Uitslag 1e Avondinstuif 2010

Uitslagen 1e avondinstuif

16-07-2010

Jongens junioren C Meisjes junioren C

kogel 4 deelnemer(s)
  7 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos 11.30 m ptn  
  4 Vetter, Sophie 13-10-1995 Phanos 10.98 m ptn  
  8 Tuijp, Mariska 05-04-1996 AV Edam 9.07 m ptn  
  93 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 8.25 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  8 Tuijp, Mariska 05-04-1996 AV Edam 22.65 m ptn  
  20 Zwaga, Sherine 20-05-1996 AV Trias 17.58 m ptn  
ver 4 deelnemer(s)
  7 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos 4.68 m ptn  
  12 Jaarsma, Eva 13-04-1996 AV Lycurgus 4.56 m ptn  
  4 Vetter, Sophie 13-10-1995 Phanos 4.22 m ptn  
  93 Hoven, Daphne van den 26-10-1996 AV Trias 3.82 m ptn  

Jongens junioren B

100m 3 deelnemer(s)
  353 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 12.01 sec ptn +0.8
  364 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias 12.16 sec ptn +0.1
  278 Kunst, Julian 26-06-1994 AV Hylas 12.61 sec ptn -0.1
400m 4 deelnemer(s)
  307 Leersum, Bas van 02-03-1993 03137 51.71 sec ptn  
  364 Beintema, Job 24-05-1995 AV Trias 54.93 sec ptn  
  267 Kraakman, Ewout 1993 Hera 57.39 sec ptn  
  288 Doorgeest, Emiel 1993 AV Zaanland 60.07 sec ptn  
1500m 7 deelnemer(s)
  279 Klaver, Joran 21-02-1994 AV Hera 4.16.39 min ptn  
  275 Munster, Menno 10-06-1993 AV Hylas 4.30.72 min ptn  
  355 Albertina, Aneudys 1994 Bonaire 4.31.96 min ptn  
  342 Koenis, Tim 03-06-1994 AV Hera 4.34.50 min ptn  
  289 Diepen, Tony van 17-04-1996 AV Hera 4.35.40 min ptn  
  263 Bouman, Bastiaan 01-05-1995 AV Trias 4.40.91 min ptn  
  262 Klaassen, Guido 24-12-1996 AV Lycurgus 5.23.16 min ptn  
3000m 0 deelnemer(s)
ver 2 deelnemer(s)
  353 Slot, Thom 09-08-1995 AV Trias 5.84 m ptn  
  263 Bouman, Bastiaan 01-05-1995 AV Trias 4.95 m ptn  
kogel 2 deelnemer(s)
  21 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 01101 14.03 m ptn  
  10 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 10.10 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  21 Rodenburg, Matthijs 09-04-1993 01101 41.90 m ptn  
  10 Aberkrom, Ricardo 22-03-1994 AV Edam 33.58 m ptn  

Meisjes junioren B

100m 7 deelnemer(s)
  378 Schagen, Tessa van 02-02-1994 Leiden Atletiek 12.67 sec ptn +0.8
  358 Thio, Maaike 10-12-1995 AV Hylas 13.57 sec ptn +0.8
  300 Jaarsma, Eva 13-04-1996 AV Lycurgus 13.83 sec ptn +0.2
  347 Hopman, Charlotte 1997 AV Trias 14.00 sec ptn +0.2
  295 Haakman, Manon 02-03-1995 AV Lycurgus 14.07 sec ptn +0.2
  303 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 14.25 sec ptn +0.8
  308 Kragting, Melissa 15-09-1994 03137 14.40 sec ptn +0.2
400m 5 deelnemer(s)
  265 Witte, Laura de 07-08-1995 AV Trias 60.15 sec ptn  
  272 Boer, Sanne de 20-11-1994 AV Suomi 61.73 sec ptn  
  338 Stam, Lenneke 12-01-1993 AV Trias 62.02 sec ptn  
  347 Hopman, Charlotte 1997 AV Trias 66.97 sec ptn  
  259 Remeeuws, Marlou 14-10-1994 Atletico ’73 70.72 sec ptn  
kogel 3 deelnemer(s)
  18 Vetter, Anouk 1993 AAC 13.09 m ptn  
  17 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 9.61 m ptn  
  303 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 9.44 m ptn  
discus 1 deelnemer(s)
  17 Lindaya, Fiona 31-05-1994 AV Hylas 27.27 m ptn  
ver 7 deelnemer(s)
  18 Vetter, Anouk 1993 AAC 5.51 m ptn  
  2 Gravesteijn, Arianne 22-01-1994 AV Lycurgus 4.69 m ptn  
  295 Haakman, Manon 02-03-1995 AV Lycurgus 4.53 m ptn  
  303 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 4.20 m ptn  
  308 Kragting, Melissa 15-09-1994 03137 4.12 m ptn  
  358 Thio, Maaike 10-12-1995 AV Hylas 3.84 m ptn  
  1 Goede, Linde 25-01-1993 AV Atos 3.67 m ptn  

