PRESTATIES RTA BAAN 2011 update 18.06

PRESTATIES RTA BAAN 2011 update 18 juni

1 april

– Eileen Groenland 800 in 2.31.76 min

– Roanne Bruin 800 in 2.32.92 min

8 april

– Celine in Beverwijk 600 1.45 min

9 april

– Lenneke Beeldman 400 m in 64.77 sec

16 april

– Celine Ruiter:   1.000 m    3.14.3

– Kathy Agasi       1.000 m    3.35.1 (PR)

– Dario Duineveld   800 m. : 2.20.6 (PR)

17 april

– Bastiaan Bouman  800   JB 2.04.80 min (PR)

– Dario Duineveld    800  JC 2.19.47 (PR)

– Job Beintema           400 JB (PR) 52.31 sec

– Celine Ruiter :        800  MB 2.32.07 min

– Ayla Agasi         :   800 MB 2.47.66 min

– Vincent Hazeleger: 1500 JB: 4.27.81 min (PR)

– Ronald Kuin             800 Sen: 1.57.79 min

22 april:

– Chiel Klaver 400 m. JA : 55.66 sec (PR)

– Lenneke Beeldman 100 m MA 14.04 sec

– Eileen Groenland 3.000 m. D 11.17.69 min.

– Lenneke Beeldman 400 m MA: 64.38 sec

8 mei seniorencompetitie Assen:

– Edward Appelman 800 m. PR 1.56.24

– Clubrecord Zweedse estafette Quinten Zwaga, Edward Appelman, Job Beintema, Frank Hilberts : 2.01.86 min

– Quinten Zwaga: 400 m. PR 50.57 sec

– Chiel Klaver 400 m. PR 54.50 sec

– Job Beintema: 200 m. PR in 22.93 sec

– Rick Verver: 100 m PR in 11.92 sec

-Rick Verver 200 m. PR in 23.50

– Celine Ruiter MC 1.500 m. in 5.08.92 min

– Lenneke Stam 400 m: 61.72 sec

– Lenneke Beeldman 400 m in 64.25 sec

Vrijdag 13 mei Grootebroek

100 meter

– Chiel Klaver 12.09 sec PR

– Quinten Zwaga: 12.12 sec PR

– Lenneke Beeldman: 13.74 sec PR

200 meter:

– Chiel Klaver: 24.69 sec

– Quinten Zwaga: 23.84 sec PR

– Lenneke Beeldman 28.54 sec

– Dennis Barnhoorn 11.81 sec

Zaterdag 14 mei Krommenie CD competitie

– Celine Ruiter: 1000 m in 3.10.26 min

– Kathy Agasi: 1.000 m in 3.33.18 min PR

– Dario Duineveld: 800 m. in 2.22.35 min

Woensdag 18 mei Den Bosch

– Roanne Bruin 400 m 69.5

Vrijdag 20 mei Castricum CD Evening games

– Kathy Agasi pr op de 1.000 MC 3.29.00 min

– Celine Ruiter: 1.000 m in 3.18.00 min

Zaterdag 21 mei Hoorn Record Wedstrijden Flynth

– Edward Appelman pr 800 m: 1.55.67 min

– Rick Verver pr 200 m : 23.42 sec

– Quinten Zwaga 400 m in 50.79 sec

-Laura de Witte 200 m. (MB) in 24.95 sec (PR)

Zondag 22 mei B competitie in Beverwijk

– Job Beintema PR op de 100 m: 11.77 (JB)

– Dario Duineveld PR op de 400 m (JC) 60.95 sec

-Ayla Agasi 800 mr in 2.44.78 min

– Celine Ruiter 800 m in 2.31.02 min (MC)

– Vincent Hageleger 1.500 m. JB PR in 4.24.69 min

– Bastiaan Bouman: 800 m in 2.08.42 min

Zondag 22 mei Castricum: Eileen wint Dubbele Lus bij de dames

Vrijdag 27 mei U track

– Quinten 800 m in 1.58.12

– Vincent 1.500 JB in 4.21.14 min (PR)

– Chiel Klaver 400 m. JA in 54.20 sec (PR)

– Lenneke S 400 m MA in 60.91 sec

– Lenneke B 400 m MA in 64.01 sec

Zaterdag 28 mei Beverwijk: Vincent Hazeleger wint DCD loop ( 5 km)

