Uitslag onderlinge wedstrijd Pupillen / CD junioren

Uitslagen onderling pup cd

12-09-2014

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
12 Tristan v. Genne 2006 7.8 2.48 13.91 789 ptn
11 Daniel Balder 2006 7.4 2.73 17.37 965 ptn
13 Naut Bol 2006 7.7 2.39 12.30 760 ptn
268 Lucas Halvrij 2008 9.7 1.77 4.28 180 ptn
64 Thijs Witte 2007 8.7 2.07 7.65 449 ptn
6 Pim Nieuwmeijer 2007 8.4 2.26 11.16 602 ptn
2 Skip Blok 2007 8.6 2.25 7.14 488 ptn
1 Tygo Mooij 2007 9.1 1.64 9.73 356 ptn
3 Moreno Artnz 2007 8.0 2.37 12.61 711 ptn
5 Benjamin Twisk 2007 8.9 1.88 8.73 409 ptn
4 Ruben Lahat 2007 8.4 2.47 8.50 590 ptn
600m 11 deelnemer(s)
1 8 11 Balder, Daniel 2006 Trias 2.14.1 min
1 2 13 Bol, Naut 2006 Trias 2.39.5 min
1 6 12 Genne, Tristan v. 2006 Trias 2.41.2 min
1 4 4 Lahat, Ruben 2007 AV Trias 2.42.6 min
1 9 2 Blok, Skip 2007 AV Trias 2.43.7 min
1 7 64 Witte, Thijs 2007 Trias 2.45.4 min
1 5 5 Twisk, Benjamin 2007 Trias 2.46.3 min
1 3 3 Artnz, Moreno 2007 AV Trias 2.47.3 min
1 1 6 Nieuwmeijer, Pim 2007 Trias 2.48.1 min
1 11 1 Mooij, Tygo 2007 AV Trias 2.48.8 min
1 10 268 Halvrij, Lucas 01-01-2008 Av Trias DNS min

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
10 Felien de Zinger 2007 7.3 2.34 6.40 699 ptn
267 Donna Vrees 2004 7.8 2.46 9.27 699 ptn
269 Bibi Lemstra 2007 7.7 2.32 10.74 717 ptn
14 Wieke Hoogland 2006 9.2 2.21 10.34 470 ptn
7 Zoë Hoebe 2008 7.6 2.47 11.32 775 ptn
8 Jasmien v.d. Kolk 2007 8.4 2.37 9.10 583 ptn
9 Denisha Wortel 2007 8.1 2.42 7.02 593 ptn
600m 7 deelnemer(s)
1 4 269 Lemstra, Bibi 01-01-2007 AV Trias 2.40.7 min
1 5 7 Hoebe, Zoë 2008 Trias 2.41.8 min
1 2 9 Wortel, Denisha 2007 Trias 2.44.5 min
1 7 267 Vrees, Donna 01-01-2004 Av Trias 2.44.9 min
1 1 8 Kolk, Jasmien v.d. 2007 Trias 2.46.9 min
1 3 14 Hoogland, Wieke 2006 Trias 2.49.5 min
1 6 10 Zinger, Felien de 2007 Trias 3.19.1 min

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
19 Skip Lemstra 2005 7.1 3.44 4.36 1182 ptn
20 Gijs Smolenaars 2005 DNS DNS DNS 0 ptn
27 David Kuiper 2005 7.7 2.92 4.04 942 ptn
18 Zeno Klous 2005 7.0 2.83 5.54 1161 ptn
15 Gijs v.d. Kolk 2005 7.0 3.24 5.12 1215 ptn
16 Pekka v.d. Zwan 2005 7.1 3.29 4.70 1176 ptn
17 Aron Lahat 2005 7.6 2.79 3.14 861 ptn
600m 7 deelnemer(s)
1 3 19 Lemstra, Skip 2005 Trias 2.25.08 min
1 7 20 Smolenaars, Gijs 2005 Trias 2.12.43 min
1 1 27 Kuiper, David 2005 Trias 2.49.41 min
1 5 18 Klous, Zeno 2005 Trias 2.28.84 min
1 4 15 Kolk, Gijs v.d. 2005 Trias 2.12.43 min
1 6 16 Zwan, Pekka v.d. 2005 Trias 2.29.92 min
1 2 17 Lahat, Aron 2005 Trias 2.27.98 min

