Uitslag 2de zomeravondinstuif

Uitslagen 2e avondinstuif

01-08-2008

Jongens junioren B

kogel 2 deelnemer(s)
  5 Kruithof, Thierry 11-04-1991 KAV Holland 16.15 m ptn  
  10 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 15.36 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  5 Kruithof, Thierry 11-04-1991 KAV Holland 47.55 m ptn  
  10 Olofsen, Kay 17-04-1991 SAV 37.91 m ptn  

Meisjes junioren B

kogel 1 deelnemer(s)
  23 Visser, Kirsten 1992 Dem 10.08 m ptn  
ver 1 deelnemer(s)
  23 Visser, Kirsten 1992 Dem 4.86 m ptn  

Jongens junioren A

kogel 3 deelnemer(s)
  7 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 15.58 m ptn  
  11 Duijn, Niels van 03-07-1989 AV Suomi 11.42 m ptn  
  20 Kroon, Anner 31-08-1990 AV Lycurgus 10.18 m ptn  
discus 3 deelnemer(s)
  7 Olofsen, Paul 22-02-1989 SAV 43.72 m ptn  
  11 Duijn, Niels van 03-07-1989 AV Suomi 37.40 m ptn  
  20 Kroon, Anner 31-08-1990 AV Lycurgus 30.34 m ptn  