Jongens junioren A

400m 4 deelnemer(s)
  349 Moinat, Maxim 20-03-1991 AV Haarlemmermeer 52.67 sec ptn  
  271 Vor, Sam de 19-06-1991 GAC 53.55 sec ptn  
  381 Schagen, Nick van 25-07-1991 Leiden Atletiek 54.00 sec ptn  
  257 Heijnen, Bjorn 17-04-1991 03137 59.07 sec ptn  
1500m 3 deelnemer(s)
  345 Kruiver, Jim 14-03-1992 AV NOVA 4.11.14 min ptn  
  293 Bakker, Steve 09-09-1992 AV Suomi 4.11.81 min ptn  
  336 Mijnhout, Thomas 30-07-1991 GAC 4.36.15 min ptn  
3000m 1 deelnemer(s)
  252 Vries, Edwin de 11-12-1992 Almere ’81 9.00.10 min ptn  
ver 1 deelnemer(s)
  24 Lagrand, Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 6.56 m ptn  
kogel 1 deelnemer(s)
  16 Anema, Joris 26-02-1992 DEM 9.90 m ptn  
discus 1 deelnemer(s)
  16 Anema, Joris 26-02-1992 DEM 30.89 m ptn  

Meisjes junioren A

100m 3 deelnemer(s)
  365 Jong, Rosa de 15-05-1991 AV 1923 13.43 sec ptn +0.8
  283 Schoute, Nicole 22-12-1992 AV Lycurgus 13.51 sec ptn +0.8
  291 Dorth, Danielle van 1996 Hylas 15.27 sec ptn +0.2
400m 3 deelnemer(s)
  247 Es, Daphne van 12-12-1992 AV Hera 60.69 sec ptn  
  284 Rixel, Elissa van 02-08-1992 AV Suomi 61.79 sec ptn  
  365 Jong, Rosa de 15-05-1991 AV 1923 63.14 sec ptn  
1500m 1 deelnemer(s)
  359 Krause, Lotte 29-11-1992 AKU 5.02.73 min ptn  
3000m 2 deelnemer(s)
  330 Baljet, Fleur 20-12-1995 AV Horror 10.56.06 min ptn  
  291 Dorth, Danielle van 1996 Hylas 12.33.81 min ptn  
ver 2 deelnemer(s)
  6 Splunteren, Jacky van 06-10-1992 03137 4.98 m ptn  
  291 Dorth, Danielle van 1996 Hylas 4.05 m ptn  
kogel 4 deelnemer(s)
  6 Splunteren, Jacky van 06-10-1992 03137 11.46 m ptn  
  5 Kiekens, Cindy 15-09-1991 AV Hera 11.29 m ptn  
  310 Goede, Anna 16-05-1991 AV 1923 9.93 m ptn  
  9 Aberkrom, Trischa 02-12-1991 AV Edam 7.18 m ptn  
discus 3 deelnemer(s)
  5 Kiekens, Cindy 15-09-1991 AV Hera 35.71 m ptn  
  310 Goede, Anna 16-05-1991 AV 1923 33.75 m ptn  
  9 Aberkrom, Trischa 02-12-1991 AV Edam 24.13 m ptn  