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
24 Nika Kloosterman 2005 6.8 3.61 4.89 1316 ptn
25 Sam Bleicholt 2005 9.5 2.15 2.84 438 ptn
26 Resa Witte 2005 7.5 3.13 4.72 1069 ptn
21 Iris Kramer 2005 6.7 3.46 4.93 1311 ptn
22 Laura Croux 2005 6.5 3.76 5.27 1440 ptn
23 Marits Koning 2005 8.8 2.45 3.53 643 ptn
600m 6 deelnemer(s)
1 2 24 Kloosterman, Nika 2005 Trias 2.19.45 min
1 6 26 Witte, Resa 2005 Trias 2.32.56 min
1 1 25 Bleicholt, Sam 2005 Trias 3.10.85 min
1 4 21 Kramer, Iris 2005 Trias 2.15.34 min
1 3 22 Croux, Laura 2005 Trias 2.11.91 min
1 5 23 Koning, Marits 2005 Trias 2.53.52 min

Jongens junioren D

60m 9 deelnemer(s)
1 2 57 Koster, Timme 2002 Trias 8.7 sec
1 3 55 Oosterink, Jens 2002 Trias 9.3 sec
1 4 63 Nijhuis, Stan 2004 Trias DNS sec
2 4 48 Bakker, Martijn 2002 Trias 9.2 sec
2 2 62 Kamp, Jelmer v.d. 2002 Trias 9.4 sec
2 3 51 Groenland, Yur 2002 Trias DNS sec
3 2 49 Laarse, Joep 2002 Trias 9.2 sec
3 4 46 Koing, Robin 2002 Trias 9.6 sec
3 3 50 Hink, Lucas 2002 Trias 9.7 sec
speer 9 deelnemer(s)
1 9 57 Koster, Timme 2002 Trias 23.01 m
1 4 48 Bakker, Martijn 2002 Trias 22.02 m
1 7 63 Nijhuis, Stan 2004 Trias 21.40 m
1 8 55 Oosterink, Jens 2002 Trias 20.88 m
1 1 49 Laarse, Joep 2002 Trias 18.05 m
1 6 62 Kamp, Jelmer v.d. 2002 Trias 16.95 m
1 2 50 Hink, Lucas 2002 Trias 16.95 m
1 3 46 Koing, Robin 2002 Trias 9.39 m
1 5 51 Groenland, Yur 2002 Trias dns m
hoog 9 deelnemer(s)
1 7 63 Nijhuis, Stan 2004 Trias 1.45 m
1 9 57 Koster, Timme 2002 Trias 1.35 m
1 8 55 Oosterink, Jens 2002 Trias 1.30 m
1 1 49 Laarse, Joep 2002 Trias 1.20 m
1 6 62 Kamp, Jelmer v.d. 2002 Trias 1.15 m
1 4 48 Bakker, Martijn 2002 Trias 1.15 m
1 3 46 Koing, Robin 2002 Trias 1.05 m
1 2 50 Hink, Lucas 2002 Trias dns m
1 5 51 Groenland, Yur 2002 Trias dns m
600m 9 deelnemer(s)
1 4 57 Koster, Timme 2002 Trias 1.58.8 min
1 2 55 Oosterink, Jens 2002 Trias 1.58.5 min
1 7 63 Nijhuis, Stan 2004 Trias min
1 6 62 Kamp, Jelmer v.d. 2002 Trias 1.54.9 min
1 9 51 Groenland, Yur 2002 Trias 2.17.3 min
1 1 48 Bakker, Martijn 2002 Trias 1.48.3 min
1 5 46 Koing, Robin 2002 Trias 2.05.9 min
1 8 50 Hink, Lucas 2002 Trias 2.17.3 min
1 3 49 Laarse, Joep 2002 Trias 1.55.1 min

Meisjes junioren D

60m 5 deelnemer(s)
1 3 54 Bouwer, Yanniek 2002 Trias 9.6 sec
1 2 56 Madderom, Nienke 2002 Trias DNS sec
2 4 53 Waard, Jip de 2002 Trias 9.4 sec
2 3 52 Burgering, Pleunie 2002 Trias 9.9 sec
2 2 47 Clous, Zoë 2002 Trias 10.7 sec
hoog 5 deelnemer(s)
1 3 53 Waard, Jip de 2002 Trias 1.25 m
1 5 54 Bouwer, Yanniek 2002 Trias 1.25 m
1 1 52 Burgering, Pleunie 2002 Trias 1.05 m
1 2 47 Clous, Zoë 2002 Trias 0.95 m
1 4 56 Madderom, Nienke 2002 Trias dns m
speer 5 deelnemer(s)
1 3 53 Waard, Jip de 2002 Trias 16.31 m
1 1 52 Burgering, Pleunie 2002 Trias 16.05 m
1 5 54 Bouwer, Yanniek 2002 Trias 14.11 m
1 2 47 Clous, Zoë 2002 Trias 8.36 m
1 4 56 Madderom, Nienke 2002 Trias dns m

2.22.1

600m 5 deelnemer(s)
1 1 54 Bouwer, Yanniek 2002 Trias 2.10.3 min
1 5 56 Madderom, Nienke 2002 Trias DNS min
1 3 53 Waard, Jip de 2002 Trias 2.24.9 min
1 4 47 Clous, Zoë 2002 Trias min
1 2 52 Burgering, Pleunie 2002 Trias 2.23.2 min