Mannen Senioren

100m 12 deelnemer(s)
  978 Feller, Jerrel 09-06-1987 AV Lycurgus 10.91 sec ptn +0.8
  975 Lange, Martijn de 20-04-1971 AV Phoenix 11.44 sec ptn +0.8
  647 Ommen, Tim van 03-01-1986 Hellas Utrecht 11.45 sec ptn +0.8
  634 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 11.72 sec ptn -0.9
  983 Bastiaansen, David 12-01-1989 AV Trias 11.80 sec ptn +0.8
  992 Barnhoorn, Marc 04-11-1988 AV Trias 12.07 sec ptn +1.8
  998 Ran, Niels 07-02-1988 AV Haarlem 12.10 sec ptn -0.9
  986 Kuin, Peter 11-01-1990 AV Trias 12.30 sec ptn -0.9
  688 Hoogstraten, Hidde 19-09-1990 AV Hollandia 12.47 sec ptn -0.9
  632 Wielart, Jurgen 17-01-1992 AV Haarlem 12.52 sec ptn +1.8
  997 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 12.76 sec ptn +1.8
  994 Schoone, Willem 1945 Nova 13.11 sec ptn +1.8
200m 10 deelnemer(s)
  978 Feller, Jerrel 09-06-1987 AV Lycurgus 21.64 sec ptn +0.5
  634 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem 23.70 sec ptn +0.5
  983 Bastiaansen, David 12-01-1989 AV Trias 24.06 sec ptn +0.5
  541 Bruin, Remco 03-07-1986 AV Hylas 24.31 sec ptn +0.5
  988 Tijm, Rene 19-01-1985 GSAV Vitalis 24.33 sec ptn +0.7
  992 Barnhoorn, Marc 04-11-1988 AV Trias 24.84 sec ptn +0.7
  986 Kuin, Peter 11-01-1990 AV Trias 24.93 sec ptn +0.5
  688 Hoogstraten, Hidde 19-09-1990 AV Hollandia 25.26 sec ptn +0.7
  632 Wielart, Jurgen 17-01-1992 AV Haarlem 25.68 sec ptn +0.7
  991 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 27.63 sec ptn +0.7
1000m 22 deelnemer(s)
  995 Nouws, Mark 20-08-1990 Loopteam Ed Sligchers 2.42.93 min ptn  
  464 Hove, Remko van 08-11-1974 AV Trias 2.44.40 min ptn  
  993 Admiraal, Emiel 30-09-1990 AV Trias 2.44.57 min ptn  
  987 Korfage, Marten 07-03-1988 AV Hera 2.46.43 min ptn  
  480 Groot, Matthijs de 04-02-1979 SV Noordkop 2.47.21 min ptn  
  784 Wesseling, Hans 10-01-1961 Leiden Atletiek 2.51.58 min ptn  
  674 Feleke, Fraol 18-11-1992 KAV Holland 2.54.53 min ptn  
  999 Velvis, Chiljen 20-10-1992 ATC ’75 2.55.28 min ptn  
  512 Barnhoorn, Arie 09-06-1972 De Spartaan 2.55.87 min ptn  
  796 Sijm, Jelle 21-01-1994 KAV Holland 2.56.42 min ptn  
  691 Sambeek, Marcel van 1968 Leiden 2.56.93 min ptn  
  795 Verveer, Remco 11-11-1987 AV Hera 2.57.88 min ptn  
  581 Appelman, Edward 01-10-1990 AV Trias 2.58.65 min ptn  
  543 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 3.00.11 min ptn  
  655 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 3.01.34 min ptn  
  649 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust 3.01.53 min ptn  
  479 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 3.01.92 min ptn  
  996 Spangenberg, Stan 30-03-1959 Phanos 3.02.15 min ptn  
  1081 Kruiver, Jim 14-03-1992 AV NOVA 3.04.83 min ptn  
  538 Klaver, Joran 1994 Hera 3.05.69 min ptn  
  540 Heijnen, Bjorn 1991 Zaanland 3.15.87 min ptn  
  514 Ossen, Frank 17-06-1963 AV Trias   min ptn  
3000m 32 deelnemer(s)
  446 Bellord, Tom 28-12-1986 AV Hylas 9.10.19 min ptn  
  373 Bruggencate, Dennis ten 04-03-1979 AV Trias 9.16.28 min ptn  
  449 Apeldoorn, Ralph 01-09-1976 Dem 9.19.68 min ptn  
  253 Kortekaas, Jan 16-09-1963 Leiden Atletiek 9.26.42 min ptn  
  794 Berkhout, Margriet 27-08-1990 AV NOVA 9.29.84 min ptn  
  246 Wolthuizen, Yennick 1984 Dokev 9.30.11 min ptn  
  447 Oostdam, Ronald 27-08-1974 Noordwijkerh. Strandloper 9.42.41 min ptn  
  452 Jansen, Hareld 06-07-1967 AV Trias 9.45.63 min ptn  
  454 Prins, Marco 28-12-1969 AV Trias 9.48.22 min ptn  
  371 Louter, Jos 02-04-1963 AV Hollandia 9.56.59 min ptn  
  184 Gouda, Maarten 09-05-1988 AV Trias 10.01.02 min ptn  
  372 Heesen, Sander 20-12-1974 AV Atos 10.01.50 min ptn  
  455 Ernst, Fabian 06-10-1971 AV Haarlemmermeer 10.10.40 min ptn  
  166 Peet, Egon van der 21-09-1956 AV Hylas 10.21.61 min ptn  
  188 Berger, Rob 01-12-1962 AV Trias 10.21.88 min ptn  
  398 Broers, Jaap 12-05-1961 AV Hera 10.25.10 min ptn  
  448 Vink, Bert 22-08-1955 DEM 10.30.11 min ptn  
  478 Groen, Lisanne 23-08-1987 AV NOVA 10.38.42 min ptn  
  98 Punt, Hennie 22-04-1954 AV Trias 10.44.75 min ptn  
  655 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 10.48.77 min ptn  
  1010 Groenendijk, Lucienne 24-08-1969 SV Sportlust 10.51.17 min ptn  
  226 Beek, Willem van 04-05-1961 AV Trias 11.03.60 min ptn  
  183 Eikendal-Zijderlaan, Ester 16-02-1974 Avantri 11.03.98 min ptn  
  511 Schouten, Kelly 16-11-1988 TAS ’82 11.04.66 min ptn  
  180 Nooijer, Elisabeth de 02-10-1964 Altis 11.08.35 min ptn  
  99 Buter-Hopman, Jolanda 13-02-1964 AV Trias 11.36.15 min ptn  
  374 Kösters, Alex 18-02-1961 AV Trias 11.45.39 min ptn  
  444 Kops, Astrid 17-03-1968 AV Trias 11.45.63 min ptn  
  399 Broek, Eline van den 09-07-1980 AV Phoenix 11.52.31 min ptn  
  481 List, Theo 1955 AVW 16.11.97 min ptn  
  649 Jak, Robbert 20-06-1963 SV Sportlust   min ptn  
  179 Struik, Carlo 15-02-1992 AV NEA-Volharding   min ptn  
ver 3 deelnemer(s)
  647 Ommen, Tim van 03-01-1986 Hellas Utrecht 6.26 m ptn  
  998 Ran, Niels 07-02-1988 AV Haarlem 5.82 m ptn  
  997 Evers, Muus 30-08-1993 AV Hylas 4.86 m ptn  
kogel 6 deelnemer(s)
  18 Groot, Patrick 08-03-1980 AV Lycurgus 16.12 m ptn  
  6 Koot, Arnoud 06-02-1972 De Spartaan 13.14 m ptn  
  26 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 12.07 m ptn  
  28 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 11.76 m ptn  
  4 Singer, Michiel 27-03-1977 AV Trias 11.38 m ptn  
  647 Ommen, Tim van 03-01-1986 Hellas Utrecht 10.12 m ptn  
discus 7 deelnemer(s)
  27 Cadée, Erik 15-02-1984 Prins Hendrik 58.26 m ptn  
  17 Persoon, Maarten 15-03-1987 Phanos 55.36 m ptn  
  18 Groot, Patrick 08-03-1980 AV Lycurgus 49.44 m ptn  
  6 Koot, Arnoud 06-02-1972 De Spartaan 40.45 m ptn  
  28 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 36.39 m ptn  
  26 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 30.78 m ptn  
  455 Ernst, Fabian 06-10-1971 AV Haarlemmermeer 28.59 m ptn  