Mannen Senioren

100m 20 deelnemer(s)
  465 Mastop, Christiaan 14-01-1989 AV Sparta 11.61 sec ptn +0.8
  306 Bastiaansen, David 12-01-1989 AV Trias 11.72 sec ptn +0.8
  301 Stieglis, Remy 29-06-1985 Phanos 11.82 sec ptn +0.8
  343 Gragt, Paul v.d. 18-02-1989 AV Hylas 11.86 sec ptn +0.1
  309 Teunisse, Bram 08-09-1988 AV 1923 11.92 sec ptn +0.8
  344 Gragt, Kars v.d. 24-07-1990 AV Hylas 11.98 sec ptn +0.1
  366 Verwer, Rick 1986 trias 12.14 sec ptn +0.7
  276 Kanu, Alie 01-01-1981 SV Sportlust 12.20 sec ptn +0.1
  292 Dijk, Henk van 08-07-1969 AV Hera 12.27 sec ptn -0.1
  302 Groot, Lars 17-03-1988 AV Trias 12.40 sec ptn +0.1
  286 Doodewaard, Sven van 1990 AV Atverni 12.55 sec ptn +0.7
  304 Wort, Andre van 20-07-1966 AV NEA-Volharding 12.57 sec ptn +0.1
  120 Verheijen, Sam 01-01-1983 Phanos 12.70 sec ptn -0.1
  363 Koppenaal, Bram 26-01-1961 AV NEA-Volharding 13.04 sec ptn -0.1
  350 Schoone, Willem 01-12-1945 AV NOVA 13.10 sec ptn -0.1
  360 Bakker, Arnjan 24-05-1962 AV Trias 13.13 sec ptn -0.1
  351 Groen, Peter 02-07-1949 AV 1923 14.78 sec ptn +0.7
  461 Rietveld, Appie 31-10-1968 AV Hollandia 17.19 sec ptn +0.7
  88 Charlemagne, Christopher 26-12-1982 Phanos   sec ptn +0.8
  346 Doodewaerd, Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus   sec ptn +0.7
400m 25 deelnemer(s)
  285 Graaf, Wouter van der 18-06-1990 AV Atverni 51.30 sec ptn  
  299 Swanenberg, Jelle 05-08-1989 Hellas Utrecht 51.83 sec ptn  
  346 Doodewaerd, Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus 53.04 sec ptn  
  297 Pusch, Tsambiko 20-08-1987 Haag Atletiek 53.34 sec ptn  
  305 Wildt, Thom de 20-06-1986 AKU 53.35 sec ptn  
  348 Vonk, David 09-08-1990 AV Zuidwal 53.63 sec ptn  
  465 Mastop, Christiaan 14-01-1989 AV Sparta 53.72 sec ptn  
  270 Aken, Peter 28-09-1990 GAC 53.83 sec ptn  
  339 Bertels, Jeremy 27-08-1987 AV Haarlemmermeer 54.03 sec ptn  
  246 Groot, Matthijs de 04-02-1979 AV NOVA 54.88 sec ptn  
  248 Wit, Tim de 22-08-1989 AV Hera 55.17 sec ptn  
  282 Praagman, Sam 16-02-1985 AV Atverni 55.40 sec ptn  
  268 Daalhuisen, Bart 30-03-1985 AV Hollandia 55.55 sec ptn  
  332 Wolfswinkel, Jespar 07-05-1986 GAC 55.68 sec ptn  
  256 Ernst, Fabian 06-10-1971 AV Haarlemmermeer 55.72 sec ptn  
  292 Dijk, Henk van 08-07-1969 AV Hera 55.83 sec ptn  
  120 Verheijen, Sam 01-01-1983 Phanos 56.78 sec ptn  
  337 Masteling, Bas 13-10-1974 Phanos 56.78 sec ptn  
  374 Stam, Frank 13-01-1966 AV Castricum 57.14 sec ptn  
  249 Zoon, Loek 05-07-1975 AV Trias 57.67 sec ptn  
  250 Westhoff, Jouri 09-02-1981 KAV Holland 58.02 sec ptn  
  281 Schat, Gwenno 29-03-1987 AV Atverni 60.01 sec ptn  
  253 Grevenhof, Theo van 02-04-1953 DEM 62.93 sec ptn  
  261 Lenis, Anne 09-03-1949 AV Hera 67.53 sec ptn  
  269 Grapendaal, Hans 11-09-1948 DEM 68.19 sec ptn  
1500m 10 deelnemer(s)
  296 Hart, Arjen 21-10-1986 AV Hera 4.10.89 min ptn  
  356 Zwaga, Quinten 21-11-1989 AV Trias 4.15.48 min ptn  
  352 Apeldoorn, Ralph 01-09-1976 DEM 4.18.48 min ptn  
  354 Mooij, Jim 06-09-1971 AV Hollandia 4.31.63 min ptn  
  357 Achour, Jamel 1989 Hera 4.31.67 min ptn  
  287 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 4.41.99 min ptn  
  274 Punt, Hennie 22-04-1954 AV Trias 4.43.47 min ptn  
  264 Wit, Jesse de 03-09-1984 Phanos 4.43.49 min ptn  
  277 Strikker, Erik 22-08-1970 SV Sportlust 4.51.91 min ptn  
  340 Westerdaal, Rick 25-04-1965 AV Edam   min ptn  
3000m 22 deelnemer(s)
  245 Negerman, Erik 1975 GAC 9.04.35 min ptn  
  260 Nat, Bjorn Kristian 09-10-1977 AV Hera 9.08.34 min ptn  
  273 Klooster, Sebastiaan 1990 Phanos 9.09.50 min ptn  
  326 Mooibroek, Michiel 04-11-1974 AV Phoenix 9.10.80 min ptn  
  328 Hulleman, Michiel 15-12-1981 Phanos 9.10.95 min ptn  
  242 Pool, Marcel 19-12-1985 AV Haarlemmermeer 9.21.69 min ptn  
  294 Doorn, Harald van 1964 AV Suomi 9.22.68 min ptn  
  327 Selie, Koen 09-10-1987 04129 9.32.77 min ptn  
  324 Wit, Jeroen 1978 Phanos 9.33.05 min ptn  
  239 Roos, Ronald de 19-03-1965 Hellas Utrecht 9.38.12 min ptn  
  321 Spoelder, Olchert 10-11-1966 Loopgroep PK 9.44.18 min ptn  
  329 Berger, Rob 01-12-1962 AV Trias 10.09.64 min ptn  
  266 Buijs, Ad 20-09-1952 AV Phoenix 10.28.78 min ptn  
  325 Peet, Egon van der 21-09-1956 AV Hylas 10.32.04 min ptn  
  323 Dijkhuizen, Richard 1972 AVC 10.36.55 min ptn  
  280 Dam, Louis 1962 AV Zaanland 10.39.26 min ptn  
  244 Goldebeld, Dirk 14-02-1956 03137 11.10.31 min ptn  
  331 Baljet, Pieter 1963 Horror 11.10.58 min ptn  
  238 Blok, Melvin 07-07-1971 AV Trias 11.26.85 min ptn  
  240 Jonker, Piet 1956 Trias 11.32.35 min ptn  
  290 Dorth, Gert van 1965 Hylas 12.06.70 min ptn  
  322 Glorie, Olof 19-01-1969 AV Trias 13.12.05 min ptn  
ver 3 deelnemer(s)
  302 Groot, Lars 17-03-1988 AV Trias 5.60 m ptn  
  344 Gragt, Kars v.d. 24-07-1990 AV Hylas 5.57 m ptn  
  360 Bakker, Arnjan 24-05-1962 AV Trias 5.07 m ptn  
kogel 1 deelnemer(s)
  22 Baar, Jasper van 10-10-1977 AV Trias 12.55 m ptn  