Jongens junioren C

600m 3 deelnemer(s)
1 2 61 Peterse, Luuk 2000 Trias 2.05.6 min
1 3 59 Beelen, Jay 2000 Trias 1.44.9 min
1 1 58 Hoven, Michel v.d. 2000 Trias DNS min
hoog 3 deelnemer(s)
1 2 59 Beelen, Jay 2000 Trias 1.55 m
1 1 58 Hoven, Michel v.d. 2000 Trias 1.30 m
1 3 61 Peterse, Luuk 2000 Trias 1.15 m
60m 3 deelnemer(s)
1 4 59 Beelen, Jay 2000 Trias 7.9 sec
1 2 58 Hoven, Michel v.d. 2000 Trias 8.7 sec
1 3 61 Peterse, Luuk 2000 Trias 9.6 sec
speer 3 deelnemer(s)
1 1 58 Hoven, Michel v.d. 2000 Trias 28.55 m
1 3 61 Peterse, Luuk 2000 Trias 20.65 m
1 2 59 Beelen, Jay 2000 Trias dns m

Meisjes junioren C

60m 1 deelnemer(s)
1 3 60 Jong, Esmee de 2000 Trias 9.1 sec
600m 1 deelnemer(s)
1 1 60 Jong, Esmee de 2000 Trias min
hoog 1 deelnemer(s)
1 1 60 Jong, Esmee de 2000 Trias 1.35 m
speer 1 deelnemer(s)
1 1 60 Jong, Esmee de 2000 Trias 16.50 m

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
32 Merlijn de Zinger 2004 10.5 3.52 30.10 1239 ptn
39 Daan Vrees 2004 10.9 2.70 13.90 803 ptn
66 Milan van Genne 2004 10.8 2.73 17.19 873 ptn
29 Huib Schong 2004 9.8 3.67 16.30 1187 ptn
30 Luuk Hoogland 2004 10.2 3.25 14.73 1019 ptn
31 Jip van Buitenen 2004 12.0 2.70 14.89 695 ptn
600m 6 deelnemer(s)
1 2 32 Zinger, Merlijn de 2004 Trias 2.29.6 min
1 5 39 Vrees, Daan 2004 Trias 2.26.8 min
1 6 66 Genne, Milan van 2004 Trias 3.08.2 min
1 4 29 Schong, Huib 2004 Trias 2.09.19 min
1 3 30 Hoogland, Luuk 2004 Trias 2.15.1 min
1 1 31 Buitenen, Jip van 2004 Trias 2.35.3 min

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
43 Ole van Tiel 2003 9.0 1.20 7.27 1574 ptn
42 Jerry Koning 2003 10.3 1.05 5.54 1155 ptn
40 Mike Wortel 2003 9.0 1.15 6.19 1474 ptn
600m 3 deelnemer(s)
1 4 43 Tiel, Ole van 01-07-2003 AV Trias 2.12.9 min
1 2 42 Koning, Jerry 2003 Trias 2.21.8 min
1 1 40 Wortel, Mike 06-07-2003 AV Trias 1.57.3 min

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
36 Femke IJpelaan 2004 11.1 2.67 8.82 676 ptn
37 Marthe Maria Twisk 2004 10.6 3.25 16.51 993 ptn
35 Esmee Nebbeling 2004 10.3 3.12 15.30 988 ptn
33 Jetske Zuurbier 2004 11.3 3.21 19.06 937 ptn
34 Chloé van Philips 2004 9.8 3.50 14.45 1123 ptn
600m 5 deelnemer(s)
1 4 36 IJpelaan, Femke 2004 Trias 2.36.0 min
1 3 37 Twisk, Marthe Maria 2004 Trias 2.26.0 min
1 1 35 Nebbeling, Esmee 2004 Trias 2.27.1 min
1 5 33 Zuurbier, Jetske 2004 Trias 2.11.7 min
1 2 34 Philips, Chloé van 2004 Trias 2.25.3 min

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
65 Alicia Nagelmaker 2003 10.8 0.95 4.87 971 ptn
41 Amber Knippen 2003 9.4 1.10 6.03 1359 ptn
44 Roos Poldervaart 2003 9.0 1.15 5.01 1398 ptn
45 Suzanne de Visser 2003 10.1 1.20 6.92 1377 ptn
600m 4 deelnemer(s)
1 1 41 Knippen, Amber 2003 AV Trias 2.08.3 min
1 3 65 Nagelmaker, Alicia 2003 Trias 2.36.4 min
1 2 44 Poldervaart, Roos 19-12-2003 AV Trias 2.32.6 min
1 4 45 Visser, Suzanne de 15-05-2003 AV Trias 2.22.2 min

Leave a Reply