Vrouwen Senioren

100m 5 deelnemer(s)
  980 Thierry, Suzanne 17-10-1986 AV Lycurgus 12.78 sec ptn -0.5
  982 Ritzen, Nora 03-07-1993 Groningen Atletiek 13.44 sec ptn -0.5
  985 Stam-C, Lenneke 12-01-1993 AV Trias 13.61 sec ptn -0.5
  981 Ellsworth, Maureen 12-10-1991 AV Lycurgus 13.74 sec ptn -0.5
  989 Hammond, Angelina 21-09-1966 Phanos 14.08 sec ptn -0.5
200m 5 deelnemer(s)
  980 Thierry, Suzanne 17-10-1986 AV Lycurgus 26.00 sec ptn -1.9
  453 Brikkemper, Winette 1983 Zaanlan 27.88 sec ptn -1.9
  981 Ellsworth, Maureen 12-10-1991 AV Lycurgus 27.94 sec ptn -1.9
  985 Stam-C, Lenneke 12-01-1993 AV Trias 27.95 sec ptn -1.9
  682 Visser, Kirsten 1992 Dem 28.66 sec ptn -1.9
1000m 7 deelnemer(s)
  743 Wildoer, Heleen 24-01-1994 SAV 3.13.28 min ptn  
  585 Groenendijk, Lucienne 24-08-1969 SV Sportlust 3.14.37 min ptn  
  579 Rijn, Claudia van 31-03-1972 Leiden Atletiek 3.17.74 min ptn  
  990 Zuiderwijk, Maaike 30-10-1989 AV Lycurgus 3.18.61 min ptn  
  984 Beeldman, Lenneke 07-05-1993 AV Trias 3.25.45 min ptn  
  791 Los, Felica 28-09-1993 DEM 3.39.71 min ptn  
  582 Habet-Ket, Ada 22-11-1937 KAV Holland 4.28.93 min ptn  
ver 1 deelnemer(s)
  24 Knaap, Marjolein 04-11-1981 AV Trias 4.65 m ptn  
kogel 1 deelnemer(s)
  19 Knetemann, Elise 23-07-1980 AV Lycurgus 13.30 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  1 Jansen, Monique 03-10-1978 Altis 54.58 m ptn  
  19 Knetemann, Elise 23-07-1980 AV Lycurgus 41.35 m ptn  

Mannen Masters

kogel 2 deelnemer(s)
  8 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 11.44 m ptn  
  3 Bakker, Arnjan 24-05-1962 AV Trias 10.17 m ptn  
discus 4 deelnemer(s)
  29 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 40.28 m ptn  
  25 Dekker, Jack 21-04-1949 AV Castricum 38.82 m ptn  
  8 Geursen, Pascal 29-07-1968 AV Suomi 31.95 m ptn  
  3 Bakker, Arnjan 24-05-1962 AV Trias 24.60 m ptn  

Vrouwen Masters

discus 2 deelnemer(s)
  13 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 33.84 m ptn  
  15 Berge, Paulien van den 20-09-1963 AV Lycurgus 13.87 m ptn  
kogel 2 deelnemer(s)
  13 Aberkrom-de Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 10.48 m ptn  
  15 Berge, Paulien van den 20-09-1963 AV Lycurgus 6.40 m ptn  

Meisjes junioren C

ver 3 deelnemer(s)
  2 Ritzen, Nora 03-07-1993 Groningen Atletiek 4.84 m ptn  
  22 Wassenaar, Melanie 16-02-1993 DEM 4.78 m ptn  
  16 Hofman, Amy 09-02-1993 Leiden Atletiek 4.53 m ptn  
kogel 2 deelnemer(s)
  21 Brandhoff, Vivian 27-06-1993 SAV 11.20 m ptn  
  16 Hofman, Amy 09-02-1993 Leiden Atletiek 9.08 m ptn  
discus 1 deelnemer(s)
  21 Brandhoff, Vivian 27-06-1993 SAV 33.10 m ptn  

Jongens junioren C

discus 4 deelnemer(s)
  14 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 45.86 m ptn  
  30 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 AV Hera 43.48 m ptn  
  9 Olofsen, Sven 12-09-1994 SAV 25.39 m ptn  
  12 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 25.06 m ptn  
kogel 4 deelnemer(s)
  30 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 AV Hera 13.03 m ptn  
  14 Hoogerbrugge, Thomas 15-02-1993 AV Lycurgus 11.37 m ptn  
  9 Olofsen, Sven 12-09-1994 SAV 9.52 m ptn  
  12 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 8.87 m ptn  

Leave a Reply