Vrouwen Senioren

100m 1 deelnemer(s)
  400 Steverink, Marieke 20-04-1971 Phanos 13.70 sec ptn +0.8
400m 6 deelnemer(s)
  362 Toonstra, Caressa 1990 Phanos 61.52 sec ptn  
  341 Fluit, Talisa van der 07-07-1989 AV Hera 61.94 sec ptn  
  361 Koopstra, Maaike 08-11-1984 AKU 62.82 sec ptn  
  254 Geel, Jessie 05-07-1990 DEM 63.83 sec ptn  
  255 Geel-Herlaar, Simone 28-02-1962 DEM 65.42 sec ptn  
  251 Reijgersberg, Anne 04-07-1982 KAV Holland 65.88 sec ptn  
1500m 2 deelnemer(s)
  298 Groenland, Eileen 29-04-1990 AV Trias 5.06.59 min ptn  
  258 Heemels, Marleen 12-05-1969 03137 5.44.57 min ptn  
3000m 4 deelnemer(s)
  241 Nieman, Suzan 20-06-1985 AV Hera 10.33.05 min ptn  
  237 Groenendijk, Lucienne 24-08-1969 SV Sportlust 10.54.20 min ptn  
  236 Berg, Judy v.d. 1972 Sportlust 11.07.82 min ptn  
  243 Raap, Els 28-04-1947 SV Kombijsport 12.36.83 min ptn  
ver 3 deelnemer(s)
  3 Plas, Tanja van der 23-06-1980 AV Lycurgus 4.82 m ptn  
  13 Huberts, Maaike 13-11-1979 AV Hollandia 4.61 m ptn  
  400 Steverink, Marieke 20-04-1971 Phanos 4.40 m ptn  
discus 1 deelnemer(s)
  19 Dekker, Christel 26-12-1988 ARV Ilion 23.93 m ptn  

Mannen Masters

kogel 2 deelnemer(s)
  15 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 10.93 m ptn  
  14 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 9.63 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  15 Martens, Frits 05-06-1942 AV Hollandia 39.66 m ptn  
  14 Pronk, Jan 18-01-1938 AV Trias 37.59 m ptn  

Vrouwen Masters

kogel 1 deelnemer(s)
  11 Aberkrom-De Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 10.47 m ptn  
discus 2 deelnemer(s)
  11 Aberkrom-De Groot, Mirjam 02-02-1964 AV Edam 34.60 m ptn  
  23 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 33.80 m ptn  

Leave a Reply