Donderdag 1 juni Hemelvaart Trias perfecte omstandigheden

– Job Beintema 100 m JB 11.53 sec PR

– Bastiaan Bouman 800 m JB 2.01.55 min PR

– Chiel Klaver JA 100 m 12.08 sec PR

– Chiel Klaver JA 200 m 24.22 sec PR

– Lenneke Stam MA 200 m. 26.59 sec PR

– Vincent Hazeleger 3.000 m. JB 9.34.25 min (debuut)

– Rick Verver 100 m 11.57 sec PR

– Quinten Zwaga 200 m 23.40 sec PR

– Edward Appelman 800 m 1.53.67 sec PR

– Eileen Groenland 800 m. 2.23.85 min PR (3e plaats dames)

– Celine Ruiter 800 m MC 2.30.97 min.

Donderdag/ vrijdag 3 / 4 juni NSK

– Ronald Kuin: 800 m in 1.56.30

– Ronald Kuin 400 m in 50.14 sec

Zondag 5 juni Krommenie competitie

– Job 11,81 sec. 100 m

– Job 22,98 sec 200 m

– Rick 34,03 sec 200 m PR

– Edward 51,57 400 m. (met finish in verkeerde baan!) PR

– 4 x 100 m in 44.76 sec

– Lenneke Beeldman 400 m. MA in 63.33

– Eileen Groenland 3.000 m in 10.58.02 min

Zondag 12 juni Amsterdam Battle of the B’s

– Job Beintema kampioen 110 m. horden: 14.40 sec PR (tevens CR)

– Bastiaan Bouman 800 m. 4e in 2.02.02 min

– Vincent Hazeleger 800 m. 6e in 2.03.95 min PR

Woensdag 15 juni Castricum:

– Vincent Hazeleger 800 m. JB in 2.02.71 min PR

– Ayla Agasi 800 m. MB 2.52.39 min

– Kathy Agasi 800 m. MC 2.50.15

– Okkie Apeldoorn 100 m MB 14.24 sec

– Okkie Apeldoorn 200 m. MB 30.02 sec

Vrijdag 17 juni Hoorn

– Bastiaan Bouman: 400 m JB 52.33 sec PR

– Eileen Groenland 800 m : 2.25.64 min.

– Lenneke Beeldman 400 m. MA 64.06 sec

– Dario Duineveld 800 m. JC 2.22.81

Ranglijst 100 meter:

  1. Job Beintema         11.53 (JB) PR
  2. Rick Verver           11.57 PR
  3. Dennis Barnhoorn: 11.69
  4. David Bastiaansen   11.70
  5. Frank Hilberts         11.85
  6. Chiel Klaver           12.09 (JA) PR
  7. Quinten Zwaga       12.12

Ranglijst 200 meter:

  1. Job Beintema:      22.93 sec (JB) PR
  2. Rick Verver:          23.03               PR
  3. Quinten Zwaga:     23.40 sec           PR
  4. David Bastiaansen 23.69
  5. Frank Hilberts       23.75
  6. Chiel Klaver:         24.22 sec           PR
  7. Max Visser             24.94 sec JB

Ranglijst 400 m

  1. Ronald Kuin           50.15 sec
  2. Quinten Zwaga:     50.57 sec         PR
  3. Edward Appelman 51.57 sec         PR
  4. Job Beintema       52.31 sec (JB) PR
  5. Bastiaan Bouman     52.33 sec (JB) PR
  6. Chiel Klaver       54.20 sec (JA) PR
  7. Dario Duineveld     60.95 sec (JC) PR

Ranglijst 800 m.

  1. Eileen Groenland     2.23.85 min PR
  2. Celine Ruiter (MC) 2.30.97 min
  3. Roanne Bruin          2 32.92 min
  4. Ayla Agasi               2.44.78 min (MB)

Ranglijst 800 m

  1. Edward Appelman         1.53.67 min           PR
  2. Ronald Kuin:                1.57.79 min
  3. Dennis ten Bruggencate 1.58.10 min
  4. Quinten Zwaga              1.58.12 min
  5. Bastiaan Bouman:         2.01.55 min (JB)   PR
  6. Vincent Hazeleger         2.03.95 min (JB)   PR
  7. Dario Duineveld :      2.19.47 min (JC)   PR

 

Leave a Reply