2002 9.3 3.36.2 3.80 5.80 1965 ptn
724 Jens Oosterink 2002 9.1 3.54.5 3.80 6.08 1918 ptn
739 Sijvert Commandeur 2002 9.5 3.44.5 3.61 5.40 1821 ptn
717 Casper Peterse 2002 9.7 3.42.0 3.46 6.07 1815 ptn
720 Guus van den Berg 2002 10.5 3.58.3 3.74 5.20 1616 ptn
725 Jesse Kops 2002 10.4 4.06.4 3.55 4.54 1508 ptn
716 Bram Houtkooper 2002 9.7 4.02.3 3.21 3.77 1503 ptn
743 Yur Groenland 2002 10.0 4.14.5 3.08 5.40 1493 ptn
742 Wietze Kuyl 2002 9.7 4.53.4 3.18 5.98 1451 ptn
740 Teun Borst 2002 9.5 DNS 3.26 4.97 1228 ptn
939 Robin Koning 2002 10.8 4.07.4 2.68 3.24 1176 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
711 Stan Nijhuis 2001 8.8 4.13.1 1.45 9.22 2262 ptn
710 Stan Huiting 2001 9.6 3.47.7 1.20 7.38 1956 ptn
704 Martijn Bakker 2001 9.5 3.38.1 1.10 6.30 1890 ptn
714 Twan Bosschaart 2001 9.8 4.25.4 1.15 6.72 1677 ptn
701 Freek Vercammen 2001 9.8 DNS 1.15 5.76 1315 ptn
709 Sem Groot 2001 9.7 DNS 1.00 7.00 1295 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
733 Nienke Madderom 2002 9.1 4.07.8 3.77 4.87 1769 ptn
722 Iris Croux 2002 9.3 4.10.7 3.62 4.17 1642 ptn
726 Jip de Waard 2002 9.9 4.24.8 3.60 6.33 1628 ptn
728 Lisa Genet 2002 9.9 4.00.0 3.50 4.43 1591 ptn
723 Isabelle Parrée 2002 10.1 4.22.6 3.04 5.77 1461 ptn
734 Nora Opdam 2002 10.5 4.38.6 3.11 6.24 1388 ptn
735 Pleunie Burgering 2002 10.0 4.32.0 3.18 4.45 1378 ptn
730 Marit van Dam 2002 11.0 5.01.3 2.44 4.10 971 ptn
727 Kiki Verbart 2002 11.4 5.00.5 2.83 2.61 882 ptn
732 Myrthe Roest 2002 12.0 4.56.7 2.30 4.40 868 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten ptn
715 Yanniek Bouwer 2001 9.5 3.58.6 1.10 6.13 1771 ptn
707 Sabine Kamstra 2001 10.4 4.23.3 0.95 5.19 1359 ptn

Leave a Reply